Telecom News - האם הנתבים של Arris יותקנו במסגרת "השוק הסיטונאי" על רשת הוט?

האם הנתבים של Arris יותקנו במסגרת "השוק הסיטונאי" על רשת הוט?

דף הבית >> חדשות >> חדשות השוק הקווי >> האם הנתבים של Arris יותקנו במסגרת "השוק הסיטונאי" על רשת הוט?
פתרונות חדשים בתחום מצלמות אבטחה חכמות יוצאים כעת לשוק הישראלי. וגם: האם הנתבים של Arris בתקן Docsis יותקנו במסגרת "השוק הסיטונאי" המתוכנן על רשת הוט? 
מאת: אבי וייס, 19.12.17, 13:07אור יצהר
 
חברת גטר-טק נכנסת לתחומים חדשים ובכללם: פתרונות חדשים ומפתיעים בתחום מצלמות אבטחה חכמות, פתרונות טלפוניה ב-IP ופתרונות נתבים ל"שוק סיטונאי" על רשת הוט. חשיפת הפתרונות היוצאים כעת לשוק הישראלי. 
 
ביום עיון מקצועי, שנערך בבית קבוצת גטר, נחשפו הכיוונים החדשים, שמציגה גטר-טק (חברה בקבוצת גטר), ובמיוחד החידושים שהיא תשווק בקרוב בשוק ה-ICT בישראל.
 
אור יצהר, (בתמונה משמאל), מנהל תחום תקשורת בקבוצת גטר: "אנו עושים היום כנס ראשון לחשיפת קו המוצרים, שנוביל ב-2018.
 
בתחומי עולם ההייטק הפכנו לחברת ההפצה המובילה בישראל עם 4 קווי מוצרים שונים בתחומים הבאים:
א. פתרונות תוכנה מגוונים.
ב. מוצרים לעולם התקשורת.
ג. פתרונות מגוונים לעולם ההדפסות.
ד. פתרונות ומוצרים לתחום הביתי.
 
אני מנהל את תחום התקשורת בקבוצה ואנו מתמקדים בתקשורת קווית ואלחוטית, עם הובלה בשוק הישראלי עם המותג רקאס לתחום ה-WiFi, ופתרונות רבים נוספים לרשתות קוויות, סלולריות ואלחוטיות.
 
בשנה החולפת, חברת רקאס נרכשה ע"י חברת Arris האמריקאית הענקית וכך הפכנו גם לנציגים של Arris בישראל.
 
אחד מקווי המוצרים המוצלחים של Arris אלה הנתבים בתקן Docsis, שתואמים לרשת של הוט. ביצענו "גיור" לנתבים הללו, והצענו אותם לספקי התקשורת הגדולים, שמעוניינים לספק "שוק סיטונאי" על הרשת של הוט. כידוע, כרגע זה עדיין לא מתממש, ואנו ממתינים לסיום המו"מ של הרגולטור וחברות התקשורת מול הוט, כיצד ליישם את "השוק הסיטונאי" על הרשת שלה. Arris היא מובילה עולמית בתחום הזה ואני מקווה, שהמפעילים הגדולים דוגמת סלקום ופרטנר, ישתמשו בנתבים הללו, לשירותי "שוק סיטונאי" על רשת הוט.
 
במקביל, נכנסנו חזק לתחום עולם מוצרי טלפוניית IP, ע"י כך, שרכשנו את קווי הפעילות הללו מ"פוקוס טלקום". מתחילת 2018 נציע לשוק מגוון רחב ביותר של פתרונות ומוצרים בעולם טלפוניית ה-IP.
 
מבחינת תפיסת העולם שלנו בשוק הישראלי, אנו לא מתחרים באינטגרטורים ובמפיצים ולכן אנו לא מספקים את הפתרונות שלנו ישירות ללקוחות הקצה, אלא נעזרים ברשת רחבה של שותפים ואינטגרטורים. אנו מבססים את עצמנו כ-VAD (ר"ת: Value Added Services), שהמשמעות המעשית של המונח הזה: הדרכות שוטפות, הסמכות, סיוע בשיווק, סיוע טכני, מעבדות, שירותי טכנאים מומחים, סיוע ליועצי תקשורת, בדיקות השוואה, סיוע בהשתתפות במכרזים, ייעוץ ותכנון, עדכוני תוכנה וחומרה ועוד פעילויות לפי צרכי השוק, שבו אנו פועלים.
 
היום אנו משיקים פעילות חדשה לגמרי, שת"פ חדש שלנו עם Mobotix, שהוא שת"פ חדש עבורנו ועבור השווקים בהם אנו מצויים בהם. נמשיך לתמוך בלקוחות המפיץ הקודם של Mobotix שיש בישראל, מפיץ, שהופך להיות משווק מורשה במערכת ההפצה החדשה, שאנו בונים ממש כעת, לפתרונות של מצלמות אבטחה חכמות. מדובר במהפכה של ממש, שמובוטיקס מביאה לשוק הישראלי, גם במוצרים וגם בתפיסת העולם שלה".
 
פיליפ אנטוניו (Phillip Antoniou), (בתמונה משמאל), מנהל מכירופיליפ אנטוניו - מובוטיקסת אזור EMEA, מובוטיקס (Mobotix): "חברת מובוטיקס היא חברה, שבסיסה בגרמניה. הפיתוח והייצור נעשים בגרמניה. זו חברה הנחשבת לחברה המובילה בעולם בתחום מצלמות האבטחה החכמות (עם איכות צילום ברמה של 5 מגה-פיקסל ומעלה, רוב המצלמות החדשות הן ברמה של 6 מגה-פיקסל), עם אנליטיקה מובנית (אין צורך בטעינת תוכנה חיצונית) והגנת סייבר מוחלטת מפני חדירות למצלמות.
 
לחברת מובוטיקס 42 פטנטים על הטכנולוגיות, שפותחו בחברה, והיא נעזרת בכ-800 שותפים עסקיים (דוגמת גטר), כדי להפיץ את הפתרונות שלה בכל רחבי העולם.
 
הרעיון המרכזי בקו המוצרים החדש של מובוטיקס: כשמתקינים את מצלמת האבטחה לא צריך להוסיף לה שום דבר (גם לא DVR), כי "הכל כלול" ונמצא כבר במצלמה, או מסופק עמה (דוגמת מערכות השליטה למוקד השליטה ואפליקציות לסמארטפונים), ללא עלות נוספת. כמובן, שלא צריך שקע חשמל למצלמה, כי כל המצלמות מבוססות PoE. יכולת מורכבת ומלאה כזו לא נמצאת אצל המתחרות של מובוטיקס.
 
בנוסף, כל מצלמות האבטחה הן "ירוקות", עם צריכת זרם מינימלית (לכל היותר 4 עד 5 וואט במצלמות הכי כבדות וגדולות), מה שמאריך את חיי המצלמה, כפול ויותר מממוצע חיי המצלמות המתחרות המצויות בשוק.
 
כל המצלמות תומכות כבר בטרנדים החדשים הקיימים בשוק של IoT ו-IoE, עם שכבות אבטחה והגנת סייבר, שאין אצל המתחרים. בהתקפות, שהיו בשנה שעברה על מצלמות האבטחה, שהיו מפוזרות בכמויות ענק ברחבי וושינגטון, שום מצלמה של מובוטיקס לא נפגעה.
 
המצלמות של מובוטיקס עונות על כל התקנים כוללONVIF  ויש בקו המצלמות פתרונות לכל צורך, לרבות מצלמות פנימיות וחיצוניות, מצלמות טרמיות, מצלמות לצרכים מיוחדים ועוד. כל המצלמות פועלות גם בלילה, עם אנליטיקה מובנית, הגנות מקיפות מובנות (גם מפני ונדליזם), יכולת חיבורי SIP מובנית (כך, שניתן לחבר אותן כשלוחה במרכזיה), חיבור רק בכבל אחד המעביר את הכל, כולל המתח.
 
בכל המצלמות יש לפחות מיקרופון אחד ורמקול אחד, מובנים ומוגנים. לכל מצלמה יש יכול אגירה פנימית של הצילומים. כך, שגם אם מנתקים את הקשר (מכל סיבה, כולל ניתוק בזדון) של המצלמה לרשת האינטרנט, או לרשת העסקית, המצלמה ממשיכה לצלם ואוגרת את התמונות בזיכרון הפנימי שלה, עד שמתחדש הקשר. 
 
אגירת התמונות וניתוח מתקדם יותר של המידע המופק במצלמות של מובוטיקס יכול להיעשות ב-NVR מקומי, בענן פרטי של העסק, או ב-NVR וירטואלי השוכן בענן של מובוטיקס. כך, הכשל שהיה בעבר בתחום השימוש ב-NVR – נעלם.
 
המצלמות הטרמיות של מובוטיקס יכולות לזהות מצבים, שמצלמות רגילות לא מסוגלות לזהות, למשל שינויי טמפרטורה מזעריים, וניתן לשלב אותן עם מצלמות רגילות באותה מערכת ובאותה תמונה. דוגמה בולטת ליישום כזה: זיהוי מיידי של אדם חולה (שיש לו חום) הנע בקרב המון הנכנס בשער הכניסה בשדה התעופה. דוגמה נוספת: יכולת זיהוי של תחילת שריפה בשלבים המוקדמים שלה, עוד לפני שהאש מתלקחת ומתפשטת.
 
בקו המצלמות הטרמיות יש מצלמות עם יכולת זיהוי קרינה. כך, שהלקוח יכול לבחור בין מצלמות טרמיות, או מצלמות טרמיות משולבות עם רדיומטר. כל המצלמות הטרמיות כוללות 2 מצלמות עם יכולות לצילום בתחום האינפרא-אדום ביום ובלילה.  
 
היכולות של מצלמות מובוטיקס המובנות כבר בכל מצלמה, ללא צורך במערכת חיצונית, כוללות בין היתר: ספירת אנשים, סימון אזורים אסורים, זיהוי אנשים כולל בתוך קהל צפוף (בשילוב עם פתרון זיהוי פנים של חברת FST הישראלית), זיהוי מוצר או מיקום, שהקהל מתעניין בו יותר (למשל בתוך חנות או קניון), מעקב התנהגות קהל, מעקב אחרי שינויים זעירים המייצרים התראה, זיהוי רכבים ולוחות רישוי, מעקב אחרי מוצרים רגישים ועוד.
 
לכן, המצלמות הללו, שהן ,All-In-One נמצאו מאוד מתאימות לפרויקטים של "ערים חכמות", לצרכים של זיהוי וניתוח תאונות דרכים, למעקב בקווי ייצור מכל סוג, לאיתור שריפות, לאיתור חדירות, לבטיחות הנוסעים באוטובוסים, מוניות ורכבות, למעשה, כל צורך, שעולה בשוק, מקבל מענה מיידי".
 
קובי משעל, (בתמונה קובי משעל, גטרמשמאל), מנהל פריסייל תקשורת ואבטחה, גטר: "בנוסף לכל התכונות, שצוינו קודם, במצלמות האבטחה החכמות מבית מובוטיקס יש יכולת של VMD (ר"ת: Video Motion Detection), כשניתן להציב אותן ולהפעיל אותן במצב, שבו צילומי הווידיאו מתחילים לפעול רק כשהמערכת מגלה שיש אירוע הדורש התייחסות, לפי הפרמטרים, שהוכנסו למצלמה.
 
העברת הווידיאו מהמצלמה לענן נעשית בצורה מאוד חסכונית, תוך שימוש בפרוטוקולים חדשים לדחיסת וידיאו דוגמת MxPEG ועוד טכנולוגיות דחיסה חדשות.
 
המערכת יודעת לנטרל התראות שווא, למשל, אם ינוע חתול או כלב באזור, שנקבע כאסור, לא תתקבל התראה. המערכת יודעת לסנן הפרעות של שמש, שלג, רוח ועוד.
 
היכולות הללו מבוססות סנסורים מאוד רגישים (שנקראים MxActivitySensor), שמובנים במצלמות וניתן לשדרג את היכולות של הסנסורים הללו מרחוק".
 
ג'ון לגוגיאניס (John Lagogiannis), (בתמג'ון לגוגיאניסונה משמאל), מנהל פיתח עסקי, דרום מזרח אירופה, מוביטקס: "מצלמות האבטחה של מובוטיקס עובדות בתנאים הקשים ביותר הקיימים על כדור הארץ, כולל למשל, על ספינות הפועלות בים הסוער של חוג הקוטב הדרומי והצפוני בטמפרטורות של מינוס 40 מעלות וסערות ימיות.
 
יודגש, שלכל סוג של מצלמות יש סוגים שונים לבחירת הלקוח של עדשות, לפי המיפתח הרצוי ללקוח והתנאים המקומיים של הצילום.
 
כל המצלמות ניתנות לשליטה מכל מקום, גם מסמארטפונים. כל המצלמות לשימוש חיצוני מוגנות בפני כל פגעי הטבע (בתקן עד רמת IP66). כל זאת, במחירים המתאימים גם לשוק ה-SMB וה-SME. המחירים של מובוטיקס זולים בכ-60% מהמתחרה הכי קרוב אליהם, באותו קו ורמה של מוצרים". 

בתמונה (מימין): פיליפ אנטוניו (Phillip Antoniou), מנהל מכירות אזור EMEA, ג'ון לגוגיאניס (John Lagogiannis), מנהל פיתח עסקי, דרום מזרח אירופה, פיליפ הלמס (Philipp Helmes), מדריך ראשי, מובוטיקס
מנהלי מובוטיקס 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים