האם צ'ט וצ'טבוט הם חובה ב"קול סנטר" (Call-Center)?

דף הבית >> חדשות עולם המרכזיות ומוקדי השירות >> האם צ'ט וצ'טבוט הם חובה ב"קול סנטר" (Call-Center)?
האם צ'ט וצ'טבוט הם חובה ב"קול סנטר" (Call-Center)?
מאת: מיכאל פנחס, 22.6.19, 20:55מיכאל פנחס
 
צ'ט קיים מזה שנים ב"קול סנטר" ובשנים האחרונות נכנס הצ'טבוט. האם הם המפתח להצלחת המגע עם הלקוחות הקיימים והפוטנציאלים? מהן 4 האסטרטגיות ליישום צ'ט וצ'טבוט בסוגי ה"קול סנטר" המתאימים לעסקים קטנים עד בינוניים ומהן הסכנות בשימוש בהם? טיפים טרם רכישת מערכת צ'ט וצ'טבוט ל"קול סנטר".
 
התחום של צ'ט במוקדי שירות מכל סוג וגם באתרים של עסקים המספקים שירות או מוכרים ללקוחות קיימים ופוטנציאליים דרך האתר, קיימים מזה שנים.
 
הצ'ט הפשוט של העבר התחלף בשנים האחרונות ל-2 סוגים עיקריים של צ'ט:
 
1) צ'ט, שמבצע שיחה כתובה עם המתקשר, עד הנקודה בה יש צורך בהתערבות אנושית (בגלל מורכבות המענה או שמתעורר צורך ספציפי כאשר למערכת אין יכולת לענות עליו) ואז הצ'ט הופך למגע אנושי בין 2 צדדים אנושיים (המתקשר והמוקדן המשתמש בצ'ט). יש מערכות צ'ט, שבהן המגע האנושי משתלב כבר מתחילת הצ'ט ויש אפשרות למוקדן להיכנס ולצאת מתוך השיחה ולתת למכונה לענות במקומו. למשל, לספק מידע מובנה וידוע של העסק, שהמתקשר מחפש בצ'ט.
 
2) צ'ט מתקדם, שאין בו בכלל בני אדם מהצד של העסק נותן השירות, אלא מכונה ממוחשבת (רובוט או בוט תוכנה), שמבצעת את הצ'ט בכתב, או אף בקול, או בווידיאו - מול המתקשר. המתקשר מדבר ומתכתב למעשה עם מכונה ולא עם בן אדם. התערבות אנושית נדרשת במקרים נדירים רק אם הצד המתקשר מתעקש לקים שיחה עם בן אדם, או שמתעוררת בעיה, שמערכת אינה יודעת לפתור לבד מול המתקשר, ויש צורך במגע אנושי. הצפי הוא, שהשיטה הזו של מגע עם בוט או רובוט (במקום מוקדן אנושי), תהפוך לחובה ב"קול סנטר" מכל סוג ולכל צורך, במהלך השנים הבאות.
 
צ'ט כהגדרתו הבסיסית הוא ערוץ ליצירת שיחה כתובה מידית בין גולשים לבין נציגי השירות בארגון. בשנים האחרונות ההגדרה הזו הורחבה. כך, שצ'ט כולל גם שיחה קולית ווידיאו, במיוחד בצ'בוטים ורובוטים.
 
בערוץ הצ'ט השיחה מתבצעת באופן ישיר, כאשר 2 הצדדים מחוברים בו-זמנית: הלקוח באתר האינטרנט או באפליקציית סמארטפון ונציג השירות במסך עבודה ייעודי במערכת לניהול פניות צ'ט.
 
בשנים האחרונות, עם פריסת שירות הלקוחות למספר רב של ערוצים - מאתר האינטרנט דרך המכשירים החכמים ועד לרשתות החברתיות, אנו עדים לחידושים רבים בתחום הצ'ט. אם פעם היה ניתן רק לכתוב טקסט, כיום ניתן גם להעביר מסמכים בין הצדדים, למלא סקרים, לבצע ניווט משותף באתר העסק כולל אפשרות להענקת "שליטה מרחוק" לטובת סיוע במילוי טפסים.
 
היכולות החדשות מאפשרות צ'ט מתוחכם ואפקטיבי יותר לארגון וללקוח: צ'ט מותאם אישית היוזם ומגיב בזמן אמת. השיפור ברמת השירות ושביעות הרצון של המתקשר היא מדידה וברורה ומביאה ROI (החזר השקעה) ברור ומדיד לכל עסק בכל סדר גודל.
 
הצ'ט מגדיל את יחס ההמרה: במידה ולקוחות רבים נכנסים לאתר האינטרנט ומבצעים רכישה, צ'ט אנושי או רובוטי מתאים לפעילות זו ומעניק תחושה שיש משהו מאחורי המסך, מהימן ומקצועי.
 
הצ'ט מייצר גם: גידול משמעותי בהכנסה של העסק, חיסכון בזמן ובמשאבי אנוש, גידול משמעותי בשביעות רצונו של הלקוח, משוב ובקרה על כל הוצאה של פרסום, הקטנת אבדן לקוחות וגולשים כי כולם מקבלים מענה ולא נעלמים, ועוד. קיים חיסכון בזמן מכיוון שהנציג של הצ'ט הוא המסנן הראשון, הזמן האמתי יושקע בלקוחות פוטנציאליים. תקשורת כזו ושיפור השירות מייצרים תחושה של אמון והם יבטיחו סגירה של עסקאות. זה מספק יכולת למתקשרים לקבל מענה ולתקשר בכל שעה בשעות היום והלילה.
 
מענה בצ'ט תפקידו גם לקיחת מספר טלפון לחזרה. יש במערכת הצ'ט פנייה ללקוחות באמצעות הזמנה לצ'ט. בכך נותנים מענה מהיר לשאלות שלהם ומראים בקיאות בנושא וגם אדיבות וסבלנות, שחשובים במגע של המתקשרים עם ה"קול סנטר".
 
כיום מפתחי המערכות הללו משכללים את מערכות הצ'ט כך, שהן תוכלנה לספק מענה גם לבעלי מוגבלויות מכל הסוגים דוגמת: כבדי שמיעה, חרשים, עיוורים ולקויי ראיה, אנשים עם ליקויי דיבור, אנשים עם ידע נמוך בכתיבה ובהבנת השפה וכך הלאה.
 
בנוסף, מחברים כיום את הצ'ט למערכות תקשורת חברתיות נפוצות דוגמת: WhatsApp, WeChat, סקייפ לעסקים, מסנג'ר, Hangouts וכיו"ב, בהתאם לצרכים של העסק ובהתאם ליישום החברתי, שהוא הנפוץ ביותר אצל המתקשרים לצ'ט.
 
4 האסטרטגיות החשובות ביותר ביישום מערכת צ'ט ב"קול סנטר" (או באתר העסק):

יש לזכור, שבני אדם הם יצורים מורכבים ולא כל מה שמתאים לאדם אחד מתאים לאדם שני. הצורך ביצירת פרסונליזציה במגע בין הלקוח הקיים או הפוטנציאלי לבין העסק, בין אם זה בהתקשרות ל"קול סנטר" ובין אם זה באתר העסק, מחייבים התייחסות לשונות בין בני האדם ולצרכים וההתנהלות השונה בין בני האדם. אין פתרון אחד ואחיד לכולם.
 
האסטרטגיות לבנות מגע נכון עם הלקוחות כוללות 4 רמות:
1) האינפורמציה הכי מבוקשת, הכי פופולרית והכי נדרשת, חייבת להיות נגישה הכי מהר והכי פשוט למתקשרים בצ'ט. המידע הכי מבוקש חייב להיות במרחק של אפס קליקים, או של קליק אחד או לכל היותר שניים, מהכניסה של המתקשר למערכת. כלומר: כבר במסך הכניסה לצ'ט יש להציע למתקשר את הנושאים הכי פופולריים, שאולי זה מה שמעניין אותו. הוא לא צריך לחפש את הנושאים הללו. לדוגמה: אם רוב המתקשרים מעוניינים לקבל את המחיר של מוצר או שירות מסוים, זה מה שיקפוץ למתקשר כבר במסך הראשון תוך שאלה אם זה מה שהוא מחפש. דף הכניסה לצ'ט חייב להכיל כבר מידע מבוקש למתקשרים.
 
2) חייבים לתת יכול חיפוש למתקשר, בכל המסכים, החל ממסך הכניסה. המתקשרים רגילים לבצע חיפושים בגוגל ולכן יש לתת להם את אותה הרגשה כאילו הם מחפשים בגוגל. החיפוש חייב להכיל "מסייע" המתקן שגיאות הקלדה ומנחש את המילה כבר בהקשת אות ראשונה או שנייה, בדיוק כמו שיש במערכות ההפעלה של הסמארטפונים. התשובות לחיפוש חייבות להיות קצרות. כך, שתתאמנה למסך של סמארטפון ולסבלנות הקצרה של המשתמשים. מומלץ לאפשר חיפוש קולי, בדיוק כמו ב-Waze, או בשימוש במוצרים דוגמת Alexa.
 
3) מומלץ לעבור לצ'טבוטים המכילים יכולות AI (אינטליגנציה מלאכותית), כלומר: הם מבינים את כוונת המתקשר גם אם הוא לא ברור, לא מתבטא נכון ולא ממוקד. יצירת האמון עם המערכת היא חשובה ביותר לכל הצדדים ולכן מערכת, שלא מבינה את המשתמש וחוזרת שוב ושוב על שאלות, מרגיזה את המתקשרים ותוביל אותם לנטישת המגע עם העסק.  
 
4) מומלץ לעבור לצ'טבוטים המשתמשים בווידאו. השימוש בווידאו משפר מאוד את הקשר עם המתקשר, גם אם מופעל וידאו רק מהצד של ה"קול סנטר". כיום יש מערכות של וידאו עם צ'בוטים אנושיים הנראים כמו בני אדם רגילים (לא אווטארים של הדור הקודם), שיש להם יכולות AI והבעות פנים אנושיות המגיבות עם רגשות לפניה של המתקשרים. שימוש בפנים עם רגשות מגביר את הקשר והאמון בין המתקשר למערכת הצ'טבוט. הצ'טבוט אמור להביע הזדהות רגשית עם המתקשר לכל צורך, שיש לו, וזה יוצר את האמון המידי בין הצדדים.
 
מהן הסכנות בשימוש בצ'ט ובצ'טבוט?
אם העסק לא מיישם את האסטרטגיות הנמצאות בסעיף הקודם, סביר להניח, שהמגע עם צ'ט וצ'טבוט יעצבן את המתקשר ויוביל לתוצאה הפוכה: רוגז על העסק ונטישת העסק. 
 
לקוחות רבים בישראל יודעים, שבין ההבטחה הטכנולוגית לביצוע יש פער משמעותי, ולעתים קרובות התשובות, שהם מקבלים מהצ'ט או הצ'טבוט של העסק, הן חלקיות, מבלבלות, לקוניות, איטיות, או פשוט מפנות מהר מאוד לנציגים האנושיים, אחרי שהלקוח כבר עצבני.
 
גלי קונקי, סמנכ"לית מוצרים בלייבפרסון הישראלית, שעוסקת בפיתוח צ'טבוטים: "עולם הבוטים משלב ראשית את ההבנה של שפה, שנית את עניין האוטומציה ומעל שני אלה מרחף נושא חשוב של חווית הלקוח. זו צריכה להיות חוויית שירות, שהיא מעבר למענה הבסיסי. אם לקוח מבקש חשבונית ומקבל משהו אחר, זה אומר, שהשפה של הבוט לא מפותחת. כך, במקום לשפר את חוויית הלקוח מקבלים לקוח מתוסכל. יש חברות המציעות בוטים זוועתיים, וחבל, כי בוטים טובים מפחיתים עד 30% מהפניות של לקוחות למוקדים טלפונים אנושיים. מי שעושה בוט בצורה נכונה מחזיר את ההשקעה ויכול לצמצם את כוח האדם במוקדי השירות שלו בצורה מידית. מי שמציע בוט כדי שיהיה מגניב - זה לא יצליח".

מרכזיות
 
לאן התחום הזה מתפתח?
פתרון "קול סנטר חדש" חייב לתמוך בכלי המגע החדשים והחכמים (מבוססי AI) הקיימים בשוק, שנבנו לצורך שירות חכם ואנליטי עם הלקוחות ובכלל זה הכלים הבאים:
  • צ'טים וצ'טבוטים.
  • רובוטים: למגע קולי מבוסס מכונות חכמות, ללא בני אדם בצד המוקד. 
  • תאימות ל-WebRTC (מגע מלא עם הלקוח, כולל קול, צ'ט, צ'טבוט ווידיאו, על הדפדפן הנייד או הנייח, ללא צורך בשום כלי תוכנה נוסף).
מי הם המתחרים בתחום הזה?
קיימות בשוק הישראלי מערכות רבות המאפשרות הפעלת מוקד צ'ט וניתן לחלק אותן ל-2 קבוצות עיקריות הבאות:
 
א. מערכות ייעודיות למוקד צ'ט המתמחות בערוץ הצ'ט. בין המערכות המובילות בישראל ניתן למצוא את פתרונות הצ'ט של חברות Wizsupport ,Live Person.
 
ב. מערכות "קול סנטר" רב ערוציות התומכות בהפעלת ערוץ הצ'ט בנוסף לערוצים כמו טלפון, דוא"ל, FAX וכו'. בין מערכות התומכות בצ'ט ניתן למצוא בישראל את פתרונות חברות: תדיראן טלקום, Interactive Intelligence, Avaya, Genesys (כיום חלק מג'נסיס), פייסבוק (מובילי שוק בתחום הזה) ועוד.
 
שורה תחתונה בתחום הצ'טים והצ'טבוטים ל"קול סנטר" לעסקים:
העולם נע מהר קדימה לשימוש בלעדי בסמארטפונים, לפחות מהצד של הלקוחות. לכן, מומלץ קודם להחלטה על בחירת מערכת צ'ט או צ'טבוט ל"קול סנטר" של העסק, או לאתר של העסק, לבצע ניתוח צרכים בסיוע אנשי מקצוע, כדי להגיע להחלטה מושכלת בנושא ולתחר בין הפתרונות השונים הקיימים בשוק בתחום זה. יש לבדוק אם הפתרון, שנבחר, תומך בכל סוגי השירותים הנחוצים לעסק, כדי לקבל את מירב היתרונות של פתרונות מלאים לפי הצרכים, תחת מעטפת שירות ותמיכה אחת.
 
בנוסף, יש לשקול גם את רמת האמינות של הספק והאם אפשר לקבל ממנו אחריות ושירות ברמה נאותה (SLA), בלי להיות כבולים אליו לעולמים ב"חתונה קתולית".

מאת: מיכאל פנחס, מהנדס תקשורת, יוני 2019.
מחבר המדריך לפתרונות תקשורת ומחשוב ענן ולרכישת מרכזיות טלפון IP לעסקים

CHATBOT FREE
 
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים