Telecom News - ההגנה המושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף

ההגנה המושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף

דף הבית >> חדשות אבטחה ועולם הסייבר >> ההגנה המושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף
חברת NordVPN התקינה פתרון אבטחה מוחלט ברמה צבאית: שרת הצפנה לגולשים בישראל כדי לספק גלישה מאובטחת, מוגנת ובטוחה בכל רחבי רשת האינטרנט בסלולר ובקווי, לכל מקום בעולם, במחיר מצחיק ובכיסוי לכל מערכות ההפעלה הניידות והנייחות. מומלץ להתנסות (לעסקים ולגולשים פרטיים). 
מאת: מערכת Telecom News, 2.4.16, 19:10

החשיפות של סנאודן וריבוי ההתקפות של האקרים הוכיחו (למי שלא היה משוכנע בכך קודם), שהגלישה באינטרנט לא רק שאינה בטוחה, היא חשופה להאזנה, חיטוט וריגול מצד כל גופי הביון והמודיעין בעולם, החל מה-NSA האמריקאי וכלה בסינים וכמובן מכל גופי האכיפה בכל העולם (כולל בישראל).

פתרונות האבטחה והסייבר הרציניים הקיימים בשוק אינם מתאימים (מבחינת תמחור ותפעול) לאנשים פרטיים ולעסקים קטנים עד בינוניים, שמעוניינים להגן על ההתעבורה שלהם ולהגן על המידע שלהם והפרטיות שלהם, קצה לקצה.

פתרונות הגנה מקומיים על המחשב או הסמארטפון דוגמת אנטי-וירוס ו-Firewall הם חשובים אך הם אינם מגינים בכלל על התעבורה ברשת האינטרנט בכל רחבי הרשת ופתרונות ההגנה הרשתיים של ה-ISP אינם מגינים על הגלישה מחוץ לרשת של ה-ISP הספציפי הזה, ובגלישה לרחבי העולם וגם אינם מספקים הגנה על הפרטיות. כל ה-ISP (גם בישראל) מנוטרים קבוע ע"י גופי הביון ומשתפים פעולה באופן שוטף עם גופי האכיפה למינם, בהתאם לכתוב ברישיונן ובחקיקה המקומית.

שירותי IP-VPN של ספק התקשורת מחברים רק בין הנקודת המחוברות ל-VPN ברשת הפנימית של אותו ספק תקשורת והן לא מספקות כל הגנה מכל סוג על הגלישה והשימוש באינטרנט הציבורי. שימוש ב"גלישה אנונימית" בדפדפן לא מגינה על כל היישומים האחרים ברשת האינטרנט ולא מגינה בכלל על המחשב או הסמארטפון ועל כל החיבורים לשירותי האינטרנט, שאינם עוברים דרך הדפדפן. 

הגלישה הסלולרית לא מוגנת בכלל, גם לא ברשת ספק הסלולר וגם לא ברשת האינטרנט הישראלית והעולמית אליה מגיעים הגולשים הניידים. פתרונות ההגנה למכשירי הסלולר (MDM) מתאימים לארגונים גדולים (בגלל העלויות והצורך בניהול מסובך).

במציאות, מחקרים מראים, שמעט מאוד אנשים (לרבות מעט מאוד עובדים) מגינים על המכשיר הנייד שלהם (סמארטפון או טאבלט) בעת הגלישה באינטרנט. 

גם השימוש בשירותי ענן, שנמצאים בחו"ל (דוגמת אמזון, גוגל, אפל, מיקרוסופט, דרופבוקס וכיו"ב), אינם מוגנים לאורך כל הדרך בין המכשיר (מחשב או סמארטפון) לענן שנמצא אי שם בעולם. פתרונות של Proxy לרבות פרוקסי חופשי, אינם עונים בכלל לצרכי האבטחה והאנונימיות ברמה מתקבלת על הדעת. הסברים נוספים יש בפרק על הפרוקסי באתר החברה

חברת NordVPN פתחה לאחרונה שרת הצפנה מקומי לישראלים, כדי לספק גלישה מאובטחת, מוגנת ובטוחה לכל העולם. המטה של החברה מצוי בפנמה, כדי  להיות מחוץ לסמכות השיפוט של החוקים והתקנות המאפשרים לגופים ממשלתיים דוגמת ה-NSA ושאר גופי הביון בעולם, לאסוף מידע ולהאזין לגולשים באשר הם, ומחוץ להישג ידם של כל מערכות האכיפה, לרבות מערכות המיסים, שמקבלות צווי האזנה וחיטוט במידע ברשת האינטרנט לכל אחד. 

השירות העולמי של NordVPN, שמסופק במחיר מצחיק (כעת במחיר מבצע של 4 דולרים לחודש, למי שמזמין שירות לשנה [לזמן מוגבל יש באתר מצד ימין קופון ל- 3 דולרים לחודש], או 8 דולרים לחודש אחד, או 5 דולרים לחודש לחצי שנה), מייצר חיבור מאובטח ומוצפן בין המחשב או הסמארטפון ורשת האינטרנט, שומר על המידע העובר ברשת ועל המכשיר שבידי המשתמש, שומר באופן מוחלט על הפרטיות, על כל מידע עסקי או פרטי חשוב ועל חופש הגלישה באינטרנט. המשתמש בשירות מקבל שירות באינטרנט, שאינו תלוי מקום.

השירות הזה גם מאפשר להגן מפני התקפות "מניעת שירות" (DDoS) החביבות על האקרים מרחבי העולם ובמיוחד ממדינות האיסלם ומגופים דוגמת "אנונימוס", שמנסים (ולעיתים גם מצליחים) להפיל אתרים ישראליים ולנתק שירותים עסקיים מקוונים בישראל. 

כל המידע, שעובר ברשת העולמית של NordVPN, עובר ב"תעלה מוצפנת" ופרטית ובלתי נגיש לאיש. אין יכולת כמעט לשום גוף בעולם לפרוץ את ההצפנה הזו. למי שהמידע שלו רגיש במיוחד, יכול ליצור חיבורים "קצה לקצה" ב-2 שיטות של הקצה העליון המבטיחות, שאפילו ה-NSA לא תוכל לפצח אותן: TORoverVPN ו-DoubleVPN. המעבר לשירותים המיוחדים הללו הוא לפי בחירת המשתמש וללא עלות נוספת. הלקוח הוא זה שבוחר את הנתבים המתאימים לו בנתיב שאליו הוא מעוניין בהצפנה כפולה או במעבר ברשת TOR, שמספקת את ההגנה הגבוהה ביותר שניתן לספק בעולם. 

המידע, שעובר ב"תעלה המוצפננת", מצפין כל דבר (גם שיחות ברשת האינטרנט, תמונות, וידיאו, משחקים מקוונים, דוא"ל ומסרים מיידים), ולכן שום מידע אישי לא יכול להגיע לצד ג' ולמי שהמשתמש לא מרשה לו לקבל את המידע הזה. זה מספק גם הגנה בגלישה וגם הגנה על מכשירי הקצה. 

אם לא די בכך, שימוש ב-VPN מוצפן מבטל לגמרי את השיוך הגיאוגרפי של הגולש. כך, שכל המשתמש במערכת יכול להשתמש בתכנים תלויי גלישה ב-NordVPNמיקום, למשל בשידורי טלוויזיה המוגבלים למדינה מסוימת (מאוד פופולרי בצפייה בתכנים של שידורי OTT מארה"ב החסומים לגולשים זרים).

זה מאפשר לצפות בתכני מקומיים גם כשהמשתמש נמצא בחו"ל, בכל מדינה אליה הוא מגיע ומתחבר לרשת האינטרנט.

אפשר להגיע לכל אתר בכל מקום בעולם בעת שנמצאים בחו"ל ע"י בחירת שרת NordVPN באותה מדינה בקלות על מסך התוכנה (ואז הגולש נראה לאתר בתור גולש של אותה מדינה).כ"כ, ניתן להתחבר לשרתים המיוחדים של NordVPN, שהותקנו בכמה מקומות בעולם, כדי להאיץ תכני וידיאו וטלוויזיה כבדים והמוגבלים מדינתית (סה"כ כיום ל-NordVPN יש 511 שרתי הצפנה מסוגים שונים בכל רחבי העולם). 

הפתרון של NordVPN זכה לשבחים מכל מי שבדק את השירות הזה בעולם וזה פורסם במגזינים יוקרתיים. לאחרונה השירות הזה קיבל את הציון העליון Editor Choise מהמגזין היוקרתי האמריקאי PC Magazine. השירות הוא ידידותי ביותר למשתמש וקל לשנות בו את נתיב החיבור לרשת האינטרנט לפי המיקום והארץ בו נמצאים (כפי שנראה בתצלום).

ל-NordVPN יש תוספת של פתרון חומרה, מעבר לפתרון בתוכנה למשתמשים. זאת, כדי לספק הגנה על הנתבים העסקיים או הביתיים עצמם וגם לספק הגנה לגולשים שאין להם תוכנת NordVPN על המכשיר שלהם והם גולשים דרך הנתבים הללו ב-WiFi (למשל אורחים או בני משפחה, שמקבלים רשות לגלוש ב-WiFi בבית, או במקום העבודה בו הם נמצאים באותו רגע). הפתרון זה מתאים לשורה ארוכה של נתבים (רשימה מצויה באתר השירות), הניתנים לשדרוג, או שניתן לרכוש את הנתבים המאובטחים הללו מהחברה. 

הפתרון של NordVPN מספק יכולות מגוונות לפי הצרכים של הלקוחות השונים ורמת ההגנה שהם זקוקים לה בגלישה ובכללם: DoubleVPN שמספק הצפנה כפולה, Anti-DDOS ,TOR Over VPN ,P2P ,UltraFast TV ועוד. בנוסף, ניתנת הגנה מיוחדת שמונעת חשיפת ה-DNS, כדי למנוע גילוי של הניתוב של המידע דרכו הגולש עובר. 

ניתן לחבר עד 6 מכשירי קצה (ל-6 בני המשפחה, או ל-6 עובדים במשרד), על חשבון חיבור אחד. יש גרסאות "תוכנת משתמש" לכל מערכות ההפעלה הניידות והנייחות הנפוצות. תשומת לב, שלשירות יש מדיניות של No-Log, דהיינו: לא נעשה שום רישום של הגולשים באיזה שרת בעולם. כך, שלא נשמר שום מידע על הגולשים במערכת הזו והאנונימיות והפרטיות נשמרות גם כלפי ספק השירות.

סיכום היתרונות והסיבות לבחור או להתנסות בשירות NordVPN:
 • 6 חיבורים תחת חשבון אחד ובמחיר אפסי, שווה לכל נפש. 
 • מעל ל-500 שרתים ב-47 מדינות בעולם (כולל בישראל).
 • תמיכה ושירות 24X7X365. 
 • אין שום מגבלות על רוחבי הפס.
 • מדיניות ברורה של Zero Logs לפרטיות מוחלטת, גם בתוך הרשת.
 • הצפנה ברמת צבאית (Military Grade).
 • אפליקציות למערכות ההפעלה: חלונות (כולל "חלונות מובייל"), לינוקס, MacOS, אנדרואיד ו-iOS.
 • התקנה קלה ביותר. תפעול פשוט שלא דורש שום ידע או לימוד, "חוויית שימוש" מעולה שלא ניתן למצוא כמותה בשוק של פתרונות הגנה ואבטחה.
 • יכולת התקנה על מוצרי קצה מיוחדים דוגמת: XBox ,SmartTV והתקנים דומים, כדי להגן גם עליהם.
 • הגנה מלאה על נתבים פרטיים ועסקיים מותאמים למערכת ההצפנה וגלישה ב-WiFi בנתבים המוגנים הללו, גם כשלמשתמש והגולש ב-WiFi דרכם אין את "תוכנת המשתמש".
 • מתן שירות ברשתות הצפנה מיוחדות, שמספקות הגנה של "הקצה העליון", למענה לכל צורך של הגנה ברמה עליונה למשתמשים פרטיים ועסקיים: DoubleVPN, TORoverOVN.
 • מתן גישה לשירותי OTT ללא תלות במיקום גיאוגרפי תוך האצת הווידיאו, גם כשהוא מוצפן: UltraFast TV. 
 • תומך ב-P2P. 
 • מחיר מנצח לתקופה מוגבלת, עם אפשרות ביטול והחזרת הכסף ללא שאלות מיותרות (בסגנון המקובל בארה"ב). 
 • ניתן לשלם בכל שיטות התשלום המוכרות כולל ב-PayPal ואף לשלם בביטקוין (למי שיש ביטקוין).
גלישה ב-NordVPN 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
2.6.24 - BlockchainB7  


6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים