Telecom News - הסמארטפון מלמד אותך לדבר אנגלית שוטפת בלי שגיאות

הסמארטפון מלמד אותך לדבר אנגלית שוטפת בלי שגיאות

דף הבית >> חדשות סטארטאפים >> הסמארטפון מלמד אותך לדבר אנגלית שוטפת בלי שגיאות
הסמארטפון מלמד אותך לדבר אנגלית שוטפת בלי שגיאות
מאת: אבי וייס, 3.11.13, 19:30אייל אשד
 
החזרת חוויית הלימוד באמצעות לימוד שפה באמצעות מכשיר הסלולר עם משוב מיידי מותאם אישית. זו הבשורה של חברת ההזנק Speakingpal.
 
"אנו באים עם החוצפה הישראלית שלנו ומראים לעולם איך צריך ללמד אנגלית", מדווח אייל אשד, מנכ"ל Speakingpal. "אחרי שזכינו ב- 6 פרסים בינלאומיים הכי נחשבים בארה"ב ובאירופה, אנו כבר לא צריכים להוכיח, שאנו טובים ומספקים פתרון טוב".
  
קיימתי ראיון בלעדי עם אייל אשד (בתמונה), כדי לשמוע על החידושים בעולם לימוד האנגלית, לאן צועד עולם ההדרכה וההשכלה לאור מהפכת הסלולר וכיצד ניתן ללמוד לדבר טוב אנגלית (או כל שפה אחת) באמצעות הסמארטפון המצוי בידיים של כל אחד.
 
שאלה: מהיכן נולד הרעיון שלכם?
אייל אשד: "הקמתי בעבר סטארט-אפ בשם ,Omnivee שעסק בעולם הווידיאו, שנמכר בהצלחה. לאחר האקזיט התייעצו איתי חברים לאן הולכים. אחד החברים הראה לי פרוטוטיפ של מערכת ללימוד אנגלית על מכשיר סלולר. זה היה עוד לפני עידן האייפון ומהפכת הסמארטפונים. זה מיד הלהיב אותי.
 
הפתרון, שהוא הראה לי אז היה פשוט: אנשים ידברו עם דמות וירטואלית בווידיאו ויקבלו ממנה משוב מלא ומיידי. בהמשך הפכנו את הדמות הווירטואלית לדמות אמיתית, שצולמה בווידיאו. הדבר החשוב בכל העניין זה המשוב. המשתמש המדבר עם הדמות מקבל משוב מיידי. לא היה דבר כזה בשוק, רק בכיתות לימוד קטנות פרונטליות או בלימוד עם מורה פרטי.
 
לא הכרתי עד אז את עולם ה- Education. כיום, אני מבין, שזה עולם רחב יותר ממה שרואים ממבט ראשון. זה עולם המחובר לעולם העסקי בצורה הדוקה".
 
שאלה: איך המדבר עם הדמות במכשיר הסלולר מקבל משוב מיידי?
תשובה: "יש מאחור מנוע של Speech Recognition (זיהוי דיבור). המנוע הוא של SRI. המערכת שומעת את הדיבור של המשתמש ומגיבה מיידית.
 
היכולת לשפר את הדיבור באנגלית בעזרת מכשיר סלולר נראה לי מהרגע הראשון כמהפכה. עד אז, כדי לשפר את יכולת הביטוי באנגלית היה צורך במורה או בכיתה, או בצורת לימוד פרונטלית אחרת. אנו באים ומשנים את הפרדיגמה הזו של צורך במורה.
 
קמנו ב- 2009 והתחלנו לעבוד ממש בתחילת 2010, כאשר על הגרסה הראשונה עבדנו כשנתיים. הבעיה המרכזית שלנו הייתה פיתוח ה- Back-End, המערכות מאחור התומכות בתהליך. יש כאן הרבה תוכן, אלגוריתמיקה וכוח חישוב הנמצא בענן. החישובים לא נעשים על מכשיר הסלולר אלא בשרת בענן. הלכנו על מודל ענן כדי להיות מובילים, בפתרון שמתאים לכל מכשיר ובכל מקום".  
 
שאלה: איך השוק הגיב לפיתוח הזה?
תשובה: "המוצר המוגמר שלנו יצא לשוק בסוף 2011 ומיד עשה מהפכה לא קטנה בשוק הזה. למעשה, לקחנו את הדבר הכי קשה מבחינה טכנולוגית: שיפור הדיבור למי שלא דובר את השפה האנגלית מהבית. אנו משפרים את האנגלית שלו בעזרת מנוע זיהוי דיבור. זה יצר זעזוע בתעשיית ענק, שחיה טוב במשך דורות ממכירת לימודי אנגלית ושיפור האנגלית בכיתות לימוד עם מורים".
 
שאלה: יש לכם מתחרים?
תשובה: "יש חברות המטפלות בשיפור הדיבור על ה- Web. אבל, הן לא יודעות לעשות זאת טוב וגם העולם הלך בינתיים לסלולר.
 
רבים התחמקו מטיפול בשיפור הדיבור מעל לרשת האינטרנט, כי זה דרש אדם פיזי, שיהיה בצד השני וייתן משוב ללומד. לא הייתה מערכת ממוחשבת, שיכלה להחליף את היכולת האנושית לזהות טעויות בדיבור. אנו ביטלנו את הצורך הזה באדם פיזי המקשיב למדבר.
 
יצאנו קודם עם גרסה על האייפון, כי רצינו ללכת על המכשיר הטוב ביותר הקיים בשוק עם התוכנה הטובה ביותר הקיימת בשוק ללימוד אנגלית. לכן, חשוב היה לנו לשדר איכות ומקצוענות על האייפון, שזה היה הפיתוח הכי קשה מבין כל הסמארטפונים.
 
לאחר מכן, הלכנו לשותפות עם המובילים העולמיים בתחום לימודי האנגלית בעולם. יש חברה אחת (ETS) המובילה את תחום המבחנים באנגלית לכל העולם. אלו מבחני TOFL לכל מי שרוצה ללמוד באוניברסיטה ו- TOEIC למגזר העסקי, למועמדים לתפקידים בעולם העסקי \ ארגוני. אלו סוגי מבחנים הכי קשים ומובילים בעולם, עבור קבלה לאוניברסיטאות לתארים השונים, או לקבלה לעבודה בחברות הגדולות והרב-לאומיות.
 
השותפות עם ETS, שבחנה אותנו מכף רגל ועד ראש לפני שאישרה אותנו, מאוד חשובה לנו. יצרנו איתה מוצר משותף עם התוכן שלנו והמותג שלה. זה נתן לנו אישור לאיכות הפתרון והתוכן שלנו באנגלית. כעת, איש לא יכול לבוא בטענות על הישראלים, שמלמדים אחרים אנגלית, כי יש לנו את השותפות החזקה בעולם בתחום לימוד האנגלית, ברמה הכי גבוהה מהמומחים המובילים ללימוד ומבחני אנגלית".
 
שאלה: מה הסוד של הטכנולוגיה שלכם?
תשובה: "הטכנולוגיה מאחורי הפתרון שלנו היא מאוד רגישה. אפשר לעשות איתה דברים מדהימים. אנחנו מבינים טכנולוגיה מזה שנים רבות. כדי לעשות את מה שרצינו לעשות בפיתוח, חיפשנו את המנוע הכי טוב הקיים בעולם. מצאנו בחיפושים שלנו, שב- SRI, שזה מכון מחקר ציבורי ענק מסטנפורד, מפתחים מנוע זיהוי דיבור המתאים לנו בדיוק.
 
הם פיתחו אלגוריתמיקה ומודלים אקוסטיים המתאימים במיוחד לאנשים, שלא דוברים אנגלית מהבית. כל מי שהתנסה במערכות זיהוי דיבור, למשל ב- Siri של אפל, רואה מיד, שמי שלא מבין טוב אנגלית ולא דובר אנגלית במבטא אמריקאי מסוים, למעשה בניב אנגלית של החוף המערבי בארה"ב, המערכת לא תבין אותו.
 
המנוע הספציפי, שבחרנו, יודע לעשות עבודה טובה גם כשהדובר לא יודע טוב אנגלית. אנו מבינים היטב את השונות של התחום הזה. בנינו את התוכן שלנו תוך היכרות עם כל נקודות התורפה של מנועי זיהוי הדיבור. המערכת שלנו מאוד משוכללת ורגישה לטעויות של דיבור. התוכן נבנה בהבנה של היכולות של המנוע ולכן המילים ומבנה המשפטים בנוי כך, שהוא עוקף את החולשות של המנוע. לכן, אנו מגיעים לתוצאה מאוד טובה בזיהוי דיבור. אין לזה מתחרים.
 
מעל למנוע של SRI בנינו שכבה של לוגיקה הנותנת לזה משמעות. אנו ממליצים למשתמש מה לשפר ואיך. זה תהליך מאוד מדויק ורגיש, שמתאים את עצמו לכל אחד ולאופי הדיבור שלו. זה נותן לדובר פידבק מעשי לכל צורת דיבור ולכל משתמש. כל אחד יכול להתנסות בזה ולראות איך הוא משפר בזמן מאוד קצר את יכולת הביטוי שלו באנגלית".  
 
שאלה: למה בענן?
תשובה: "יש כאן צורך בכוח מחשוב ענק. היה צריך לבנות מערכת, שיודעת לשבת על מכשיר הקצה ולקבל משוב מהענן, מבלי לגמור את הסוללה או לחנוק את הרשת הסלולרית. לכן, בנינו ענן המבוזר בשרתי ענן ברחבי העולם, לקבלת זמן תגובה טוב מכל מקום.
 
גם היום, אנו מקפידים לא לעבוד ולא לתת תמיכה למכשירי סלולר חלשים. ראינו בשנה האחרונה, שזה מתאים לנטייה של השוק ללכת לכיוון מכשירים חדשים ובעלי מעבדים חזקים, מצלמה חזקה וזיכרון מוגדל. כך, שהתפתחות של שוק מכשירי הסלולר מאוד מתאימה לשירות שלנו".
 
שאלה: מה מצב השימוש במערכת שלכם?
תשובה: "כפי שציינתי, הגרסה הראשונה שיצאה הייתה לאייפון. כיום, התרחבנו לפלטפורמות נוספות דוגמת האנדרואיד. יש לנו כבר כ- 2 מיליון משתמשים כשחלק קטן מהם כבר משלמים על השירות".
 
שאלה: מה מקבל המשתמש בשירות הזה?
תשובה: "הוא מקבל ציון לכל מילה ולכל משפט היוצא מהפה שלו. המערכת מציעה לו איך לשפר כל מילה ואת צורת הדיבור שלו. זה נעשה במבנה של עץ מתפתח עם אינטראקטיביות. בסוף כל סדרה קצרה יש מבחן קצר על הנושא שתורגל.
 
למעשה יש כאן מערכת של 'משחקים' מאוד ידידותיים וקצרים מאוד, בנויים במדורג עם דרגות קושי הולכות ועולות, לאור ההישגים של המשתמש בשלבים הקודמים.
 
המערכת מלמדת את המשתמש איך לבטא מילים בתוך סיטואציה, בתוך משפט. זה מאפשר זכירה טובה יותר של המילה. לכן, יש גם בתרגילים וגם בווידיאו - טקסט לקריאה, והמשתמש מתמודד בקלות עם זה, בדרגות קושי ההולכות וגדלות ככל שהוא מתקדם בלימוד שלו".
 
שאלה: מי קהל היעד העיקרי שלכם?
תשובה: "אחרי שזכינו לפרסים רבים בכל רחבי העולם, מצאנו שיש התעניינות רבה מאוד בפתרון שלנו מיבשת אסיה, במיוחד דרום מזרח אסיה. התחלנו ללמוד את הבעיות של לימוד האנגלית במדינות הללו והחלטנו לפתח מערכת נוספת הבנויה סביב פנטומימאי, שבה אנו מדגימים למשתמשים איך מבטאים את הצלילים השונים באנגלית. זה היה הדבר הכי קשה ללומדים מהאזור הזה. הפתרון הייחודי הזה של הדגמת צלילים ואיך מפיקים אותם מהפה והגרון, בצורה מאוד ידידותית ומשעשעת, הביא להתקדמות רבה בלימודי אנגלית במדינות דרום מזרח אסיה".
 
שאלה: כיצד אתם מספקים QoS על רשתות סלולר, שאיכותן משתנה כל הזמן?
תשובה: "אנו מסתכלים על תחום ה- QoS בעולם רשתות הסלולר בדיוק כמו שזה נראה במציאות. דהיינו: אנו מורידים את איכות זיהוי הדיבור, שולחים פחות מידע על הרשת, רק כדי לשמור על משוב מהיר. ברשת סלולר גרועה אנו יכולים להוריד את רמת זיהוי הדיבור לרמה, שהמשתמש מקבל משוב מיידי גם בתנאי הרשת הגרועה. המערכת שלנו בודקת כל הזמן את תנאי הרשת ומכווצת את ה- Stream מהמכשיר לשרת בענן וחזרה בהתאם לתנאי הרשת, רק כדי שהמשתמש לא יחוש בזה ויקבל מיידית משוב, על כל משפט שהוא אומר".
 
שאלה: לאן אתם מתפתחים?
תשובה: "אנו חברה די קטנה, אבל מיד שיצאנו לשוק עוררנו עניין בכל רחבי העולם. ראינו, שהרעיון שלנו תופס, בגלל שילוב חוויית המשתמש עם זיהוי דיבור אמין.
 
פיתחנו מודל עסקי של מכירת השירות במסגרת 'חבילות'. החבילה הבסיסית של 20 שיעורים \ רמות עולה 9.90 דולרים ויש גם רמה בסיסית פרטית שעולה כ- 5 דולרים. מי שרוצה את כל השיעורים וכל המערכת, משלם בערך כ- 100 ₪, מה שכולל את כל התוכן. השימוש בשיעורים הוא Unlimited. המשתמש ילמד בכל זמן שהוא חפץ.
 
אנו הולכים כיום בעיקר לשותפויות ברחבי העולם. התחלנו בברזיל, הודו, בנגלדש ועוד. בכל מקום אנו מוצאים ספק שירות מקומי, בעיקר ספק תקשורת, שמספק את הגרסה המותאמת לאופי המקומי. ספקי סלולר מוכרים את השירות בצורה אחרת, למשל יש מדינות, שהחלו למכור את השירות בדולר אחד לחודש. אם זה מגיע למיליוני אנשים - יש כאן הכנסה יפה.
 
בנוסף, התחלנו לפתח כיוון חדש. פנו אלינו ענקי עולם ההשכלה וההכשרות, שחיפשו פתרון מובייל כדי להשלים את סט הכלים שלהם. אנו מוכרים להם מערכת היכולה להיות ממותגת עם הלוגו שלהם.
 
כיוונים נוספים, שמתחילים לצבור תאוצה, אלו חברות ענק הרוצות להכשיר את האנשים שלהם באנגלית וכן שותפי תוכן המוכרים תכנים בעולם הסלולר".
 
שאלה: מה החלום המקצועי שלך?
אייל אשד: "הפתרון שלנו משנה את הדרך בה אנשים מכל העולם לומדים אנגלית. זה הופך את תחום הדיבור ליותר פשוט, נגיש וזול.
 
עד היום, ללמוד לדבר אנגלית עלה הרבה כסף ודרש מהלומד לשבת בכיתה או מול מורה פרטי. זה עובר מן העולם. החלום שלי, שהפתרון שלנו יהיה הפלטפורמה המובילה לשיפור לימוד האנגלית בעולם, ואחר כך נלך לשפות נוספות. יש לנו כבר בקשות לפתח פתרון דומה לספרדית ולסינית. אנו בוחנים זאת. אנו מעוניינים להגיע למיצוב של חברה מובילה ללימוד שפה בצורה ניידת.
 
אני גם מאמין, שזה יחדור לתחום העסקי והארגוני. יש מקומות שזה כבר החל, למשל במדינות דרום מזרח אסיה, בחברות שהבינו שם, שהן חייבות, שאנשיהן העומדים בקשר עסקי עם חברות מערביות ידעו לדבר טוב אנגלית ולא רק לכתוב ולקרוא אנגלית. יש מקומות בהם מעוניינים להכניס את הכלי הזה ממש לתוך מוסדות החינוך ככלי תומך של המורה, ככלי הממלא ואקום כאשר יש מורים, ששפת הדיבור שלהם באנגלית היא לא מספקת.
 
אני מאמין, שמה שבנינו תהיה פלטפורמה, שהחלה באנגלית ותתפשט לתחומים רבים נוספים של עולמות הלימוד וההכשרה. אני מאמין, שלימוד של כל נושא יכול להיעשות גם בכיף, בקלות ובחיוך. אנו מחזירים ללומדים את החוויה של הלימוד הפרטני, כך שהם יאהבו את מה שהם לומדים".

SpeakingPal English Tutor - screenshot thumbnail 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
16.7.24 - CIO FOCUS 2024

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים