Telecom News - חשיפת ההסכם הסודי בין מנכ"לית משרד התקשורת לצמרת העיתון גלובס

חשיפת ההסכם הסודי בין מנכ"לית משרד התקשורת לצמרת העיתון גלובס

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> חשיפת ההסכם הסודי בין מנכ"לית משרד התקשורת לצמרת העיתון גלובס
על פי הנורמות של היועמ"ש ב"תיקי האלפים" נגד נתניהו, הסכם (גם אם הוא לא כתוב בשום נייר) בין בעל עיתון לרגולטור יכול להיחשב לשוחד. זה מה שאנו חושפים כאן: מנכ"לית משרד התקשורת, לירן אבישר בן-חורין, קיבלה הטבות שוות כסף (דוגמת צילום מקצועי) ו"חשיפות מפנקות" בגלובס, תמורת הדלפות לעיתון ומתן חסות לפעילות שיווקית-עסקית של גלובס. תלונה כבר הועברה ליועמ"ש. כל המעורבים בפרשה סרבו להגיב עד כה לפניותיי. די ברור למה.
עדכונים בסוף הכתבה

מאת: אבי וייס, 31.1.21, 07:50המנכ"לית לירן אבישר בן-חורין

לפני קצת מעל לשבוע, נעלמה תמונתה של מנכ"לית משרד התקשורת מדף הבית של משרד התקשורת, מה שעורר אצלי סימני שאלה.

זאת, כי זו פעם שלישית תוך כחצי שנה, שתמונת המנכ"לית מוחלפת בדף הבית של המשרד.

משהו לא ברור, לא מוסבר ואולי אף אובססיבי עומד מאחורי החלפת התמונות הזו. לכן, שלחתי מיד לאחר היעלמות התמונה שאלות בנושא הזה, אותן פרסמתי כאן, כי לא קיבלתי מענה. השאלות והניתוח, שעשיתי בשבוע שעבר בנושא זה נמצאים כאן בנספח א' למטה, למי שפספס.

בעקבות הפרסום הזה בשבוע שעבר, התחלתי לקבל מידע מתוך משרד התקשורת, שהבהיר לי את הסיפור מאחורי הפרשה הזו, וגם חלה בו תפנית, כי לפתע עלתה תמונה חדשה של המנכ"לית לאתר, ליד צילום השר. הערה: בתצלום כאן משמאל יש תמונה קודמת של המנכ"לית, שמשוחררת מזכויות יוצרים.

את התמונה הנוכחית (החדשה) אני לא יכול להציג בכתבה. למה? - היא מוגנת בזכויות יוצרים. אני חוזר על כך בצורה הכי ברורה: אזהרה חמורה לכל כלי התקשורת, הגולשים והקוראים: אין להשתמש בתמונת המנכ"לית המצויה בדף הבית של המשרד לשום מטרה ובשום מקום. גם לא ברשתות חברתיות. זאת, כי התמונה הזו מוגנת בזכויות יוצרים של צלם גלובס, למרות שזה לא כתוב עליה. זה עלול  להפוך לנזק כלכלי אדיר (עד 100 אלף ש"ח פיצוי לבעל הזכויות בתמונה, ללא כל צורך בהוכחת נזק, על כל הצגה של התמונה המוגנת). 

די ברור למה (בעקבות הפרסום הקודם הנמצא בנספח א' כאן למטה) קיבלתי מידע מתוך המשרד. יש הרבה עובדים ממורמרים ואף מיואשים (מהמנכ"לית), כמפורט בהרחבה כאן. זאת, במיוחד בקרב הוותיקים ואנשי המקצוע במשרד, שלא רק שלא מקדמים אותם וכל משרה, שמתפנית במשרד, נתפסת ע"י "המשובטים" של המנכ"לית (ב"עצימת עין" של השר), הם (העובדים) גם רואים היטב מה מצפה להם בפרישתם לגמלאות ("יזרקו אותם לכלבים" ויעלימו את הכספים המגיעים להם בדין. לא פחות. פשוט מזעזע. אבל אלו הן העובדות). 

את כל השאלות, שאציג מיד לפי סדר שליחתן, העברתי לשר התקשורת וראש הממשלה החליפי - בני גנץ, לצמרת משרד התקשורת כולל למנכ"לית - לירן אבישר בן-חורין, ולצמרת העיתון גלובס (לבעלים ולמו"ל: אלונה בראון, ולעורכת הראשית, נעמה סיקולר).

תגובה לא קיבלתי מאיש, לא שלא ניסיתי. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם. זה שמשרד התקשורת לא עונה לי - זה ממש לא חדש. אבל ל"גלובס" יש "חזון, ערכים, קוד אתי ועקרונות" ברורים וכתובים (כמפורט כאן), ואי המענה לשאלותיי - זה קצת תמוה, בלשון המעטה. 

יודגש, שכל מה שנחשף כאן הוא בבחינת "לכאורה" ו"חזקת החפות" חלה על כולם. ממילא היועמ"ש יצטרך להחליט בנושא זה, שמועבר אליו - בעקבות החשיפה כאן. הפניה ליועמ"ש - כאן. אישור קבלת התלונה - כאן

בכל מקרה, על פי מיטב הבנתי, כעולה על פי העקרונות המותווים ב"תיקי האלפים", עסקה מהסוג הנחשף כאן, נחשבת בעיני היועמ"ש והפרקליטות כ"שוחד" (כי המנכ"לית סיפקה תמורה, גם במידע בלעדי וגם במתן חסות לפעילות שיווקית-עסקית של גלבוס). המתת ("השוחד") שהמנכ"לית קיבלה ("צילום מקצועי" יקר ערך ו"כתבות מפנקות"), מתת זה הוא גם בבחינת "מתנה אסורה", על פי ההגדרות הכי מעודכנות וטריות של היועמ"ש בהתייחס לנתניהו וזה חל על כל עובדי המדינה, במיוחד הבכירים (המסמך הטרי של היועמ"ש כאן. מתוכו הוצאתי  כאן את הקטע הרלבנטי לעניינו).

קצת לא ברור לי, למה המנכ"לית לא הסתייעה בשירותי הצילום הממשלתיים של לע"מ (לשכת העיתונות הממשלתית), במחיר מפוקח וסביר (מחירון לע"מ נמצא כאן), בתקציב המשרד, ובמקום זה קיבלה מתת של "מתנה אסורה" (הכל "לכאורה", עם "חזקת החפות") מצמרת "גלובס". 

התפתחות הפרשה והפניות שנעשו על ידי בנושא הנחשף כאן:
1. מי שילם על עבודת הצילום המקצועי עבור המנכ"לית?
בהמשך למפורט בנספח א' (סיפור היעלמות תמונת המנכ"לית מדף הבית של המשרד), לפתע ביום 26.1.21 עלתה תמונה מקצועית של המנכ"לית לאתר, ולכן שלחתי ביום 26.1.21 לכל המכותבים המצוינים בתחילת הכתבה, את הפנייה הדחופה הבאה:
"הנדון: מי משלם עבור עבודות הצילום של פורטרטים של מנכ"לית משרד התקשורת?
שלום רב,
1. בחודשים האחרונים תמונת המנכ"לית באתר המשרד התחלפה כבר 3 פעמים.

היום עלתה תמונה חדשה (מצ"ב), שצולמה ע"י צלם מקצועי בשם רפי קוץ (מצ"ב צילום זכויות היוצרים שלו על התמונה).

2. גם בפעם הקודמת (שהוחלפה תמונה), זו הייתה תמונת פורטרט מקצועית של צלם מקצועי.

3. בזמן ששוק התקשורת נמצא, כמו כל עם ישראל, בסגר ומנכ"לית משרד התקשורת שולחת מאות אם לא אלפי עובדים לחל"ת ופיטורין (למשל עקב הורדת שעות הפעילות במוקדי החברות), מה שמעסיק את המנכ"לית - זה להחליף תמונות פורטרט מקצועיות של עצמה באתר משרד התקשורת, בעלות לא ידועה?

4. מי אישר את ההוצאה הזו עבור הצלם רפי קוץ ולמה?
 
5. האם לא במקרה גלובס מימנה את הצילומים הללו, שכן הצילומים הללו נמצאים ב-2 הכתבות האחרונות של גלובס (כאן וכאן), עם שמו של הצלם - רפי קוץ (וכתוב מתחת לתמונה כמופיע בצילום המצ"ב, שזה רפי קוץ מגלובס)?

6. אודה להתייחסותכם הדחופה." 
 
תגובה טרם קיבלתי. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם.

2. מי אחראי להטעיית הציבור שיכול לחשוב, שהתמונה של המנכ"לית בדף הבית של המשרד משוחררת מזכויות יוצרים?
ביום 26.1.21, בהמשך לפנייה הקודמת, ביצעת פניה נוספת, שמוענה לצמרת גלובס ולידיעת שר התקשורת בזו הלשון:
"שלום רב לגלובס,
1. בהמשך למייל שיש כאן [מעל], (שהופנה לשר התקשורת חה"כ בני גנץ), אבקש לשאול את הנהלת גלובס את השאלות הבאות:
א. האם גלובס מימן את התמונה המקצועית של מנכ"לית משרד התקשורת, לירן אבישר בן-חורין?
ב. אם לא, כיצד התמונה הזו הגיעה לאתר משרד התקשורת כתמונה הרשמית של המנכ"לית?
ג. אם כן, האם הייתה כאן מעין "עסקת שוחד" של "כתבות מלטפות" בגלובס, תמורת "תמונה מקצועית מלטפת", בתוספת הדלפות, עם מנכ"לית משרד התקשורת?
 
2. מה תגובתכם לכך, שגלובס, למעשה, שותף (במחדל, או בידיעה), בהטעיה חמורה ביותר של הציבור בכך, שתמונת המנכ"לית, שנמצאת כעת בדף הבית של משרד התקשורת, היא תמונה מוגנת בזכויות יוצרים של צלם של גלובס, ואי אפשר לדעת מכך, אלא אם נכנסים לדף האישי של המנכ"לית באתר.

כך, כל כלי תקשורת או כל גולש תמים, שייכנס לאתר משרד התקשורת, לדף הראשי, ושיחשוב שמדובר בתמונה ממשלתית ללא זכויות יוצרים וישתמש בה בכל פרסום שיפרסם בכל מקום (כולל ברשתות החברתיות), חשוף אישית לנזק של עד 100 אלף ₪ ללא צורך בהוכחת הנזק, על פי סעיף 56 בחוק זכויות יוצרים?
 
3. אם הנהלת גלובס לא קשורה לקנוניה כלשהי, כעולה משאלותיי כאן מעל, ואיש מצמרת גלובס לא ידע מהסיפור ההזוי ביותר הזה, שנחשף כאן, מה בדעת הנהלת גלובס לעשות, כדי שהציבור הרחב בישראל לא יוכשל בתמונה מוגנת בזכויות יוצרים של צלם גלובס, שהפכה באופן מסתורי לתמונה הרשמית של מנכ"לית משרד התקשורת בפורטל הממשלתי של משרד התקשורת?
 

4. להתייחסותכם הדחופה אודה."

תגובה לא קיבלתי. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם. 

3. חשיפת החסות, שמנכ"לית משרד התקשורת, לירן אבישר בן-חורין, מספקת לפעילות שיווקית-עסקית של גלובס:
בעקבות המידע, שקיבלתי מעובדי המשרד, פניתי ביום 26.1.21 לכל המכותבים המצוינים בתחילת הכתבה, בפנייה הדחופה הבאה:
"הנדון: האם המנכ"לית קיבלה אישור להיות חלק מפרויקט "מדברות" של גלובס?
שלום רב,
1. בהמשך לכל התכתובת שיש כאן [למעלה], מתברר כעת, שהקשרים של מנכ"לית משרד התקשורת, לירן אבישר בן-חורין, עם גלובס הם מאוד עמוקים, והמנכ"לית נכנסה לפרויקט בשם "מדברות", פרויקט עסקי-שיווקי (בחסות "אלטמן בריאות"), פרויקט אותו מובילה קבוצת גלובס.

2. מצ"ב 2 תצלומים המדברים בעד עצמם והמוכיחים זאת "שחור על גבי לבן". [התצלום הראשון כאן מתחת והשני - כאן]. 
פרויקט "מדברות"

3. על פי הנחיות היועמ"ש (בנוגע למתן חסות לפעילות של עסקים, הנחייה 1.1700) ובהמשך לתקש"יר ולחוקים החלים על עובדי המדינה, מי אישר למנכ"לית משרד התקשורת, לירן אבישר בן-חורין, לקחת חלק בפרויקט "מדברות" (גם אם זה בהתנדבות ואין לכך כל קשר ישיר למהלכים אחרים המתרחשים כאן [מעל], כמו שמפורט בשאלות כאן [מעל]).

יודגש, שגם פעילות התנדבות (למעט במקרים המפורטים בתקשי"ר, בפרק 42.4 כמו, למשל, התנדבות למשמר האזרחי, והפעילות של גלובס לא כלולה בסייגים הללו), טעונה אישור.

4. יתרה מכך, במסמך נש"מ "כללים, נהלים והנחיות למנהלים כלליים ומוקבליהם בשירות המדינה" מוגדר בדיוק מתי ואיך מנכ"ל [במשרד ממשלתי] יכול להתנדב לפעילות חברתית או ציבורית (מפורט היטב בפרק "יג. התכנית להתנדבות עובדי מדינה בקהילה - הוראות ביצוע (הנחיה מס' 2.4)").

התנדבות לגלובס אינה נכללת בתכנית הזו!

5. לאור הצטברות המעשים (הפליליים לכאורה) של מנכ"לית משרד התקשורת, לירן אבישר בן חורין, האם לא מן הדין והנראות הציבורית, ששר התקשורת, חה"כ בני גנץ, לא ישעה אותה לאלתר מתפקידה?

6. ממתין לתגובתכם הדחופה, לאור חומרת הנושא."

תגובה טרם קיבלתי. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם.

יודגש, שזו לא פעם ראשונה, שהשר בני גנץ מקבל ממני (ולא רק ממני) קריאה לפטר (או להשעות לאלתר) את המנכ"לית לירן אבישר בן חורין. הפעמים הקודמות הן כאן וכאן.

ההתעלמות מהפניות הללו מצדו של שר התקשורת, בני גנץ, מצביעה בברור, שהשר גנץ מספק גיבוי וחיפוי למנכ"לית ולכן נושא באחריות מיניסטריאלית מלאה ומודעת לכל מעשיה והתנהלותה. 

בהעברת התלונה ליועמ"ש נשאלת השאלה, האם אכן הפרשה תיחקר, ותופעלנה אותן אמות מידה של היועמ"ש כמו ב"תיק 4000" וב"תיקי האלפים" האחרים, או שיהיה כאן המצב של "לא ביבי - לא חוקרים".

נספח א':
לקוח מכאן (22.1.21): "איבדו שליטה על חברת הדואר? ככה זה כשלא יודעים לנהל משרד ממשלתי".

"למי שלא יודע, מה שהכי מעניין את המנכ"לית - לירן אבישר בן-חורין, זו התמונה שלה. באתר משרד התקשורת עלו כבר בעבר 2 תמונות שלה, וכעת הן נעלמו ועד לפרסום כתבה זו אין שם שום תמונה שלה. נמצאת רק תמונתו של בני גנץ, שר התקשורת. הריבוע לידו עבור תמונתה - ריק כבר כמה ימים.
היא, כנראה, עסוקה ברוב זמנה בצילומים, לשיפור התצלומים והחלפתם, כל הזמן.
זה ממש לא מצחיק. זו לא בדיחה ל-1 באפריל, כי כעת ינואר. זה מתועד בפנייה שלי כאן, למתעניינים.

דוגמאות מובהקות למרוץ הזה שלה אחרי תמונות מחמיאות, אפשר לראות בכתבות "המלטפות", שנעשו עבורה ממש לאחרונה ב"כלכליסט" (כאן וכאן), העיתון של נוני מוזס.

אפשר לראת כאן וכאן כיצד גלובס שלח צלם מקצועי במיוחד כדי שיצלם אותה שונה בכל אייטם, ובתמונה כאן היא מצולמת על רקע של פסלון של דוד בן גוריון, לרמוז לקוראים בצורה ברורה, שהיא (כביכול) ממשיכת דרכו של בן גוריון. פשוט בדיחה עלובה וחילול מורשתו של דוד בן גוריון. בדיוק כך, המשרד הממשלתי הזה נראה. 

עדכון 26.1.21: כצפוי, עלתה תמונה חדשה של המנכ"לית בתצלום הנמצא כאן, תמונה שצולמה ע"י צלם מקצועי (ראה כאן) בשם רפי קוץ."
זכויות יוצרים
עדכון 1.2.21: ההדלפות הבלעדיות ל"גלובס" ע"י המנכ"לית לירן אבישר בן-חורין נמשכות, בהתעלמות מוחלטת לחשיפה כאן למעלה. גם כאן, הידיעה המודלפת כוללת את התמונה של המנכ"לית. זו בדיוק אותה תמונה שמככבת באתר משרד התקשורת, כאן היא מככבת בפורמט רחב יותר, בראש הכתבה ב"גלובס", עם הייחוס של זכויות היוצרים לצלם רפי קוץ, כפי שאפשר לראות בתצלום המצ"ב כאן

עדכון 4.2.21: הוגשה תלונה כנגד המנכ"לית לנציבות שירות המדינה (כאן). אישור קבלה ותחילת טיפול בתלונה יש כאן

עדכון 7.2.21: נודע לי שכדי לנסות ולפתור את הפשלה, המנכ"לית (לירן אבישר בן-חורין) רכשה את התמונה שנמצאת באתר מהצלם. לא ברור אם היא שילמה מכיסה או מכיס המשרד. בכל מקרה זה רק מחריף את הבעיה של זכויות יוצרים משום ש:
א. היא לא קיבלה היתר כתוב מהצלם להפוך את התמונה שלו לתמונה משוחררת מזכויות, שניתן להציבה באתר משרד התקשורת באופן חושפי ושכל אחד יכול להשתמש בה, בגלל שהיא באתר המשרד.
ב. היא לא קיבלה אישור מאיש להציב תמונה פרטית באתר ממשלתי ואף מסתירה בדף הבית של המשרד שמדובר בתמונה שיש עליה עדיין זכויות יוצרים של הצלם (כי היא רכשה זאת באופן פרטי לצרכיה היא ולא לצרכי משרד ממשלתי. הערבוב בין עניין פרטי לממשלתי זועק כאן לשמים ונקווה שזה יבורר בחקירה, ככל שתפתח).
ג. לא ידוע אם הנהלת גלובס הייתה מעורבת בעסקה הפרטית הזו עם הצלם שלהם והאם זה לא נהפך להיות בפועל חלק מהעסקה הכוללת (שנעשתה כנראה כולה בע"פ), בין גלובס למנכ"לית, כמתואר בכתבה. 

עדכון 25.2.21: התקבל עדכון מלשכת היועמ"ש - כאן, כי תלונתי הועברה ללשכת פרקליט המדינה (מ"מ פרקליט המדינה הוא עו"ד עמית איסמן). כ"כ התקבל עדכון מלשכת פרקליט המדינה - כאן, כי תלונתי הועברה למשנה לפרקליט המדינה - עניינים פליליים (עו"ד שלמה (מומי) למברגר

עדכון 9.3.21: גד פרץ פרסם כאן כתבה ב"גלובס" אודות משרד התקשורת (עוד הדלפה מהמנכ"לית, או מי מסביבת "המשובטים" שלה), ולפתע התחלפה תמונת המנכ"לית לירן אבישר בן-חורין בגלובס, לתמונה שצולמה ע"י לע"מ (לשכת העיתונות הממשלתית), בדיוק כמו שכתבתי כאן למעלה: 
לירן אבישר בן-חורין
עדכון 22.7.21: לאחר כחצי שנה לאחר שהתלוננתי (כאן) בפני נש"מ כנגד המנכ"לית של משרד התקשורת, לירן אבישר בן-חורין, על כך שנתנה חסות לפעילות שיווקית עסקית של גלובס (ותמורתה קיבלה "כתבות מפנקות" ו"צילומים מפנקים" מגלובס. התלוננתי לאחר שלא קיבלתי תגובה מראשי גלובס: אלונה בראון ונעמה סיקולר, וגם לא מהשר והמנכ"לית), התקבלה (כאן) תשובתו הסופית של עו"ד גיא דוד, הממונה הבכיר על המשמעת בנש"מ, שהתלונה שלי נסגרת, בהסכמת עו"ד אשרת הרברסט, הממונה על התביעות ואחראית תחום ערעורים בנש"מ. זאת, משום שהמנכ"לית קיבלה את אישורה של היועצת המשפטית של משרד התקשורת (עו"ד דנה נויפלד) לפעילות הזו, והנה התצלום של הסעיף הכי חשוב בהחלטת הסגירה של התלונה שלי בנש"מ:
אישור דנה נויפלד למנכ"לית

אבל אישור בדיוק כזה (של עו"ד דנה נויפלד) שניתן ביום 23.6.15 (כאן) משום מה נשכח (אבל לא על ידי) והנה האישור החשוב והזהה שלה:
אישור לביבי
המדובר באישור שניתן בחתימת ידה של עו"ד דנה נויפלד (לאחר שגם היועמ"ש דאז עו"ד יהודה וינשטיין ועוד איזה 17 יועצים משפטיים אישרו וחתמו). זה אישור זהה לחלוטין, שניתן אז לאזרח אחד די אלמוני, אזרח המדינה בשם בנימין נתניהו. אולם זה לא מנע הגשת כתב אישום כבד ביותר, מה שמכונה בשם "תיק 4000", כנגד אותו אזרח בשם נתניהו. מי יכול להסביר לי, למה האפלייה הזו באכיפה?  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024 

21.8.24 - רוח אחרת - כנס חירות ישראלי

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים