חשיפת סטארטאפים מבטיחים ומעניינים בברלין (גם ישראלים) בתחומים יחודיים

דף הבית >> חדשות סטארטאפים >> חשיפת סטארטאפים מבטיחים ומעניינים בברלין (גם ישראלים) בתחומים יחודיים
סטארטאפים בברלין קודם כל מנסים לפתור בעיות, שהם נתקלים בהן בגרמניה (בת 81 מיליון תושבים) ורק אחר כך מנסים (אם בכלל) לפרוץ לעולם הרחב, קודם כל ל-EU. חשיפת מקבץ של סטארטאפים מעניינים בברלין וסביבתה, שיש ביניהם גם ישראלים.
מאת: אבי וייס, 16.10.16, 08:50סטארטאפים ישראליים בברלין

ברלין היא "אי" מיוחד ומעניין בתוך גרמניה, גם מהבחינה, שכמחצית מהסטראטפים בעיר וסביבתה הם סטארטאפים לא גרמנים (מבחינת מקור אזרחותם), לרבות ישראלים (כמו בתמונה משמאל). יש גם לא מעט סטארטאפים במדינת ברנדנבורג, מדינה המקיפה את ברלין, בעיקר בעיר פוטסדאם, בירת המדינה, שנמצאת ממש בפאתי ברלין. גם בתוך הסטארטאפים, שהמייסדים והיזמים המובילים הם אזרחים גרמניים מלידה, יש לא מעט חברי צוות לא גרמניים, מכל רחבי ה-EU וגם מישראל.

התוצאה: אנגלית היא השפה המדוברת בעולם הסטארטאפים והיזמות הגרמני, גם בתוך הסטארטאפים עצמם (בין חברי הצוות, גם אם זה סטארטאפ, שנולד ע"י אזרחי גרמניה). לכן, לא מעט ישראלים, השתלבו יפה ב"סצינת הסטארטאפים" הגרמנית, גם ביוזמות עצמאיות של סטארטאפים ישראליים וגם כבודדים בתוך סטארטאפים מקומיים קיימים. את ההתפתחות הזו מעודדת (ומממנת) הממשלה הגרמנית, גם ברמה הפדרלית וגם ברמת המדינות ואפילו ברמת הערים, בצורה בולטת

יש לא מעט תכניות מימון וסיוע המתאימות לסטארטאפים ישראלים. אחת התכניות החדשות, שכבר איתרה ובחרה 6 סטארטאפים ישראלים (כמפורט כאן), היא ביוזמה משותפת לגורמים רבים, אותה מובילה אוניברסיטת TUB ("הטכניון של ברלין"), ביחד עם תכנית EXIST הפדרלית, שהחליטה לאחרונה, להרחיב את התכנית הקיימת לשת"פ עם עולם היזמות הישראלי. זאת, לאור הצלחת המהלך הזה בשלביו הראשונים, וגידול בביקוש בתוך גרמניה עצמה, מצד מוסדות אקדמיים נוספים, לקבל סטארטאפים ישראלים. ההחלטה היא לצאת בשלב שלישי וחדש לאיתור סטארטאפים ישראלים מבטיחים, סטארטאפים, שייצאו למינכן או לברלין. ההרשמה נפתחת ב-1.11.16 וניתן להגיש בקשות כאן, עד 6.1.17. זו תכנית מאוד אטרקטיבית (בלי לקיחת שום אחזקות או התחייבויות מהיזמים, תמורת המימון והסיוע). 

מבחר מהסטארטאפים, שאותם פגשתי בברלין ובפוטסדאם (בירת מדינת ברנדנבורג):
 • 3YOURMIND - פתרון חכם3yourmind לשירות הדפסות 3D הזול והטוב ביותר שניתן להשיג, עבור כל פרויקט או מוצר, לכל סוג של חומר הדפסה ולכל סוג של מדפסת 3D ולכל סדר גודל של פרויקט הדפסה, בכל מקום בעולם. יש למיזם הזה כבר כמה לקוחות גדולים ברחבי העולם ונראה, שהמיזם "עולה על דרך המלך". הסטארטאפ נולד ופועל באקסלרטור CfE של אוניברסיטת TUB. (בתמונה משמאל: Philipp Stelzer, סמנכ"ל מכירות של הסטארטאפ). 
 • CellBricks - מיזם מבטיח בתחילת דרכו באקסלקטור של TUB, שמפתח פתרונות הדפסה 3D מחומרים אורגניים וביולוגיים חיים מכל סוג, כולל עור האדם. 
 • FDX - פתרון מהפכני, שמפותח באקסלרטור של TUB, ליצירת מוצרים וחלקים בעלי יכולות תנועה, בלי שום חלק נע. הפתרון מבוסס על עיקרון חדש, שנקרא בקצרה: "Movement without moving parts". 
 • Onwrks - סטארONWRKSטאפ ישראלי בתחילת דרכו (בתמונה משמאל, המייסד - נמרוד קנולר - משמאל), שהתמקם באקסלרטור של TUB, שמפתח פתרון להשגת יעילות ואופטימיזציה בתעשיית תחנות הרוח, שמאוד מפותחת באירופה ובמדינות רבות אחרות בעולם. כרגע הוא נמצא בשלב הגשת הבקשות למענקים, בניית האתר באינטרנט וסיום התכנית העסקית. מדובר ב-3 ישראלים המפתחים פתרון לתעשיית התחזוקה והניהול של טורבינות רוח ובהמשך מתכוונים לפתח פתרונות דומים לתחום התחזוקה בתעשיות אחרות דוגמת תעשיות הטלוויזיה והתקשורת. הפתרון נועד להחליף את תעשיות התחזוקה הקיימות, שמבוססות בעיקר על ניירת ושיטות עבודה ידניות וישנות, למערכות מתקדמות ואוטומטיות הנמצאות בענן. 
 • DexLeChem - סטארטאפ הנמצא בחממה בשם CoLaborator של חברת הענק Bayer, לפתרון מהפכני בעולם הכימיה.
 • Provitro - מיזם הממוקם בחממת CoLaborator, לפתרון חדשני בתחום בדיקות הרפואיות (בעיקר בתחום בדיקות של רקמות ואיתור מחלות ופגמים בריאותיים בבדיקות היסטולוגיות). 
 • Thermondo - סטארטאפ מאוד מצליח בתחום הקלינטק, שפיתח מערכת לחימום ביתי, מערכת חדשה ויעילה (מבוססת אנרגיה חכמה וירוקה, כולל ניצול אור השמש). זו מערכת המחליפה את כל שיטות החימום הקיימות בבתים בגרמניה וזולה ויעילה מכל פתרון אחר הקיים בשוק. היזמים מספקים שירות חכם "קצה לקצה" ללקוחות הקצה בכל רחבי גרמניה, בשיטה מהירה וממוחשבת לחלוטין, שלא הייתה עד היום בגרמניה. 
 • Kiwi.ki - סטארטאפ מצליח הClaudia Nagelנמצא בתנופת צמיחה מהירה מיוזמתה של ד"ר Claudia Nagel (בתמונה משמאל), שנכשלה ב-2 סטארטאפים קודמים והחליטה להמשיך והפעם נראה, שהולך לה די טוב. הסטארטאפ הזה מחליף את המנעולים בבתים למערכת חכמה, שנפתחת אוטומטית כשהאדם מתקרב לבית (ויש ברשותו מעין כפתור קטן המכיל RFID, שנשלט בסמארטפון). היזמים החלו למכור את הפתרון בשלב ראשון בגישת ה-B2B לבעלי מוסדות גדולים (למשל: בתי אבות, בתי מלון, מבני משרדים וכיו"ב) וכשזה הצליח החלו לפנות לשוק הפרטי.
 • Solmove - פתרון ליצירת חשמל ע"י ציפוי מחדש של כבישים ומדרכות בתאים סולאריים דקים המייצרים אנרגיה מאור השמש. להערכת הסטארטאפ, 25% מהכבישים בגרמניה מתאימים לסלילה מחדש בפתרון שלו, מה שיכול לספק חשמל לכל הבניינים הנמצאים סביב הכבישים הללו. זה גם מתאים לטעינת מכוניות חשמליות, כולל טעינה תוך כדי נסיעה של המכוניות על הכביש. הפתרון החדש מספק מעל ל-100 קילוואט מכל מ"ר של כביש חדש. המערכת תהיה משולבת WiFi, שיוטמע בכביש, וסנסורים בגישת ה-IoT, לכל מטרה עתידית. הכביש יכול להחזיק מעמד עד 25 שנה. המחיר כרגע עומד על 250 יורו למ"ר של כביש או מדרכה. היזמים נמצאים בשלב הוכחת היתכנות. 
 • Oculyze - הסטארטאפ מפתח מיקרוסקופ אלקטרוני המולבש על הסמארטפון, שיכול להגדיל תמונות עד פי 400 ומוכר את השירות בצורה של "שירותי מיקרוסקופ מרחוק" כ-SaaS. מדובר בפתרון זול מכל פתרון אחר, לכל מי שזקוק למיקרוסקופ, ע"י שימוש פשוט בסמארטפון, שמשדר את המידע לענן ושם הוא מנותח לפי הצרכים הספציפיים של כל משתמש. הוא (לטענתו) הראשון בעולם להציע מיקרוסקופ נייד ואוטומטי לחלוטין לשוק, שמתאים לכל שימוש, כולל לבדיקות מיקרוסקופיות, שנעשות כיום בצורה מאוד יקרה, למשל: בבדיקות מזון, או בבדיקות דם. 
 • MyMolo - פתרון של מבנים מודולרים יבילים, בחלקים, שמורכבים במהירות בכל שטח, בעיקר לצרכים של פסטיבלים או אירועים גדולים, שיש בהם צורך בלינה במקום או לינה קרובה בהיקפים גדולים. מדובר במבנים אקולוגיים המכילים הכל (כל מבנה מורכב מ-6 חלקים המשונעים ברכב מסחרי לכל מקום ומורכבים במהירות). בקרוב, המבנים הללו יכילו גם WiFi ומטבח עם אוכל. ה סטארטאפ כבר התנסה בפריסת היבילים הללו בכמה פסטיבלים גדולים, שבהם הלינה נמכרת על בסיס יומי או שבועי, כחלק מהכרטיס הנמכר לאירוע. 
 • Smacc - פלטפורמה לשירותים פיננסיים לניהול פיננסי אוטומטי מחליף ניירת, לעסקים ברמת ה-SMB וה-SME. לדברי היזמים, ניהול כספי לא נכון מוביל ברוב המקרים לכישלון כלכלי של העסק. המערכת ממחשבת את כל התהליך העסקי, בעיקר של עסקים קטנים, והופכת אותו לאוטומטי בענן, מה שמביא ליכולת הבנה כספית בזמן אמת על מצבו של העסק בכל רגע. 
 • twyla - זה סטארטאפ, שממוקם בחממת Hun:Raum של חברת הבזק הגרמנית דויטש'ה טלקום, אחת החממות המוצלחות ביותר בברלין והפתוחה גם ליזמים ישראלים. היזמים מפתחים מערכת AI בעולם הצ'אט-בוטים בדגש על Cognitive Computing. לדברי היזמים, כיום יש כבר מעל ל-20 אלף פתרונות של צ'אט-בוטים על פלטרפורמת של פייסבוק-מסנג'ר ויש עוד כמה אלפי צ'אט-בוטים על הפלטפורמות המתחרות בפייסבוק. אולם, כמעט כל הפתרונות הקיימים הם לא ידידותיים ולא מספיק פרסונאליים. המטרה של הפתרון החדש: ללמד צ'אט-בוטים להיות ידידותיים ולהבין בדיוק את רצון הפונה למערכת בשאלות או בבקשת עזרה וסיוע לכל צורך. הפתרון הוא מסוג: AI-as-a-Service. הפתרון מתממשק למערכות מקבילות דוגמת סיילספורס, כדי לספק פרסונאליזציה מדויקת וחכמה לכל משתמש. 
 • Blinkist - סטארטאפ מאוד מצליח לקריאת תקציר של ספר ב-15 דקות לכל היותר באפליקציית סמארטפון. רוב תקצירי הספרים הם באנגלית, לאור הביקושים העולמיים לשירות. השירות הזה מבוסס על התפיסה, שמשתמשי הסמארטפון לא יקדישו לקריאה מהמסך הקטן יותר מ-15 דקות קריאה בכל פעם. ספרים ארוכים במיוחד מתפלגים על יותר מקטע קריאה אחד של 15 דקות. כיום, יש להם במאגר מעל ל-1,500 ספרים, כולל ספרים באודיו. בחירת הספרים נעשית בשיטת "חכמת ההמון". כך, שהספרים הטובים והמבוקשים ביותר מקבלים עיבוד ע"י צוות עורכים מיומן המבוזר בכל העולם, של עורכים, שהתמחו בתקצור של ספרים ל-15 דקות קריאה ו\או האזנה לכל היותר. כיום הם מוסיפים כ-30 עד 50 ספרים חדשים בכל חודש למאגר. יש למערכת הזו כבר 55 אלף לקוחות משלמים (בחבילות תשלום לשנה) ויותר ממיליון הורידו את האפליקציה להתנסות, מ-170 מדינות, נתון הנכון לרבעון שלישי 2016. היזמים גייסו עד כה 7 מיליון יורו ב-2 סבHolacracyבי גיוס (סיד ו-A). מה שמיוחד בחברה הזו, שיש לה מבנה ארגוני מבוזר לחלוטיןללא היררכיה בכלל, בתפיסה הוליסטית לניהול חברה. שיטת הניהול ההוליסטית הזו מתחילה להתפשט במהירות בקרב סטארטאפים בכל רחבי העולם ושמה המקצועי הוא: Holacracy. סרטון קצר מיוטיוב המסביר את השיטה - כאן. מעל ל-300 עסקים וסטארטאפים ברחבי העולם אימצו כבר את הגישה הניהולית החדשנית (יחסית) הזו. הגישה הזו לא סותרת תשלום לעובדים לפי ביצועים, יכולות, או יכולת יזמות ומנהיגות בתוך הקבוצה. מעניין מתי השיטה הזו תתפשט גם לסטארטאפים בישראל. 
לסיכום: אפשרויות המימון והסיוע המגוונות והאטרקטיביות הקיימות בגרמניה, האווירה הבינלאומית הקיימת בברלין וסביבתה הקרובה, הובילו ליצירת אקלים המעודד יזמות ויוצר פתרונות מעניינים בכל התחומים, כולל שימוש בכלים חדשים לניהול סטארטאפים, דוגמת Holacracy, מה שמוביל לחדשנות מאוד מעניינת, שמתפתחת דווקא בגרמניה. בכל מקום יש נכונות ופתיחות לקבל יזמים ישראלים (המילים "תל-אביב" מושמעים כמעט ע"י כל יזם, משקיע, מנטור, או פוליטיקאי בגרמניה, במקביל או במקום המילים "סיליקון-ואלי"). זה סוג של פתיחות וחמימות, שלא ניתן למצוא בצורה כזו, בשום מדינה אחרת בעולם

הכותב היה אורח ממשלת גרמניה בברלין.  
גרמניה וישראל 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים