Telecom News - חשיפת פעילי קהילת ביטקוין ישראל

חשיפת פעילי קהילת ביטקוין ישראל

דף הבית >> פורומים וביטקוין >> חדשות עולם הביטקוין >> חשיפת פעילי קהילת ביטקוין ישראל
פעילי קהילת הביטקוין בישראל נחשפו הערב באירוע רב משתתפים בבית גוגל בת"א. לא יהיה זה מפתיע לגלות, שכמעט מחצית מהיזמים והמפתחים בתחום הביטקוין מגיעים מ- 8200. מהפכה כלכלית וחברתית אדירה בתחילת דרכה. 
מאת: אבי וייס, 22.12.13, 23:30מני רוזנפלד

בלעדי: ביום 22.12.13 בבית גוגל בת"א התכנסו מאות מחברי קהילת ואיגוד ביטקוין ישראל, ביוזמתו של מני רוזנפלד (בתמונה), הרוח הפעילה מאחורי קהילת ביטקוין ישראל, עם כמה חברים מאוד מסורים, שנחשפים כאן לראשונה, באירוע הגדול של הקהילה המונה מעל 2,600 איש. באירוע נחשפו 33 פעילים מרכזיים של עולם הביטקוין הישראלי, רובם יזמים צעירים ומפתחים ונחשפו הפעילויות והמיזמים החדשים ביותר הקיימים בישראל בתחום הביטקוין.

מני רוזנפלד: "הביטקוין זו טכנולוגיה מדהימה המביאה את הכלכלה למאה ה-21. אולם, הביטקוין הוא רק הבסיס. מה שקובע לאן זה יתפתח אלו הם האנשים. יש כאן אנשים מצוינים, שחוקרים, מפתחים, סוחרים ומובילים את עולם הביטקוין קדימה. אגב, שירתתי כסמ"ח קשר בתותחנים - יש בקהילה לא מעט שמגיעים מ-8200, אני לא...

הכרתי את הביטקוין במרץ 2011, עבדתי אז בחברת סטארטאפ, שעסקה בניתוח נתוני אתרים.מאז התחלתי להיות פעיל בארץ ובעולם בתחום הביטקוין. פיתחתי שיטת תגמול וכתבתי מאמרים מקצועיים בתחום. באפריל 2011 הקמתי את שירות המרת הביטקוין הראשון בארץ.

באוגוסט 2011 אירגנתי את המפגש הראשון של פורום ביטקוין ישראל. למפגש הראשון הגיעו 3 אנשים. כיום, לכל מפגש מגיעים מאות אנשים. צמחנו בצורה מאוד מרשימה, גם בהשוואה לכל פורום אחר בישראל. באוגוסט 2013 התחלתי ביחד עם השותפים למהלכים שלי, בהליך של רישום איגוד הביטקוין הישראלי ברשם העמותות". 
רון גרוס
רון גרוס (בתמונה משמאל): "גיליתי את הביטקוין במקביל למני במרץ 2011 והייתי שותף למפגש הראשון, שדיווח עליו מני, שבו היינו 3 אנשים, כאשר משם זה התחיל. מאז, אני מלווה את הפעילות בשותפות הדוקה עם מני. בתחילת הדרך ניסינו לרתום את המערכת הבנקאית לנושא, אבל זה טרם צלח. אני עצמי פיתחתי את Bitblu - להשקעות בביטקוין ובנכסים דיגיטליים אחרים. בחודשים האחרונים אני מעורב חזק בתחום המאסטרקוין, אני בין המייסדים של המאסטרקוין, שזה 'מטבע על', ואני מכסה את הפעילות של מאסטרקוין בישראל. ביחד עם מני אנו מקימים את איגוד הביטקוין הישראלי, כשבאיגוד אני אתמקד בנושאי השקיפות ונושא הקשר עם ארגונים מקבילים ברחבי העולם".

נימרוד להבי: "יש לי חברת פיתוח תוכנה. יזמתי את גיק-קוין והקמתי את פלטפורמת פרוקסי-קוין. כעת אני עובד על מיזם חדש בתחום הביטקוין, מיזם שאחשוף די בקרוב".

AB: "הקמתי את אתר הקהילה באינטרנט ואת אתר ה-WiKi של הקהילה. כעת אני חלק מצוות הקמת האיגוד. אני מחזיק ומפתח תשתיות IT ולכן אני מייעץ ועוזר לחברות בעולם הביטקוין להקים תשתיות, בעיקר על בסיס הלינוקס". 

יונתן רואש: "רציתי להקים עסק המטפל בביטקוין במסגרת הרגולציה הקיימת. אנו כבר 5 אנשים, שמפעילים את Bitsofgold, אתר צ'יינג' לכל דבר, באישור משרד האוצר. אנו עובדים גם עם בנק לאומי ועם GMT, כדי לאפשר קבלת ומסירת מזומן ללקוחות. אנו בצמיחה מאוד גדולה בחודשים האחרונים. התחלנו לאחרונה בשת"פ עם Open-Rest (ספר האוכל) והשקנו מסעדות המקבלות ביטקוין ככלי תשלום וזה ילך ויתפשט בעולם המסעדות, יש כרגע התחייבות של כ-300 מסעדות". 

שאול כפיר: "אני מנהל הפיתוח של Bitsofgold ואני מתמחה בתחומי אבטחת המידע וממשקים עם הבנקים. אני חבר בצוות קריפטוגרפיה העוסק בתחום הזירו-קוין במסגרת Scipr-Lab, שזו מסגרת מחקר אקדמית של MIT, הטכניון ואוניברסיטת תל-אביב". 

אלי סקלאר: "אני מתרכז באספקטים העולמיים של הביטקוין. הקמתי כמה פרויקטים, אחד מהם הוא ארנק בטוח, שעדיין בפיתוח. הקמתי את קהילת הביטקוין בפייסבוק, ביחד עם פעילי הקהילה, וכעת יש בקהילה הזו, נכון להיום, מעל ל- 2,600 איש, שמאוד פעילים במסגרת הפייסבוק".

ברק בן עזר: "אני יזם טכנולוגי, יש לי סטארטאפ לביטקוין בשם נימה שטרם נחשף, שמאפשר לאנשים להתעסק בפרוטוקולים שמאחורי הביטקוין".

גיל אסייאג: "יש לי עסק של אלגוטרייד למסחר רגיל. במקביל עסקתי בצ'יינג לביטקוין, שסגרתי אותו. פיתחתי ארנק וכעת אני מפתח שני פרויקטים: א. אפליקציה למובייל העוזרת להחליף כסף פיאט מול ביטקוין. ב. מחשב זעיר המחלף ארנק נייר, מכשיר המאפשר בעצם להדפיס ארנקי נייר". 
אריאל הורוביץ
אריאל הורוביץ (בתמונה משמאל): "יזמתי את Alefbit, כמקור המידע העיקרי בישראל לעולם הביטקוין. המדריך שפרסמתי, הוא מדריך ראשון בעברית, שנועד לתת מענה בשפה מובנת לשוק הזה, שהולך וגדל מול עיננו. למרות שלא מדובר בשוק ענק הוא כבר יותר גדול מהשוק של מטבעות זרים רבים שיש בארץ ובעולם. הקהילה שלנו היא אחת הקהילות החזקות בעולם".

עידו בן טוב: "אני סטודנט לתואר שלישי בטכניון. עוסק בסיבוכיות וקריפטוגרפיה. פרסמתי כבר כמה מאמרים בתחום. מתעניין, בין היתר, בארנקים אלטרנטיביים".

אייל הרצוג: "יזמתי כמה סטארטאפים. אני מאמין, שהגיעה העת לסיים את המונופול של המטבע, לאפשר תחרות של מטבע, דבר שניתן להיעשות רק בעולם הפתוח של האינטרנט. לפני כשנה וחצי התחלתי עם סטארטאפ בשם AppCoin המאפשר לכל אחד ליצור מטבעות וליצור תחרות במטבעות".

אלי בז'רנו: "אני מנכ"ל Bit2c - זירת מסחר לביטקוין. אחרי שנפגעתי במפולת של 2008 חיפשתי פתרון לעוולות של השוק הפיננסי. במרץ 2011 נתקלתי בביטקוין, אבל רק ביולי 2012 שוכנעתי, שזה דבר רציני ואלטרנטיבה מעשית למערכת הפיננסית הקיימת. לכן, הקמתי פלטפורמה בעברית מלאה לשוק הישראלי".
עופר רותם
עופר רותם (בתמונה משמאל): "אני מפתח ווב, משקיע בנדל"ן ובמטבעות קריפטוגרפיים, אני חבר באיגוד המאסטרקוין, והקמתי במקביל את Bitli.st, שזו פלטפורמה לסטארטאפים בתחילת דרכם בעולם הביטקוין".

ד"ר אביב זוהר: "אני מדען מחשב וחוקר באוניברסיטה העברית. התחלתי לעסוק בביטקוין בארה"ב וכשעברתי לירושלים ראיתי, שאנשי המחשב לא מכירים את הביטקוין ולכן התחלתי ללמד את הפרוטוקול הזה באוניברסיטה. אני עוסק בעיקר במחקרים בתחומים של מגבלות הביטקוין. להערכתי, זו המהפכה הכלכלית הגדולה ביותר מאז המצאת כרטיס האשראי".

אלירן צח: "יזמתי את Bitgo, למסחר בביטקוין. הכלכלה הקיימת מבוססת עבר נראתה לי פגומה. לכן, אני מאמין, שזו המהפכה ואני חייב להיות חלק ממנה. לכן, החלטתי לעסוק בסחר בינלאומי של המטבע. אני חלפן די גדול בישראל וגם עם חו"ל. החלטנו לפתח מערכת סליקה, שניתן להטמיע אותה בעסקים בישראל והתחלנו כבר בתהליך הזה בעסקים ממשיים". 

דימה ליאחוביצקי: "אני מנכ"ל Bitgo. אני עוסק כיום בפעילות רגולטורית כדי להפוך את הביטקוין לנגיש לחברה הישראלית".
מורן שקד
מורן שקד (בתמונה משמאל): "יזמתי את Buytheway. אני מגיעה לביטקוין מאירוע האקתון, ששם נולדה אפליקציית ה- Buytheway. זו אפליקציה חברתית לביטקוין. אני גם יזמתי ופעילה בפורום הנקרא 'מיס ביטקוין', לעידוד הצטרפות נשים לעולם הביטקוין ולקהילת הביטקוין. יש לנו פעילות מאוד מגוונת, שאני יוזמת". 

אייל (יונה) שגב: "פתחתי מקום הנקרא השגרירות -  שגרירות ביטקוין (Bit Embassy), שזה מעין שגרירות למפגשים של עולם הביטקוין. אנו מספקים את המקום הפיזי למפגשים פנים אל פנים של חברי הקהילה וסטארטאפיסטים. אנו בשלבי יציקת תוכן לשגרירות וליוזמה שלנו". 

גיתי זך: "אני חלק מצוות השגרירות לביטקוין. אני יזם בתחום הקריפטוגרפיה של המטבעות. אני מאמין, שאנו חלק ממהפכה ואני יוזם ועוזר להקים ארגון גג לכל מי שמפתח בקריפטוגרפיה". 

פרופ' אלי בן ששון: "אני פרופ' למדעי המחשב בטכניון. הקמתי ביחד עם פרופ' ערן טרומר את Scipr-Lab. אנו מממשים סט של טכנולוגיות בתחום עולם הביטקוין. חברנו לצוות זירו-קוין ונפרסם בקרוב את זירו-קאש, שזו מערכת מעל הביטקוין, בקוד פתוח. אני עוסק בעיקר בצד המחקרי של התחום ומפתח אותו".

גיא כורם: "נחשפתי לביטקוין ב- 2011. אני מנכ"ל של חברה לכריית ביטקוין בארץ. ההתמחויות שלי הם בתחום כריית הביטקוין". 

שוקי אהרונוביץ': "הקמתי את קבוצת היזמות לביטקוין. יזמתי את ההאקתון הראשון לביטקוין. אני מקים כעת ספידייטים לביטקוין".

יוני יחזקאל: "אני מפתח תוכנה ופיתחתי כמה כלים, למשל תוסף לכרום, בקוד פתוח".
יהונתן קלינגר
עו"ד יהונתן קלינגר (בתמונה משמאל): "אני עורך דין בעולם ההיי-טק. אני מלווה סטארטאפים וכמה מיזמים בתחום הביטקוין ואני גם מייעץ לאיגוד הביטקוין".

דוד רוזנטל: "אני פעיל בקהילת הביטקוין ובניתי מכשיר לכריית ביטקוין".

יקיר רטנר: "אני מתכוון לפתח בשגרירות את 'שידורי השגרירות' כולל שידורי טלוויזיה על הכלכלה החדשה,  שיועברו באינטרנט. אני מאמין, שהביטקוין ישנה את העולם ואני מאמין בקהילה המתפתחת הזו".

ניב זינגר: "אני אחד מהמייסדים של חברת Tracx העוסקת בעולם הביג-דאטה. אני עוזר לסטארטאפים ועוסק בכמה מיזמים. אני ממייסדי סאטושי-סקוואר בשת"פ השגרירות. אני הנציג הישראלי של ביט-אנג'לס  - BitAngels למשקיעים המחפשים להשקיע במיזמים של הביטקוין". 

ערן שיר: "ביחד עם אדן שוחט אנו מנהלים את אלף - Aleph.vc, מערכת העוזרת ומקדמת השקעות בעולם המיזמים לביטקוין".

אופיר בייגל: "יזמתי בלוגים, כשהבלוג החדש שלי הוא 99coins, שיעלה בקרוב לאוויר. אני עוסק בעיקר בתחום השיווק של הביטקוין".

אדם פרלו: "יזמתי את פלסטיקוין ואחר כך את סייפ-בין, ואני מפתח עוד כלים פיננסיים. הקמתי את ארגון הסטודנטים במיאמי לביטקוין ואני מארגן שם מפגשים".

עו"ד ליבי קורן: "אני עורכת דין ורואת חשבון בארנסט אנד יאנג, הקמנו צוות נישה לביטקוין, כדי לייעץ לסטארטאפים ויזמים בכל התחומים הנוגעים לביטקוין".

יוני אסיא: "אני מנכ"ל eToro העוסק בהשקעות בגישת חכמת ההמון בעולם האינטרנט. אני עוזר לקידום קהילת הביטקוין באינטרנט".

בתמונה: מורן שקד קוראת לכל הנשים המתעניינות בנושא או רוצות ללמוד על הנושא להצטרף אליה לקהילת "מיס ביטקוין" (ניתן לפנות אליה גם בדוא"ל): 
מורן שקד

  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
16.7.24 - CIO FOCUS 2024

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים