מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות?

דף הבית >> חדשות אבטחה ועולם הסייבר >> מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות?
בוצעו שני "מבחני דרך" לשני ספקי שירותי VPN העולמיים היחידים, שמחזיקים שרתים בישראל. המבחן הראשון בוצע לשירות NordVPN (השרת שוכן בבזק בינלאומי), חברה המציעה פתרון אבטחה מלא ברמה צבאית: שרת הצפנה לגולשים בישראל כדי לספק גלישה מאובטחת, מוגנת ובטוחה בכל רחבי רשת האינטרנט בסלולר ובקווי, לכל מקום בעולם, במחיר מצחיק ובכיסוי לכל מערכות ההפעלה הניידות והנייחות.
מאת: אבי וייס, 2.5.15, 08:43NORDVPN

הקדמה:
את שירות ההגנה לגולשים באינטרנט בישראלי של חברת NordVPN חשפנו כאן, כולל תיאור כל המאפיינים של השירות. מדובר בשירות מקיף ביותר במחיר של דולרים בודדים לחודש (יש כל הזמן מבצעים, בעת כתיבת שורות אלו המחיר הוא 4 דולרים לחודש). בדקנו שירות נוסף, שיש לו שרת בישראל (ExpressVPN) ומבחן הדרך של שירות זה יובא בכתבה הבאה. 

שירות NordVPN עולה בכמה דרגות על כל השירותים המתחרים האחרים (כולל ExpressVPN) בנקודות הבאות:
 • שירות זה הוא היחיד המציג לגולשים באופן שקוף וברור מה מצב העומס בכל רגע על כל שרת בעולם (ראה בתצלום). כך, שהגולש יכול לבחור את השרת, שהכי מתאים לו, גם מבחינת מיקום גיאוגרפי, גם מבחינת שיטת ההצפנה וגם מבחינת העומס על השרת. כמות השרתים בכל מדינות העולם נמצאת כל הזמן בהרחבה. כך, שהמבחר הוא מאוד גדול. כיום ל-NordVPN יש 511 שרתי הצפנה מסוגים שונים בכל רחבי העולם. אם המשתמש לא יבחר מאומה, המערכת האוטומטית תבחר במקומו את השרת, שהמערכת סבורה, שהוא הטוב ביותר עבורו, לפי מיקומו. שרתי VPN
 • השירות הזה הוא היחיד בעולם, שיש לו שרתים מיוחדים המיועדים להעברת OTT (טלוויזיה על האינטרנט), בניתוק מהמיקום הגיאוגרפי של המשתמש. אלה שרתים, שנבנו במיוחד להעבר וידיאו באיכות גבוהה על רשת האינטרנט לכל מקום בעולם, מבלי לוותר על רמת ההצפנה והאנונימיות.
 • שירות זה הוא היחיד בעולם, שיש לו שני "שירותי עילית" ללא כל תוספת מחיר, כדי להגן על פרטיות ברמה הכי גבוהה שיש בעולם:
  • TOR over VPN.
  • Double VPN.
 • ל-NordVPN יש פתרון היחיד בשוק המבוסס חומרה, לנתבי פס רחב ביתיים. זאת, למי שמעוניין לתת הגנה מלאה גם למי שאין לו מערכת של NordVPN על המחשבים שלו (לרבות סמארטפונים), למשל לאורחים, או לבני משפחה, שלא נכללו בתכנית.  
 • לשירות זה יש כמה שירותי הגנה ייחודיים ובכלל זה: מניעת התקפות DDoS, מניעת זליגת DNS, תגובה מהירה במקרה של נפילה: Automatic Kill Switch, טכנולוגיית Smart Play (להחלפה אוטומטית של שרתים למי שצופה הרבה ב-OTT) ועוד. 
 • במחיר אפסי השירות הזה מספק חיבור לעד 6 מכשירים בחשבון אחד (כולל סמארטפונים וטאבלטים), הרבה יותר משתמשים בחשבון אחד מכל מתחרה אחר. כך, שניתן לבצע חיבור מאובטח גם מעל רשתות WiFi ציבוריות בכל מקום בו נמצאים בעולם, של 6 בני משפחה (או 6 עובדים באותו משרד), בו זמנית. 
 • החלפת חיבור לשרת לוקחת במערכת הזו 11 עד 18 שניות לכל היותר, מול 25 שניות ומעלה בכל השירותים המתחרים. 
התקנה הפעלה, תכונות ובדיקות שנעשו:
השירות נבדק מעל מחשב נייח, מחשב נייד (שניהם במערכת הפעלה "חלונות 10") ומעל סמארטפון (סמסונג גלקסי S5). במחשב הנייח והנייד נבדקו חיבורים בכל שיטות החיבור וההצפנה שיש בשירות והם: 
 • OpenVPN עם מעטפת של "חלונות 10" של החברה. זו המערכת המרכזית (שמשמשת כמעט את כל חברות ה-VPN בעולם). זו אפליקציה מאוד נוחה וידידותית להפעלה. יש גרסאות לכל מערכות ההפעלה ולכל הגרסאות הישנות של מערכות ההפעלה (כולל לינוקס ומקינטוש). 
 • PPTP - מערכת חיבור המוכרת למשתמשי הפס הרחב בישראל, שיטה די ישנה, שכרגע לא מומלצת, אלא אם אין ברירה.
 • L2TP + IPSec מערכת חיבור מאוד טובה ואמינה המשמשת לחיבור במקרים בהם המשתמש לא מעוניין בגרסה של Open VPN או לא יכול להשתמש בה. 
 • SSTP - שיטה די טובה, שגם היא לא מומלצת כרגע, אלא אם אין ברירה למשתמש. 
למה יש בשירות VPN כמה שיטות מקבילות של חיבור והצפנה?
משום שיש לעיתים קשיים של ממש להקים חיבור VPN מסיבות שונות. למשל: יש Firewall ברשת החוסם את הפורטים של תוכנת ה-OpenVPN וחוסם את החיבור המאובטח לאינטרנט. זה יכול להתרחש, למשל, בעת ביצוע חיבור לאינטרנט ברשתות תקשורת שלא בשליטת המשתמש, דוגמת WiFi ציבורי או פרטי, רשת סלולר, רשת במקום העבודה, רשת אצל חברים או בני משפחה וכדומה.

ההמלצה היא להשתמש בכל מקום ב-OpenVPN, שהיא הנוחה והטובה ביותר. אם החיבור המאובטח נחסם: להחליף חיבורים בהתאם לצורך בכלים המקבילים שיש, עד שעוקפים את החסימה ב-Firewall, אם לא ניתן לפתוח בו את הפורטים הנדרשים ל-VPN.

אפליקציית OpenVPN בלבוש החיצוני של NordVPN היא תוכנה מאוד קלה להפעלה. אחרי ההורדה מהאתר וההפעלה שלה בוחרים את השרת עם זמן התגובה המהיר ביותר (כשאני בישראל זה די ברור: ישראל) ומתחברים. עניין של 2 שניות וקליק אחד. המערכת מראה את העומס על השרת אליו התחברתי ויש בה כמה קונפיגורציות נחמדות למשל: להרוג כל Process מיותר, שרץ במחשב ומעיק על הזיכרון של המחשב.
NORDVPN

אם לא רוצים להתעסק בבחירת השרת אליו מתחברים ב-VPN, פשוט מסמנים את אופציית Auto Connect והתוכנה מתחברת לבד לשרת הכי טוב שהיא מוצאת. 

בחנתי חיבורים לכל סוגי השרתים, כולל שרת וידיאו (בגרמניה), שרת AntiDDoS בגרמניה, שרתי TOR בלטביה ובשבדיה, שרתי DoubleVPN בלטביה ובקנדה, שרת עם מספר IP קבוע בארה"ב ועוד. זאת, גם בגישה מהסמארטפון:
שרתי VPN

כ"כ, ניסיתי את התמיכה של "24 שעות", כמה פעמים, ונוכחתי, שאנשי התמיכה מגיבים בצ'ט במהירות ובמקצועיות בכל שעות היממה לכל שאלה ולכל בקשה.
שירות ותמיכה

אפליקציית NordVPN לאנדרואיד הייתה (בעת ביצוע מבחן הדרך) בבטא (לעומת גרסה iOS, שעברה כבר את שלב הבטא). לכן, במקום להיות נסיין של מערכת בבטא, בחנתי את החיבור לעומק באפליקציית OpenVPN "טבעית" (ללא המעטפת של NordVPN) אותה הורדתי מהחנות של גוגל. הפעולה הייתה חלקה ונוחה, אם כי בחירת השרת, שמעוניינים להתחבר אליו, הייתה יותר איטית ממה שיש בגרסה עם מעטפת ההפעלה היפה של NordVPN.

OpenVPN

סיכום כל מהלכי הבדיקות: כל החיבורים בכל המבחינים פעלו יפה וחלק, כל סוגי ההגנות פעלו בכל כלי החיבור וההצפנה, כל השרתים פעלו וסיפקו שירות חלק ומלא. ביצעתי אין ספור של מבדקים לרבות "מבדקי חדירה", כדי לבחון את רמת ההגנה, ההצפנה ושמירת האנונימיות בשירות ולא מצאתי שום פרצה. הכל עבד חלק וללא תקלות בכל מאות המבדקים

במאמר קודם כבר נותח מדוע פתרונות של Proxy לרבות פרוקסי חופשי ותוספים שונים לדפדפן דוגמת No Script ו"גלישה בסתר", אינם עונים בכלל לצרכי האבטחה והאנונימיות ברמה מתקבלת על הדעת והם לא יותר מאשליה של אבטחה. רק פתרונות מקצועיים דוגמת פתרונות VPN של חברות מתמחות ועצמאיות לחלוטין, מגינים על כל סביבת המיחשוב הנייח והנייד, מספקים אנונימיות ומספקים הגנה מפני כל תקיפה, האזנה, חדירה וחיטוט במידע (כולל הדוא"ל) של המשתמש. 

חסרונות
הבעיה המרכזית היא, שעבור הגנה מושלמת והצפנה ברמה גבוהה משלמים בביצועים. חיבור של 100 מגה (על רשת הוט), נפל תחת חיבור ה-VPN לביצועים הבאים (כל המדידות בוצעו ב-Speed Test של Ookla וגם בכלי המדידה הפנימי של הוט):
 • חיבור לשרת הישראלי בבזק בינלאומי ב-UDP (חיבור ב-TCP היה איטי בהרבה) נתן חיבור של בין 30 ל-40 מגה, תלוי בשעות העומס על פני היממה. 
השרת בישראל
 • חיבור לשרת AntiDDoS בגרמניה: ביצועים מעולים של קרוב ל-40 מגה. אגב, הגנת ה-DDoS נעשית ע"י מערכת של חברת הסייבר CloudFlare
 • חיבור לשרת TV בגרמניה: ביצועים מעולים של כ-40 מגה.
 • חיבור לשרתי DoubleVPN בלטביה ובקנדה: נפילה ל-2 עד 3 מגה. כלומר: משלמים ממש ביוקר בביצועים, עבור הרמה הכי גבוהה של הגנה על התעבורה באינטרנט. 
 • חיבור לשרתי TOR בלטביה ובשבדיה: כ-6 מגה בלטביה, כ-20 מגה בשבדיה. גם כאן משלמים ברמת הביצועים, כדי לקבל רמה יותר טובה של הגנה ואנונימיות. 
 • חיבור לשרת VPN רגיל בגרמניה - כ-40 מגה. לשם השוואה בחנתי חיבור לשרת ביוון (שרת שיותר קרוב לישראל) וגם לאיטליה ולבולגריה וקיבלתי כ- 30 מגה. כלומר: החיבור לגרמניה נמצא יותר טוב. 
 • חיבור לשרתי VPN בארה"ב עם IP קבוע: 17 מגה. 
 • חיבור PPTP לישראל - 21 מגה, חיבור L2TP +IPSec לישראל כ-50 מגה (ביצועים טובים בסוג החיבור הזה, אם כי התוכנה להפעלת סוג החיבור הזה ממש לא ידידותית ודורשת קונפיגורציה ידנית), חיבור SSPT: בעת ביצוע המבחנים היו חיבורים כאלה רק להולנד ולארה"ב והביצועים היו: 22 מגה לארה"ב, 5 מגה להולנד. 
העובדה, שהביצועים בחיבור לשרת בישראל ולשרתים בגרמניה היו ממש דומים, העלתה אצלי סימני שאלה, אך לא הצלחתי לקבל תשובה ברורה מהתמיכה למה זה כך. מכאן, שכרגע אין יתרון להתחבר לשרת בישראל וניתן להתחבר לשרתים בגרמניה ולקבל ביצועים זהים, עם יכולות יותר רחבות בשרתים בגרמניה, שאין בישראל (למשל שרת OTT ייעודי, למי שמרבה להשתמש ב-OTT). 

בדקתי את ההבטחה של "החזר כספי ללא שאלות" כפי שהחברה מבטיחה באתר שלה, ואכן גם זה עבד. קיבלתי את כספי בחזרה יומיים אחרי שביטלתי את השירות אליו נרשמתי. הגישה האמריקאית הזו של החזר כספי מהיר ללא שאלות מיותרות (למרות שמדובר בחברה הפועלת מפנמה), נובעת מהביטחון של החברה, שמי שהתנסה בשירות, יתאהב בו ולא יעזוב אותו

שורה תחתונה:
שירותי האבטחה של NordVPN אכן מקיימים את מה שהם מבטיחים.

מדובר בשירות שהוא בצמרת שירותי ה-VPN הקיימים בעולם עם יכולות רבות, שאין לשום ספק מתחרה.

יחד עם זאת, רמה ההגנה וההצפנה הגבוהים באים על חשבון ירידה בביצועים של הגלישה בפס הרחב, ויש לקחת זאת בחשבון. כבר כעת אני יכול לציין, שבדקתי את הביצועים של ExpressVPN, שהיא החברה המתחרה הנוספת, שיש לה שרת בישראל, ושל עוד 2 מתחרים, שמספקים שירותי VPN בעולם, שאין להם שרת בישראל, וקיבלתי תוצאות ממש דומות. לא היה שום ייתרון בביצועים לשום מתחרה שבדקתי. 

דהיינו: המעבר להצפנות הכבדות של VPN מוריד בביצועים אצל כולם.

אולם, ל-NordVPN יש יכולות רבות שאין למתחרותיה, כמפורט בתחילת הכתבה, מה שמספק מענה מלא וגם ספציפי לכל דרישה של כל משתמש (גם פרטי וגם עסקי). למשל: השימוש ב-TOR הפך להיות נפוץ גם בשימוש בפייסבוק (כפי שנחשף כאן). שימוש ב-VPN ביחד עם TOR בשירות הזה, מבטיח אנונימיות מלאה והגנה מלאה גם על המחשב ועל כל האפליקציות שבו, גם על מסלול התעבורה וגם על טבלת ה-DNS של המשתמש. כך, שזה מאוד מתאים למי שמעוניין ברמה כזו גבוהה של הגנה, של שילוב VPN ו-TOR.

לכן, למי שחשובה לו השמירה על המחשב הנייח או הנייד (לרבות הטאבלט והסמארטפון), למי שמעוניין להגן על כל האפליקציות שלו, בכל מצב ומעל לכל רשת ובכל חיבור ולכל שימוש, למי שחשוב לו להגן על האנונימיות שלו ולגלוש ללא תלות טריטוריאלית, פתרון הגלישה המאובטחת והמוצפנת של NordVPN מומלץ עבורו

ציון: 9 מתוך 10. 
NordVPN on PC
NordVON on Smartphone
NORDVPN 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

29/6/2022 - בינת אקספו 2022


 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים