Telecom News - מבחן דרך: מערכת Take a Look במחיר שירות אפס (משלמים רק על הממיר)

מבחן דרך: מערכת Take a Look במחיר שירות אפס (משלמים רק על הממיר)

דף הבית >> חדשות >> חדשות עולם הטלוויזיה >> מבחן דרך: מערכת Take a Look במחיר שירות אפס (משלמים רק על הממיר)
השקת השירות הטלוויזיוני החדש מבית פל תחת שם המותג Take משנה את מושגי ה-OTT (טלוויזיה על רשת האינטרנט) בישראל ומקרבת אותנו למושגים המקובלים בעולם הרחב. לקחנו את הממיר של Take למבחן דרך בחדר מגורים ובממ"ד. 
מאת: אבי וייס, 26.4.15, 07:30מבחן דרך ל-Take

השירות הטלוויזיוני החדש של Take, שעלה לאוויר בשבוע שעבר ושכל פרטיו ומפרטיו מצויים כאן, עורר רעש בשוק הטלוויזיוני מסיבות רבות. אחת הסיבות: בשלב זה, Take לא זקוקה לרישיון כלשהו (בשונה מהשירות של סלקום), שכן, כל מה ש-Take מוכרת זה את הממיר (שעולה באתר החברה 549 ש"ח חד פעמי, כולל משלוח).

כל השאר הוא תוכן חינמי (או בתשלום ש-Take משלמת לבעלי התכנים, אם הם תכנים מוגנים). 

בטבלה למטה יש השוואה בין ספקי הטלוויזיה בישראל, כפי ש-Take רואה זאת. אולם, כרגע Take נמצאת במשבצת של הטלוויזיות החכמות ומזרימי המדיה המתקדמים, עם תוספות ייחודיות וחדשות, שהופכות את הרכישה הזו למעניינת וארטקטיבית יותר ממה שהיה בשוק הזה עד היום.

זאת, בנוסף לאחריות מקומית של שנה ושירות של קבוצת פל, שפרוסה בכל הארץ. 

לקחנו את הממיר שנקרא TakeBox ל"מבחן דרך", אותו עשינו בחדר מגורים רגיל עם טלוויזיה די רגילה ולא גדולה במיוחד, ממש בקרבת נתב הפס הרחב לאינטרנט ובחיבור של הממיר לאינטרנט ב-WiFi, וכן מבחן זהה בחדר ממ"ד, רחוק מאוד מהנתב של הפס הרחב ועם קירות עבים. 

התקנה והפעלה
הממיר מגיע בקופסה די קטנה וצבעונית (הממיר עצמו  קטן יחסית לממירים הקיימים בשוק), שבה יש את כל החלקים הנחוצים כדי להתקין את השירות הזה לבד. על הקופסה מפורט בצורה ברורה כל מה שיש בערכה ומה היכולות של הממיר. מחברים את הכבלים (חשמל לממיר, כבל HDMI מהממיר לטלוויזיה - יש גם אפשרות לחיבור אופטי, את האנטנה הקטנה של "עידן +" מחברים לממיר, טוענים את השלט בפעם הראשונה בכבל ה-USB וזהו).

יש חוברת התקנה ברורה. כך, שכל אחד יוכל להסתדר עם ההתקנה הזו. מי שלא מעוניין להתקין לבד, יש אפשרות להזמין מתקין דרך האתר ב-249 ש"ח, והמתקין מוסיף גם אנטנה חיצונית להגברת הקליטה של "עידן +".

בעת הדלקת המכשיר, הוא קודם כל מחפש חיבור לאינטרנט. יש 2 אפשרויות: אינטרנט קווי (אתרנט) או אינטרנט אלחוטי (WiFi). ב-2 מבחני הדרך, שערכתי, השתמשתי ב-WiFi. 

אחרי החיבור ב-WiFi לרשת האינטרנט, המערכת מחפשת באינטרנט אם אין גרסת תוכנה חדשה לעדכן את הממיר, מספקת יכולת לכוון את גודל המסך (כדי להגיע לניצול מלא של גודל המסך בכל השידורים), ואחר כך סורקת ומחפשת את כל ערוצי הטלוויזיה, כולל "עידן +". בסריקה אצלי נמצאו 18 ערוצי טלוויזיה, מהם 6 של "עידן +". מבחינת מערכת ההפעלה הקיימת במכשיר (אנדרואיד), כל הערוצים נמצאים באותו תפריט, לא חשוב המקור שלהם (מהאוויר - מ"עידן +", או מהאינטרנט).

הממיר הזה מוכן כבר לשדרוג של "עידן +" ל-18 ערוצים, כולל ערוצי HD וערוצים מוצפנים בתשלום. כיום, ממירי "עידן +" הקיימים בשוק ובבתים (כולל אלה של סלקום), אינם מוכנים לשדרוג הזה והם יהיו חסרי תועלת, אחרי השדרוג של "עידן +", שיתרחש ככל הנראה בשנה הקרובה. אי אפשר לשדרג את הממירים הישנים הללו. הם יוכלו לשמש לכל היותר כמעמד לעציץ... 

אחרי מציאת ערוצי הטלוויזיה, המערכת מבקשת מהמשתמש לבחור שם למכשיר. השם הראשון, שמוצע ברשימה, הוא Comigo Box, מה שמסגיר מהיכן הגיעה מעטפת מערכת ההפעלה.

לאחר מכן, יש 2 אפשרויות של כניסה למערכת (הממיר הזה מאפשר כניסה אישית עם התאמה אישית לכל אחד מבני הבית): באמצעות שם וסיסמה במערכת של Take, או בשם וסיסמה בפייסבוק (בחשבון פייסבוק קיים). מאוד מומלץ שכל משתמש במשפחה ייכנס למערכת באמצעות חשבון הפייסבוק האישי שלו. רק כך ניתן להפעיל את כל הפונקציות החברתיות של הממיר (ויש לו הרבה פונקציות חברתיות, מאוד מגניבות). 

בזה הסתיימה ההתקנה ואז עולה תפריט הבתצלום מסך ערוצי הטלוויזיהית עם הערוצים (ראו תצלום משמאל). ניתן לנווט בקלות בין התפריטים והאופציות השונות ולבצע פעולות התאמה אישית לפי הרגלי הצפייה של כל משתמש.

במערכת ההפעלה יש כמה אפליקציות טעונות מראש. אני נכנסתי לחנות של גוגל והורדתי משם עוד כמה אפליקציות שימושיות. כך, שהתפריט של האפליקציות גדל בהתאם לאפליקציות, שהורדתי, בדיוק כמו שעושים זאת בסמארטפון. 

הדבר היחיד, שלקח לי זמן להתרגל אליו, זה השלט רחוק. מדובר בצעצוע הנמצא 10 דרגות מעל לשלט-רחוק של כל ספק שירותי טלוויזיה אחר הקיים בשוק הישראלי, הרבה יותר מתקדם ממה שיש להוט, יס, או סלקום. מדובר בחוויית שימוש אחרת לחלוטין, שצריך להתרגל אליה. אם כי לדבר טוב מתרגלים מהר מאד.

השלט רחוק של Take (בתמונTake Remote Controlה משמאל), הוא למעשה מחשב זעיר (כמעט סמארטפון) עם כל הפונקציות של מחשב, כולל עכבר אלחוטי, מקלדת מחשב מלאה וכפתורים מהירים.

החיבור של השלט-רחוק לממיר הוא באלחוט. כך, שלא צריך להיות מול הממיר כדי לספק פקודות ונתונים מהשלט-רחוק לממיר ולמסך.

הכפתורים המהירים על השלט-רחוק הם ממש טובים ופונקציונליים. אחרי שמתרגלים לשימוש בשלט הזה על 2 צדדיו, זה פשוט הופך את חויית השימוש בשירותי הטלוויזיה לדבר אחר לגמרי.

בהחלט מגיע כאן צל"ש למתכנני השלט רחוק של Take. 

סרטון הדגמה של השלט-רחוק של Take נמצא בתחתית הכתבה.

ביצועים:

הממיר בחדר רגיל

הממיר הזה מספק את כל מה שהובטח בהשקה. כאשר בחנתי את הממיר בחדר רגיל בקרבת נתב ה-WiFi, הכל זרם חלק. על נושא הממ"ד והביצועים בממ"ד אפרט בהמשך.

הערוצים והתכנים מהאינטרנט נטענו מהר, האיכויות היו HD בכל שידור HD, המעבר לכל ערוץ, אפליקציה או סרט VOD, היה פשוט חלק. כל האופציות כולל הסטרימר מהמחשב פעלו בלא דופי.
הפונקציות החברתיות של הממיר
למערכת כמה פונקציות חברתיות, שניתן להעלות אותן בכל רגע על תחתית המסך באמצעות כפתור מהיר (ראה תצלום משמאל, עולות בתחתית המסך, מהמרכז של המסך שמאלה). כ"כ, בכל סרט, סרטון או ערוץ טלוויזיה קיים תפריט משנה מצד שמאל, שניתן להגיע דרכו לחלק מהפונקציות החברתיות.

כפי שציינתי, הפונקציות החברתיות תלויות בכך, שקודם נרשמים למערכת דרך חשבון הפייסבוק האישי. בנוסף, נוצר לו קשר ישיר וחברתי בין כל מחזיקי ממירי Take, שיוצרים רשת חברתית פנימית ביניהם בכל הארץ, עם כמה פונקציות חברתיות המיוחדות רק לרשת זו (דוגמת וויג'טים חברתיים מגניבים, שלעיתים נלווים לתכנית הטלוויזיה, צפייה משותפת, משחקים, תחרויות, חידונים ומסרים מיידיים). כ"כ מקבלים אפשרות ליצירת תפריט אישי של סרטי וידיאו וערוצי וידיאו מ-3 מקורות: פייסבוק, יוטיוב ופודקסטים. ניתן גם לשתף תכנים ברשת הפייסבוק הרגילה, לחברים, גם לכאלה, שבכלל אין להם ממיר Take. 

אני ממתין לשחרור האפליקציות הסלולריות של Take, שהובטח שתגענה בקרוב, כדי לראות את השידורים גם על הסמארטפון ולא רק על מסך הטלוויזיה. בהמשך, הובטח שיגיעו ערוצים נוספים עם חבילות תוכן, ויכולת הקלטה על הרשת (Network PVR, דהיינו: הקלטה בשטח הקלטה אישי הנמצא בענן). אולם, כבר כעת, כמות היישומים והשימושים הקיימים בממיר הזה הם אינסופיים (לרבות היישום Kodi, שחביב על גיקים). זאת, בעיקר בגלל שמדובר בממיר "פתוח" ולא "גן סגור" כמו אצל המתחרים (לרבות סלקום). כך, יש כאן יכולת להוסיף ערוצים ואפליקציות בלי כל הגבלה, כל אחד לפי הטעם האישי שלו, כולל כמובן משחקים מכל סוג וערוצי תכנים אישיים מכל הבא ליד.

הממיר בממ"ד
בחנתי את הביצועים של הממיר בממ"ד, שמרוחק יותר מ-15 מטר מהנתב ובדרך יש כמה קירות, כולל הקיר העבה של הממ"ד. התוצאה: הקליטה ב-WiFi הייתה מינימלית, ממש חלשה. בנוסף, לא ניתן היה לקלוט את "עידן+" בכלל. כדי לפתור את בעיית "עידן +" בחנתי את האנטנה הפנימית (אנטנת יאגי), שניתן לרכוש גם ב-Take ב-59 ש"ח, אבל התועלת שלה הייתה חלקית בלבד בגלל העובי של הקירות וחולשת השידורים של "עידן +". אנטנת יאגי חיצונית כמוצע ב-Take ב-99 ש"ח, לא הייתה רלבנטית, משום שאי אפשר להוציא כבל מחוץ לממ"ד בלי לקדוח את הקיר העבה של הממ"ד, מה שנראה לא הגיוני. לכן, השתמשתי במגבר קליטה אקטיבי (דהיינו: שיש בו הגברה עם חיבור לחשמל) של Lexus, שעולה כ- 130 ש"ח בכל חנויות החשמל או באינטרנט, מגבר קליטה, שפתר את הבעיה, והקליטה של "עידן +", גם בממ"ד, הייתה טובה מאוד.

ההפתעה בממיר של Take בשימוש שלו בממ"ד הייתה בחיבור שלו לאינטרנט. למרות שהקליטה ב-WiFi בממ"ד הייתה מאוד חלשה (בגלל המרחק והקירות), והערוצים מהאינטרנט עלו לאט, ברגע שהם עלו: האיכות הייתה מצויינת בכל הערוצים ובכל היישומים, בסרטי ה-VOD והסרטים האחרים מרשת האינטרנט. דהיינו: מנגנון ה- Adaptive Rate הקיים במערכת של Take עשה את שלו, התאים את הביצועים של המערכת לרוחב הפס המאוד צר והקשה של ה-WiFi וסיפק חווית צפייה, שלא נופלת כמעט מחוויית הצפייה כאשר מפעילים את הממיר בחיבור פס רחב של ממש, בקרבת הנתב האלחוטי. 

שורה תחתונה: השירות הטלוויזיוני החדש של חברת פל, שמקדם את עצמו תחת השם: Take a Look, הוא הפתעה נעימה וחיובית בשוק התחרותי של שירותי הטלוויזיה על האינטרנט בישראל. הממשק הידידותי, השלט-רחוק, שהוא למעשה מחשב קטן, התפרטים הקלים לניווט, הפונקציות החברתיות הרבות הקיימות בו, הופכים את המערכת הזו לשווה להמלצה לכל אחד. אין כל סיבה לשלם 99 ש"ח לחודש לשירות דומה עם ממיר מדור ישן במערכת ישנה, דוגמת מה שיש בסלקום. במחיר של אפס ש"ח לחודש, מקבלים חלופה ראויה ומתקדמת, שעוד תתפתח ותתרחב בקרוב.

יחד עם זאת, יש לבדוק את רמת הקליטה של "עידן +" במקום שבו מציבים את הממיר. מומלץ לרכוש מגבר אקטיבי, שיפתור את הבעיה, אם הקליטה של "עידן +" ממש גרועה, כמו למשל בממ"ד או באזורים בארץ בהם הקליטה גרועה כל השנה.

יש לזכור, ש-Take נמצאת בשלב הזה במשבצת של הסטרימרים החדישים וההיברידיים (המשלבים קליטה מהאוויר ומהאינטרנט גם יחד. תשומת לב, שהסטרימר של בזק לא קולט את "עידן +" מהאוויר). המשמעות המעשית: Take היא עדיין אינה תחליף מלא להוט או יס. לכן, מומלץ בשלב ראשון להתנסות בשירות החדש על טלוויזיה אחת בבית, לפני שמחליטים אם להתנתק מחברת יס או מהוט (זה כמובן מתייחס למי שהוא לקוח קיים של שירותי הטלוויזיה של הוט או יס, ושוקל את החלופות). 

ציון: 9.5 מ-10. 
השוואת שחקני הטלוויזיה בישראל 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024

26-27.6.24 - AI WEEK 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים