Telecom News - משרד התקשורת: "קול קורא" לסגירת רשתות הנחושת ומעבר לסיבים אופטיים

משרד התקשורת: "קול קורא" לסגירת רשתות הנחושת ומעבר לסיבים אופטיים

דף הבית >> חדשות >> חדשות השוק הקווי >> משרד התקשורת: "קול קורא" לסגירת רשתות הנחושת ומעבר לסיבים אופטיים
משרד התקשורת פרסם "קול קורא" לסגירת רשתות הנחושת ומעבר לסיבים אופטיים
מאת: מערכת Telecom News, 20.9.22, 11:30FIBER FREE

משרד התקשורת פרסם קול קורא להתייחסות לציבור ולחברות התקשורת כדי לגבש מדיניות לקראת סגירה עתידית של רשתות נחושת ומעבר מלא לרשתות מבוססות סיבים אופטיים.
עדכונים בסוף הכתבה. 


רשתות הנחושת המסורתיות צורכות אנרגיה גבוהה, עלות אחזקתן גבוהה ורוחב הפס למנוי נמוך ומושפע מקירבה פיזית למרכזת המשדרת לבתים. לכן, ישנה מגמה עולמית למעבר לטכנולוגיה מבוססת סיבים אופטיים אשר מאפשרים לספק ללקוח קצבים מהירים ובטיב ואיכות שירות משופרים ביחס לניתן באמצעות תשתית הנחושת הישנה.
 
בשנים האחרונות משק התקשורת בישראל עובר מהפכה עם קידום פריסתם של סיבים אופטיים ומעבר לקבלת שירותי תקשורת מתקדמים. בחלק מהמדינות המפותחות כבר נעשה מעבר מלא לשימוש על סיבים אופטיים בלבד. כך לדוגמא, סינגפור כבר עברה לשימוש מלא בסיבים אופטיים, ואוסטרליה וניו זילנד נמצאות בשלבים מתקדמים של התהליך.
 
ציבור הצרכנים הישראלים, שמשתמשים בסיבים אופטיים, עולה בכל יום. על פי סקר של משרד התקשורת, כ-80% מהמשתמשים בסיבים אופטיים מרוצים והצפי הוא, שככל שתתרחב הנגישות לסיבים אופטיים ברחבי הארץ, היקף המנויים לטכנולוגיה המתקדמת יגדל.
 
סגירת הרשתות תביא להפחתה בזיהום הפחמני, שנוצר מתחזוקת רשת הנחושת, ותעמיד את מדינת ישראל בחזית הטכנולוגית בשורה אחת עם מדינות מתקדמות.
 
מסמך ה"קול קורא" (11 עמודים) - עקרונות מדיניות לסגירת רשתות הנחושת Copper switch-off  - כאן.

תגובות והתייחסויות יש להגיש לא יאוחר מ-24.11.22 באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני: mocengineering@moc.gov.il

קבוצת בזק דיווחה כאן לבורסה כדלהלן: "הנדון: דיווח מיידי – קול קורא - עקרונות מדיניות לסגירת רשתות הנחושת.
ביום 2022.9.19 התקבל בחברה קול קורא שפרסם משרד התקשורת בעניין עקרונות מדיניות לסגירת רשתות הנחושת אשר במסגרתו סוקר המשרד את הסוגיות המרכזיות, האתגרים והעקרונות לסגירת רשתות הנחושת ומעבר לרשתות המבוססות על תשתיות סיבים.
על פי הקול קורא, קיימות מספר פעולות רגולטוריות אפשריות בהן יכול משרד התקשורת לנקוט באשר לסגירת רשתות הנחושת, בין היתר קביעת מתווה ואבני דרך ליישום סגירת רשתות הנחושת, והוא מבקש את הציבור ואת כלל בעלי רישיונות להגיש התייחסויות ועמדות לקול קורא. ניתן להתייחס לקול קורא עד ליום 2022.11.24.
החברה לומדת את הקול קורא ובכוונתה להעביר למשרד את התייחסותה."

עדכון 28.9.22: גד פרץ מ"גלובס" פרסם כאן (כותרת בלבד): "החלטת משרד התקשורת לעבור לסיבים אופטיים טובה לציבור, בזק והוט ייפגעו.
הדרישה להפסיק את פעילות הרשתות שפועלות על גבי קווי הנחושת התקבלה באיחור של שנים, אך מדובר בצעד חשוב וחכם • המפסידות הגדולות מהמהלך הן בזק, שצפויה להפסיד עשרות אלפי לקוחות, והוט, שעדיין מסתמכת על הרשת הישנה שלה."

עדכונים 3.10.22:
א. משרד התקשורת פרסם מסמך RIA לנושא הקלות ברגולציה, הקלות ההזויות וחסרות האחריות שהמשרד ביצע - כאן והמסמך כאן

ב. משרד התקשורת פרסם כאן הודעה לציבור על הרפורמה ההזויה וחסרת האחריות של השר ההזוי, השקרן והמעופף, שעוד חודש עף לכל הרוחות (כותרת בלבד): "רפורמת הבלי-רוקרטיה של שר התקשורת יועז הנדל נכנסה היום לתוקף: דה-רגולציה והורדת חסמים דרמטית לחברות תקשורת בינוניות וקטנות".
התקנות המפורטות - כאן. תקנות מרכזיות בנושא - כאן וכאן. התקנות שפורסמו ברשומות בחתימת השר - כאן

ג. משרד התקשורת פרסם כאן עוד הודעה הזויה, ספינולוגית ושקרית לציבור, כדי לנכס לעצמו (כלומר לשר) את הרפורמה בסיבים שהשר ההזוי השקרן והמעופף יועז הנדל לא יזם ולא תרם בו כלום, רק הפריע (כותרת בלבד): "הפריפריה הישראלית נפרסת בסיבים אופטיים.
משרד התקשורת החל את סבסוד פריסת הסיבים בפריפריה: החלה הפריסה ב-60 יישובים מאזורי התמרוץ ביניהם: איילת השחר, בית שמש, דיר אל אסד, שגב שלום, ערערה, איילת השחר, טובא-זנגרייה, יפתח, עפולה, כפר הנשיא, בוקעאתא, כורזים, אום אל-פחם ועוד. משרד התקשורת העביר תשלום ראשון לחברות הזוכות במכרז הראשון של קופת התמרוץ שמחויבות לסיים פריסה ביישובים אלה בתוך כשנה. בנוסף, שר התקשורת אישר לבזק להרחיב את פריסת הסיבים בעשרות אלפי משקי בית נוספים."

ד. המשרד החליט באיחור של שנים להוסיף אזורים סטטיסטיים לפריסת הסיבים של בזק - כאן. פירוט נוסף לגבי האזורים הסטטיסטיים ועדכונים בהם - כאן

ה. בזק מדווחת לבורסה כאן (זה אחד מהתוצאות האומללות של הרגולציה ההזויה של משרד התקשורת, שיש כאן מעל): "דירקטוריון בזק בינלאומי אישר תכנית פרישה מרצון של עובדים בשנים 2022-2024, עלות התוכנית כ-70 מ'שח, בוחנת טיפול חשבונאי."

ו. פורסם כאן: "IBC אנלימיטד מבטיחה 10 גיגה סימטרי בקרוב בישראל.
הטכנולוגיה מסוג XGS-PON תהיה זמינה בפריסה ארצית, החל מסוף הרבעון הראשון של 2023.
IBC אנלימיטד מודיעה כי חצתה את רף מיליון משקי הבית בפריסה ארצית והחלה בפריסה ושדרוג הרשת לטכנולוגיה המתקדמת בעולם הסיבים - XGS-PON המאפשרת בין היתר גלישה סימטרית של עד 10 ג׳יגה. 
הטכנולוגיה מסוג XGS-PON תהיה זמינה בפריסה ארצית, החל מסוף הרבעון הראשון של 2023. על פי הודעת החברה, הקצבים יתאפשרו רק לספקים שעובדים על תשתית אנלימיטד: סלקום, HOT, 019 טלזר, 018 אקספון, 015 הלו, אינטרנט רימון, עמיתנט, ועוד. 
מה יהיו המחירים הסיטונאיים של החבילות? 
עבור חבילה של 2.5/2.5 ג'יגה תגבה IBC אנלימיטד תוספת של 10 ₪ לחודש על מחיר ה- 1 ג'יגה הקיים (75 ₪ לפני מע"מ) כלומר מחיר החבילה יעמוד על 85 ₪ לפני מע"מ.
עבור חבילה של 5/5 ג'יגה תגבה IBC אנלימיטד תוספת של 20 ₪ לחודש על המחיר של 1 ג'יגה הקיים (75 ₪ לפני מע"מ) כלומר, המחיר החבילה הסיטונאי יעמוד על 95 ₪ לפני מע"מ.
מנכ״ל IBC אנלימיטד, יוסי חבר: ״שדרוג הרשת בפריסה ארצית, מהווה בשורה גדולה גם עבור הכלכלה שלנו, ותחומי החיים שסובבים אותה כגון רפואה, חינוך וכו׳.״
יו"ר הדירקטוריון, נתי כהן: בשם בעלי השליטה: קרן תש"י, סלקום, HOT וחברת חשמל, מבקש להדגיש את מחויבות בעלי המניות להעמיד את רשת IBC אנלימיטד בחזית הטכנולוגיה העולמית ולממש את החזון לעמוד בפריסה ובחיבור של שני מיליון בתי אב במדינת ישראל עד שנת 2025."

ז. קבוצת בזק פרסמה כאן הודעה לבורסה תחת הכותרת: "משרד התקשורת פרסם נוסח סופי של תקנות לתיקון חוק התקשרות בעניין שינוי מתכונת האסדה בתחום הבזק-המשך." המסמך המלא - כאן. 

עדכון 6.10.22: חברת בזק תרחיב את פריסת תשתית הסיבים האופטיים שלה בעשרות ישובים ברובם בפריפריה, לאחר שקיבלה אישור ממשרד התקשורת לפריסה נוספת. בס"ה תחבר החברה עוד כ-60 אלף משקי בית. כך, שבסיום הפריסה היא תגיע לכ-85% מהבתים בישראל עם תשתית הסיבים המתקדמת שלה, כ-2.5 מיליון משקי בית. עד סוף השנה בזק תגיע לכ-1.5 מיליון משקי בית, והיא כבר היום רשת הסיבים הגדולה בארץ. מדובר בפריסת סיבים בכ-150 אזורים שנקבעו על ידי משרד התקשורת, רובם המוחלט באזורים המרוחקים מריכוזי האוכלוסייה המרכזיים. התכנית כוללת כ-40 אלף משקי בית המשתייכים לחברה הערבית, בס"ה בזק תחבר יותר מ-230 אלף משקי בית במגזר זה. 

עדכון 7.10.22: גד פרץ מ"גלובס" פרסם כאן (כותרת בלבד): "בשל היעדר כדאיות כלכלית: קבלנים התחרטו ולא יפרסו סיבים אופטיים בפריפריה.
מספר קבלנים קטנים שזכו במכרזי תמרוץ הודיעו למשרד התקשורת על כוונתם שלא לממש את זכייתם, לאחר שהגיעו למסקנה כי אין כדאיות כלכלית בפרויקט • סדר הגודל הסופי של משקי הבית שיושפעו כתוצאה מכך לא ברור, היות שחלק מהקבלנים הודיעו על כוונתם באופן לא רשמי."
זה בדיוק מה שחזינו שייצא מתכנית התמריצים ההזויה ש"הקליקה" המציאה, כדי לתת כוח מיותר לסמנכ"ל בכיר לכלכלה.

עדכון 26.10.22: פורסם כאן ב-ICE: "מהפכת האינטרנט המהיר בישראל נמשכת: אלו הערים שייהנו גם.
ועדת המכרזים שמינה שר התקשורת יועז הנדל מפרסמת את המכרז השני של קופת התמרוץ שיביא לחובת פריסה של כמעט 100% מהמדינה, בין האזורים המוצעים במכרז: נתיבות, ג'סר א-זרקא, קבוצת יבנה, יד מרדכי, דיר אל-אסד, כיסופים, עין חצבה, רהט, ערערה, בית-שמש, בני ברק, אל-רום ועוד, הצפי: עד סוף השנה צפויה פריסה של 70%."

עדכון 6.12.22: הוגשה תלונה ע"י מנכ"ל חברת הלו-015 על כך שראה בכנס מקצועי שרוב ספקי שירותי המרכזייה והטלפוניה העסקית בישראל פועלים כיום ללא רישיונות. מצ"ב מכתב תלונתו למשרד התקשורת - כאן.
תגובתי הייתה (לו, למשרד ולשר התקשורת):
"מה שאתה מתאר זה בדיוק המצב שהתראתי בפניו שיקרה בעקבות הרפורמה, אבל איש לא הקשיב לי (לא דבר חדש או יוצא דופן):
https://bit.ly/3Aur14d
אין סיכוי להפוך לאחור את המצב של הרס שוק התקשורת שביצעו השר והמנכ"לית דהיום (יועז הנדל ולירן אבישר בן חורין) בשוק התקשורת הישראלי."
 
עדכון 22.12.22: פורסם כאן ע"י רפאל קאהאן מ"כלכליסט" (כותרת בלבד): "עסקת בזק-פרטנר: שני הצדדים ירוויחו, אנלימיטד תיפגע.
עבור פרטנר, שחוכרת מבזק 120 אלף סיבים במחיר חסר תקדים, פוטנציאל הרווח הגולמי של העסקה הוא כ-540 שקל בשנה פר סיב. עבור בזק, ההסכם מאפשר לעמוד ביעד שהציב משרד התקשורת מבלי להפסיד הרבה כסף. עבור IBC-אנלימיטד, מדובר במכה אפשרית להכנסות."
הדיווח של פרטנר לבורסה: כאן. הדיווח של בזק לבורסה - כאן

עדכון 28.12.22: פרטנר מדווחת כאן לבורסה (כותרת בלבד): "פרטנר תקשורת מודיעה על קבלת מכתב מאת משרד התקשורת ביחס
להסכם עם בזק לרכישת זכות שימוש בלתי הדירה בקווי תשתית סיבים אופטיים." הודעת בזק לבורסה - כאן

עדכון 30.1.23: כמה שלא ניסינו, לא הצלחנו לקבל תשובה ממשרד התקשורת לגבי סגירת שירותי הטלפוניה של חברת סלקום ומי אישר זאת. הפנייה שלנו כאן. ברור שיש לנו כאן משרד ממשלתי דפוק עם שר עוד יותר דפוק, מסוכן, שחצן והזוי, שחושב שחוקי מדינת ישראל הם לא עבורו.  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
 

27.2.24 - Axis Tel Aviv 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים