Telecom News - מתנה של מאות מיליוני ש"ח לשנה לחברות התקשורת מצמרת משרד התקשורת

מתנה של מאות מיליוני ש"ח לשנה לחברות התקשורת מצמרת משרד התקשורת

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> מתנה של מאות מיליוני ש"ח לשנה לחברות התקשורת מצמרת משרד התקשורת
צמרת משרד התקשורת החליטה (שוב) לתת על חשבון הציבור ורמת השירות לציבור, מתנה בגובה מאות מיליוני ש"ח בשנה ל"מקורבים לצלחת". זאת, בטענות שקריות וממוחזרות, שנועדו להוריד את היקף השעות, בהן הציבור מקבל שירות ממוקדי השירות בחברות התקשורת הגדולות, מ-10 שעות ל-8 שעות ביום. זאת, אחרי שבפעם הקודמת, בדיוק באותם תירוצים שקריים, ראשי משרד התקשורת הורידו את היקף שעות השירות לציבור מ-13 שעות ל-10 שעות ביום. השר, המנכ"לית וסמנכ"ל בכיר לכלכלה שוב משקרים לציבור בלי למצמץ, בנושא חשוב ביותר זה ופועלים ישירות נגד האינטרסים של הציבור.
עדכונים חשובים על התגובות לשימוע ועל החלטת השר בסוף הכתבה.
מאת: אבי וייס, 6.6.21, 07:10שר התקשורת והמנכ"לית

צמרת משרד התקשורת (בתמונה משמאל, השר והמנכ"לית) כולה (לרבות "הקליקה" המנהלת בפועל את המשרד, שמתואמת באופן שוטף והדוק עם "הקליקה" של צמרת קבוצת סלקום\ןBC וכיום גם הוט, צמרת משרד ממשלתי המעלימה עין משלל העבירות הפליליות והאחרות של "הקליקה" הזו בקבוצת סלקום), החליטה, שלא מספיקות ההטבות וההקלות, שנתנה ל"מקורבים לצלחת" (דוגמאות מהשנה החולפת יש: כאן, כאןכאן וכאן). לכן, יש לספק עוד הקלות השוות לחברות (במצטבר) מאות מיליוני ש"ח לשנה, ולמחוק את ההישגים הצרכניים של העבר לחלוטין (כמפורט למשל בנספח א' כאן למטה). 

זאת, במסגרת שימוע הממחזר את הטענות השקריות של העבר ומסתיר את העובדה, שכל חברות התקשורת עברו לשירותי תמיכה דיגיטליים (מסרונים, ווטסאפ וכיו"ב), בשנים האחרונות, ומי שלא עבר, עשה זאת בתקופת מגיפת הקורונה בשנה החולפת, מה שאילץ את כל החברות לעבור ובאופן אינטנסיבי, לתמיכה דיגיטלית בשירות הלקוחות שלהן. 

השימוע הזה פורסם תחת הכותרת המטעה (בכוונה): "משרד התקשורת מקדם את רפורמת הוואטסאפ – כל חברות התקשורת יחויבו להפעיל מוקדי שירות לקוחות דיגיטליים. יופעל מוקד טלפוני מהיר ללקוחות בגילאי 65 ומעלה". הודעת המשרד לציבור - כאן, מסמכי השימוע עצמו - כאן, עיקרי השימוע המפורט בחתימת המנכ"לית - כאן, מסמך ניתוח כלכלי (כביכול כלכלי, עוד מסמך שקרי והזוי) של הסמנכ"ל הבכיר לכלכלה - כאן

התשובה המלאה והמדויקת לשימוע השקרי והמטעה הזה, נמצאת, בין היתר, במאמר של ארז רביב מ-Davar1 כאן, שפורסמה תחת הכותרת: "משרד התקשורת יאפשר קיצוץ בשעות פעילות מוקדי השירות של חברות התקשורת. שימוע של המשרד המציע לחייב את החברות להקים מוקד דיגיטלי, שירות שרובן מציעות כבר היום, כולל הורדה של 10 שעות פעילות שבועיות |בעבר מצא המשרד שהחיסכון מקיצוץ שעות הפעילות לא הושקע בשיפור השירות."
המאמר מומלץ לקריאה ואני מסכים עם כל מה שיש במאמר הנוקב ביותר הזה.

אני מוסיף עוד 2 טיעונים מעבר למה שנכתב ב-Davar1:
1. שר התקשורת איתן גינזבורג משקר בלי כל היסוס לציבור והנה עיקרי הודעתו:
הודעת השר

השר לא החליט כלום. "הקליקה" הכתיבה לו את ההודעה הזו. בנוסף, החלטתו נועדה להוריד נטל מעל לחברות ולחסוך להן מאות מיליוני ש"ח לשנה, לא כדי לשפר את איכות השירות. בדיוק הפוך ממה שכתב בהודעתו השקרית: הורדת השעות פוגעת בשירות לציבור ובאיכות השירות. 

בנוסף, לא חלק מהחברות מספקות שירות דיגיטלי. כולן עושות זאת. ממזמן. זה שאתה כשר התקשורת לא יודע את זה, זו לא סיבה לשקר לציבור. 

ברור כשמש, שהחברות לא תשקענה אגורה מעבר לנדרש, כשמורידים מהן את הנטל. יקרה בדיוק ההפך.

לכן, המסמך ההזוי של הסמנכ"ל הבכיר לכלכלה (כאן), לא מכיל את הדבר היחיד, שהיה אמור להיות מנותח על ידו: מה העלות הכלכלית של השינוי באסדרה הרגולטורית הזו. כלומר: כמה החברות מרוויחות מהשינוי של הורדת השעות של מתן שירות לציבור במוקדים. אין דבר כזה - בכל המסמך ההזוי שלו. פשוט אין. לכן, השר יכול לשקר לציבור בלי למצמץ.

גם ניתוח RIA אין. זה חלק מהכיאוס המחריד של התנהלות המשרד

2. הבדיחה הכי עצובה וחמורה: שהייתה ושתהיה אכיפה על רמת השירות במוקדי השירות:
כאן השר והמנכ"לית המריאו לחלל החיצון ואיבדו כל קשר לתחנת הקרקע, כשסיימו את הודעתם לציבור במשפט הזה:
אכיפה?

לא רק שמערך הפיקוח והאכיפה במשרד פשט את הרגל ממזמן (חשיפה אחרונה ומזעזעת מהשבוע החולף - כאן), הממונה הכושל על תחום הפיקוח והאכיפה במשרד התקשורת, נטש (זה בדיוק מה שקרה בשבוע החולף) את תפקידו וכעת יתפרסם מכרז לאיתור סמנכ"ל בכיר לפיקוח ואכיפה, במקומו. 

מכאן, לא רק שלא הייתה שום אכיפה, שהמשרד ביצע בשנה האחרונה (היה קנס אחד בודד על פרטנר, זה הכל, בכל השנים האחרונות), המשרד גרס את אלפי התלונות של הציבור, על רמת השירות של מוקדי חברות התקשורת (ולכן "הרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן" נכנסה למלא את החלל הענק שהמשרד השאיר, בתחום ההגנה על הצרכנים ורמת השירות לצרכנים), הציבור בכלל לא יודע מתי הוא מקבל "רמת שירות" על פי הנדרש בחוק, בתקנות וברישיון של החברות. זאת, כי המשרד הפך עניין פשוט זה - למסובך כל כך, כך שאיש לא יודע את הנתונים הנכונים.

גם כאשר המשרד נאלץ לחשוף את הנתונים (למשל כאן, בוועדת הכלכלה, דיווח בודד וחד-פעמי בסוף 2020 - על נתוני 2019), המשרד לא עשה מאומה עם הנתונים הללו, על ההפרות ההמוניות, הענקיות (על פי הנתונים, שהמשרד עצמו מציג) והמחרידות, של רוב החברות, מהקבוע בחוק, בתקנות וברישיונות של החברות. דיווח דומה של מועצת הכבלים והלוויין - כאן, נגרס ונמרח אף הוא. פשוט ספין ומריחה אחת ענקית של הציבור ועשיית צחוק מהאינטרסים של הציבור.

משרד התקשורת לא עבד ולא עובד עבור הציבור. זה המצב המתועד, "שחור על גבי לבן". 

אין כל סיכוי, שזה ישתנה בהרכב הנוכחי של צמרת משרד התקשורת, בה המוטו המוביל הוא: "איש הישר בעיניו ייעשה". 

נספח א':
בעבר, חברות התקשורת הגדולות נדרשו לתת שירות לציבור 13 שעות ביום, בימי החול.
זה הורד בטענות שקריות ל-10 שעות וכעת מוצע להוריד זאת (תוך מיחזור של אותם טיעונים שקריים) ל- 8 שעות בימי החול.

הנה הודעת משרד התקשורת מהעבר, שבוודאי קוראינו שכחו:
הודעת משרד התקשורת
 
עדכון 6.6.21, 17:00: סיני ליבל הגיש את תגובתו לשימוע, תגובה הנמצאת כאן, למתעניינים. 

עדכון 9.6.21: לאור הממצאים החדשים שמשרד התקשורת פרסם (כאן) ולאור הממצאים שעלו מהפרסום הזה כמופיע בתצלום הבא:
זמני מענה סיני ליבל

כך, סיני ליבל עדכן את תגובתו לשימוע למשרד התקשורת והתגובה המעודכנת שלו נמצאת כאן

לטענת סיני ליבל, משרד התקשורת בחר להציג רק את זמני המענה במוקדים הטלפונים המאוישים, רק בתחום זניח יחסית, של השיחות שנותבו למענה נציג טכני. זאת, כאשר מרבית הפניות של הציבור מנותבות למשל לנציג לברור חשבון (ברור כללי) ולנושאים אחרים הקשורים בתנאי ההסכם והשירות של הלקוחות, לרבות טיפול בטעויות או אי הבנות בחשבון החודשי. הפרות החוק, התקנות והוראות הרישיון היותר משמעותיות, הן בפניות למוקדים שאינם המוקד הטכני

עדכון 11.6.21: סיני ליבל עדכן שוב את תגובתו לשימוע, לאור העובדה שנמצא על ידו שעמדתו של הסמנכ"ל הבכיר לכלכלה, ד"ר עופר רז-דרור, כוללת בתוכה המלצה לא לקבוע שעות קבועות לפעילות המוקדים (שזו למעשה אנרכיה רגולטורית מושלמת, שהציבור לא ידע את השעות המשתנות של הפעלת המוקדים בחברות התקשורת, דבר שלא מתקבל על הדעת). התלונה המעודכנת נמצאת כאן, כאן וכאן וכוללת תלונה חריפה ביותר כנגד ד"ר עופר רז-דרור

עדכון 12.6.21: סיני ליבל עדכן פעם נוספת את תגובתו שימוע, בבקשה מנומקת להקפאת/תיקון השימוע בנושא המוקדים הטלפונים, לאור פגם מהותי בשימוע על הסדרת (קיצור) שעות הפעלת המוקדים הטלפונים המאוישים של חברות הסלולר. פנייתו המעודכנת נמצאת כאן וכאן

סיני ליבל: מקווה שהפניה שלי (ובפניות מקבילות שנשלחו כתגובה לשימוע), תעצור את השימוע הפגום הזה. הרי לא נכון לקצץ שעות מענה - אם בשעות המענה כיום, ישנה הפרה רחבה ועמוקה של תנאי הרישיון וחוק הגנת הצרכן. כ"כ המינהל התקין מחייב עמדה של מינהל פיקוח ואכיפה ושל גורמים נוספים במשרד ואף מחוצה לו (דוגמת המועצה לצרכנות, הרשות להגנת הצרכן ועוד). עמדה של אגף בכיר פיקוח ואכיפה לא הוצגה במסמך השימוע. זה פגם שיורד לשורשו של השימוע, שמכיל מסמך ניתוח אחד בלבד: חוות דעת פגומה ביותר של הסמנכ"ל הבכיר לכלכלה, שהעמדה שלו ממש הזויה: הוא מציע לא רק לקצץ את שעות ההפעלה של המוקדים, הוא גם מציע לא לקבוע שעות קבועות להפעלת המוקדים, דבר שלא ייעלה על הדעת בשום היבט ציבורי וצרכני".  

עדכון 30.6.21: שר התקשורת, יועז הנדל, החליט הבוקר לחייב את חברות התקשורת להפעיל מוקדי שירות דיגיטליים - כאן. השר והמשרד התעלמו מכל התגובות שקיבלו. כך, שהשימוע היה מיותר. ההחלטה, למעשה, התקבלה לפני כן.

השר אישר כאן גם את הרעיון המדהים של ד"ר עופר רז-דרור, שלא תהיינה שעות קבועות למוקדים, יש רק מכסה שבועית (45 שעות שבועיות) וכל חברה תחליט מה שבא לה, לגבי שעות השירות של המוקדים שלה. איך הלקוחות ידעו את זה? שישאלו...  

עדכון 1.7.21: בעקבות ההחלטה התמוהה של שר התקשורת יועז הנדל מאמש, סיני ליבל הגיש בקשה למשרד התקשורת, על פי "חוק חופש המידע" - בקשתו נמצאת כאן ובמרכזה מצויה הבקשה הבאה:
פניית סיני ליבל
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
16.7.24 - CIO FOCUS 2024

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים