Telecom News - "נסגר מעגל" ה"ישראבלוף" לגבי הפעלת מוקדי חברות התקשורת ביום הבחירות

"נסגר מעגל" ה"ישראבלוף" לגבי הפעלת מוקדי חברות התקשורת ביום הבחירות

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> "נסגר מעגל" ה"ישראבלוף" לגבי הפעלת מוקדי חברות התקשורת ביום הבחירות
מנכ"ל משרד התקשורת, נתי כהן, הוציא בדיעבד מסמכים לחיפוי על ההחלטה הבלתי חוקית, שבה מוקדי חברות התקשורת לא הופעלו ביום הבחירות לרשויות המקומיות, בניגוד להחלטת שר הפנים (בעל הסמכות להחליט בנושא), ובניגוד לאינטרסים של הציבור. זאת, כחלק מפעילות "קליקת אוהדי סלקום ושות' בצמרת משרד התקשורת", שבראשה עומד מנכ"ל משרד התקשורת. עדכון חשוב בסוף הכתבה. 
מאת: אבי וייס, 14.11.18, 06:40נתי כהן

את פרשת סגירת מוקדי שירות הלקוחות של חברות התקשורת ביום הבחירות לרשויות המקומיות חשפנו ב-2 הכתבות הבאות: המעגל של ה"ישארבלוף" הזה נסגר לפתע בדף, שעלה לאתר משרד התקשורת (כאן) עם התאריך עליו 18.10.18 (והמסמך הנלווה הזהה כאן, עם אותו תאריך, כביכול 18.10.18). אולם, המסמכים הללו הועלו לאתר ביום 11.11.18, וה-Properties - "המאפיינים" של כל המסמכים נמחקו (משרד התקשורת "למד לקח", שאני בודק Properties של מסמכים, כדי לגלות את התאריך הנכון של הפקתם). זאת, כדי לחפות על ההחלטות הבלתי חוקיות הללו, שנעשו בדיעבד"ישארבלוף" במיטבו מתוצרת מנכ"ל משרד התקשורת הישראלי, נתי כהן (בתמונה למעלה), שבכלל לא ידע שיש שימוע (בנוסף לכך שהיועצת המשפטית של המשרד, לא הייתה מעורבת בניסוח השימוע והתקנות, מה שהיה אמור לפסול את השימוע הזה).

ההחלטה על תוצאות השימוע נעשתה ללא כל הסבר וללא כל התייחסות לכל מי שפנה והגיב לשימוע. נתי כהן הפך בכך את תהליך השימועים במשרד התקשורת לבדיחה אחת ענקית, על חשבון הציבור.

הכל מתחיל ונגמר בכך, שאין מדיניות איך מבצעים שימועים במשרד התקשורת, אין אתיקה מקצועית לעובדי ומנהלי משרד התקשורת, אין נהלי משרד בשום תחום. הכל פשוט הפקר וכאוסונתון לשליטה של אינטרסים אנטי-צרכניים ואנטי-ציבוריים, שמובלים ע"י "קליקת אוהדי סלקום ושות' בצמרת משרד התקשורת", שהעומד בראש הקליקה הזו הוא לא אחר מאשר המנכ"ל בעצמו

לכן שלחתי ביום 11.11.18 את השאלה הדחופה הבאה לצמרת משרד התקשורת: 
"אודה להתייחסות לפסקה הבאה:
לפתע עלו היום באתר משרד התקשורת 2 דפים: 1) דף של ההחלטה של מנכ"ל משרד התקשורת לגבי השימוע (כאן), 2) דף עדכון של הרישיון של בזק (למה דווקא בזק?) - כאן. ב-2 הדפים, התאריך המופיע עליהם הוא 18.10.18 למרות שהדפים הללו הועלו רק היום [11.11.18] לאתר. כ"כ המסמכים עצמם (ההחלטה של המנכ"ל ועדכון הרישיון של בזק) - אינם. יש לינקים, שלא מובילים למסמכים". 

תגובה לא הצלחתי לקבל, די ברור למה. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם.

לעומת זאת, מייד לאחר ששלחתי את השאלה, הועלו לאתר המשרד כל המסמכים וכל תיקוני הרישיונות של כל חברות התקשורת (בכל המסמכים ה-Properties נמחקו, כדי שלא אגלה את המועד האמתי של הפקת המסמכים הללו, גם אם התאריך נכון, העיקר להסתיר).

יצויין, שהנוסח של הכותרת של תיקוני הרישיונות, שכעת עלו לאתר המשרד - השתנה, כנראה בעקבות ההערות שלי כאן, שנוסח הקיים של מסמכי תיקוני הרישיונות, שמופצים ע"י משרד התקשורת, הוא לא חוקי. אולם, גם הנוסח החדש נשאר בלתי חוקי (מפורט בנספח למטה). יודגש, שהפרשה הזו טרם הסתיימה, שכן סינסיני ליבלי ליבל (בתמונה משמאל), טרם סיים את בדיקתו לגבי תהליכי קבלת ההחלטות סביב הנושא השערורייתי הזה.

לסיכום עד כאן של הפרשה החדשה, של סגירת מוקדי השירות של חברות התקשורת ביום הבחירות לרשויות המקומיות:
  • ביום 30 אוגוסט 2018 קבע שר הפנים מתוקף סמכותו על פי החוק, ששירותי התקשרות הוחרגו מיום השבתון ביום הבחירות לרשויות המקומיות והם יפעלו כרגיל ביום הבחירות.
  • חרף זאת, הוציא משרד התקשורת שימוע ביום 20 בספטמבר, שימוע הבוחן סגירת מוקדי השירות הטלפוניים ביום הבחירות. מועד מתן התייחסויות לשימוע - עד 3.10.18. לא ידוע מי בכלל הגיב לשימוע (זה לא מפורט בהחלטת המנכ"ל בעקבות השימוע המפוברק הזה), אבל בטוח, שכותב שורות אלו וגם סיני ליבל הגיבו לשימוע. יודגש, שהשימוע הזה נעשה בעקבות מיילים קצרים, שקיבל עורך השימוע, מאיר בן בסט, מיילים, שנתקבלו מראשי סלקום וגולן טלקום, שביקשו לא להפעיל את מוקדי השירות שלהם ביום הבחירות לרשויות המקומיות (הסיבה ברורה: לחסוך בהוצאות). 
  • לכאורה, ביום 18 באוקטובר חתם מנכ״ל מהמשרד נתי כהן על תיקון הרישיון המאפשר סגירת המוקדים - חרף קביעת שר הפנים (מתוקף סמכותו). כנראה שזה היה התאריך הנכון, אבל האחור בפרסום מעורר חשד. הבעיה: ככל הידוע לנו, המנכ"ל בכלל לא ידע שנעשה שימוע וכנראה החליט לתת לזה גיבוי או חיפוי (תבחרו לבד את המילה הנכונה), בדיעבד.
  • ביום 30 אוקטובר - יום הבחירות לרשויות המקומיות - כל מוקדי השירות של חברות הסלולר היו סגורים. שום הנחיה פומבית לא פורסמה טרם יום זה, הנחיה המאפשרת לחברות התקשורת לא להפעיל את המוקדים. בכך, נמנעה ממאות אלפים האפשרות לקבל שירות לו הם היו זכאים על פי הדין. 
  • ביום 11 בנובמבר (קרי: 12 ימים מאיר בן בסטאחרי יישום בפועל של תיקון הרישיון, שנעשה בדיעבד), משרד התקשורת פרסם מסמך תוצאות השימוע שביצע מאיר בן בסט (בתמונה משמאל), ופרסם את מסמך תיקון הרישיון - ללא כל נימוקים להחלטה, תוך התעלמות מוחלטת מהתגובות לשימוע.
  • לאור העובדות לעיל, סיני ליבל פנה לממונה על חופש המידע במשרד התקשורת בבקשה לקבל את המסמכים, שהופצו באוקטובר 2018 (לפני 30 באוקטובר) לחברות הסלולר, שאיפשרו להם לסגור את המוקדים הטלפונים ביום הבחירות לרשויות המקומיות, ולממונה על חופש המידע במשרד הפנים לחשוף את המסמך הנלווה להפצת החלטת השר והמסמך של משרד הפנים המשיג על הפרת קביעת שר הפנים ע"י משרד התקשורת. נעדכן את קוראינו כשיתקבל המענה לבקשות הללו.
בשיחות, שקיימתי ממש בימים האחרונים עם בכירים מחברות תקשורת גדולות וקטנות, מכל גווני השוק, שמעתי מכולם את אותה התייחסות: "התייאשנו מנתי כהן והחלטנו להתעלם ממנו ומהמשרד, כי משרד התקשורת זו הבעיה של שוק התקשורת, לא הפתרון". הרוב אמרו לי: "צדקת בכל מה שכתבת במאמר: "איך איבדנו עשור בתחומים הקווי והסלולרי בגלל מינויים כושלים במש' התקשורת".

זה לא עניין תיאורטי. ראשי החברות מיישמים הלכה למעשה את הגישה הזו, בשירותים לא חוקיים בכל תחום, בהפרות הרישיון הקיים כמעט בכל נושא, ובכך, שהם "מפעילים" את "נציגיהם" במשרד, רק כדי לקבל הטבות והקלות. זה כיום קל מאוד, כי ראשי המשרד מזמן איבדו את הכיוון והמצפון והסגירה של מוקדי השירות של חברות התקשורת ביום הבחירות לרשויות המקומיות, כפי שחשפנו כאן, זו רק המחשה קטנה לתהום, שבו צמרת משרד התקשורת נפלה בו.

דוגמה טרייה נוספת לגישה החדשה של ראשי החברות בשוק התקשורת: צמרת בזק כבר מיישמת בפועל את המיזוג בין פלאפון-YES ובזק בינלאומי ומנכ"ל פלאפון (רן גוראון) הוא כבר מאתמול מנכ"ל בפועל של כל 3 החברות (מנכ"ל YES פרש מזמן, מנכ"ל בזק בינלאומי ועוד כמה בכירים פרשו במהירות מבזק בינלאומי ביומיים האחרונים). זאת, תוך התעלמות מוחלטת מכך, שמשרד התקשורת טרם אישר את המהלך הזה, מהלך, שאין לו שום קשר לצרכי השוק, אלא רק לצרכי בעלי המניות בקבוצת בזק, שחושבים, שבכך הם יממשו "נכס מס" (הפסדים צבורים של YES).

ככה שוק התקשורת מתנהל וזה יהיה עוד יותר גרוע, אחרי שראשי כל החברות הבינו והפנימו את מה שאני כותב מזה כמה חודשים, שנתי כהן מהווה בעיה וגרוע אף יותר מקודמיו, ואת שר התקשורת איוב קרא, שמופעל ב"שלט רחוק", מעניינים רק הספינים השקריים שלו, שהופכים כל כישלון להצלחה ומה שמעניין אותו באמת אלה קשרי החוץ של מדינת ישראל (כי הוא חושב ומשוכנע שהוא בדרך להיות שר חוץ בפועל של ממשלת ישראל).  

נספח:
תיקוני הרישיונות הטריים הופצו עם הכותרת החדשה כפי שאפשר לראות בתצלום הבא (דוגמה מתיקון הרישיון של בזק בינלאומי. בכל תיקוני הרישיונות החדשים, שהופצו ב- 11.11.18 עם התאריך 18.10.18 - הניסוח זהה):
צילום 1:

הנוסח הקודם היה (רק דוגמה, בכל תיקוני הרישיונות עד היום - זה היה הנוסח):
צילום 2

גם הניסוח המתחכם החדש ("לאחר שנתנה לחברת X ההזדמנות להביא בפני את טענותיה") הוא לא חוקי, זה מוסבר בהרחבה כאן (בחלק התחתון של הכתבה).

כך, משרד התקשורת ממשיך לא למלא את הוראות החוק וממשיך לעבוד בשירות חברות התקשורת, במקום לפעול לפי האינטרסים של הציבור ובשירות הציבור. 

עדכון 29.11.18, 18:00: 
הממונה על חופש המידע במשרד התקשורת השיב לסיני ליבל (לשאלות ששאל ונמצאות למעלה באמצע המאמר), בעניין תהליכי קבלת ההחלטות בצמרת משרד התקשורת לגבי השימוע של סגירת מוקדי השירות של חברות התקשורת ביום הבחירות לרשויות המקומיות. התגובה המלאה של הממונה על חופש המידע במשרד התקשורת נמצאת כאן, למתעניינים. בתגובה אין כל חדש ממה שפרסמנו, למעט פסקה אחת' שאנו מביאים כאן את התצלום שלה, כדי שלא תחשבו' שהמצאנו משהו מדמיוננו (כי המציאות עולה על כל דמיון):
צילום תגובה לסיני ליבל
כלומר: הוכח כאן, כי כבר בפעם השלישית, במענה לשאלות סיני ליבל בענייני דיונים ופרוטוקולים של שימועים, בעניין הטבות לחברות התקשורת, שלמנכ"ל משרד התקשורת נתי כהן יש שיטה חדשה לניהול שימועים: בשימועים בהם ניתנות הקלות במיליונים ובמיליארדים לחברות התקשורת, אין דיונים ואין פרוטוקולים.
כמה פשוט, כמה מושחת. 
 
בחירות 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024

26-27.6.24 - AI WEEK 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים