Telecom News - עוד תרגיל ב"טופס הנגישות לשירותים" של הוט מובייל (פרק שני בסאגה)

עוד תרגיל ב"טופס הנגישות לשירותים" של הוט מובייל (פרק שני בסאגה)

דף הבית >> חדשות הסלולר והמובייל >> עוד תרגיל ב"טופס הנגישות לשירותים" של הוט מובייל (פרק שני בסאגה)
לאחר חשיפת התרגיל של אי חסימה של החיוג למספרי הפרימיום היקרים בקידומת 1-900 ב"טופס הנגישות לשירותים", שכל לקוח סלולרי חותם עליו, נחשף עוד ליקוי בטופס הזה בעת שהוא ממולא במחשב: אי מתן האפשרות לחסימת שיחות לחו"ל, ללקוחות הרוצים את האופציה הזו (וכלל לא יודעים שהיא קיימת). עדכון תגובת הוט מובייל - בגוף הכתבה.
מאת: אבי וייס, 13.7.18, 07:00סיני ליבל

.בשבוע שעבר חשפנו כאן תחת הכותרת: "קריסת הפיקוח על חברות הסלולר משפיעה על הכיס שלכם - בלי שתרגישו" את התרגיל של אי סגירת החיוג למספר הפרימיום 1-900 בהוט מובייל.

למי שפספס את הכתבה מומלץ לקרוא אותה, שכן היא מכילה המלצות ללקוחות כל חברות הסלולר (לא רק הוט-מובייל), לבדוק את "טופס הנגישות \ גישה לשירותים", שהם חתמו עליו וספק הסלולר מחויב לתת להם העתק חתום ביד (או במייל), כדי לא להיות מופתעים מתשלום על שירותים, שהם לא מעוניינים לבצע ולשלם עליהם.

החשיפה הזו הייתה מעין "פרומו" לתביעה נרחבת, שהוגשה כנגד הוט מובייל ונציג אותה בהרחבה בקרוב מאוד. בכל מקרה, בעקבות פרסום המאמר בעניין אי אפשרות חסימת החיוג ל-1-900 לאלו הממלאים את הטופס מול המחשב של נציג הוט מובייל, פנה אלינו אחד מקוראינו והציג לנו את התרגיל הקטן הנוסף, שבו נתקל ב"טופס הנגשת שירותים" בהוט מובייל, תרגיל, ששסיני ליבל (בתמונה משמאל, מי שחשף עבור קוראינו את תרגיל 1-900), לא שם לב אליו. 

לאור החשיפה החדשה, שהגיעה אלינו, פנינו ביום 8.7.18 לצמרת משרד התקשורת בשאלה הדחופה הבאה:
"יש כאן תלונה נוספת כנגד הוט מובייל, בעניין טופס הנגישות לשירותים.
נמצא ע"י הפונה (וזה אומת גם ע"י סיני ליבל, שלא היה ער בעת שעסק בבעיית 1-900 אודותיה פרסמתי כבר, והוא הגיש בגינה גם תביעה בבית המשפט השלום בת"א, שיש עוד בעיה בטופס הממוחשב הזה בהוט מובייל).
הבעיה בקצרה: הטופס הממוחשב של הוט אינו כולל אופציה לסגירת החיוג לחו"ל. האופציה הזו פתוחה כברירת מחדל, עם סימון של הוט מובייל תקשורת בינלאומית כמפעיל של השיחות לחו"ל.
רק מי שמתעקש וער לעניין, יקבל טופס עם סגירת האופציה הזו. זאת, בניגוד להנחיית המנכ"ל, שצילומה נמצא בכתבה וגם כאן למטה (סעיף 5).
מדוע הפרמטר של שיחות לחו"ל, שמופיע בטופס המודפס ובטופס הממוחשב של נציגי השירות, אין לנציג השירות אפשרות זמינה (כמו בפרמטרים האחרים בטופס), לראות בטופס את הפרמטר ו-2 האופציות שבו, ואז לחסום אותו או לא, לפי רצון הלקוח (אחרי שהנציג ישאל את הלקוח לרצונו, ולא ייתן ללקוח לנחש, שיש בכלל אופציה כזו, כי היא לא נאמרת לו וכברירית מחדל היא פתוחה)?
האופציה המופיעה כברירת מחדל (מצ"ב צילום) היא, שיש חיוג לחו"ל דרך הוט!".

תגובה לא קיבלתי. ככל שאקבל, אעדכן בהתאם. 

ציטוט מדבריו של סיני ליבל בנושא זה: "במקרה של קווי 1-900 ופתיחת שיחות לחו״ל כברירת מחדל (אני ביקשתי להיות חסום לשניהם - והמערכת חרף בקשתי - סימנה אותי כפתוח בשניהם) - מדובר בעוולות מקוממות. כאשר אבא לקטין יתבע את הוט מובייל על חיוב המכשיר אצל בנו הקטין - השופט יצא מנקודת הנחה מוטעית שהמנוי הסכים להיות פתוח - ויגיד לו: בפעם הבאה תקרא על מה אתה חותם..."

להלן צילום מסך המחשב של טופס הנגישות, שצילם סיני ליבל בעמדת שירות של הוט מובייל:
צילום מסך
 
להלן צילום הנחיית מנכ"ל משרד התקשורת, איך הטופס הזה אמור להיראות:
צילום הנחיית המנכ"ל

להלן צילום של הטופס הזה מתוך הרישיון של הוט מובייל:
רישיון הוט מובייל

גם הטופס הידני, שמצוי כאן למטה בנספח, הוא נכון ומכיל אופציה של סגירה או פתיחה של השיחות לחו"ל. כלומר: הכל נראה בסדר במסמכים הללו, אבל במערכת הממוחשבת, שבה ממלאים הנציגים של הוט מובייל את בקשות הלקוח (בין אם הוא לקוח חדש ובין אם הוא לקוח המחליף מסלול, או מחדש מסלול), אין אופציה כזו. הלקוחות רק יכולים לבחור דרך איזה ספק בינלאומי הם מחייגים מהסלולר שלהם לחו"ל, כמופיע בתצלום למעלה. הלקוחות (כלל) לא יודעים (בדיוק כמו בסיפור של 1-900), ולא מספרים להם, שיש להם אופציה לחסום את החיוג לחו"ל מהמכשיר, אם זה רצונם. אני מניח, שיש למשל הורים רבים, שלא מעוניינים, שהמכשירים, שבידי הילדים היותר צעירים שלהם, יהיו פתוחים לחיוג לחו"ל. 

לכן, פניתי ביום 8.7.18 לצמרת הוט-מובייל (קבוצת הוט) בשאלה הבאה (די דומה לשאלה, שנשלחה למשרד התקשורת):
"יש כאן תלונה נוספת כנגד הוט מובייל, בעניין טופס הנגישות לשירותים.
נמצא ע"י הפונה (וזה אומת גם ע"י סיני ליבל, שלא היה ער, בעת שעסק בבעיית 1-900 אודותיה פרסמתי כבר, והוא הגיש בגינה גם תביעה בבית המשפט השלום בת"א, שיש עוד בעיה בטופס הממוחשב הזה בהוט).
הבעיה בקצרה: הטופס הממוחשב של הוט אינו כולל אופציה לסגירת החיוג לחו"ל. האופציה הזו פתוחה כברירת מחדל, עם סימון של הוט מובייל תקשורת בינלאומית כמפעיל של השיחות לחו"ל. רק מי שמתעקש וער לעניין, יקבל טופס [ידני] עם סגירת האופציה הזו. זאת, בניגוד להנחיית המנכ"ל, שצילומה נמצא בכתבה וגם כאן למטה (סעיף 5).
מדוע הפרמטר של שיחות לחו"ל, שמופיע בטופס המודפס ובטופס הממוחשב של נציגי השירות, אין לנציג השירות אפשרות זמינה (כמו בפרמטרים האחרים בטופס), לראות בטופס את הפרמטר ו-2 האופציות שבו, ואז לחסום אותו או לא, לפי רצון הלקוח (אחרי שהנציג ישאל את הלקוח לרצונו, ולא ייתן ללקוח לנחש, שיש בכלל אופציה כזו, כי היא לא נאמרת לו וכברירית מחדל היא פתוחה)?
האופציה המופיעה כברירת מחדל (מצ"ב צילום) היא, שיש חיוג לחו"ל דרך הוט!"

תגובה טרם קיבלתי, ככל שאקבל, אעדכן בהתאם.

עדכון 15.7.18, 13:20: התקבלה תגובת הוט מובייל: ראשית נבקש להדגיש כי HOT mobile פועלת בהתאם לתנאי הרשיון והדין במקרה דנן, המדובר בטעות נקודתית של נציג שירות אשר לא שלט בנהלים במקרה של טופס גישה לשירותים ובפרט בנושא חסימת שיחות לחו"ל. יחד עם זאת, נבקש להדגיש כי הטופס אשר הונפק ללקוח כלל את אופציית חסימת השירות המדובר. לאור המקרה, אנו נדאג לחדד את הנהלים בנושא מול נציגי השירות של חברתנו".

אני מניח ש"טופס הגישה \ הנגישות לשירותים" היא הבעיה האחרונה, שמטרידה את צמרת הוט (שהוט מובייל היא חלק ממנה) בימים אלה. לא די שפרטנר "נענתה לאתגר" והתגמשה מול כל תנאי הוט (שמנעו ממנה להיכנס ולספק שירותים על רשת הוט במשך למעלה משנהוהחלה לספק שירותי "שוק סיטונאי" על רשת הוט, כלומר: היא תגנוב להוט את לקוחות הטריפל שלה, ובקרוב גם סלקום "תצטרף לחגיגה" הזו על הגב של הוט, אזי התכנית החדשה של השר איוב קרא, כפי חשפנו כאן, תוביל לכך, שבשנים הקרובות לא תחול שום רגולציה על שירותי ה-OTT של פרטנר וסלקום.

אם זה לא היה מספיק, הוט גם "חטפה סטירה ויריקה בפרצוף" אך בשבוע שעבר, בהחלטה בלתי חוקית ומקוממת של נתי כהן (מנכ"ל משרד התקשורת) בנושא טלפוניית ה-VoB שסלקום רוצה ליישם על רשת הוט

כלומר: פרטנר וסלקום (ושאר ספקיות ה-OTT) נהנות מיתרון של לפחות כמה מיליוני ש"ח, כבר בעת ההקמה של שירות ה-OTT (לא צריכות רישיון כלשהו, כי ל-OTT יש צורך בכמה רישיונות, לא אחד, גם בגלל החוק המעודכן לגבי "עידן +" באינטרנט, רישיונות, שדי יקרים לקבל אתם). בנוסף, הן חוסכות בהוצאות שוטפות ותמלוגים עשרות מיליוני ש"ח לשנה (מול הוט), בגלל שהן מחוץ לכל רגולציה.

המשמעות המעשית: פרטנר וסלקום תוכלנה להמשיך ולהציע חבילות טריפל זולות בהרבה מקבוצת הוט ותוכלנה "לזנב" באופן חופשי בבסיס הלקוחות שלה, מעתה והלאה וללא הגבלה. או בעברית יותר ברורה: הוט בדרך מהירה לתהום, אם לא תתעורר מהחלום והמחשבה שכמעט "הכל בסדר" ורק בגלל שיש לה סדרות טלווזיה והפקות מקור טובות יותר, הלקוחות של הטריפל יישארו אצלה, ולא ינטשו אותה בהמוניהם לטובת פרטנר (או סלקום). 

לגבי התעלמות משרד התקשורת מהפרות החוק והרישיון של הוט מובייל ושאר החברות בשוק התקשורת (ורק אתמול חשפנו כיצד משרד התקשורת כלל לא יודע מהם המספרים ב"קומה הכשרה" בכל חברות התקשורת ושנמצאים מחוץ לכל חוק), מדובר בכישלון צרכני ממדרגה ראשונה.

הכישלון הצרכני הזה - איננו יתום. מי שממונה כיום על תאיתן כסיףחום האכיפה והפיקוח במשרד התקשורת (היה קודם במשך כמה שנים סגן ראש האגף), הוא איתן כסיף, (בתמונה משמאל), שיכול "למכור ספינים" ו"סיפורי פוגי" לעיתונות, כשבמציאות לא הוטל מתחילת 2018 ועד עצם היום הזה שום קנס, או איזו סנקציה מנהלית או אחרת, על חברות התקשורת ע"י היחידה הזו, שהוא עומד בראשה, למרות אלפי תלונות מוצדקות הקיימות במשרד התקשורת ביחידה שלו.

ליתר דיוק, יש אצלו 2,852 תלונות, שאחרי בדיקה נמצאו מוצדקות ב-2017, למרות כל התרגילים של האגף הזה, תרגילים, שנועדו למנוע מאזרחים להתלונן במשרד התקשורת.

זה היה אמור להוביל ל-2,852 קנסות, כדי לייצר משוואה, שבה לא יהיה כדאי כלכלית לחברות התקשורת להתעמר בציבור הלקוחות ולהפר את תנאי הרישיון והחוק. אמנם דו"ח אמון הציבור (כאן) מצביע על שיפור מסוים ברמת השירות של רוב חברות הסלולר ב-2017, אבל עדיין יש ליקויים מהותיים וכשלים רבים בשוק. 

במציאות, יחידת הפיקוח והאכיפה, שזו יחידה ממש לא קטנה, פועלת (אם אפשר לקרוא לזה פעילות) עם אפס בקרות פתע אצל החברות המפוקחותאפס שלילות רישיון, אפס ביטול הטבות ויכולות ברישיון, אפס מילוי המטלות הקיימות על היחידה הזו בחוקי התקשורת השונים (מלבד חוק התקשורת) דוגמת: "חוק הפצת שידורים באמצעות תחנות שידור ספרתיות", "פקודת הטלגרף האלחוטי", ובתקנות הבזק (הפיקוח על פעולותיו של בעל רישיון), אפס הפקעת ערבות, אפס התראות, אפס הליכים מנהליים, אפס תיקים פליליים, פשוט אפסכלום מכלוםאפס מוחלט של עשייה, מינואר 2018 ועד היום. רק ספינים ללא כל בסיס חוקי.

זאת, למעט קנס אחד מפוברק שהוטל ע"י מ"מ המנכ"ל (שמילה מימון) על "סאטלינק תקשורת" (חברה, שהייתה בבעלותו של שאול אלוביץ'), כדי לחפות על מעשיו של "עד המדינה", שלמה פילבר (הקנס הוטל בפועל בנובמבר 2017, אבל הוסתר היטב מהציבור עד פברואר 2018). זהו. זה כל מה שקרה מינואר 2018 ועד היום, בתחום האכיפה והפיקוח במשרד התקשורת. מדהים

יחידה ממשלתית בסדר גודל דומה, ברשות להגנת הצרכן במשרד הכלכלה, עם הרבה פחות סמכויות, עושה פי אלף תפוקה מיחידת הפיקוח הכושלת הזו (שלמעשה איננה נוכחת בשוק התקשורת), יחידה, שקיימת במסגרת משרד התקשורת הישראלי ובעשור הנוכחי - לא ברור למה. ברשות להגנת הצרכן מנהלים כ-2,500 תיקי חקירה בשנה (!). רשימת הקנסות שהוטלו ע"י הרשות להגנת הצרכן מ-1.1.17 ועד 4.6.18 מצויה כאן. סה"כ 275 קנסות (!). במשרד התקשורת הוטלו ב-2017 סה"כ 6 קנסות ואפס (0 - מספר עגול) ב-2018. כלומר: סה"כ 6 - באותה תקופת זמן. בכל התקופה הזו, איתן כסיף היה סגן ראש האגף והשנה (2018) הוא ראש אגף פיקוח ואכיפה במשרד התקשורת. 

כמה תיקים נחקרים בשנה באגף הפיקוח והאכיפה של משרד התקשורת?? כמה מהם מובילים לסנקציות (מכל סוג)?? לא ידוע. זה סוד צבאי כמוס... חסמב"ה (ר"ת: חבורת סוד מוחלט בהחלט). כלומראפס אחד ענק של עשייה. 

המספרים המלאים והברורים המשווים בין 2 היחידות הללו (משרד התקשורת מול משרד הכלכלה), יחידות, שאמורות על פי חוק ותקנות להגן על הצרכנים בישראל, מצויים ומפורטים במאמר: "ממי חברות התקשורת מפחדות (שתקבלנה קנסות)? לא מה שאתם חושבים". המספרים היבשים מדברים במאמר שם - בעד עצמם

הכל כמובן נעשה ב"רוח המפקד" (מהמשנה למנכ"ל ומהמנכ"ל), עם המשמעות המאוד ברורה: "עבודה בשירות הטייקונים". הפרות החוק והרישיונות, מתן שירותים תקשורת ללא רישיון ו"שוד משאבי הציבור" - הפכו לנורמה.

בשבוע הקרוב נדווח על עוד תעלולים אנטי צרכניים, שמשרד התקשורת לא מטפל בהם, או מסרב לטפל בהם. יש הרבה. זה הפנים של אגף פיקוח ואכיפה במשרד התקשורת בראשותו של איתן כסיף. צחוק אחד גדול על כולנוכלומר: עליכם

נספח 
הטופס המלא של הנגישות מהוט מובייל, שכן מכיל את האופציה של סגירת (או פתיחת) החיוג לחו"ל:
טופס הוט מובייל
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
2.6.24 - BlockchainB7  


6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים