שר התקשורת יועז הנדל וצמרת חברת הדואר הפקירו את תושבי ישראל!

דף הבית >> דואר ישראל >> שר התקשורת יועז הנדל וצמרת חברת הדואר הפקירו את תושבי ישראל!
כך כתבה איילת חן מניסיון אישי: "שאלה: כמה עובדי דואר נדרשים כדי לבצע משימה פשוטה אחת? תשובה: לא משנה כמה. הם לא יבצעו אותה. זו עובדה". ​חשיפת ההפקרות המזעזעת בה שר התקשורת, יועז הנדל, המריא לחלל החיצון ביחד עם הנהלת חברת דואר ישראל והפקירו את כלל אזרחי ישראל בקבלת שירות של חברת הדואר ברמה של עולם שלישי ובניגוד מוחלט לחוק, לתקנות ולתנאי הרישיון של החברה. 
עדכונים בסוף הכתבה. 
מאת: אבי וייס, 24.8.21, 12:06יועז הנדל

על ההפקרות המוחלטת בתחום שירות הדואר בישראל, יש תיאורים מזעזעים וכמות עצומה של חשיפות בנספח א' כאן למטה, הפקרות, שכולה נובעת מהחלטות הזויות וחמורות ביותר במשמעויותיהן, של שר התקשורת יועז הנדל (בתמונה משמאל), שהחליט להמריא לחלל החיצון, ביחד עם אלה שהוא נותן להם הגנה מוחלטת (צמרת חברת הדואר), בניגוד לחוק ולרישיון של החברה, חברה ממשלתית האמורה להיות מפוקחת ע"י צמרת משרד התקשורת.

כך, תושבי ישראל פשוט הופקרו. הפקרות מוחלטת. 

על ההפקרות, שנוצרה כעת בחודשי הקיץ, נפרט מיד, אבל קודם נביא עדות חיה מהניסיון האישי של איילת חן, שהסכימה, שנפרסם את שמה, שהתנסתה בשבוע החולף בשירות (המזעזע) של חברת הדואר. 

ביום 22.8.21 שלחתי לצמרת משרד התקשורת (שר, מנכ"לית) ולצמרת חברת הדואר את השאלה השלישית הדחופה ביותר בשרשרת שאלות, ששלחתי בשבוע החולף (2 הפניות הקודמות תובאנה כאן בהמשך) כדלהלן:
"הנדון: הודעת חברת דואר ישראל לגבי פעילות יחידות הדואר בסוף אוגוסט.
שלום רב,
מצ"ב תלונה טרייה שקיבלתי היום (מאיילת חן טל. XXX) ואודה להתייחסות השר, לנוכח ההפקרות בה מתנהלת חברת דואר ישראל:
*******************************************************************************************************************************
פריט דואר מחו"ל מחכה לי בסניף. נותרו יומיים. הליכה של קילומטר לכל צד. אין דרך אחרת להגיע אליו.
החלטתי לשלם לדואר שליחים 20 שקל ולקבל אותו לכתובתי.
אחרי שעות הצלחתי לדבר עם מישהו בשם ג'ון, שיושב במודיעין. לטענתו, אני לא יכולה להזמין שליחות כיוון שמספר הטלפון שלי לא כתוב על הפריט.
אבל מספר הטלפון שלי כן כתוב על הפריט כי קיבלתי מהדואר הודעות SMS לגבי הפריט. זה לא עזר לי. ג'ון התעקש.
את השיחה המוקלטת שלחתי למנכ"ל הדואר, דני גולדשטיין, (בתמונה משמאל).דני גולדשטיין - תצלום יח"צ
גולדשטיין עירב במשימה הקשה את בני לוי, אחד שהוא הביא לעבוד אתו בהנהלה, ואת פנינה, שקשורה לדואר-טק, הוא הצד הטכני הכושל של דואר ישראל.
התקשרה אליי עובדת נוספת לגבות ממני תשלום עבור השליחות ולומר לי, שבעוד יומיים, קרי בחמישי בבוקר, אקבל את השליחות.
עוד עובדת התקשרה להתנצל על כך, שהטעו אותי. חד גדיא.
הימים עברו והגיע חמישי. בשעת ערב מאוחרת, כשהבנתי ששליחות מהדואר כבר לא תתקיים, שלחתי למנכ"ל הדואר ולשאר המעורבים שהזכרתי, את המייל הזה:
 
"שאלה: כמה עובדי דואר נדרשים כדי לבצע משימה פשוטה אחת?
תשובה: לא משנה כמה. הם לא יבצעו אותה. זו עובדה.

ראו כמה אנשים הספיקו לטרטר אותי, להטעות אותי, להשחית את זמני, כדי להשיג שירות בתשלום של הדואר, מה עברתי וכמה זמן שרפתי, ובכל זאת זה לא יצא לפועל.

הערב ענה לי באימייל יראון, שעובד עם פנינה. פנה אליי - קיבל תשובה ונעלם. יותר לא ענה לי.

למה? כי הוא יכול. את חוסר המסוגלות שלו אני מכירה מהעבר. העיקר שאת הכסף גביתם ממני, ללא בושה.

לא ייאמן איזו רמה ירודה. והכול מכספי המדינה."
 
כאמור, זה נשלח אל המעורבים הבאים במשימה הקשה להביא לי בתשלום פריט דואר: דני גולדשטיין, מנכ"ל דואר ישראל, שהכניס לעניין את בני לוי, אחד שהוא הביא לעבוד תחתיו, פנינה שעובדת בדואר טק - האתר הכושל של הדואר, ויראון - שעובד תחת פנינה. כל שאר המעורבים אינם מכותבים למייל.
 
תזכורת: כוּלה להביא לי שליחות בתשלום, למרחק של כקילומטר אחד מסניף דואר. פריט, ששילמתי עבורו ביום שלישי, ואמור היה להימסר לי בחמישי ב-11 בבוקר. סיפור מייצג.
אז הבוקר, בעקבות פנייה חוזרת שלי אליהם, נפתח תחקיר עומק של פנינה מדואר טק. היא שלחה לי מייל על כך ב-8:30 בבוקר. זה כנראה מאוד מסובך, כי מאז הם לא עונים לפניות שלי במייל.
לא היא, לא בני, לא דני המנכ"ל.
יש גם הקלטה בפרשה, של הסירוב לתת לי את השירות הזה, בגלל טיפשות של עובד אחראי, שיושב במודיעין.
למזלי, השיחה אתו מוקלטת והיא הועברה אליהם עוד ביום שלישי. לא ייאמן.
מנסה להשיג בטלפון הסלולרי שלו את מנהל דואר שליחים. הוא לא עונה.
 
שמועה שהגיעה אליי בשעה האחרונה מתוך הדואר: "זה אוגוסט. הם כנראה בחופש."
זאת, כי לעובדי דואר ישראל חם להגיע לסניפי הדואר הממוזגים ולתת שירות.
הם יושבים בבית, במזגן, על חשבון הציבור.
נהלים של רוסיה הסובייטית, שנועדו במקור להגן על עובדים, שעכשיו מחזיקים בנו בביצים.
זו תמצית הדי-אן-איי של חברת דואר ישראל."
**********************************************"

תגובה לא קיבלתי מאיש. די ברור למה.

למי שמתעניין מה סופו של הסיפור של המשלוח למרחק של של קילומטר של החבילה עבור אילת חן, אז הוא הגיע ליעדו אחרי כשבוע וכך כותבת אילת חן להנהלת חברת הדואר: "אז בשעה טובה, ביום שני בצהריים, אחרי שהשחתתם שעות מזמני, אחרי שברשלנות ובחוסר מקצועיות הטעיתם אותי, אחרי שהוכחתם חוסר מסוגלות, אשר בעיר חלם לא נראתה כמותה, אחרי שלפחות שבעה(!) אנשים, רובם מיותרים, כולל מנכ"ל הדואר, היו מעורבים בה, מיום שלישי שעבר - הצלחתם סופסוף לגרום לכך, ששליחות של פריט במשקל של כמאה גרם, עליה שילמתי, ושמספר הטלפון שלי כמובן מופיע עליו, תגיע אליי מסניף חלוקת דואר לידי. וואו!!". מדהים. אין מילים".   
שתי השאלות הקודמות, שהן רקע למה שנחשף כאן:

1. ביום 12.8.21 שלחתי את השאלה הדחופה ביותר הבאה לשר התקשורת, יועז הנדל, למנכ"לית המשרד, לירן אבישר בן-חורין, ולידיעת חברת הדואר, בעקבות המסמך שקיבלתי כאן מדוברות חברת הדואר (על צמצום וסגירת פעילוית של חברת הדואר, במחצית השנייה של אוגוסט 2021):
"הנדון: הודעת חברת דואר ישראל לגבי פעילות יחידות הדואר בסוף אוגוסט.
שלום רב
האם שר התקשורת \ משרד התקשורת נתן אישור להוריד פעילות שירות לציבור דווקא כעת?"

תגובה לא קיבלתי מאיש. די ברור למה.

2. ביום 22.8.21, לאחר שלא קיבלתי כל תגובה לשאלה הקודמת, שלחתי שאלה חדשה, נוקבת יותר ונרחבת יותר, לשר התקשורת יועז הנדל ולמנכ"לית לירן אבישר בן-חורין ולידיעת צמרת חברת הדואר:
"הנדון: הודעת חברת דואר ישראל לגבי פעילות יחידות הדואר בסוף אוגוסט.
שבוע טוב,
1. בהמשך לשאלות שיש כאן [למעלה], אבקש לשאול את שר התקשורת ד"ר יועז הנדל מה החלטתו לגבי סגירת סניפים ואי מתן שירות בסניפי דואר והתייחסות לפסקה הבאה:
2. "קוראי "טלקום ניוז" לא אמורים להיות מופתעים מהסגירה ההמונית של סניפי דואר בארץ.
כבר כשפורסמו המלצות "ועדת רוזן", ששווקו כ"הרחבת התחרות בענף הדואר", ניתן היה לקרוא ולהבין בברור, שמדובר בעצם ברשימת הטבות עצומות לחברת הדואר, כולל מתן אפשרות לצמצם את פריסת יחידות הדואר בארץ (דוגמאות רבות נחשפו בכתבה הקודמת).

כבר נחשף על ידנו כמה פעמים, עוד לפני "ידיעות אחרונות" וגם "כלכליסט" רק לאחרונה, שחברת הדואר לא ממתינה עד להשלמת הליכי אישור המלצות הוועדה, והחלה לסגור ביוזמתה ויוזמת סוכניה, יחידות דואר.

שלא לדבר על הורדת רמת השירות בכל הארץ.

3. אז נכון שפתאום המשרד החליט להטיל עיצום כספי מגוחך על חברת הדואר, בגין סגירת יחידות דואר, אבל למעשה המשרד והשר הנוכחי הם שהחליטו (באמצעות אימוץ המלצות "ועדת רוזן"), שחברת הדואר תוכל לסגור הרבה יחידות דואר, חברת הדואר רק הקדימה קצת.

השאלה אם עכשיו, כשלשר "נפל האסימון" (אולי), לגבי ההשלכות החמורות ביותר על הציבור בישראל, שנובעות מהחלטותיו ושחברת הדואר עושה דין לעצמה, האם השר עדיין עומד מאחורי החלטתו, לאפשר סגירת יחידות דואר המונית בארץ?
 
4. להלן המלצות "ועדת רוזן" המקלות מאוד עם חברת הדואר:
 • לבטל את חובת חברת הדואר לשלוח דואר כמותי במחיר אחיד בכל הארץ.
 • לבטל את פיקוח התעריפים של שירותי דואר שונים, לרבות מכתב רגיל ודואר לחו"ל.
 • לבטל את חובת חברת הדואר לאפשר למתחרים להיכנס פיסית למרכזי החלוקה (מדובר בהוראת מינהל, שפרסם לשימוע, בזמנו, עו"ד יגאל לוי, סמנכ"ל בכיר דואר לשעבר במשרד התקשורת, אך טרם אושרה סופית ע"י המדינה. כעת הומלץ לבטלה לחלוטין).
 • לבטל את האיסור על חברת הדואר להפיק את דברי הדואר הכמותיים.
 • לבטל את "איחוד המדוורים" הנוהג, ומתן סמכות לחברת הדואר לקבוע את הגדרת דואר כמותי (מדובר באישור רגולטורי, שנתן עו"ד יגאל לוי, ומאפשר לאחד משלוחי דואר כמותי ממדוורים שונים, למשלוח אחד).
 • לבטל את הצורך של החברה בקבלת אישור טרם הפעלת שירות חדש.
 • לבטל את חובת חברת הדואר למסור חבילות בבית הנמען.
 • לצמצם את פריסת יחידות הדואר בארץ.
 • לצמצם את פעילות קווי הדואר נע בפריפריה.
 • לבטל את חובת הדואר למכור מעטפות ואריזות, לשלוח עיתון בארץ ולחו"ל, לשלוח דואר מבוטח בארץ ולחו"ל (למעשה מדובר בהמלצה ישנה במשרד שנכללה בטיוטת תקנות הדואר, אך אישורן עוכב).
 • לצמצם את הגדרת דואר רשום מ-2 ק"ג ל-500 גרם.
5. ממתין לעדכון והתייחסות לנוכח חומרת המצב." 

תגובה לא קיבלתי מאיש. די ברור למה.

לא די בהעלאות המיסים ובמסכת הגזירות בתקציב המדינה החדש במיוחד על השכבות החלשות, ובגזירות בתחום שוק התקשורת, שהציבור עדיין לא קולט את היקפן העצום, שר התקשורת, יועז הנדל, ומנכ"לית משרד התקשורת, לירן אבישר בן-חורין, עושים הכל כדי לפגוע בציבור ובעיקר בשכבות החלשות כחלק מהמדיניות הכללית של הממשלה, וכעת דוחפים רפורמה בדואר, שמשמעותה ברורה: סגירת עוד סניפי דואר לציבור. מתברר, שבנוסף לרשימה של עשרות סניפים, שראשי המשרד אישרו לסגור או נמצאים בשלבי אישור לסגירה, יש עוד כמות עצומה ולא ידועה של סניפי דואר, שנסגרו בשקט בלי אישור ובלי פיקוח ומאלצים את התושבים לנסוע לשכונות או יישובים שכנים כדי לקבל את שירותי חברת הדואר.

לפני כחודש, במקביל לפרסם דו"ח פניות הציבור על ענף התקשורת, שזכה לדיוורור מאסיבי של המשרד, העלה המשרד כמעט בחשאי באתר האינטרנט שלו בלבד (כאן), דו"ח פניות ציבור גם על חברת הדואר. 

מדובר בדו"ח קשה מאוד, המצביע על כמעט הכפלה של כמות התלונות נגד חברת הדואר ב-2020.

הפתיח של הדו"ח המשרד אפילו מסכם את הממצאים כך: "הדבר מצביע על חוסר שביעות רצון של הציבור משירותי הדואר, ירידה ברמת השירות והיעדר שירותים הניתנים בערוצים ישירים ומקוונים דבר שנדרש ביתר שאת במהלך משבר הקורונה".

לא ראיתי שום פרסום של דו"ח זה בשום כלי תקשורת (למעט ציוץ קטן של גד פרץ כתב "גלובס" בטוויטר הפרטי שלו).

מביש ומחריד גם יחד, שהציבור לא יודע, שהפקירו אותו לחלוטין, בתחום שירותי הדואר

לסיכום:
רק החלפת כל צמרת משרד התקשורת (וכמובן צמרת חברת הדואר) באנשים מקצועיים וישרי דרך, שרק האינטרס הציבורי עומד מול עיניהם, תציל (אולי) את שוק התקשורת של ישראל, מהתחתית העמוקה שהשוק נפל אליה, בגלל מנהלים כושלים ומכשילים ורגולציה מוטעית מיסודה, שבה "איש הישר בעיניו ייעשה".

כמובן שיש צורך בהקמת "רשות לתקשורת", אבל זה לא יקרה בקרוב (או בכלל).


נספח א':
רשימת כתבות קודמות מהשנה החולפת, בנוגע לתהליכי הפיקוח והאכיפה על חברת הדואר, מצד צמרת משרד התקשורת, וגם בהתייחס להפרטת חברת הדואר וליישום מסקנות "ועדת רוזן", בכל הנוגע לשירותי חברת הדואר לציבור הרחב:
דואר
עדכון 12.9.21: משרד התקשורת מודיע כאן (כותרת בלבד): "הודעה בדבר הטלת עיצום כספי על חברת דואר ישראל בע"מ בגין הפרת הוראת הרישיון הכללי בעניין חלוקת דואר בשכונת יערית בשלומי."
עוד בדיחה על הגב והכיס של הציבור, של קנס בסך 14 אלף ש"ח, שבכלל "לא מדגדג" לחברת הדואר ומספק לה רווח כלכלי, עקב הפרת החוק והרישיון על ידה. 

עדכון 17.9.21: דניאל דדון בפורטל מיינט\הקיבוץ מדווח כאן (כותרת בלבד): "ראש המועצה מוביל את המאבק נגד סגירת סניף הדואר בקיבוץ אפיקים.
לטענת עידן גרינבאום המדינה צריכה לשמור על רמת השירותים הניתנים לתושבי הפריפריה. כמו כן שותף ראש המועצה למאבק נגד סגירת סניף השירות של חברת החשמל בטבריה."

עדכון 5.10.21: היאלי יעקבי-הנדלסמן פרסמה כאן ב"ישראל היום" (כותרת בלבד): "הרפורמה בדואר עברה בקריאה ראשונה: תחרות על משלוח מכתבים.
לראשונה, חברות פרטיות יוכלו להציע משלוח מכתבים • דואר ישראל יורשה להרחיב עוד יותר את תחומי עיסוקיו • שר התקשורת הנדל: "מתחילים בתיקון, יש להפוך את הדואר לחברה יעילה שיכולה להיות אטרקטיבית למשקיעים"."

עדכון 20.10.21רפאלה גויכמן ונתי טוקר פרסמו בדה-מרקר כאן (כותרת בלבד): "אחרי הפסד של 650 מיליון שקל: המדינה שוקלת הפרטה מלאה של דואר ישראל. על רקע ההידרדרות במצבה של חברת הדואר, במשרדי התקשורת והאוצר יוזמים הפרטה של 100% ■ המכירה אמורה להיות מלווה בשינויים משמעותיים ברגולציה על הענף, שיעסקו במעמדה המונופוליסטי של החברה ובשירותים שהיא מחויבת להעניק לכלל האוכלוסייה."

עדכון 21.10.21: משרד התקשורת פרסם כאן (כותרת ראשי וכותרת משנה בלבד): "הודעה בדבר הטלת עיצום כספי על חברת דואר ישראל בע"מ בגין הפרת הוראת ניהול תקין בעניין מתן מענה טלפוני אנושי מקצועי במוקד הטלפוני של בנק הדואר. 
המפקח לענייני השירותים הכספיים במינהל הדואר של משרד התקשורת ("המפקח") הטיל עיצום כספי על חברת דואר ישראל בנותנה את השירותים הכספיים לפי פרק ו1 לחוק הדואר, התשמ"ו-1986 ("בנק הדואר", "חוק הדואר") בסכום כולל של 9,937 ₪ ("העיצום הכספי").
העיצום הכספי הוטל בשל הפרת הוראת סעיף 13.2.2 בהוראת ניהול תיקן שניתנה לבנק הדואר לפי הוראות סעיף 88 יד(א) לחוק הדואר בנושא מתן מענה טלפוני אנושי מקצועי במוקד הטלפוני של בנק הדואר ("הוראה")."

עדכון 28.11.21גד פרץ מ"גלובס" פרסם כאן (כותרת בלבד): "מתווה חדש להפרטת דואר ישראל: הנפקה של 40% מהחברה בבורסה.
הצעת רשות החברות מגיעה לאחר ששר התקשורת הציע למכור 100% מהחברה לבעל שליטה • האם המשקיעים שכבר הגישו הצעות מחיר יאפשרו את שינוי המתווה?" 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים