EMC: מיליון $ לחב' שתראה שמערכת ה-XtremIO (מע' אחסון בפלאש) נפלה

דף הבית >> חדשות לארגונים ולעסקים >> EMC: מיליון $ לחב' שתראה שמערכת ה-XtremIO (מע' אחסון בפלאש) נפלה
EMC: מיליון דולרים לחברה שתראה לנו שמערכת ה-XtremIO (מערכת אחסון בפלאש) נפלה!
מאת: אבי וייס, 6.5.14, 09:08טוצי

ראשונים לדווח: חברת EMC החליטה להוכיח את עליונותה בשוק, רכשה חברת פלאש ומוכנה לתת מיליון דולרים למי שיוכיח, שמהערכת שלה נופלת. EMC מובילה את השוק לענן היברידי עם מערכות הבנויות בגישה של "הכל פלאש".
 
באירוע רב משתתפים (כ-15 אלף איש) בשם EMC World 2014 המתקיים במלון ונציה בלאס וגאס, ארה"ב, יצאה EMC מגדרה כדי להראות, שהיא מובילה (עם הקואליציה של החברות שלה: VMware, RSA, Pivotal), את עולם ה-ICT בכלל ועולם האחסון, ה-Data Centers והענן בפרט. 2 ההכרזות המשמעותיות של היום הראשון באירוע, בו ניתנים מעל ל-500 הרצאות מקצועיות ומשתתפים בו 165 עיתונאים ו-105 אנליסטים, מ-90 מדינות בעולם, היו:
  1. רכישה של חברת הזנק האמריקאית DSSD, שפיתחה פתרונות של הקצה העליון בפלאש, לביצועים גבוהים במערכי אחסון ארגוניים. 
  2. פרס של מיליון דולרים (פטור ממס) לחברה הראשונה שתוכיח שמערכת ה-XtremIO (המבוססת על רכישת של חברת הזנק ישראלית, שבוצע ב-2012), נופלת ויצאה מכלל שימוש. לדברי EMC, זו מערכת חסינת נפילות המבטיחה זמינות מוחלטת של מערכי אחסון מבוססי פלאש בכל סדר גודל, ולכן EMC בטוחה בעצמה, שזו מערכת שמספקת 100% שרידות ועמידות בכל מצב ולכן מוכנה להתחייב על פרס של מיליון דולרים למי שיראה לה, שהמערכת הזו נופלת, מכל סיבה.
ג'ונתן מרטין, CMO, חברת EMC: "היום אנו מתרכזים בגישה: איך לנצל את היכולות של ה-Data Center להפוך אותו לווירטואלי ובענן, כדי להביא יכולות חדשות לארגונים, שגם יספקו להם יתרון תחרותי וגם יוזילו את הוצאות התפעול שלהם. אנו מאמינים בכל ליבנו בגישת ה- Hybrid-Cloud והפתרונות שלנו טובים וזולים יותר מהעננים הציבוריים הקיימים בשוק דוגמת אמזון וגוגל".
 
ג'רמי בורטון, נשיא חטיבת המוצרים והשיווק, EMC: "אנו מדברים היום על 'הפלטפורמה השלישית'. זה לא עניין רק של אנשי ה-IT, כי זה משפיע על החיים וההתנהגות של כל אחד מאתנו. כבר היום, כשאני נתקל בבעיה, למשל שהייתה לי לפני כשבוע תאונת דרכים, את כל הסידורים, החל מהגרר, הסעה הביתה והתביעה לחברת הביטוח, עשיתי מהאייפון שלי. את כל הטפסים מילאתי באייפון ודרכו הכל עבר וסודר, כולל צילומי הרכב בתאונה. זה העולם החדש של הפלטפורמה השלישית, מונח, שטבעו האנליסטים ב-IDC. זה לא דבר תיאורטי, זה מה שקורה בפועל.
 
הגדרנו מחדש את כל תחום ה-Storage (האחסון). הפתרון צריך להיות מותאם לצרכים של כל ארגון, כי אין פתרון אחד לכולם. הפכנו למובילי שוק בתחום הפלאש. הכל פלאש. מהרגע שיצאנו עם פתרון ה-XtremIO, תוך פחות מחודשיים הפכנו למובילי שוק בתחום הפלאש. לא היה דבר כזה בהיסטוריה של עולם האחסון. אנו כה בטוחים במערכת הזו (שפותחה בישראל), עד כי אנו מוכנים לסכן מיליון דולרים למי שיראה לנו, שהמערכת נופלת או מפסיקה לתפקד.
 
למי ששואל: איך משיגים את המערכת הזו, שאנו כה בטוחים בה וכבר הפכה ל'מובילת שוק? אנו נעזור לו: נשלם זיכוי על כל מערכת של מתחרה שיביא לנו במעבר ל-XtremIO. אנו מבצעים מהפכה בשוק במהלך שמדהים את כל השוק.
 
הרעיון המרכזי שלנו: פלאש אמור להיות בכל מקום. זה משנה את 'מגרש המשחקים' של הביצועים של יישומי הארגון. זה מייתר את השימוש בכרטיסי PCIe המוגבלים ביכולותיהם. האפליקציות של הפלטפורמה השלישית דורשות יכולות כאלו שהקיימות במערכי הפלאש שלנו. כדי לעמוד בדרישות הקשות ביותר, רכשנו היום את DSSD, שמריצה פתרונות הכי כבדים ותובעניים על פלאש.
 
במקביל לפלאש בכל מקום, אנו מעבירים את הארגונים לשלב הבא של הענן: ענן מעורב ומאובטח, בלי להזדקק לעננים הציבוריים הלא בטוחים הקיימים בשוק, דוגמת אמזון וגוגל. אנו מכריזים היום על גרסת ViPR 2.0, שהיא גרסת ה-SDS = Software Defined Storage שלנו. מעתה ולתקופה מוגבלת אנו מאפשרים לכל לקוחותינו הקיימים או הפוטנציאליים להוריד את הגרסה האחרונה של ViPR מהאתר שלנו, לגמרי בחינם ולראות את היתרונות של המערכת הזו. המערכת הזו תומכת בכל סוגי מערכי האחסון הקיימים אצל הלקוחות. זה גם המענה ללקוחות האומרים: יש לנו המון דיסקים. לא צריך להחליף את הדיסקים, הם הופכים למערכת אחסון וירטואלית תחת ViPR.
 
מעל זה אנו מכריזים על Elastic Cloud Storage Appliance. לפני שנה הכרזנו על "פרויקט הנילוס", שעסק בבניית ענן אחסון גמיש. כעת זה הפך למוצר. זה המוצר הראשון והיחיד בשוק מסוג של Cloud Scale Storage. כך, אנו הופכים את מערכי האחסון ל- SaaS = Storage as a Service. בדיוק כמו התוכנות בענן. המערכת תומכת בכמה סדרי גודל של מערכי אחסון עד סדר גודל של 2.9 פטה-בתים. המערכת מספקת יכולות שזולות מכל פתרון אחד הקיים בשוק. זה זול ב-23% עד 28% מהפתרונות של אמזון וגוגל.
 
כך, במצב בו רוב העננים בארגונים הם פרטיים, אנו מאפשרים לארגונים לצאת לענן ציבורי, שיכול להיות עולמי או אזורי, או של ספק שירות, או אינטגרטור גדול באותה מדינה, זול, עם אותה רמת אבטחה, שרידות ועוד, שיש בענן הפרטי. אנו הולכים לפתרון של הענן המעורב יד ביד עם VMware. השילוב הזה מביא לשוק את הפלטפורמה השלישית, מאפשר לארגונים להתאים את עצמם לצרכים העכשוויים והעתידיים".
 
ג'ו טוצי, (בתמונה למעלה) יו"ר ומנכ"ל EME: "זה האירוע ה-14 העולמי, שאנו עורכים והמוטו שלנו השנה הוא Redefine. אנו מגדירים את השוק מחדש וכל ארגון מגדיר את עצמו מחדש, כדי לשפר את עצמו ולהתאים את עצמו לפלטפורמה השלישית. המושג ש- IDC הציגו אומץ על ידינו והוא כולל את כל המושגים של העולם הדיגיטלי החדש: Big Data, ניידות, רשתות חברתיות, IoT, ענן, הכל מחובר כל הזמן.
 
כיום, רק 20% מהמידע הארגוני נמצא בענן כלשהו. כך שיש לנו עוד המון מה לעשות. הכיוון שבו השוק הולך: Software Defined Enterprise. ה-IT צריך להיות חלק מההתפתחות העסקית של הארגון.
 
השנה אנו מחזקים את ה- Federation, השותפות שלנו עם החברות בקבוצה: VMware, Pivotal ו-RSA. נחזק את הפתרונות המשותפים שלנו ללקוחות.
 
אנו משקיעים השנה 12% מההכנסות שלנו למו"פ ועוד 10% מושקע ברכישת חברות, כמו שעשינו היום ברכישת DSSD. כל זה מבטיח שנספק את מיטב הפתרונות בשוק ונוביל את השוק העולמי.
 
הפתרונות של Big Data מחייבים ביצועים של הקצה העליון. לכן רכשנו את DSSD. בנוסף, אנו משלבים ידיים עם SAP, שכבר משתמשת ב- DSSD כדי להעביר את לקוחות SAP לענן".
 
דיוויד גולדן, מנכ"ל התשתיות, EMC: "הפלטפורמה השלישית מבוססת כולה על תוכנה. החומרה לא נעלמת, אך היא מבוססת על רכיבים פשוטים, סטנדרטיים וזולים. גם אנחנו משתמשים בחומרות תקניות מהמדף. העולם החדש מבוסס על אפליקציות. זה לא רק בסלולר, זה גם על המחשבים והשרתים. אפליקציות נכנסות לכל התעשיות, גם לתעשיות מסורתיות וכבדות דוגמת תעשיית הרכב.
 
הפלטפורמה השלישית לא מבטלת את מה שקיים. המיינפריים, שזו הפלטפורמה הראשונה, עדיין אתנו ועוד תהיה אתנו שנים רבות. כך גם הפלטפורמה השנייה שמבוססת על שרת-לקוח. מה שאנו עושים, אנו סוגרים את הפער בין הפלטפורמות והיכולת לעבור ביניהן.
 
EMC מדברת היום על 100% פלאש. 100% ענן. אנו מובילי שוק ואנו בצמיחה חזקה, בייחוד בתחומים החדשים הללו. מי שמעוניין לעבור לעולם החדש מבוסס פלאש וענן במוצר XtremIO, אנו מבטחים לו מחיר מאוד אטרקטיבי, כי אנו נחזיר לו את ההשקעה שביצע במערכות ישנות והוא יחזיר לנו אותן, במבצע ההחלפה שהכרזנו.
 
מה עושים עם הכמות הכל כך גדולה של דיסקים קשיחים שיש בארגונים? פשוט מתקינים מעליהם מערכות ניהול של פלאש, שהופך את הכל למערכת פלאש ובענן. זה הרעיון של Cloud Scale. הדיסקים הוותיקים הם הבסיס שמעליו מתקינים את ה-ViPR, כעת בגרסה 2.0 חדישה ומתקדמת שמסופקת בחינם וללא התחייבות, כדי להראות את היתרונות במעבר לעולם הפלאש והענן. ViPR זו מערכת תוכנה שעובדת מעל לכל חומרה שיש בשוק, כולל מעל לפתרונות של Open Stack, מיקרוסופט, נטאפ, HP, סיסקו, היטאצ'י, וכמובן VMware. זה חוסך לארגונים כסף רב בטיפול ובאחסון של מידע. הכל עובר למודל ענן.
 
2 טריליון דולרים ישקעו ע"י ה-IT בעולם השנה בעננים פרטיים בעוד שבעננים ציבוריים יושקעו השנה 44 מיליארד דולרים. דהיינו: רוב הכסף עדיין מושקע בעננים פרטיים. אולם, הצמיחה של עננים ציבוריים היא בקצב של מעל ל-25% לשנה, מול גידול של 4% בעננים פרטיים לשנה. המשמעות: תוך מספר שנים המצב יתהפך. לכן, די ברור שהפתרון הנכון לארגונים הוא לעבוד במודל של עננים מעורבים, ולקבל את כל היכולות של ענן פרטי בתוך ענן ציבורי. זה זול יותר מכל פתרון אחר של ענן ציבורי שיש בשוק".
 
אמיטב סריבסטבה, נשיא חטיבת האחסון, EMC: "מוצר ה-ViPR הוכרז לפני שנה כדי לפתור בעיות בניהול מערכי האחסון. כעת, המוצר החדש בגרסה 2.0 הוא מוצר חדש לגמרי, שעונה על שלוש דרישות מרכזיות של הלקוחות שלנו:
  1. להקטין משמעותית את ה- OPEX בעולם האחסון.
  2. חופש בחירה ללקוחות של ציוד חומרה לאחסון.
  3. מסלול התפתחות ברור וקל של האחסון לעולם הענן.
בגלל שעולם ה-IT נהיה כל כך מסובך, מי שיהפוך עולם זה לפשוט, קל לתפעול וזול, יזכה בהובלת השוק. לכן, הכרזנו על הפתרון המוביל לענן היברידי, פתרון ה- ECS. זה Appliance שמכיל את הטוב בשתי העולמות. הפתרון הזה כולל בתוכו את שתי ההכרזות החדשות המקבילות בנוגע ל- ViPRגרסה 2.0 ול-ScaleIO (רכישת של חברת הזנק ישראלית נוספת ע"י EMC, שבוצעה ב- 2013).יש כאן תמיכה בכל הפלטפורמות שיש כבר בשוק, אופטימיזציה של התעבורה ב- WAN ואופטימיזציה של האחסון אם הוא נעשה בין כמה אתרים ועוד. אין פתרון כזה בשוק ולכן אנו מובילי שוק".   
 
הכותב הוא אורח EMC בכנס EMC World 2014 בלאס וגאס.

EMC
 
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות
הצלחה ורק בריאות, לכל הקוראים והקוראות באשר הם!!!!

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 
רק בריאות, לכל הקוראים והקוראות של האתר, באשר הם!!!!

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

7-13/11/21 - שבוע היזמות הגלובלית 2021

17-18/11/21 - iHLS INNOTECH 2021 
 

הכי ניצפים 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק ג' - ההפסד הצרכני - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים