המהפכה בעולם האלחוט (WiFi) ובעולם מצלמות האבטחה החכמות בישראל

דף הבית >> חדשות לארגונים ולעסקים >> המהפכה בעולם האלחוט (WiFi) ובעולם מצלמות האבטחה החכמות בישראל
חשיפת הפתרונות החדשים ביותר בעולם מערכות האלחוט (WiFi, גם בשילוב BLE). מצלמות אבטחה, שהופכות לחכמות ביותר, כבילה וציוד רשתות תקשורת מתקדמות, נחשפו בכנס סגור ליועצי תקשורת בכירים, שהתקיים ביוזמת גטר-טק.
מאת: Telecom News, 29.2.16, 07:30או יצהר

אירוע יועצים בכירים בתחום התקשורת ומצלמות האבטחה, שהתקיים ביום 16.2.16 במתחם יס-פלאנט בראשון לציון, ביוזמתה של גטר-טק (מקבוצת גטר), היה זירה מתאימה לחשיפת מוצרים וטכנולוגיות חדשות לגמרי, שנכנסו ותיכנסנה בקרוב לשוק הישראלי. דיווח מרוכז על הטכנולוגיות החדשות נעשה במאמר נפרד. כאן נציג את עיקר החשיפות, ההכרזות והדוברים באירוע:

רפאל זינגר, מנכ"ל חטיבת טק, קבוצת גטר: "האירוע, שיזמנו ליועצים בכירים בעולם התקשורת, הוא מאוד חשוב עבורנו ועבור התעשייה בישראל. אירוע זה בא בהמשך לאירועים נוספים, שאנו מבצעים בתחומים האסטרטגיים, שאנו מביאים לשוק הישראלי וחושפים פתרונות חדשים, שעונים על הצרכים המתפתחים במהירות של השוק הישראלי. 

היום נציג את הפתרונות הכי חדישים, שמכסים את כל הצרכים של הלקוחות שלנו, החל מכבילה ברשתות תקשורת, דרך מצלמות אבטחה מתקדמות, מערכות דיאגנוסטיקה ושליטה וכלה במערכות WiFi המותקנות בכל פינה בארץ.

שחקנים רבים הצטרפו לנבחרת המנצחת של פתרונות תקשורת, שאנו מביאים לשוק וכמות האינטגרטורים והמפיצים, שעובדים עם הפתרונות שלנו, נמצאת בעלייה וצמיחה מהירה ביותר. אנו גאים להיות מובילי שוק ונמשיך להביא את הפתרונות הכי טובים והכי חדישים שיש ללקוחות שלנו בישראל". 

אור יצהר, (בתמונה למעלה משמאל), מנהל תחום תקשורת, חברת גטר: "התחלנו בפעילות שלנו בעולם התקשורת בשוק הישראלי אך לפני כ-5 שנים וכיום אנו יכולים להסתכל בסיפוק ובגאווה על ההצלחה שלנו ועל המובילות שלנו בשוק. מוצר הדגל שלנו הוא תחום פתרונות WiFi של חברת רקאס (Ruckus), שהפכה למובילת שוק בישראל.

אולם, ההצלחה שלנו היא לא רק בתחום ה-WiFi. אנו מביאים לשוק שפע של מוצרים משלימים, שעונים לכל הצרכים החדשים, שעלו מהלקוחות שלנו בשוק הישראלי. למעשה, אין כיום תחום שבו אין לנו פתרון מנצח עבור הלקוחות. כך, שאנו מספקים כל צורך תחת מעטפת שירות אחת. 

כיום, לא ניתן לדבר על WiFi בלי לדבלוגו רקאסר על הגל השני של ה-WiFi, המדובר בתקן 802.11ac Wave 2. אנו ראשונים בשוק הישראלי בגל השני של מוצרי האלחוט ויש לנו שותפים רבים להצלחה הזו. נבנה גם אקוסיסטם שלם סביב הפתרונות הללו, עם מוצרים וששירותים שמספקים צרכים מגוונים של בעלי עסקים וארגונים, שפלטפורמת האלחוט היא הבסיס לפעילות עסקית שלהם. 

היום אנו חושפים שני חידושים הכי טריים לשוק הישראלי בתחום האלחוט, מבית רקאס:

א. רשת אלחוט מנוהלת ללא צורך ב-Controller, במערכת, שבה אחד מבסיסי השידור הופך לקונטרולר, מה שמביא לחסכון משמעותי בעלויות ובניהול של רשת בסיסי השידור. 

ב. פתרון זיהוי מיקום מדויק של כל משתמש, ובמיוחד מחזיקי סמארטפונים וטאבלטים, במקומות סגורים, שבהם אין קליטת GPS, רק על בסיס ה-WiFi ובתוספת BLE (ר"ת: Bluetooth Low Energy), כשכבה נוספת לדיוק במיקום ברמה של 1 מטר, בתוך מתחמים סגורים. יש לזה שימושים עסקיים רבים, שגם אותם נחשוף היום. 

אנו עדים להתפרצות ענקית, ממש הר געש, של מכירות רקאס בעולם כמו גם בישראל. תוך זמן קצר מאז שנכנסו לשוק הישראלי עם הפתרונות של רקאס, הפכנו להיות שחקן הנמצא כמעט בכל מקום ונמצא בכל סגמנט ורטיקלי של השוק. 80 אינטגרטורים בישראל כבר אמצו את הפתרון של רקאס ולכן אנו נמצאים כיום בכל מקום ובעסקים רבים וזוכים כמעט בכל המכרזים.

בנוסף, חברות הייטק וסטארטאפים משתמשים בפתרונות שלנו כדי לפתח מעליהם שירותי ערך מוסף ואפליקציות. כך, נוספים כל הזמן שימושים חדשים למערכות האלחוט של רקאס.  

דוגמה אחת קטנה ללקוח של פתרונות רקאס: חברת WeWork רכשה עד כה מעל ל-2,500 בסיסי שידור לכל השלוחות שלה בעולם כולל בכל השלוחות בישראל. פתרונות האלחוט שלנו נפרסו ביוזמת 3 הערים הגדולות בישראל: י-ם, ת"א וחיפה בבתי הספר שלהן וכעת זה מתפשט לכל הערים בישראל. אנו עונים על כל התקנים הכי מחמירים כולל חוזר משרד החינוך לגבי מערכות WiFi בבתי הספר. 

אנו גאים, שהצלחנו להחדיר לישראל את תקן ה-ac, שמצליח מאוד למרות כל המגבלות הרגולטוריות של משרד התקשורת וכעת אני מאמין, שגם נצליח בגל החדש בתקן של ac Wave2. אנו, ביחד עם רקאס, מתאימים את הפתרונות לתקינה ולרגולציה הישראלית. כרגע יש 2 מוצרים חדשים, שאני מאמין, שיהיו להיט: ZoneFlex R310 בתקן ac בביצועים של עד 1.1 גיגה ו-R710 המגיע עם כל החידושים של ac Wave 2 כולל MU-MIMO בביצועים של עד 2 גיגה.

היתרונות העיקריים של הפתרונות החדשים הללו:
1) מעל ל-20 אנטנות בכל בסיס שידור בטכנולוגיית BeamFlex, שמכוונת את אלומת השידור לכל משתמש באופן ספציפי לפי מיקומו. 

2) החלפת ערוצים אוטומטית לפי איכות התדר ואבטחת איכות התקשורת בכל עת.

3) פולריזציה של השידורים לפי איך שהמחזיק בסמארטפון אוחז אותו בידיו: אם המכשיר ניצב לקרקע או מאוזן לקרקע, תכונה הקרויה +BeamFlex, מה שמאפשר קליטה איכותית לכל מצב, שבו נמצא הסמארטפון בידי המשתמש. 

4) יכולת הפעלה של עד 25 בסיסי שידור ועד 500 משתמשים ללא קונטרולר, כשאחד מבסיסי השידור הופך להיות קונטרולר מבלי להפסיק להיות בסיס שידור רגיל וללא עלות של קונטרולר. חברת נביעות היויתה הראשונה להטמיע את הפתרון הזה עם 22 בסיסי שידור אצלם. 

5) שירותים מבוססי מיקום. על גבי המערכת האלחוטית ניתן לקבל "מפת חום" בדיוק היכן נמצאים כל המשתמשים, על גבי מפת המקום. כך, שניתן לדעת היכן המשתמשים מסתובבים והיכן הם מצטופפים ומה מעניין אותם.

חברת PurpleWiFi, אותה אנו חושפים כעת לשוק הישראלי, לוקחת את הנתונים היוצאים מהמערכת של רקאס ומוסיפה על זה שכבת שירותים עסקיים ושיווקיים, היישר על גבי רשת האלחוט, במערכת בענן. בתוספת BLE (כולל iBeacons) הדיוק של המיקום הוא מדהים. כך, שניתן למשל לספק קופונים ומבצעים לאנשים כשהם עומדים למשל בדיוק מול המדף בחנות, מדף שעליו יש את המוצר, שעבורו הלקוחות הללו מקבלים הצעת מחיר מבצע או קופון. כך, ניתן להגביר מכירות מתוך הבנה וידיעה של צרכי הלקוחות ומיקומם המדויק". 

מאיר ברששת, (במאיר ברששתתמונה משמאל), מנהל מוצרי תקשורת, חברת גטר: "אנו חושפים סדרת מוצרים משלימים לעולם הפתרונות של רקאס. את הפתרון של PurpleWiFi כבר הציג אור יצהר. אני מציג כאן את הפתרון של Cambium Networks, שמספקת חיבורי Outdoor ו-Point to Point בתדרים מותרים לשימוש דוגמת תדרי ה-2.4 גיגהרץ. פתרונות ה-Point-To-Pount שלה הם מובילי שוק ובאיכות שידור ללא תחרות.

פתרון נוסף הוא מבית Nomadix, שהתחום החזק אצלה זה ניהול רשתות אלחוטיות וקוויות. הפתרון הזה מאוד מתאים לבתי מלון גם בגלל שהוא מתממשק בצורה חלקה למערכות הניהול של אורחי בתי המלון - PMS. הפתרונות הללו גם מתאימים לשווקי התחבורה, לאוניברסיטאות ולמקומות הומי אדם. היכולת המרכזית כאן היא לספק Load balancing - איזון עומסים בין האלחוט ל-WAN וה-LAN.

יש בסדרה הזו מוצרים משלימים רבים דוגמת מדפסות אלחוטיות, יכולת לספק פורטל לעסקים ורטיקלים, פורטל שבו הם יכולים לגבות כסף על רמת השירות באלחוט לפי רמות האיכות באלחוט ועוד. PurpleWiFi, שהוזכרה כאן קודם, מספקת יכולת חכמה לניהול פורטלים, מה שמאוד מתאים לשוקי המסחר, הקמעונאות, קניונים ותעשייה. במערכת הזו, לקוח הקצה מתחבר למערכת באמצעות חשבון הפייסבוק, הלינקדאין או הטוויטר שלו, ומייד מקבל שירותים על פי הפרופיל האישי שלו. כך, שחוויית הגלישה האלחוטית הופכת להיות ממש אישית".  

אביצור טיב, (בתמונה משמאל), יועץ חברת אאביצור טיבירולייט (Aerolite): "אנו עוסקים בתכנון פרויקטים של אלחוט, תוך שימוש בכלי תכנון ובכלי בדיקה ופיקוח ייעודיים. אנו מבצעים בדיקות שטח עם ציוד ייעודי ומבצעים התאמות לפי צרכי הלקוח.

למשל, אם ללקוח יש צורך להעביר וידיאו ברמת 4K על רשת ה-WiFi, צריך לראות, שאכן הרשת תומכת בזה ומספקת את האיכות הזו בכל מקום שנדרש. 

אחד הפרויקטים הכי מתקדמים שלנו הוא זכייה בתכנון איצטדיון חדש בסאו-פאולו בברזיל לקראת המשחקים האולימפיים, שבהם אנו מתכננים שילוב של כיסוי סלולרי (מכל חברות הסלולר בברזיל) עם כיסוי אלחוטי של רקאס, לכל הנמצאים באיצטדיון, פרויקט מאוד מורכב, שנמצא בשלבי יישום". 

מאיר פטילון (Meמאיר פטילוןyer Petilon), (בתמונה משמאל), חברת Canon אזור EuroAsia (תורכיה וישראל): "קנון מיוצגת בישראל ע"י גטר והייתרון שלנו בשוק הוא, שאנו מייצרים ומפתחים הכל בעצמנו. ממש הכל ולכן הכל משתלב בצורה חלקה ויכול להיות מופעל שנים רבות ללא כל תקלה.

הדגש שלנו הוא על העדשות, הסנסורים והמעבדים. אנו מציגים לשוק עדשות עד 250 מגה פיקסל. בכל מצלמה שלנו יש לפחות 2 מעבדי DSP. כך, שרמת עיבוד התמונה לכל מה שניתן לספק סביבה, הוא ברמה הגבוהה ביותר, שניתן לקבל. 

היתרונות המובהקים במצלמות שלנו: ניתן לצלם בכל תנאי תאורה, לרבות בחושך, אבק, ערפל ותאורה נמוכה. הסנסורים שלנו מאוד רגישים ומתאימים את עצמם אוטומטית לתנאי התאורה ללא צורך בכל מיקוד מחדש. כל המצלמות תומכות ביכולת להוריד בכמות התעבורה עד 50% במקומות בהם יש קושי להעביר תעבורה רחבת סרט מהמצלמה. כל המצלמות שלנו מכל הסוגים מכילות יכולות אנליטיות מובנות ומתקדמות, ללא כל תוספת במחיר. בנוסף, המצלמות תומכות בתקן הכי חדיש ONVIF G וכמובן גם בתקן S.

הצגנו את מצלמת ה-PTZ הקטנה בעולם (VB-S30) ומצלמות ה-PTZ שלנו באות עם יכולות זום שבין פי 3 עד פי 20. כל המצלמות מאפשרות הזנת זרם על רשת האתרנט- PoE". 

תומאס ריכברגר (Thomas Rehberger), (בתמונה משמאל), תומאס רברגרמנהל מכירות בכיר, חברת NETAVIS: "נכנסו אך לאחרונה לשוק הישראלי. בעולם - מכירים אותנו היטב ויש לנו לקוחות רבים בכל רחבי העולם ובכל השווקים הוורטיקליים. פיתחנו את היכולת להפוך כל מצלמת אבטחה הכי טפשה למצלמה חכמה ואינטליגנטית, מערכת שמביאה ערך עסקי רב לבעלי המצלמה. 

אנו מספקים לשוק 3 סוגי פתרונות תוכנה והדגש הוא על פתרונות אבטחה, אנליטיקה ומסחר. הבסיס לכל קווי הפתרונות הוא ניהול הווידיאו היוצא מהמצלמות. אנו תומכים בכל סוגי המצלמות שיש בשוק. כך, שהמערכת שלנו מסוגלת להפיק תובנות מכל מצלמה ומכל סוג של תשדורת. 

הוכחנו, שניתן להפיק מידע רב ממצלמות. זה כולל ספירת נכנסים ויוצאים, בניית מפת התמצאות והצטופפות הלקוחות והדבר, שכרגע משמש להיט: זיהוי האנשים רק לפי מצלמת האבטחה ללא כל קישור אחר, כולל זיהוי מינם וגילם. זה מוביל לניתוח של הצרכים, ההרגלים וההתנהגות של האנשים בתוך השטח המצולם, מה שמספק תובנות לבעל האזור המצולם, שיכול להגיב ללקוחות הנמצאים שם ולהגיב לאירועים המתרחשים באותו תא שטח מצולם ולספק צרכים מפולחים לפי סוג הלקוחות ומיקומם. 

ניתן להתקין את המערכת בענן או מקומית אצל הלקוח, ובפעולה מאוד מהירה אנו הופכים את סט מצלמות האבטחה, שיש כבר בעסק, למצלמות חכמות, שמביאות לעסק ערך כלכלי ממשי, שנובע מניתוח מה שמצולם במצלמות הללו. סביב זה ניתן לבנות סט של אפליקציות המותאמות לצרכים הספציפיים של כל עסק". 

אוליבר ג'ולי (Oliver Joly), (בתמונה משמאל), אוליבר ג'וליחברת Caleb Cable ביחד עם מאיר אלבז, (בתמונה משמאל מתחת אוליבר ג'ולי), מנהל מוצר תחום תקשורת, חברת גטר: "חברת Caleb Cable מספקת כל דרישה לכל סוג של כבל פיזי לכל מטרה, בכל תצורה ובכל אורך כבל, בכל רמת הגנה, בכל תקן שנדרש, לכל שימוש אפשרי. 

מטה החברה נמצא בהונג-קונג ומפעלי הייצור בסין, גרמניה וסנגל.

החברה מתמחה בכבלים מבוססים ליבת נחושת ועונה על כל התקנים הכי מחמירים לכבלים ומספקת פתרונות בתקנים הכי חדישים שיש. 

הכבל החדיש ביומאיר אלבזתר הוא CAT7a ב-1200 MHz.

אגב, הכבל הנפוץ והמבוקש ביותר בישראל כיום הוא אתרנט CAT6.

הפתרונות כוללים כל כמות של ליבות בכבל וכל סוגי הכבלים לרבות קואקסיאליים וכבלים לצרכי וידיאו, ביטחון, חיווט למכוניות ומכונות.

החברה מספקת כבלים לתעשיות דוגמת האנרגיה, התקשורת, התחבורה ולכל צורך אחר שיש בשוק". 

איריס אגם, (בתמונה משמאל), איריס אגםמנהלת שיווק, חברת גטר: "לטובת הקהילה המקצועית של יועצי התקשורת בישראל, ריכזנו את כל החידושים של פתרונות התקשורת, שאנו מביאים לישראל.

ההצלחה שלנו הביאה את הנהלת רקאס האמריקאית למנות כאן נציג קבוע בישראל וזה נותן לנו קשר ישיר עם רקאס וזה גם מעיד על החשיבות, שיש לישראל עבור רקאס. 

מחויבותה ויכולתה של גטר-טק הן לספק ללקוחותיה פתרונות מלאים, איכותיים והמתקדמים ביותר שיש בשוק העולמי והמקומי, בסטנרדטים הכי מחמירים.

אנו פתוחים לכל בקשה ונשמח לסייע לכל צורך, שעולה בשוק, בכל פינה של השוק, לכל עסק וארגון בישראל.

בעתיד נערוך כנסים נוספים המיועדים לאנשי מקצוע ומנהלים, כדי לחשוף אותם לחידושים הכי מלהיבים שיש בפתרונות עולם התקשורת, שאנו מביאים לשוק הישראלי".

מבחר תמונות מהאירוע:
 
גטר
גטר
גטר
גטר
גטר
גטר
גטר
גטר
גטר
גטר
גטר
גטר 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים