Telecom News - איך בוחרים מיזמים עם Deep Tech וגם מוצאים להם משקיעים?

איך בוחרים מיזמים עם Deep Tech וגם מוצאים להם משקיעים?

דף הבית >> סטארטאפים - גיוס השקעות >> איך בוחרים מיזמים עם Deep Tech וגם מוצאים להם משקיעים?
איך בוחרים מיזמים עם Deep Tech וגם מוצאים להם משקיעים?
מאת: אבי וייס, 12.3.19, 07:50איילת בן ערב
 
למה החממה של אלביט לא משקיעה במיזמים בתחום הביטחון? מי כן מתאים לחממת אינקוביט הממוקמת בפארק הטכנולוגי בבאר-שבע?  רוב המיזמים נמצאים בחממה כ-3 שנים ומקבלים בממוצע כ-1.3 מיליון דולרים לכל התקופה הזו. חשיפת מקצת מהסטארטאפים הנמצאים בחממה וסוג המיזמים והיזמים המפתחים, בהם החממה רוצה להשקיע.
 
"חשוב להבין, שאלביט בבסיסה היא חברת מו"פ (R&D) ענקית, ולכן אלביט כל הזמן מביטה על הטכנולוגיות של הדור הבא, שאולי יצמח מחממת אינקוביט", מתארת איילת בן ערב, סמנכ"לית פיתוח עסקי Incubit Technology Ventures. "עד היום, אינקוביט השקיעה ב-12 חברות. התכנית הבסיסית היא של שנתיים, והחברות מקבלות 2.5 מיליון ₪ לשנתיים הללו ועוד סיוע שווה כסף בשווי מינימלי של כ-250 אלף דולרים".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם איילת בן ערב (בתמונה), כדי לשמוע על החממה הטכנולוגית הייחודית של אלביט, שהיזמים שוהים בה בממוצע 3 שנים.
 
שאלה: איך הגעת לאינקוביט?
איילת בן ערב: "הקריירה שלי החלה בתחום הביו-רפואי. בדרך עשיתי קפיצה לתחום הטלקום ב-RF Waves כשפתחנו טכנולוגיה של בלוטוס', ומשם עברתי לתחום הפארמה, שמשיק לעולם הביו-רפואי, ב-C-Cam שנמכרה ל-Merc, מיזם, שפיתח נוגדן לסרטן. המיזם פעל בחממת מיטב בצפון - בקרית שמונה.
 
לאחר מכן, פגשתי את ניצן פלדי, הוא היה אחרי אקזיט ופיתח תרופה, שנועדה לטפל בבעיות בריאות של דבורים, והחלטנו להקים חממה בשם נסטק בצפון, בחיפה. זה היה ב-2012. החממה עסקה בקידום יזמים מהפריפריה החברתית של ישראל, בעיקר חרדים, נשים, בני מיעוטים ומעיירות פיתוח.
 
בנסטק השקענו ב-4 חברות, 2 מהן על בסיס יוצאי אתיופיה, אחד חרדי ואחד חילוני. הייתי מנכ"לית החממה וניצן היה היו"ר. אולם, כשנגמר הכסף לא הצלחנו לגייס עוד כסף ונסטק נסגרה ב-2014. 2 מ-4 החברות שהשקענו בהן, עדיין פעילות.
 
לאחר מכן הקמנו את Forrest Innovations, לפיתוח של טכנולוגיה חדשה לשוק חדש של יתושים ויערות. במיזם הזה הייתי מס' 2 לניצן, שהיה מנכ"ל ומייסד משותף. כיום עיקר הפעילות של המיזם הזה הוא בברזיל. כך, שהחלטתי להמשיך הלאה ובאמצע 2017 עזבתי את המיזם והוצע לי להיות סמנכ"לית באינקוביט, מה שנראה לי אתגר חדש ומעניין כהמשך לקריירה ארוכת השנים שלי בעולם היזמות".
 
שאלה: מה זה אינקוביט?
תשובה: "אינקוביט קיימת מאז 2013 וזו 'חממת מדען' בחסות המדען הראשי, כיום הרשות לחדשנות, חממת פריפריה, לפי התנאים של חממת פריפריה, בגלל שאנו ממוקמים בבאר-שבע.
 
מבחינת היזמים: אנו משקיעים 2.5 מיליון ₪ תמורת אחזקות וזה לתקופה מוגדרת, על פי הכללים של הרשות לחדשנות.
 
אנו בבעלות מלאה של אלביט מערכות, אבל בשונה מחממות ואקסלרטורים של ארגונים גדולים מהעולם ומהארץ, אנו לא משקיעים בתחומים של עולם ה-Defense, עולם הביטחון, שזה העולם של אלביט.
 
זה מודל ייחודי שלנו ולכן זה נותן לנו, למנהלי אינקוביט, חופש פעולה מאוד רחב, בבחירת וקידום מיזמים".  
 
שאלה: למה אלביט מערכות לא מחפשת מיזמים בתחום הביטחון?
תשובה: "אלביט רואה את השוק הביטחוני כשוק המתנהל אחרת לגמרי משוק היזמות המקובל, ולכן החברה לא רואה צורך להשקיע במיזמים בתחום הזה. זה עולם של גדולים, של החלטות לטווחי זמן ארוכים עם הרבה כסף, זה לא עולם ,שיש בו מקום לסטארטאפים.
 
לכן, אנו בוחרים מיזמים בתחומים, שהגדרנו ביחד עם אלביט. כל החברות, שנמצאות אצלנו, הן כאן. מיזם, שנבחר, מקבל את המענק בכסף וגם בשווה כסף. לפעמים שווה הכסף שווה למיזם יותר מהכסף.
 
אתן לך דוגמה: חברת Spectralics, שמפתחת פתרון בתחום האוטומוטיב, פתרון של תצוגה עילית לרכב, מערכת מבוססת חומרה על זכוכית, שמריצה 'מציאות רבודה' על השמשה הקדמית של הרכב, החברה הזו נעזרת ביכולות ובציוד המעבדות של אלביט, שעוסקת רבות בתחום האופטי.
 
כך, שהם יכולים למצוא באלביט סיוע ועצות שלא ניתן לקבל בשום מקום אחר וברמה הזו. זה דבר שקשה לכמת אותו בכסף. הם מקבלי פידבק והכוונה מאנשים הכי מומחים בעולם של אופטיקה ומציאות רבודה, מקבלים בהשאלה ציוד ועזרה, בכל מהלכי הפיתוח.
 
בנוסף, אנו מספקים ליזמים סיוע באמצעות המערכות הלוגיסטיות של אלביט, למשל בתחום השילוח, עמילי מכס, תחזוקה, חלפים ועוד. זאת, מעבר ל'פתיחת דלתות' אצל לקוחות ושותפים פוטנציאליים, מהארץ ומרחבי העולם".
 
שאלה: מה אתם בעיקר מחפשים אצל יזמים?
תשובה: "מחפשים הלימה לטכנולוגיות הליבה הקיימות באלביט. בגלל שאלביט היא חברת Systems והיא רב-מכלולית, יזמים יכולים לפתח בתחומים משלימים.
 
כל מיזם יכול להאריך את שהותו בחממה ויקבל עוד 350 אלף דולרים לשנה השלישית, וזה שלב, שבו אנו כבר מצפים שהמיזם יגייס כסף בעצמו ו\או בסיוע שלנו.
 
רוב המיזמים נמצאים אצלנו כ-3 שנים ומקבלים בממוצע כ-1.3 מיליון דולרים לכל התקופה הזו. אפשר להישאר אצלנו גם לשנה רביעית, אבל כבר ללא מימון שלנו. בד"כ, מיזמים נשארים אצלנו שנה רביעית, במצב בו אלביט, למשל, הופכת ללקוח של המיזם, או כשותפה במיזם.
 
יש לנו כמה דוגמאות כאלו, למשל, חברת EchoCare, ממש לאחרונה היא סיימה 4 שנים אצלנו ויצאה לשוק. היא פיתחה מערכת לניטור אנשים בבית, בעיקר חולים וקשישים, בתחום הנקרא 'בריאות מרחוק'.
 
הטכנולוגיה שלה מבוססת על רדאר קטן המותקן בבית, וזו מערכת מאוד מתקדמת, גם מול מתחרים חזקים הנמצאים בשוק הזה. 
 
חברה בוגרת נוספת, שאפשר להביא לדוגמה, היא חברת NewRocket, שפתחה דלק להנעה בלי הידרזין, שהוא רעל. הדלק הזה מגיע בצורת ג'ל ואפשר להדליק ולכבות אותו בשנייה והם החליטו למקד את עצמם לשוק הלווייניים הזעירים, שוק שהולך להיות להיט גם בתחום האזרחי.
 
דוגמה נוספת היא חברת Exband Networks, שמפתחת לדור החמישי של הסלולר. הם מפתחים לינאריזציה אנלוגית לאנטנות הסלולר, במקום לינאריזציה דיגיטלית. כך, שהם משיגים רוחבי סרט של 300 מגהרץ, שזה דבר שנראה מטורף לגמרי בעולם הסלולר.
 
התחום החם הבא, שאנו מחפשים בו יזמים, הוא תחום ה-AI  ולכן בקרוב נערוך האקתון לתחום הזה, לנסות לזהות יזמים מבטיחים. אנו מחפשים יזמים, שיודעים לפתח טכנולוגיות, שבסוף אלביט תתעניין בהם. זה מפתח חד-ערכי להצלחה".  
 
שאלה: לאן אינקוביט מתפתחת?
תשובה: "השנה החלטנו לתת דגש לצד הפיננסי של אינקוביט ולכן נכנסנו לשת"פ אסטרטגי עם קוקירמן - בית השקעות, כשת"פ מוביל בכל השת"פים שלנו.
 
המנכ"ל, אורן גדות, הוביל את ההסכם האסטרטגי הזה ואנו מקווים לראות את התוצאות של השת"פ הזה די בקרוב. המשמעות של השת"פ: עולם המשקיעים, שמחוברים לקוקירמן, נחשף למיזמים שלנו, כי אלה משקיעים המחפשים השקעות ב-Deep Tech, מה שיש אצלנו. אנו מציגים את החדשנות הטכנולוגית והם מציגים את המשקיעים המעוניינים בטכנולוגיות הללו.
 
כבר יש לנו תוכניות עד לסוף השנה לארח משלחות של משקיעים ושחקנים גלובליים מכל רחבי העולם, שיגיעו אלינו לחממה בבאר-שבע.
 
בעולם ההשקעות של Deep Tech יש כיום דגש רב לחברות בתחום ה-B2B או B2B2C, כי שחקנים גלובליים זה מה שהם מחפשים. קשה לחדור לשווקים הגלובליים הללו ולכן השותפות עם קוקירמן נועדה לפתוח למיזמים שלנו את הדלתות לעולמות הללו. שותפים גדולים הם יתרון לכל מיזם וגיוס A הוא כמעט מובטח, אם יש לך שותף גלובלי למיזם.
 
קוקירמן גם עוזרים לנו וליזמים לפתח אסטרטגיות עסקיות גלובליות, עם הכוונה לשווקים המתאימים, ונקווה שהשת"פ הזה אכן יצליח.
 
לשנת 2019 נרצה להשקיע ב-4-6 חברות. אנו כבר סיימנו לבחון כמה חברות להשקעה ואנו בשלבים מתקדמים של מו"מ, למשל חברה בתחום הרחפנים, שיכולים להיות באוויר 3 שעות. יש חברות בתחום הקמעונאי, חברה בתחום הבניין, חברה בתחום כלי שייט אוטונומי ועוד. נחשוף את החברות ברגע שהן תהיינה בשלות לחשיפה".
 
שאלה: מה החלום המקצועי שלך?
איילת בן ערב: "המיקוד שלי כיום הוא להביא את היזמים שלנו להצלחה ולראות אותם יוצאים מכן כחברות העומדות על שתי רגליים ומצליחות.
 
עברתי בחיי כמה אבני דרך, גם בצד היזמית וגם בצד של המשקיעה. כך שיש לי היכולת לתת ליזמים עזרה בכל תחום, כשהחוזק שלי כיום זה פיתוח עסקי, כי אני מכירה היטב את עולם היזמות וההשקעות ואני מאמינה, שאני יכולה יחד עם כל הצוות כאן באינקוביט, להביא ליזמים ערך.
 
היתרון שלנו הוא, שאנו עסוקים ב'טכנולוגיות עמוקות', תחומים שיש בהם מעט מאוד משקיעים, מעט מתחרים, אבל עם המון פוטנציאל לצמיחה והצלחה.
 
אני בוחנת כל חברה וכל יזם, אם הוא מגיע אלינו עם IP חזק, עם רעיון שיש לו בסיס טכנולוגי. אנו מחפשים יזמים עם ניסיון בתעשייה, יזמים עם רקע טכנולוגי ואנו יכולים לעזור להם ויכולים לקדם אותם לכיוונים המתאימים.
 
אני מאמינה בשת"פ החדש שלנו עם קוקירמן, שיביא תועלת ממשית למיזמים הצומחים אצלנו.
 
אני מאמינה, שאם אני משקיעה במיזם וביזמים, הסיכויים שלהם להצליח גדלים וזה הסיפוק שלהם ושלי.
 
אני חולמת יחד איתם על הרגע, שבו הם יפרחו. אני מאוד מאמינה במיזמים הנמצאים אצלנו, הם הטובים ביותר שיש בכל תחום".

STARTUP FREE 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

חג פסח כשר ומאושר לכל הקוראים!!! 
שיהיה לנו רק טוב - עם הרבה בריאות.

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
1.5.24 - Axis Tel Aviv 2024

7-8.5.24 - ChipEx2024 

7.5.24 - Data Driven Factories - Industry 4.0 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

חג פסח כשר ומאושר לכל הקוראים!!! שיהיה לנו רק טוב - עם הרבה בריאות.

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים