איך מניעים מנהלים בתעשיות שאינן הייטק לבצע טרנספורמציה דיגיטלית?

דף הבית >> סקירות טכנולוגיות >> איך מניעים מנהלים בתעשיות שאינן הייטק לבצע טרנספורמציה דיגיטלית?
איך מניעים מנהלים בתעשיות שאינן הייטק לבצע טרנספורמציה דיגיטלית?
מאת: אבי וייס, 7.2.17, 20:35אנמי רס
 
למה מנהלים ועובדים מפחדים מהמעבר לדיגיטלי ומאבדן מקומות העבודה שלהם? האם ניתן להתמודד עם הפחדים ולהיות יצירתיים, חדשניים ומצליחים? התשובה הברורה: כן.  
 
"מבחינתי, טרנספורמציה דיגיטלית היא העבר", מתארת אנמי רס (Annemie Ress), מייסדת ומנכ"ל PurpleBeach. "אני אומרת לכל מנהל, שאני פוגשת: אם אתה עוד לא שם, אין ספק, שאתה תגיע לשם מאוד מהר".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם אנמי רס (בתמונה), מנהלת החדשנות לשעבר של eBay, פייפאל וסקייפ, אחת מ"מרצי המפתח" בכנס המרכזי לחדשנות טכנולוגית בישראל – iNNOVEX2017, כדי לשמוע על מימוש הרעיון של "טרנספורמציה דיגיטלית" - לכולם, גם "לעולם הישן".
 
שאלה: מה זה PurpleBeach ומה את עושה בישראל?
אנמי רס: "אני ביקרתי כמה פעמים בישראל, בין היתר, משום שאני עוסקת בייעוץ לחברת Innogy (לשעבר RWE), חברת ענק של אנרגיות מתחדשות, שמחפשת חדשנות בישראל. הפעם באתי גם להציג את תפיסת עולמי וניסיוני בכנס iNNOVEX2017.
 
חברת Purplebeach היא עסק, שיזמתי כדי לספק תובנות ועזרה לארגונים גדולים כקטנים, כדי שיבנו תכנית עסקית נכונה למהלכי טרנספורמציה דיגיטלית אצלם. לארגונים, שכבר ביצעו טרנספורמציה דיגיטלית, אני עוזרת לענות על השאלה: כיצד הם ישרדו ויצליחו בעידן הדיגיטלי ולאחריו?
 
הגעתי לנקודת הזמן בקריירה שלי, אחרי התנסות ארוכה בחברות הדיגיטליות הכי גדולות ומובילות בעולם דוגמת: איביי, פייפאל וסקייפ. באיביי הייתי פעמיים בשני תפקידים ולמדתי המון בעת שעבדתי בתפקידי מפתח בחברות הללו וליוויתי אותן לאורך הדרך. ראיתי איך הן צומחות כמעט מאפס ואיך הן צולחות משברים וקשיים.
 
צברתי הרבה ניסיון בעשייה הזו והחלטתי לצאת מהבועה של עמק הסיליקון, לצאת מהמשבצת של החברות הכי דיגיטליות וחדשניות שיש, ולנסות להתניע תהליכים דומים בכל השוק, לא רק בהייטק".
 
שאלה: במה נתקלת כשיצאת להפיץ את הבשורה של הטרנספורמציה הדיגיטלית בכל השוק, לא רק בסיליקון ואלי?
תשובה: "חברות רבות אמרו לי, שהעתיד הדיגיטלי זה לא בשבילן. זה לא העתיד שלהן. אבל זה לא נכון. המעבר לעולם הדיגיטלי הוא בכל שוק ובכל מקום.
 
אני עובדת עם הצוות שלנו ההולך וגדל מול כל השוק, החל מסטרטאפים וכלה בשווקים, שלא היה ניתן בכלל לדבר איתם בעבר על טרנספורמציה דיגיטלית דוגמת עולם האומנות, עולם המוזיקה, להקות ועוד. אין, למעשה, תחום, שאין לנו נגיעה אליו. אנו עובדים עם המנהלים, קודם כל לנתח איתם מה המשמעות של הטרנספורמציה הדיגיטלית עבורם".  
 
שאלה: מה המשמעות של הטרנספורמציה הדיגיטלית מנקודת מבטך, לאור ניסיונך?
תשובה: "אני יכולה לענות על השאלה הזו באופן לא ישיר. לדעתי, אנשים יפסיקו לדבר על טרנספורמציה דיגיטלית די בקרוב, כי הכל יהיה דיגיטלי.
 
הייתי בסיפור הזה בעשורים הקודמים בחברות, שבהן עבדתי. זה ברור לי לחלוטין, שכל דבר צריך להיות דיגיטלי. אין מצב אחר.
 
לכן, אני מרוכזת כיום לא במעבר לעולם הדיגיטלי. זה העולם של העבר והווה, אלא עוסקת בעתיד: מה יהיה אחרי המעבר לדיגיטלי.
 
לכן, לקחת ארגון ולהפוך אותו לדיגיטלי, מבחינתי זה דבר בלתי נמנע, שיקרה בכל מקרה, גם אם לא אגיע לייעץ לארגון. אני רוצה להציג לארגון מה יהיה אחרי כן. מה העתיד שלהם בעולם דיגיטלי".
 
שאלה: אז מה יהיה העתיד הדיגיטלי?
תשובה: "בחברה שלנו, כל שנה אנו בוחרים במוטיב אחד, שיהיה המוטו המוביל שלנו לאורך השנה. השנה, המוטו שלנו הוא התמודדות עם הקיצוניות. הסיבה: העולם סביבנו נמצא בתנודות חריפות והרסניות ואנו צריכים למצוא את האיזונים והבלמים. יש התפתחויות מאוד מהירות המפחידות את המנהלים.
 
אחד הפחדים הגדולים זה AI (ר"ת: Artificial Intelligence). זה מתחבר גם עם התפתחות הרובוטים והבוטים. אנשים מפחדים, שהטכנולוגיה החכמה הזו תוציא את האנשים ממעגל העבודה, כי הרובוטיקה החכמה והאנושית תחליף את המטלות של בני אדם.
 
אני מאמינה, שצריך להתמודד עם הקיצוניות הזו ולא לפחד ממנה. צריך לחשוב איך להשתמש נכון ב-AI בלי לפחד ובלי להיות משותקים מפחד. טכנולוגיות AI מאפשרות פיתוח קריירות חדשות, מקצועות חדשים, שירותים חדשים. זה לא סוף עולם העבודה.
 
כדי להניע ארגונים לצאת מהפחד מפני AI, צריך לבצע אצלם שינוי מחשבתי. אני עובדת איתם כדי שיראו את הטכנולוגיות "ההרסניות" הללו בעין אחרת, במבט חיובי, שיכול להוביל אותם לחדשנות ולפריחה".  
 
שאלה: מה המשמעות של שינוי חשיבה?
תשובה: "יש להגדיר מחדש את היחסים בין אנשים לטכנולוגיה. ברוב הארגונים, שאני מגיעה אליהם, אני רואה, שהם לא עדכנו את ההגדרות שלהם במשך שנים.
 
חשוב להדגיש בפני הארגונים, שדבר חדש לא יחליף ולא ידחק החוצה דבר אחר. תהיה הרמוניה בין האדם והאדם העובד לבין הטכנולוגיה. רבים מדברים בשוק על הפחד מההתקדמות הטכנולוגית, אבל מעטים מדברים איך משנים את הגישה לטכנולוגיה.
 
ניקח דוגמה הכי פשוטה: הבית שלי מלא במכשירי EchoDot של אמזון. המכשיר הזה לא החליף אותי בבית. הוא פשוט שינה את נקודת ההתייחסות שלי לטכנולוגיה חכמה בבית. אחרי שבוע של שימוש ב-EchoDot, נדמה לי, שכל בני הבית "תפסו יחסים" ידידותיים עם המכשירים הללו. הם הפכו לחלק מההתנהגות הטבעית שלנו בבית, כמו עוד בני משפחה, אבל דיגיטליים. למדנו להפיק מהם תועלת לצרכים השוטפים שלנו בבית.
 
זו דוגמה מאוד מוחשית, איך אפשר להגדיר מחדש יחסים בין אדם למכונה. זה רק דבר קטן, שנכנס בסערה לבתים של רבים בארה"ב. המחירים של המוצרים החכמים הללו יורדים והם נעשים מאוד נפוצים. לכן, זה קורה ויקרה גם בארגונים. לא צריך לפחד מזה. אפשר להתיידד עם החדשנות ולנצל אותה לטובתך".
 
שאלה: מה את עושה כשאת נתקלת במנהלים המסרבים לדון על המעבר לעולם הדיגיטלי?
תשובה: "אני אומרת להם: 'לא יעזור לכם'. אני אומרת להם בצורה הכי גלויה: אם אפילו 10% מכל מה שאני אומרת הוא נכון, אז אתם צריכים כבר כעת לקבל החלטה אם אתם רוצים להשתנות.
 
אני לא יכולה להכריח איש להשתנות. אולם, אפשר לתת להם תמונת מצב של העתיד ולהגיד להם ישירות: 'התאימו את עצמכם, או שהעסק שלכם ימות'. חד וחלק.
 
לכן, בארגונים, בעת הטמעת טרנספורמציה דיגיטלית, אני מתחילה קודם במנכ"לים. אם הם תומכים בשינוי יש לזה סיכוי טוב להצליח. זה מתחיל בדוגמה מלמעלה. אחרי כן אני מציעה להם להפעיל התנסויות אצל עובדים. יורדים לרמת העובדים ומאפשרים להם להתנסות. התנסויות של טרנספורמציה דיגיטלית הן דבר מאוד מלהיב.
 
לצעירים בארגונים בכלל לא צריך להסביר זאת או לשכנע אותם. הם כבר נולדו בעולם דיגיטלי. הם לא מכירים את העולם האנלוגי הישן.
 
לכן, אחרי שכנוע המנהלים, העסק הזה מתחיל לנוע בארגון מלמטה למעלה. אולם, הכי חשוב, שההחלטות על מעבר למוד של חדשנות יגיע מלמעלה, מההנהלה הראשית".
 
שאלה: על מה את מדברת בכנס iNNOVEX2017?
תשובה: "אני מדברת על הלקחים, שלמדתי בעבודתי בארגונים הכי גדולים, שצמחו בעידן הדיגיטלי והצליחו. אני מתייחסת לכמה שווקים ובמיוחד לארגונים גדולים, שיכולים לחזק את הניצוץ של החדשנות אצלם ולטפח חדשנות.
 
חדשנות לא נמצאת בעבר של הארגון, אלא בהון האנושי ובמה שנמצא סביב הארגון. אני ממליצה לארגונים להשתמש ב'חוכמת ההמונים', כי זו חוכמה מאוד חזקה. אני אומרת להם: 'אתם לא יודעים הכל'. 'תשבו עם האקדמיה, תשבו עם הסטארטאפים בתחומי העיסוק שלכם, תקבלו מזה המון תובנות לאן ללכת'.
 
אני אומרת למנהלים: 'תחשבו במה אתם יכולים לשנות את העולם. תשאלו מה יקדם אתכם ואת הארגון שלכם. תשאלו את עצמכם בשביל מה אתם בכלל נמצאים בכיסא שלכם? מה אתם רוצים לקדם בשביל העולם שסביבכם ועבור העובדים והלקוחות שלכם?'
 
הדבר הכי חשוב, שאני ממליצה: להתנסות, להתנסות ולהתנסות. אני מאוד מאמינה בגישת ה-Lean Startup, שאפשר ליישם אותה בכל התנסות גם בתוך ארגונים. אני מאמינה, שמנהיגות היא מצב של המחשבה (State of Mind), מצב שבו מחפשים הזדמנויות ומחפשים חדשנות".
 
שאלה: מנקודת המבט שלך, איך ישראל נראית?
תשובה: "יש בישראל אנשים המדברים דוגרי. אני מאוד אוהבת את הגישה הזו. אנשים מחפשים כל הזמן הזדמנויות. הם לא מפחדים להיכשל. אנשים בישראל מאוד יצירתיים, מאוד אוהבים לשאול שאלות ולמצוא פתרונות לבעיות בלתי פתירות. הגישה הזו מאוד אהובה עלי. זו הגישה שלי".
 
שאלה: מה החלום המקצועי שלך?
אנמי רס: "אני חושבת ומאמינה, שאני אוכל לשכנע אנשים להפסיק לפחד מהעתיד. אנו צריכים להתמודד במצבים לא ברורים כיצד הם יתפתחו ולהתגבר על המון מכשולים בדרך. אולם, זו הזדמנות לעצב מחדש את הדרך, שבה אנו הולכים, את הדרך, שבה אנו עובדים.
 
אם ניפתח, נפסיק להיות סגורים, נוכל להתקדם. זה דבר פנימי אצל כל אדם. רק הפתיחות מאפשרת יצירתיות ויזמות. אני מאמינה, שאפשר לפתח את היכולות האנושיות ולאפשר פתיחות המובילה להצלחה.
 
מנקודת מבטי, מדובר בגל ענק של שינוי תפיסת עולם בתעשיות המסורתיות. זה שינוי של State of Mind. זה האתגר שלי, שאני מתמודדת בו עם הלקוחות שלי.
 
אם 'פותחים את הראש' רואים, שיש יכולת בחירה. זה דבר אנושי, שצריכים להחליט עליו מבפנים, כל מנהל בתוכו. זה לא דבר, שאפשר לרשום אותו באיזה תוכנית עסקית, או באיזה תהליך מובנה של שינוי ארגוני. זה דבר, שבא מתוך האנשים ובהחלטה פנימית שלהם. אני רואה, שאנשים מסוגלים להיפתח ומסוגלים לשנות את הכיוון של הארגון שלהם ולכן אני אופטימית בהצלחת הטרנספורמציה הדיגיטלית, בכל מקום".
טרנספורמציה דיגיטלית 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

29/6/2022 - בינת אקספו 2022


 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים