איך מפתחים מוצרים חדשים במהירות בעידן הקורונה בעבודה מרחוק?

דף הבית >> פיתוחים חדשים וצ'יפים >> איך מפתחים מוצרים חדשים במהירות בעידן הקורונה בעבודה מרחוק?
איך מפתחים מוצרים חדשים במהירות בעידן הקורונה בעבודה מרחוק?
מאת: אבי וייס, 21.2.21, 07:00דאסו סיסטמס סוצ'יט ג'אין
 
מהפכה אדירה בעולם היזמות והפיתוח מרחוק. נולדה קהילה ענקית של מיליוני יזמים, סטארטאפים, מפתחים ומעצבים, שעושים הכל מרחוק. איך תוכניות התמיכה בסטארטאפים, מפתחים ןמעצבים בתחום פיתוח המוצרים מצליחות דווקא במעבר לעבודה מרחוק בגלל הקורונה? איך המהפך הזה התרחש דווקא כעת ולמה? כל התשובות.    
 
"המטרה שלי ברורה: כל הכלים לתכנון ולפיתוח מוצרים מכל סוג ולכל תעשייה ותחום, יהיו מקוונים ומותאמים לעבודה מרחוק, ונגישים לכל אחד", מתאר סוצ'יט ג'אין (Suchit Jain), סגן נשיא לאסטרטגיה ופיתוח עסקי (VP Strategy & Business Development), דאסו סיסטמס. "אנו משולבים עמוק בכל הפיתוחים הכי חדשים ומתקדמים הקיימים בעולם, כולל בתחום המאבק בקורונה. הכלים האנליטיים שלנו משמשים כבסיס למאגרי המידע, שעל בסיסם מפתחים, מקדמים ומשכללים את החיסונים לקורונה, בכל רחבי העולם. התרומה של הכלים שלנו בתחום המאבק בקורונה - היא עצומה, חיונית וקריטית".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם סוצ'יט ג'אין (בתמונה), כמי שממונה, בין היתר, על תחום הקהילות, הסטארטאפים והמיזמים בתחום החומרה בדאסו סיסטמס, כדי לשמוע על מצב שוק היזמות והסטארטאפים העולמי בתחום החומרה, וקיבלתי ממנו נתונים ממש מפתיעים, נתונים מפתיעים לא פחות מהנתונים, שהוא מסר לי בכנס בשנה שעברה, (בנאשוויל, טנסי), ושפרסמנו בפברואר 2020 תחת הכותרת: "איך נולדו כרבע מיליון סטארטאפים בתחום החומרה בכל רחבי העולם?".
 
"הודות" לנגיף הקורונה, בשנה האחרונה תנאי העבודה כמו שהכרנו עשרות שנים השתנו לחלוטין, ואופן העבודה הפך להיות מותאם לעבודה מהבית ומרחוק, בזכות כלים וטכנולוגיות המספקים את החופש ליצור ללא תלות במיקום גיאוגרפי.
 
פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס (Dassault Systems) הגיעה לשינוי הזה מוכנה היטב, כי המעבר לענן במערכות הללו בוצע כבר הרבה קודם לכן. פלטפורמה זו מספקת פתרונות וירטואליים למציאות עבודה ולמידה מרחוק, ולפיתוח מהיר ובר קיימא ב-11 תעשיות שונות, בכל רחבי העולם וגם בישראל בהיקף ענק.
 
אירוע DEXPERIENCE World 20213 (ראה גם בסרטון בתחתית הכתבה) התקיים באופן מקוון ב-8-11 בפברואר 2021. זה היה האירוע הגדול ביותר מעודו של דאסו סיסטמס עם מעל ל-35 אלף משתתפים.
 
האירוע הזה איגד קהילה נרחבת של מעצבים, מפתחים, יזמים, מהנדסים, יצרנים ומנהלי עסקים, שהתאספו ברשת כדי לגלות ולשתף מידע זה עם זה, להגביר את פעילות החדשנות בעסקיהם. האירוע הדגיש כיצד לקוחות SOLIDWORKS הצליחו למנף את השימוש בטכנולוגיה הזו לכדי ביצועים ותוצאות יוצאות דופן דווקא במהלך תקופת הקורונה.
 
דיווח ראשוני על היוזמות החדשות של דאסו סיסטמס דיווחנו בהרחבה בכתבה: "יוזמות 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS ליזמים/מפתחים/יצרנים וסטודנטים".
 
שאלה: מה קרה בשנה האחרונה בתחום היזמות והקהילות לאור תופעת הקורונה, שהתפשטה בכל העולם בשנה החולפת?
סוצ'יט ג'אין: "באופן מפתיע, למרות שהסטארטאפים והקהילות שלנו עברו מהמשרדים לבתים, היה גידול עצום בפעילות בשנה החולפת.
 
הלקוחות לא נעלמו. להיפך, יותר ויותר לקוחות חיפשו פתרונות המתאימים לעולם החדש של עבודה מרחוק. לכן, התאמנו בצורה מאוד מהירה את כל הפלטפורמות שלנו כולל לסטארטאפים, כדי שכל העבודה תוכל להיעשות מרחוק.
 
זה כלל שינוי כל המערכים, גם הפנימיים שלנו. למשל, מערכי הייעוץ והמנטורינג, שבמקום פנים אל פנים זה עבר להיות מקוון. כל תהליכי המיון והבחירה של סטארטאפים הפכו להיות מקוונים.
 
כל תהליכי הפיתוח העסקי, השיווק, גיוס ותפעול כוח אדם, וכל מה שסביב זה, הפכו להיות מקוונים ומרחוק.
 
כל תהליכי הזמנת פרויקטים, תהליכי הפיתוח של הפרויקטים וכל מה שסביב ניהול פרויקטים, הפכו להיות מקוונים ומרחוק.
 
השקענו הון בפיתוח תוכניות חדשות, גם לעולם הסטודנטים במכללות ובאוניברסיטאות, שעברו ללמוד באופן מקוון, גם ליזמים ולסטארטאפים שלהם וגם לקהילת המפתחים העצמאיים".
 
שאלה: מה היקף הקהילה, שכעת אתה מטפל ואחראי עליה?
תשובה: "יש לנו כעת מעל ל-6 מיליון משתמשים במערכת שלנו.
 
זו עליה מ-4.5 מיליון משתמשים, שהיו לנו בשנה הקודמת. זו עלייה מדהימה מעבר לכל התחזיות שלנו. זו קהילה ממש ענקית.
 
לגידול הזה ושהכול הפך להיות מקוון, כי לא ניתן לקיים מפגשים פנים אל פנים, כמעט בכל העולם, היו הרבה משמעויות.
 
לכן, בנינו כלים חדשים. למשל, למפגשי פורומים, וזה מתפתח כל הזמן, בעיקר בתחום המפגשים, המנטורינג, הייעוץ, העבודה הקבוצתית, ההכוונה המקצועית והחלפת המידע השוטפת.
 
את רוב הכלים שבנינו זה היה סביב המערכת, שכבר הייתה די מוכנה לכך וזו מערכת GoTo Meeting מחברת LogMeIn. המערכת הזו הוכיחה את עצמה בשנה החולפת ורוב הלקוחות בחרו להשתמש בה".
 
שאלה: מה התחדש בכלים, שפיתחתם לקהילה העצומה הזו של 6 מיליון משתמשים?
תשובה: "היו לנו בשנה החולפת הרבה פיתוחים. אציין את הבולטים שביניהם:
א. בנינו פלטפורמה למשתמשים מצטיינים. התחלנו עם הפלטפורמה הזו עם כ-200 מצטיינים, שבחרנו מתוך הקהילה, ואנו מתכוונים להגיע עד אלף מצטיינים עד סוף 2021. זו קהילה מאוד מיוחדת, של 'הקצפת' של המפתחים והיזמים ויש ביקוש עצום להצטרף אל הפלטפורמה הזו, ואנו פיתחנו כלי מיון כדי לסנן ולבחור את המצטיינים. כך, אנו מטפחים את ההישגיות והרצון להצטיין בקהילות שלנו.
 
ב. בנינו פלטפורמה חדשה של 'משפיענים'. המדובר בחברים, שיודעים לקדם נושאים, שיודעים לצבור חברים והשפעה, יודעים להפיץ מסרים, שהקהילה אוהבת לקרוא, אנשים, שיודעים איך להשפיע. זו קהילה מאוד מובחרת, שאנו כעת נמצאים בשלבי בנייה שלה וההתלהבות סביב זה היא ענקית. המטרה של הקהילה הזו היא להפיץ את בשורות החדשנות בכל תחום, שלמשפיענים הללו יש יכולת השפעה. אנו מספקים להם את כל הכלים והמידע הכי טרי, כדי שיהיו מובילים בתחום הפצת הידע סביב עולם החדשנות.
 
בנוסף, העלייה המהירה תוך שנה, מקהילה של 4.5 מיליון לקהילה של 6 מיליון, דווקא בשנת הקורונה, הולידה ביקושים חדשים לכלים חדשים, שלא היו קודם. אנו עובדים סביב השעון כדי לענות על הצרכים החדשים הללו, כי כעת הכל נעשה באופן מקוון".
 
שאלה: איך מתפתח תחום הסטארטאפים במערכות שלכם (חממות, אקסלרטורים, מעבדות וכיו"ב)?
תשובה: "רק במערכות שלנו יש מעל ל-7 אלף סטארטאפים, שמקבלים בשנה ראשונה את המערכות שלנו בחינם.
 
מה שאנו נותנים ליזמים זו גישה ללא עלות לתוכנות שלנו וחבילה נוספת של סיוע, שמותאמת לצרכים של כל סטארטאפ.
 
הנתינה שלנו היא לא רק הגישה החופשית לכלים שלנו. אגב, אנו לא לוקחים שום אקוויטי מהיזמים. זה לא המודל שלנו לקחת מהם אחזקות. אנו נותנים להם מכל הלב ללא עלות וללא התחייבות.
 
בניגוד לקרנות הון סיכון ומשקיעים, שבוחנים כל הזמן את ההחזר על ההשקעה במיזמים, אצלנו - החזר ההשקעה הוא: שהמיזמים הופכים ללקוחות שלנו. לכן, אנו מהווים מקור משיכה מאוד חזק לסטארטאפים, כי אנו עוזרים להם בלי לקחת מהם אחוזים או איזו התחייבות.
 
היקף ההצלחה של הסטארטאפים הוא יציב ומצוין ומשתפר כל הזמן. מעבר להצלחות, שהסטרטאפים מדווחים לנו ואנו גם מפרסמים את ההצלחות הבולטות, אנו מבצעים בקרה על אחוז ההצלחה שלנו בצורה מאוד פשוטה ויעילה.
 
השיטה שלנו היא, שבשנה הראשונה הסטארטאפ מקבל הכל בחינם. בסיום השנה הראשונה ולפני המעבר לשנה השנייה, אנו בודקים עם הסטארטאפ האם הוא יכול לשלם. כלומר: אם יש לו כבר מכירות, או קיבל השקעות.
 
כך, שאנו מודדים את ההצלחה של התכנית בנקודת המעבר בין השנה הראשונה לשנייה. מהנתונים, שאספנו עד כה, ותזכור, שהתכנית היא די צעירה, 3 מכל 10 סטארטאפים, שהיו במערכת שלנו, כבר מצליחים ויש להם הכנסות ו\או השקעות מספקות. כך, שהם יכולים לשלם על השימוש במערכות שלנו.
 
בעולם היזמות, הצלחה של 30% - זה הישג מדהים. זה אחוז הצלחה ענק של סטארטאפים בתחום החומרה.
 
לגבי ה-70% האחרים, מאלה שלא נסגרו, יש כאלה המבקשים מאתנו עוד שנה בחינם. אנו בוחנים זאת ומאשרים למי שמתאים וראוי לפי הפוטנציאל שלו להצליח. מהניסיון שלנו, מאלה שבחרנו לתת להם שנה שנייה בחינם, כמעט כולם כבר יכולים לשלם בשנה השלישית. כרגע זה עדיין מספרים קטנים, בגלל שהתכנית עדיין צעירה. אבל הנתונים, שכבר יש לנו, מצביעים על הצלחה יפה מאוד של התכנית".  
 
שאלה: כמה הסטארטאפים משלמים מהשנה השנייה?
תשובה: "כאן עשינו ממש מהפכה. הורדנו את כל החסמים, אם היו, למעבר לשנה השנייה גם מבחינה כספית. אני בטוח, שנראה את ההשפעה של ההחלטות הללו ממש בשבועות ובחודשים הבאים.
 
יצרנו והכרזנו בכנס על 2 יוזמות ותכניות חדשות:
א. גרסה לסטודנטים ב-16 דולרים לשנה,
ב. גרסה למפתחים חדשים וסטארטאפים ב-19 דולרים לשנה.
 
ברור לך, שזה מחיר סמלי ביותר. אם תשאל אותי למה לא נתנו את המערכות בחינם, אז התשובה שלנו ברורה: אנו רוצים מינימום של מחויבות של היזמים, הסטודנטים והמפתחים לפלטפורמות שלנו. כדי להוריד את החומות, הורדנו את המחיר לכל כך זול, שזה ממש מגוחך לדבר על המחיר.
 
אבל זה לא רק המחיר האפסי. יש כאן אמירה ברורה לך כמפתח שבחרת את הפלטפורמה הזו שלנו כי היא זו שמתאימה לצרכים שלך ושל הלקוחות שלך".
 
שאלה: איך הקהילה קיבלה את הבשורה הזו על התכניות הכל כך זולות של המערכות שלכם?
תשובה: "בהתלהבות עצומה. כפי שסיפרתי לך, בנינו בשנה האחרונה 2 תת-קהילות חדשות: מצטיינים ומשפיענים. הם, למעשה, השגרירים שלנו כדי לקדם את היוזמות החדשות הללו. קהילת המשפיענים תהיה המפיצה הראשית של הבשורה הזו.
 
אני קורא כאן לכל מי שמרגיש את עצמו כמקצוען בפיתוח ויזמות, שיצטרף לקהילות שלנו, יצטרף למשפיענים או למצטיינים, אם הוא כזה, וזה ייתן לכולם את היכולת להתפתח במהירות ולהצליח ביחד.
 
אני מאוד נלהב מההתפתחות החדשה הזו. אנו מספקים לא רק כלים טובים מהמעלה הראשונה לכל יזם, סטודנט ומפתח, בכל מקום בעולם, זה מסופק במחיר נגיש לכל אחד, עם יכולות להגיע למוצרים שימושיים ומועילים בכל תחום, במהירות ובהצלחה. הקהילות שבנינו מספקות מידע מהיר ונגיש לכל אחד, סביב השעון בכל תחום. ההצלחה היא פנומנלית לשיטה ולגישה הזו".
 
שאלה: מה החלום המקצועי שלך?
סוצ'יט ג'אין: "אני מאמין ומקווה, שהכלים שלנו יהיו מוכרים בעולם כמו שבכל העולם מכירים את קוקה-קולה. בכל מקום בעולם ,שלא תסתובב בו ותגיד קוקה-קולה, אנשים יבינו למה אתה מתכוון. כך, אני מעוניין, שהשם של דאסו סיסטמס יהיה. שכל מהנדס וכל מפתח בכל פינה בעולם ידע את השם של דאסו סיסטמם ומה זה אומר.
 
אני יכול לספר לך, שבכנס הרובוטיקה האחרון, שהתקיים בדובאי, כנס עולמי ממש ענק, הייתה לנו הצלחה ענקית. כבר לא היינו צריכים להסביר לציבור הענק, שהגיע לכנס, מי זו דאסו סיסטמס. השם החל להיות נפוץ וכולם התעניינו בפתרונות שלנו.
 
אני מאמין, שבפתרונות שלנו אנו יכולים לקדם את העולם. אני מאמין, שמפתחים ויזמים, שעסקים בתחום שלנו, מבינים, שיש בידיים שלהם כלים, שיכולים לקדם את האנושות. זה הסיפוק והגשמת החלומות שלי".
 
סרטון: סיכום כנס 3DEXPERIENCE World 2021:
 
 


DEVELOPMENT FREE 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות
רק בריאות, לכל הקוראים והקוראות באשר הם!!!!

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

7-13/11-21 - שבוע היזמות הגלובלית 2021
 

הכי ניצפים 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק ג' - ההפסד הצרכני - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

איך רבע מיליון לקוחות נפלו בפח ועברו להסדר המכונה בטעות "שוק סיטונאי" - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת ההונאה הגדולה שהובילה לכך שמוצרי התקשורת יקרים יותר בישראל - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: חשיפת "דבר ראשון" בעניין היועמ"ש - היבטים חמורים חדשים - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי המאת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

חשיפה: סלקום אספה ומכרה במשך שנים את כל נתוני לקוחותיה לרבות מיקומם - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

שר התקשורת חתם על הטבה רגולטורית של מאות מיליוני ש"ח ל-3 טייקונים! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן


 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים