איך מתמודדים עם מתן שירותים ואפליקציות ע"י ספקי הסלולר עצמם?

דף הבית >> סקירות טכנולוגיות >> איך מתמודדים עם מתן שירותים ואפליקציות ע"י ספקי הסלולר עצמם?
איך מתמודדים עם מתן שירותים ואפליקציות ע"י ספקי הסלולר עצמם?
מאת: אבי וייס, 7.9.15, 19:50Bill Crank
 
רשתות הסלולר נמצאות במעבר ל-LTE וספקי הסלולר ברחבי העולם לא מוכנים להיות "צינור טיפש", עליו רוכבים בחינם כל ספקי האפליקציות (Over The Top = OTT). יש פתרונות חדשים, שמפותחים גם בארץ ומבוססים (בין היתר), על עולם התקשורת הווירטואלי (SDN).
 
"ישראל הולכת להיות חלק מאוד חשוב בהתפתחות של Dialogic, על בסיס מרכז המו"פ שלנו כאן", מתאר ביל קראנק (Bill Crank), נשיא ומנכ"ל Dialogic. "כבר כיום, הלקוחות שלנו מכירים בנו לא רק כספק פתרונות, אלא כיועצים ושותפים לתהליכי קבלת ההחלטות בעסקים. זאת, בגלל הניסיון והידע הרב שצברנו".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם ביל קראנק (בתמונה), כדי לשמוע על מימוש הרעיון של רשתות הסלולר בדור הבא, מספק פתרונות שירותי מדיה ותקשורת ל-48 מתוך 50 ספקי הסלולר הגדולים בעולם וגם לספקי הסלולר בישראל. ל-Dialogic מרכז פיתוח חשוב בישראל (בפתח-תקווה) עם מעל ל-100 עובדים.
 
שאלה: מה אתה עושה בישראל זמן כה קצר לאחר שמונית לנשיא ולמנכ"ל החברה?
ביל קראנק: "הגעתי לישראל כי אני מכיר את ישראל וחשוב לי להיות כאן, במקום בו יש לנו סניף מאוד חשוב גם של מכירות וגם של מו"פ. באתי להיפגש עם העובדים והמנהלים כאן ולהיפגש עם השותפים שלנו בישראל וכמובן עם הלקוחות שלנו.
 
המטרה העיקרית בביקור שלי היא ללמוד לעומק את השוק וצרכיו ואת היכולות, שהשוק הישראלי יכול לספק לנו. יש לי היכרות מוקדמת עם השוק הישראלי, כי אני שנים רבות פועל בשוק הטלקום ועוקב מקרוב אחרי ההתפתחויות המתרחשות בישראל.
 
הקשרים שלי היו עוד מהימים, שהסניף הישראלי היה וראז. הכרתי אתECI  ואפילו הכרתי את Dialogic עוד מהימים, שהייתה חלק מאינטל. ב-2012 Dialogic התמזגה עם Veraz Networks הישראלית וב-2014 החברה נרכשה ע"י Novacap הקנדית, שהיא הבעלים שלנו.
 
התחלתי את הקריירה שלי ב-Dialogic ב-2012 כסמנכ"ל תפעול עולמי. כך, שהכרתי את השוק הישראלי די טוב גם מהתפקיד הזה".
 
שאלה: מי הם הלקוחות שלכם בישראל?
תשובה: "יש לנו שני סוגי לקוחות:
 
א. ספקי תקשורת ובראשם בזק, בזק בינלאומי וספקיות הסלולר.
 
ב. ספקי שירותים לכל שכבות השוק לרבות לעסקים ולארגונים.
 
אנו עובדים כיום בעיקר עם אינטגרטורים ומפיצים ועם חברות גדולות דוגמת אמדוקס, שהתקינה את הטכנולוגיות שלנו כחלק מקווי המוצרים שלה והיא זו המוכרת ומתקינה את הפתרונות שלנו אצל לקוחותיה".  
 
שאלה: מה התכניות שלך כמנהל חדש, לשוק הישראלי?
תשובה: "אני רואה כאן את תפקידי בשני כובעים: כספק פתרונות לשוק הישראלי וכמי שמחזק את סניף המו"פ, שיש לנו כאן בישראל.
 
השקענו לא מעט בשנה האחרונה במו"פ, שנעשה כאן בישראל. בתקופה האחרונה מיוזמתי בדקנו את כל קווי המוצרים שלנו, בדקנו את כל ה-IP (הנכסים האינטלקטואליים) שלנו, את כל הפטנטים שלנו, שהם רבים, כדי להתאים את עצמנו לצרכי השוק העתידי.
 
התוצאה: יש לנו מוצרים לא מעטים, שפותחו במלואם כאן בישראל, דוגמת מתג שליטה לספקי תקשורת. החלטנו, שיש צורך להשקיע בצוות המקומי הישראלי, שיהפוך את מתג השליטה למתג מדיה מסוג MGCF (ר"ת: Media Gateway Control Function), שיתאים לצרכים של עולם התקשורת בדגש על חברות הסלולר. אנו מובילים בעולם מוצרי ה-MGCF לספקי הסלולר והפכנו את הפתרון הזה שלנו לחלק בלתי נפרד מכל רשת סלולרית בעולם.
 
מאז שהגעתי לחברה, המטרה שלי, שכעת כנשיא וכמנכ"ל אני יכול לממש אותה, היא להרחיב את השוק שלנו ולגדול ביחד עם השותפים שלנו. בדוגמה שהבאתי כאן: מתג ה-MGCF, אנו עובדים עם שותפים גדולים דוגמת: אורקל, אריקסון, נוקיה-סימנס-רשתות ועוד. השותפים הללו לוקחים את פתרונות ה-IMS (ר"ת: IP Multimedia Subsystem) שלנו ומתקינים אותם אצל הלקוחות. כך, שהגישה המרכזית שלנו להגיע לשוק היא דרך שותפים גדולים".
 
שאלה: שוק התקשורת נע לכיוון SDN (ר"ת: Software Defined Networks), מה מקומכם בהתקדמות הזו?
תשובה: "הפיתוחים שלנו מאז ומתמיד היו מבוססים חומרה ותוכנה, הרבה מאוד תוכנה. לכן, יכולנו להתאים את כל הפתרונות שלנו לתמיכה ב-SDN וב-NFV. המעבר לענן הוא חלק מתהליך ההתפתחות שלנו מזה שנים. יש כבר פתרונות שלנו בתחום הזה המותקנים אצל לקוחות שלנו ברחבי העולם.
 
ממה שאני רואה ושומע בפגישות שלי עם הלקוחות שלנו, השוק כולו הולך לכיוון הזה והשוק רוצה את הכיוון הזה. אנו כבר מוכנים וערוכים לספק את הפתרונות בעולם ה-SDN.
 
כבר כיום, כל ספקי Tier1 בעולם התקשורת הולכים לכיוון הזה. יש להם רצון להגיע לווירטואליזציה ולהגר לכיוון הזה. זה לא קל, אבל זה מהלך שהחל.
 
למה הם הולכים לכיוון הזה? זה די ברור. לספקי התקשורת יש אוסף ענק של טכנולוגיות ואפליקציות התומך במיליוני עד מאות מיליוני לקוחות. הספקים הללו נדרשים היום לגמישות ותחרותיות בתהליכים, שהתפתחו בשוק. כל שינוי במערכות הישנות  לוקח לספק התקשורת חודשים ושנים כדי לממש אותו.
 
יש כיום איום חריף על ספקי התקשורת והם נאלצים להילחם כנגד תופעת ה-OTT, ספקי אפליקציות הרוכבים על הרשת שלהם ומעמיסים את הרשת שלהם, בלי שספקי התקשורת יראו מזה כסף. ספקי התקשורת לא יכולים להגיב מהר ולענות לצרכים המשתנים הללו בלי לעבור למערכות מבוססות תוכנה.
 
אולם, זה לוקח זמן להעביר מאות מיליונים של לקוחות ממערכות ה-IMS הוותיקות למערכות וירטואליות מבוססות תוכנה.
 
כיום, זה די ברור לשוק, שתחומים רבים יהפכו לווירטואליים. אולם, לא הכל יהפוך לווירטואלי. זה לא מהפך הקורה בן לילה".  
 
שאלה: מה קורה עם רמת האבטחה, כשמעבירים את מערכות התקשורת להיות וירטואליות?
תשובה: "מבחינתנו, רמת האבטחה לא משתנה כשעוברים לווירטואליזציה. גם בעבר הייתה תוכנה ובכמויות בעולם התקשורת. כך, שלמדנו איך להגן על מערכות התקשורת. כשהתחלנו את המעבר לעננים התאמנו את מערכות האבטחה לכיוון החדש. זה תחום, שכל הזמן מתפתח ומשתפר".
 
שאלה: האם יש לכם פתרונות גם לעסקים קטנים ובינוניים?
תשובה: "בהחלט. אם נסתכל למשל על הפתרונות, שנולדו כאן במרכז המו"פ שלנו בישראל, אפשר לראות, שיש לנו פתרונות וירטואליים גמישים היכולים להתאים לכל סדר גודל של עסק וארגון.
 
כל עסק או ארגון, שיש לו צורך בעיבודי מדיה בכל קנה מידה, מגיע בסופו של חיפוש אל הפתרונות שלנו. לכן, תמצא את הפתרונות שלנו בעסקים רבים, קטנים או גדולים, כמו רשת וולמארט. השוק נע לכיוון של עיבוד מדיה באמצעות מנועים מבוססי תוכנה וזה מה שאנו מספקים ללקוחות שלנו.
 
אנו בעלי ניסיון של עשרות שנים בעיבוד מדיה. כך, שהמעבר מכרטיס חומרה של עיבוד מדיה למערכות וירטואליות, הוא התפתחות טבעית בתחום, שאותו אנו מכירים כל כך טוב. יש לנו פתרונות וירטואליים בתחום המדיה כבר מעל ל-10 שנים, הרבה לפני כל מתחרה אחר הקיים בשוק הפתרונות לעולם התקשורת.
 
לאחרונה (בפברואר 2015) רכשנו חברת הזנק בריטית בתחום עיבוד המדיה: NS-Technologies כדי להעמיק ולהרחיב את הפתרונות שלנו בעולם ה- החדש, העולם IMSהווירטואלי, בדגש על פתרונות מסוג MRF (ר"ת: Media Resource Function). ה-MRF נמצא במרכז הרשת ונועד לטפל באפליקציות הרבות הקיימות ברשת התקשורת הסלולרית.
 
יש לנו יתרון עצום מול כל מתחרה, בתחום הטיפול באפליקציות בעולם הסלולר. אנו מובילי התחום הזה, העולם של ה-MRF. כמעט כל ספקי התקשורת הסלולרית, שעברו ל-LTE, בוחנים את פתרונות ה-MRF החדשים שלנו ויש לנו כבר כמה הצלחות יפות בתחום הזה.
 
בנוסף, יש לנו סדרה שלמה של פתרונות לשוק ה-MVNO, לא רק לספקי הסלולר הגדולים. המטרה בפתרונות שלנו לספקי MVNO   היא לתת להם יכולת לבדל את עצמם.
 
ספקMVNO  של היום מחפש דרך לצאת מהמודל הישן של מכירת דקות וסימים. הוא מחפש דרך לבדל את עצמו מספק הסלולר עליו הוא רוכב.
 
לכן, אנו מציעים לספקי ה-MVNO פתרונות בעולם האפליקציות הניידות, שעובדים והוכיחו את עצמם. זה תחום די חדש ומלהיב שמתפתח בעולם ה-MVNO".
 
שאלה: איך אתה מתרשם משוק הסטארטאפים הישראלי?
תשובה: "המטרה שלי היא להתפתח ולגדול. לכן, הכיוון שלנו הוא שת"פים וזה הכיוון החשוב ביותר שלנו. אנו מרוכזים במה שאנו טובים בו וכל מה שתואם את הכיוון שלנו, נשתף אתו פעולה, או נשקיע בו, או נרכוש אותו.
 
לכן, אנו בוחנים את השוק של היזמים בישראל, כי זה שוק שיש בו יכולות רבות. לבעלים שלנו, Novacap, יש שאיפה ברורה להביא לגידול שלנו, גידול אורגני וגם לא אורגני. לכן, אנו מבצעים האקתונים ברחבי העולם, משתתפים בכנסים וגם עשינו זאת כאן בישראל, כנסים בהם אנו מציגים את הכיוונים החדשים שלנו ולאן אנו הולכים. נבחן ברצינות כל מיזם המתאים לכיוונים שלנו.
 
אחד המהלכים הראשונים שלי כשנכנסתי לתפקיד והצגתי אותו בפני מועצת המנהלים והבעלים שלנו, הוא להגדיל את ההשקעות שלנו במו"פ. לכן, חלק לא קטן מההגדלה הזו יגיע למרכז המו"פ שלנו בישראל. זו ההחלטה שלנו וזה הכיוון שאנו הולכים בו. ההשקעה במו"פ היא השקעה בעתיד שלנו".
 
שאלה: לאן Dialogic הולכת עם ההחלטה הזו?
תשובה: "האסטרטגיה החדשה שלנו נמצאת כעת בשלבי עיבוד סופיים. למעשה, השלמנו את ההחלטות החשובות לפני כשבועיים. אולם, כרגע אני לא יכול לחשוף את התכניות הללו.
 
די ברור, שאנו נמשיך בכיוון, שהבעלים שלנו התווה לנו: להפוך למובילי שוק ולהפוך את כל הפתרונות שלנו לווירטואליים. אנו נמנף את ה-IP שלנו כדי להגיע להישגים אצל כל הלקוחות הקיימים והעתידיים שלנו.
 
חלק בלתי נפרד מההתפתחות הזו, זה תהליך גיוס כוח אדם איכותי נוסף לחברה. כבר הוספנו לאחרונה כ-20 משרות לעובדים לסניף הישראלי ובקרוב מאוד נודיע על הרחבה נוספת של הסניף הישראלי וגיוס כוח אדם נוסף, בעיקר על רקע הגדלת ההשקעות שלנו במו"פ.
 
במקביל, בשבועות הקרובים, נוסיף חברים חדשים למועצת המנהלים של החברה. אלה יהיו מבכירי המנהלים הקיימים בשוק. זה ייתן לנו יכולת ללכת קדימה עם הפתרונות החדשים, שאנו מעוניינים להציג לשוק ושעונים לצרכי השוק היום ומחר".
 
שאלה: מה החלום המקצועי שלך?
ביל קראנק: "מבחינתי, המטרה העיקרית שלנו לבדל את עצמנו כמובילי שוק ולהצליח בהרחבת נתחי השוק שלנו. אני מקווה, שנוכל לראות את Dialogic גודלת והופכת לשותף אסטרטגי לכל הלקוחות, שאנו משרתים, היום ומחר.
 
אנו מאמין, שנוכל לתת פתרונות לארגונים וחברות, פתרונות מהשורה הראשונה המספקים יתרונות ברורים בעולם התקשורת. ספקי התקשורת רוצים לתת פתרונות ואפליקציות ללקוחות שלהם. הם לא מוכנים להיות 'צינור טיפש'.  
 
במקביל, לא הפסקנו לתמוך במוצרי העבר, כי הם לא נעלמו מהשוק ולא ייעלמו כל כך מהר. עדיין אנו מוכרים ובכמויות מוצרים רגילים דוגמת: מתגי מדיה, מתגי פקס, מתגי איתותים ועוד. לא כולם עוברים כל כך מהר לעולם הווירטואלי. העולם הישן לא נעלם ולא נזניח אותו.
 
באוקטובר 2015 נציג את החזון החדש שלנו ואת התכניות החדשות שלנו. נבצע כמה שינויים, גם בתוך החברה, כי הבעלים שלנו תומכים ברעיונות שלנו להתרחבות עולמית.
 
אחד התחומים, שכבר התחלנו לחזק אותו, הוא תחום השירות העולמי. יש לנו מערכות שירות, שאנו מתכוונים להרחיב אותם. יש לנו יתרונות במתן פתרונות של 'מיקור חוץ' עבור ארגונים ועסקים ובמיוחד לספקי התקשורת. כך, ש-Dialogic תתפתח לכיוון הזה, של מתן שירות 'קצה לקצה' ב'מיקור חוץ' ללקוחות שלנו.
 
כמעט כל ספקי הסלולר בעולם וגם כאן בישראל מתייעצים אתנו באופן קבוע. אני מאמין, שנוכל להיות עבורם שותפים אסטרטגיים, כי אנו יודעים מהניסיון שלנו מה מתאים לכל אחד ומה יכול לעבוד ומה לא יעבוד. לכן, אני מעוניין, שנביא ערך לכל לקוח שלנו בכל המהלכים, שהוא הולך בהם בשוק המאוד מאתגר הקיים בעולם התקשורת".

SDN
Dialogic Logo 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.


 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים