Telecom News - אין כל ערך שיווקי או אחר לוועידות ואירועים. העתיד מצוי בשיווק דיגיטלי

אין כל ערך שיווקי או אחר לוועידות ואירועים. העתיד מצוי בשיווק דיגיטלי

דף הבית >> צרכנות >> צרכנות לפרט >> אין כל ערך שיווקי או אחר לוועידות ואירועים. העתיד מצוי בשיווק דיגיטלי
טכניקות השיווק המסורתיות מתו כי הן לא מביאות כל ערך, לא כלכלי ולא תדמיתי, למי שמשקיע בהן. איסוף כרטיסי ביקור באירועים ובוועידות זה לא "לידים" וזה לא מוביל למכירות, או לאיזה שת"פ בעל ערך. מנהלי שיווק חושפים את הניסיון האישי שלהם והמחקרים העדכניים ביותר הקיימים כיום בעולם השיווק לארגונים ולעסקים כדי שאלה יתאימו עצמם לשיווק של הזמן החדש.
מאת: אבי וייס, 7.1.15, 08:00כפיר פרבדה

באירוע של פורום B2BTalks# מיוזמתו של כפיר פרבדה, (בתמונה משמאל) מנכ"ל Pravda Media Group, שהתקיים ב- 4.1.15, תחת השם: Breaking the Campaign Mentality, חשפו מנהלי שיווק את התובנות, הניסיון האישי שלהם ומה למדו מהמחקרים העדכניים ביותר הקיימים בעולם השיווק. האירוע התקיים בחסות חברת BrightInfo, שהמצגת של הפתרון שלה (המתאים לרוח הנושא של המפגש) מצויה להורדה כאן

כפיר פרבדה: "יש לנו היום פאנל יוצא דופן, שמציג זוויות שונות מנקודת ההתפתחות של עולם השיווק, עולם ה-B2B. גם בפאנל וגם בקהל יש מנהלי שיווק היכולים לחלוק היום עימנו את התובנות שלהם מ'רעידת האדמה' הקיימת בעולם השיווק. 

חברות רבות עוברות כיום שינוי מאוד משמעותי בתחום השיווק. עד היום, חברות התרגלו לראות את השיווק כעולם של פרסומות, באנרים, ערוצי מכירה והעיקר: אירועים וועידות. כל זה פשוט נגמר. זה הפסיק להביא איזה ערך. אנשים "עיוורים לבאנרים". פשוט, 'הגבינה זזה' והלקוחות מתנהגים אחרת ומקיימים מגעים מסוג אחר לגמרי עם החברות. זה אתגר מאוד משמעותי לחברות, להתאים את עצמן לשיווק של הזמן החדש. 

אנו רואים, שלפי כל התחזיות, שעד 2017 את הנתח השמן ביותר של תקציב יקבלו בארגונים של המחר מנהלי השיווק ולא המנמ"רים. מדובר במהפך מאוד ברור. זאת, מאחר שברור להנהלות, ששיווק חשוב יותר לשרידות והצלחת הארגון בזכות כלים וטכנולוגיות חדשות, שמביאים אנשי השיווק ולא המנמ"רים.  

הטכנולוגיות הפכו לגורם מרכזי בעולם השיווק. היום בוחנים את התקציבים המופנים לשיווק בצורה מאוד מדוקדקת, לאן זה הולך ומה התוצאות של ההשקעה. מצפים היום מאנשי השיווק להביא תוצאות ברורות - ROI. בעבר, בדקו כמה לידים הביאו אנשי השיווק והמכירות, אך לא יכלו לכמת כמה מהלידים הללו ואיזה, הובילו למכירות. כיום, בשיווק הדיגיטלי המבוסס על טכנולוגיות, הכל מדיד. 

השיווק הופך לדיגיטלי וזה עיקר הדגש שלנו והמסר המרכזי שלנו. יש לזה הרבה סיבות. העיקרית: כיום אנו יכולים לאסוף מידע, הרבה מידע ולנתח אותו. לכן, אפשר לנתח במדויק מה כל משתתף באירוע הביא בעצם השתתפותו, מהיכן הוא בא ומה קרה עם הקשר עימו. התוצאות של המחקרים בתחום הזה מאוד ברורים ומובילים למסקנות מעניינות.

אני מאמין ב-Marketing Automation. הכלים מאפשרים היום, שכל תחום ניהול השיווק והניתוחים ינוהל אוטומטית. אני נדהם כל פעם מחדש בחברות ישראליות, שאני מגיע אליהן, שאין להן כלים בסיסיים קודמים ל-Marketing Automation, כלים בסיסיים לניהול המידע והשיווק, למשל CRM. בלי CRM אי אפשר להתקדם ולהתפתח לכיוון Marketing Automation. 

שימוש בכלים של Marketing Automation משנים את שיווי המשקל בשוק. יש לכלים הללו יכולות והשפעות עצומות על התוצאות של השיווק. יש עדיין הרבה מה להתפתח ואנו רק בתחילת המסע הזה.

עפ"י מחקר של גרטנר, מנהלים בכל העולם השיבו, שבמקום הראשון בעדיפות שלהם להשקעות ב-5 השנים הבאות עומד השיווק הדיגיטלי. זה הפך להיות בעיני המנהלים הבכירים לדבר החשוב  ביותר להם ולארגון. זאת, לפני כל הנושאים המסורתיים, שהיו בעבר חשובים למנהלים. זה הנושא המרכזי, שיהיה על סדר היום של המנכ"לים בשנים הקרובות. הם מבינים, שבלי זה אין להם ולארגון שלהם זכות קיום". 

אפרת פניגסון, (בתאפרת פניגסוןמונה משמאל), מנהלת השיווק, Viaccess-Orca, קבוצת Orange: "אין היום הבדל בין שיווק מדור ישן לדור החדש, כי היום הכל הפך לדיגיטלי. מעטים נשארו מאחור. גם אלה, שנשארו מאחור, הם מתחילים להבין את השינוי ומתחילים להשתמש בכלים דיגיטליים.

כולם מחפשים את הטקטיקות הנכונות לקבל תוצאות ולהתאים את עצמם לצרכים של הארגון בו הם עובדים. זה לא דבר פשוט וזה תחום, שכל הזמן זז, זז מהר. כיום, מנהלי שיווק, שמבקשים כסף לשיווק דיגיטלי, נדרשים להביא תוצאות מדידות. זה לא היה בשיווק המסורתי, שיווק שנמדד ב"לידים" ולא בתוצאות מדידות ומדויקות עד לרזולוציה הקטנה ביותר.

היות ואין פתרון אחד, הדרך הנכונה היא לנסות בגישת ה-A/B testing. לראות מה עובד ומה לא עובד ולהסיק מזה מסקנות. זה תהליך, שצריך לעשות אותו כל הזמן. זה לא עניין חד פעמי. כל קמפיין וכל מסר חדש, שיוצא ממני, עובר A/B testing. צריך להתחיל בקטן, להראות להנהלה, שזה עובד ולהרחיב את ההשקעה, ככל שיש יותר הצלחה.

למשל: הצעתי למנכ"ל לבצע קמפיין בלינקדאין במקום לקיים ועידה. הוא מיד הסכים, כי הוא משתמש בלינקדאין. השווינו זאת לוועידה קודמת שעשינו והתוצאות דיברו בעד עצמן.

אני מפעילה כלים כדי לנתח במדויק מי ביקר באתר שלנו, מה הוא חיפש, מיהם האנשים, שאנשי המכירות שלנו פוגשים, מה הקשרים בין הלקוחות הפוטנציאליים שלנו, ועוד מדידות הנעשות כל הזמן. זה מידע רב ערך המביא לתוצאות.

אחד הכלים המרכזיים, שאני משתמשת בו, זה Hubspot. כל הכלים, שאני משתמשת בהם כיום, מבצעים את רוב העבודה אוטומטית. זה מאפשר לנו לקבל החלטות מאוד מהר. אנו רואים ממש מהר מה עובד ומה לא ובאיזה כיוון ללכת. אנו משלימים את הכלים הללו בבלוגים, סרטוני וידיאו, מקיימים וובינרים ועוסקים בהכנסת תוכן לרשתות חברתיות ומנתחים איך התוכן הזה עובד ומה מביא תוצאות". 

גיא הילטון, (בתמונה משגיא הילטוןמאל), מנהל השיווק, מוצרי אמדוקס, אמדוקס: "הכלים שלנו, כלים של מנהלי השיווק, השתנו בשנים האחרונות. בשנה האחרונה בכלל חל מהפך שלם. מה שעבד עד לאחרונה, כבר לא עובד יותר. למשל: קיום ועידות ואירועים. לכן, צריך לשנות את המתכונת של האירועים ולהעביר אותם לעולם הדיגיטלי.

יש עדיין ויכוחים מה זה שיווק דיגיטלי ומה המאפיינים שלו. מזה נגזר התקציב, שיוקצה לנושא. אני סבור, שהגיע העת לסיים עם הוויכוחים הללו. צריך לדבר רק על דבר אחד מרכזי: מה יביא לתוצאות. צריך לנתח את זה על כל האלמנטים הקיימים בשאלה הזו. צריך לבצע את הניתוח הזה בצורה מאוד חכמה. 

רבים לא מבינים, ששיווק דיגיטלי זה דבר עמוק החוצה את כל פעילות הארגון וכל העובדים בו, מלמעלה עד למטה. זה לא יכול להיות מנותק מהאסטרטגיה הארגונית והנכסים של האסטרטגיה הזו בתוך הארגון.

כדי לעבור לשיווק דיגיטלי יש צורך בשכנוע עמוק ויכולת מנהיגות. אם לא עושים זאת בהתלהבות, לא בטוח שזה יצליח. לעיתים מעגל המכירה מאוד ארוך, כמו במקרה של מכירת המוצרים שלנו. לכן, גם צריך הרבה מאוד סבלנות.

חשוב, שכל מה שאנשים בארגון עושים, יהיה מחובר. מחובר לרוחב. אסור, שהבלוג של בעל תפקיד בארגון יהיה מנותק מהרשת החברתית, או מהדוא"ל, או מהסרטון, או מכל צינור שיווקי דיגיטלי אחר. לכן, צריך לנהל את המערכת הזו בחכמה ולנסות כל דבר, לבדוק מה עובד ומה לא ומה צריך לשנות או לשפר".

יפעת מור, (בתמונה משמיפעת מוראל), מנהלת השיווק ClickSoftware: "מהניסיון שלי, ובשביל זה הביאו אותי לתפקיד מנהלת השיווק בחברה, זזנו מהשיווק המסורתי לשיווק דיגיטלי. עברנו לשיווק מקוון, חי, Online, בכמויות הולכות וגדלות. ועידות והפצת מסרים בדוא"ל הופכות להיות שוליות עד שתעלמנה בקרוב. הסיבה ברורה: הכוח השיווקי עבר לעולם הדיגיטלי. 

אנו מצוים כיום בעידן החברתי. אולם, יש עדיין הרבה אנשי מכירות, שלא מאמינים בזה ולא מאמינים בלידים המגיעים מהרשתות החברתיות. הם מאמינים במגע פנים אל פנים ובלידים הבאים בכרטיס ביקור פיזי, שהם מקבלים.

אולם, לדעתי זה לא סותר אחד את השני. צריך פשוט לדעת למנף את המגע האישי והפגישות פנים אל פנים, לחיבור החברתי. אין לנו שום כוונה לבטל את המגע האישי. להיפך. אולם, רוב הכסף מגיע, וזה יגבר וילך, מהחיבור החברתי.

כיום, 60% מהתקציב שלי לשיווק הולך לשיווק דיגיטלי. זה היה קרוב לאפס לפני שנתיים.

אני סבורה, שיש ללכת בצעדים קטנים, אך בעקביות. המחקרים מראים וגם הניסיון האישי שלי מראה, שכ-80% מהלידים, שמתקבלים באירועים ובוועידות, בכלל לא שייכים לאירוע ולחברה, שמימנה את האירוע. אנשים נותנים כרטיס ביקור כי זה מקובל, כדי 'לשלם' בזה עבור האירוח ('אוכלי חינם'). זה בכלל לא בטוח, שהם רוצים או יכולים לרכוש משהו, ממי ששילם על האירוע.

לכן, האירועים הם בזבוז עצום של כספי שיווק. רוב האנשים, שמגיעים לאירועים, הם האנשים הלא נכונים, או אנשים, שלא נמצאים במצב של רצון או יכולת להחליט על רכישה או שת"פ, או איזה דבר המועיל למי שמשלם על האירוע. 

כל המחקרים, שראיתי, מצביעים בברור על כך, שהלקוחות יודעים על חברה, שממנה הם רוצים לרכוש מוצר או שירות, מידע, שהם מקבלים למשל בשיטוט באתר של החברה. זה הרבה יותר מאשר המידע, שהם קולטים בעת שהם משתתפים באירוע או ועידה, שאותה חברה עורכת. 

לכן, אלה המחפשים באתר מידע על החברה, מוצריה או שירותיה, או מחפשים את המידע הזה במקום אחר כמו רשת חברתית, אפשר די בקלות לפלח מי הם, האם הם מוכנים או בשלים לרכישה והאם הם בפוזיצה, שיש להם יכולת החלטה על רכישה. כל המידע הזה חסר כשאנו מדברים על אנשים המשתתפים בוועידה. אין בכלל יכולת לזהות את הפרמטרים הללו בוועידות. 

הבעיה המרכזית, שאני נתקלת בה כל הזמן, היא הצורך בשינוי הרגלי העבודה של אנשים בארגונים. זה קורה כנראה בכל מקצוע העובר שינוי והתפתחות. אני סבורה, שבנייה נכונה של התהליך תוביל לתוצאות. אנשים הגיוניים רוצים לראות תהליך הגיוני ומקובל ואז הם משנים הרגלים. התהליך המסודר משכנע אותם.

כיום ברור לכל, שהתוכן הוא המלך. זה הכלל ולכן צריך לנהל את התוכן. אנו מפעילים כלים אוטומטיים לניהול תוכן, אבל זה תחום, שנמצא ממש בתחילת דרכו. חשוב להבין מה התוכן עושה, איזה ערך הוא נותן למי שקורא אותו, מתי זה קורה ומה ההמשך. חשוב לראות כל הזמן מה מעניין את הלקוחות הפוטנציאליים.

חשוב לזכור שאסור למכור לקוראים בתוך התוכן. רוב האנשים רוב הזמן לא מוכנים לקרוא תוכן שהוא מכירתי ישיר, או הטפה ישירה לבצע פעולה שרצויה למוכר. צריך לספק להם תוכן מכירתי רק בנקודת הזמן שבו הם בשלים לקנות ומעוניינים לקנות. זו אומנות לזהות את הנקודה הזו אצל כל קורא. לפני כן, זה לא מתאים והם יזהו מיד כשמנסים לדחוף להם חומר מכירתי בתוך תוכן. הם פשוט ידלגו על התוכן ונפסיד אותם. התוכן צריך להביא ערך לקורא. רק כך ניתן להתקדם איתו במעגל המכירה של העולם הדיגיטלי. 

אנשי שיווק חייבים לאהוב Data, לאהוב מספרים, לנתח ולהבין את המספרים. כל הזמן.

השימוש בתקציבי השיווק משתנה בכל ארגון, שאני מכירה. הדבר החשוב ביותר: להיות גמיש, להיות דיגיטלי. גישת המכירה בתחום ה-B2B השתנתה לגמרי בשנה האחרונה, בדיוק כמו השינוי בתחום ה-B2C. רבים הולכים היום לפתרונות של Apps  ולכלים של SaaS. זה הכיוון.

אני מאוד מאמינה בווידיאו ומאמינה בתוכן. תוכן קצר ככל האפשר. חשוב לתפוס תשומת לב בכמה שניות, אחרת חבל על הכסף. אנו בעידן, שבו הכל חייב להיות מהיר וקליט, אחרת הוא פשוט לא נקלט". 

בתמונה (מימין): אפרת פניגסון, כפיר פרבדה, גיא הילטון, יפעת מור
הפאנל
 
מחקר חדש על "הצרכן הדיגיטלי (מאת Nielsen):  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024

26-27.6.24 - AI WEEK 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים