אפל ויבמ מציגות כלי MobileFirst לאפליקציות iOS על אייפון ואייפד בעסקים

דף הבית >> שת"פים הסכמים נציגויות >> אפל ויבמ מציגות כלי MobileFirst לאפליקציות iOS על אייפון ואייפד בעסקים
אפל ויבמ מציגות כלי MobileFirst לאפליקציות iOS על אייפון ואייפד בארגונים ובעסקים
מאת: חיים חביב, 11.10.14, 12:48טאבלט לביג-דאטה

מעתה זמינות יכולות עתירות ביצועים בתחומי ניתוח אנליטי של Big Data ואבטחת מידע בהישג של מכשירי ה-iPhone וה-iPad בארגון. מובאות דוגמאות ל-10 אפליקציות, לטייסים, דיילים, בנקאים, סוכני ביטוח, קימעונאים, שוטרים, טכנאים ועוד.

Apple וIBM- הכריזו על אספקת גל ראשון של פתרונות MobileFirst לסביבת iOS, בקטגוריה חדשה של אפליקציות המיועדות לעסקים ותומכות בשירותי ענן. מעתה, יכולות הטיפול ב-big data וכלי הניתוח האנליטי של יבמ זמינים ללקוחות המשתמשים בהתקני iPhone ו-iPad בארגון. פתרונות ה-MobileFirst לסביבת iOS זמינים מעתה למגוון לקוחות ארגוניים בתחומי: בנקאות, קמעונאות, ביטוח, טלקום, שירותי תעופה וגופי ממשל. זהו הישג ראשון לשיתוף פעולה חסר תקדים ביניהן, עליו הכריזו החברות בקיץ האחרון (ר' כאן).

ברשימת הלקוחות, שכבר הכריזו היום על תמיכה בפתרונות MobileFirst של יבמ לסביבת iOS נמצאים: Citi, אייר קנדה, ספרינט ו-Banorte.

בדרך של התמקדות בהזדמנויות עסקיות ומתן קדימויות מפתח בתחומי תעשייה שונים, מביאות אפליקציות MobileFirst של יבמ לסביבת iOS את תפיסת הניידות לרמות מתקדמות ומאפשרות לעובדים גישה יעילה ובטוחה לכל היכולות הזמינות של החברה מכל מקום בו הם נמצאים או מתקשרים עם לקוחות.

אפליקציות MobileFirst לסביבת iOS פותחו במיוחד למכשירי iPhone ו-iPad ומציעות סביבה מאובטחת בשילוב עם כלים אנליטיים לצד קישור לתהליכי הליבה הארגוניים. האפליקציות ניתנות להתאמה לכל ארגון ולפריסה מהירה, לניהול נוח ולשדרוג באמצעות שירותי הענן של יבמ למכשירי iOS, כאשר האבטחה מקיפה את הנתונים, האפליקציה והמכשיר עצמו. חבילות ראשונות של פתרונות MobileFirst לסביבת iOS זמינות עתה לשימוש במגוון תחומי משק ותעשייה ואפליקציות נוספות מצויות בתהליך תכנון, עיצוב ופיתוח.

דוגמאות לאפליקציות:
אפליקציית תכנון טיסות Plan Flight מתמודדת עם ההוצאה המשמעותית ביותר של כל חברת תעופה - דלק. האפליקציה מאפשרת לטייסים לבחון את לוחות הזמנים לטיסות, תכניות טיסה והנחיות לצוות, לדווח במהלך הטיסה לצוותי הקרקע על נושאים הדורשים טיפול ולקבל החלטות מושכלות ומבוססות נתוני אמת, בכל הנוגע לאופציות השימוש בדלק והתדלוק.

אפליקציית Passenger+ לצוותי השירות במטוס מאפשרת להציע במהלך הטיסה לנוסעים רמות חדשות של שירות מותאם אישית ובכלל זה הצעות מיוחדות, הזמנת טיסות נוספות ומידע לגבי המטען האישי שלהם.
 
אפליקציית Advise & Grow לעולם הבנקאות והשירותים הפיננסיים מאפשרת לבנקאי היושב מול לקוח עסקי קטן לגשת באופן מאובטח אל נתוני פרופיל הלקוח וניתוח אנליטי של הסביבה התחרותית, ליהנות מתובנות אנליטיות המאפשרות להציג ללקוח המלצות אישיות ולבצע תנועות עסקיות מאובטחות.

אפליקציית Trusted Advice ליועצי השקעות מאפשרת גישה לתיק ההשקעות של הלקוח וניהולו ואף הפקת תובנות המבוססות על חיזוי אנליטי רב עוצמה. הכול במפגש אישי עם הלקוח בביתו או בבית הקפה, במשרד היועץ וכו', תוך שהם נהנים מאפשרות לבחון לעומק את המלצותיהם בעזרת כלים חכמים לבניית מודלים עד להשלמת העסקה הנתונה לייעוץ וביצוע תנועה מאובטחת במערכות הבנק או הגוף הפיננסי.

אפליקציית Retention לשימור לקוחות בתחום הביטוח מאפשרת לסוכן הביטוח לגשת אל פרופיל הלקוח ולצפות בהיסטוריה האישית שלו ובכלל זה ציון אישי, שמבוסס על ניתוח אנליטי, שמצביע על שיעור הסיכון בשימור לקוח כזה. המערכת מציגה התראות חכמות, תזכורות והמלצות לפעולה הבאה ומאפשרת פעולות מרכזיות, דוגמת קליטת חתימה אלקטרונית או גביית פרמיה.
 
אפליקציית Case Advice לגופי ממשל מציעה פתרון לבעיית עומסי עבודה ותמיכה בעובדים המטפלים במקרים מגוונים בתחומים שונים ומקבלים החלטות קריטיות, דוגמת אופן הטיפול במשפחה בודדת או במצב נתון, הכול בעבודה בשטח. הפתרון מתאים את סדרי הקדימויות בטיפול במקרים בעזרת ניתוח אנליטי בזמן אמת ומעריך את הסיכונים השונים בעזרת כלי חיזוי אנליטי.

אפליקציית טיפול באירועי שיטור, Incident Aware, הופכת את ה-iPhone לכלי במאבק בפשיעה ומאפשרת לשוטרים בשטח גישה למפות מעודכנות ולסרטי וידיאו ממצלמות בזירת האירוע לקבלת נתונים על מצב הנפגעים, סיכונים להסלמה והיסטוריה רלוונטית של מקרי פשיעה לצד יכולת משופרת להזנקת גיבוי ושירותים תומכים.


מערכת סיוע מכירות Sales Assist מאפשרת לנציגי שירות לצפות בפרופיל הלקוח, להציג בפניו הצעות המבוססות על מידע אודות עסקות קודמות שלו בשילוב עם הבחירה הנוכחית בפניה הוא ניצב, לבדוק את מצב המלאי, לאתר פריטים בחנות ולהזמין משלוח של פריטים, שאינם זמינים במלאי המקומי, ישירות לכתובת הלקוח.

אפליקציית איסוף פריטים בתחום הקמעונאות, Pick & Pack משלבת טכנולוגיית קירבה ומיקום יחד עם מערכות ניהול מלאי הפועלות ברמת המשרד האחורי, על מנת לאפשר הכנת הזמנות יעילה יותר.

אפליקציית הטכנאי המומחה Expert Tech לתחום הטלקום משתמשת ביכולות הליבה של iOS, ובכללן FaceTime כדי לאפשר גישה קלה ונוחה למומחיות ולשירותים מבוססי מיקום לאופטימיזציה של מסלול, להצעת שירות משופר באתר הלקוח, פתרון מיטבי של בעיות ושיפור היעילות.
 
על מנת להשלים את אפליקציות MobileFirst ל-iOS, מציע שיתוף הפעולה בין החברות ללקוחות רמות נוספות של יכולות המשולבות אל תוך סביבת המובייל הארגונית:

שילוב פלטפורמות מובייל בסביבה הארגונית ממנף את מומחיות ויכולות הייעוץ של יבמ במגוון תחומי תעשייה שונים, עיצוב חוויית לקוח ושילוב מערכות ארגוניות החל מניתוח אנליטי, ניהול זרימת עבודה ואחסון בענן ועד לניהול מכשירי קצה ברמת הצי הכלל-ארגוני, אבטחה ושילוב. כלי ניהול המובייל המשופרים כוללים כיום קטלוג יישומים פרטי פנים-ארגוני, שירותי אבטחת נתונים ותנועות עסקיות, וחבילת כלי עבודה לכל פתרונות MobileFirst לסביבת iOS. נוסף על פתרונות תוכנה הפועלים באתר הלקוח, יהיו שירותים אלה זמינים גם על גבי Bluemix, פלטפורמת ענן הפיתוח ושוק הענן.

שירותי אספקה, הפעלה וניהול המטפלים בכל תהליך מחזור חיי האפליקציה, משלב הרכש, הפריסה ועד לניהול ולהרחבה, יחד עם שילובה בסביבת האבטחה הארגונית, כלים לניהול מכשירי קצה ושילוב נתונים ותהליכים. מוצעות גם אופציות חכירה ושירותי מימון המאפשרים לארגונים לעמוד בקצב ההצגה של מכשירים מעודכנים.

שירות AppleCare לארגונים מציע למחלקות טכנולוגיות מידע ולמשתמשי קצה סיוע ותמיכה במתכונת 24/7 המסופקת ע"י קבוצת שירות הלקוחות של אפל יחד עם שירותים המסופקים באתר הלקוח ע"י יבמ.

בריג'ט ואן קרלינגן, סגן נשיא בכיר בקבוצת השירותים הגלובליים של יבמ: "הפתרון אותו אנו מספקים מכוון ישירות אל מושא הביקוש החדש בארגונים: טכנולוגיות חכמות המשחררות ערך חדש בצומת שבין Big Data ובין פעילותו של היחיד במסגרת הארגון. שיתוף הפעולה שלנו משלב את המומחיות הקיימת של החברה בתחומי משק ותעשייה ומיצובה הייחודי בעולם המחשוב הארגוני, יחד עם חוויית המשתמש המעולה של אפל והמצוינות שלה בעיצוב המוצר, כדי להזניק את הביצועים של דור חדש של אנשי מקצוע".

פיליפ שילר, סגן הנשיא העולמי של אפל לשיווק עולמי: "זהו צעד גדול ל-iPhone ול-iPad בארגונים ואנו מצפים לראות את הדרכים החדשות והמלהיבות בהן ייכנסו מכשירי iOS לעבודה. עולם העסקים עבר לעידן המובייל, ו-2 החברות מביאות את הטכנולוגיה הטובה בעולם יחד עם המערכות החכמות ביותר לניהול ולניתוח אנליטי של נתונים כדי לסייע לעסקים להגדיר מחדש את האופן שבו מתבצעת העבודה".

הת'ר קוקס, מנהלת תחום חוויית הלקוח, הדיגיטל והשיווק בחטיבה העולמית של הבנקאות הצרכנית ב-Citi: "החדשנות בעולם המובייל משפיעה מהותית על האופן, שבו מספקת Citi חוויית לקוח משופרת ובמיוחד כזאת המרחיבה את המומחיות הארגונית שלנו כל הדרך עד לנקודת המפגש עם הלקוח. קיימת אנרגיה עצומה בשיתוף הפעולה שלנו עם יבמ ואפל סביב היעד של ציוד אנשי המקצוע שלנו ביכולות מובייל, שתבטחנה יתרון תחרותי חדש ותאפשרנה לנו לעצב מחדש את האופן, שבו אנו משתפים ידע כדי לשפר את איכות חיי לקוחותינו".
 
בתמונה: אפליקציית Passanger+. קרדיט צילום: אפל

מידע נוסף אודות הפתרונות החדשים של אפל ויבמ באתרים הבאים: 
אתר אפל
אתר IBM

 
טאבלט בטיסה 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות
רק בריאות, לכל הקוראים והקוראות באשר הם!!!!

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

7-13/11/21 - שבוע היזמות הגלובלית 2021

17-18/11/21 - iHLS INNOTECH 2021 
 

הכי ניצפים 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק ג' - ההפסד הצרכני - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

איך רבע מיליון לקוחות נפלו בפח ועברו להסדר המכונה בטעות "שוק סיטונאי" - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת ההונאה הגדולה שהובילה לכך שמוצרי התקשורת יקרים יותר בישראל - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: חשיפת "דבר ראשון" בעניין היועמ"ש - היבטים חמורים חדשים - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי המאת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

חשיפה: סלקום אספה ומכרה במשך שנים את כל נתוני לקוחותיה לרבות מיקומם - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

שר התקשורת חתם על הטבה רגולטורית של מאות מיליוני ש"ח ל-3 טייקונים! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן


 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים