Telecom News - דו"ח תחזית איומי הסייבר של פורטינט ל-2019 שאסור לארגונים ו-CISO להחמיץ

דו"ח תחזית איומי הסייבר של פורטינט ל-2019 שאסור לארגונים ו-CISO להחמיץ

דף הבית >> דעות ומחקרים >> מחקרים, מצגות מסמכים >> אבטחה וסייבר >> דו"ח תחזית איומי הסייבר של פורטינט ל-2019 שאסור לארגונים ו-CISO להחמיץ
דו"ח תחזית איומי הסייבר של פורטינט ל-2019 שאסור לארגונים ו-sCISO להחמיץ
מאת: מערכת Telecom News, 19.11.18, 22:15דרק מנקי

התחזיות בדו"ח חושפות שיטות וטכניקות, שישמשו את פושעי הסייבר בעתיד הקרוב, יחד עם שינויי אסטרטגיה חשובים, שיסייעו בהגנה מפני התקפות מתקרבות אלו. בין היתר, חברות וארגונים יידרשו לכלים אוטומטיים כדי להתמודד עם מתקפות הסייבר. אוטומציה, "למידת מכונה" ו"בינה מלאכותית" הן הזירות של איומי הסייבר ב-2019. למידת מכונה ובדיקות אוטומטיות מבוססות בינה מלאכותית תחשופנה נקודות תורפה חדשות ברשתות ובתוכנות.

פורטינט העוסקת בפתרונות אבטחת סייבר מקיפים, משולבים ואוטומטיים, חשפה היום את ממצאי דו"ח מפת האיומים של מעבדות FortiGuard, גוף המחקר הגלובלי של החברה, ל-2019 ומעבר. התחזיות שבדו"ח חושפות שיטות וטכניקות, שחוקרי פורטינט מעריכים, שישמשו את פושעי הסייבר בעתיד הקרוב, יחד עם שינויי אסטרטגיה חשובים, שיסייעו בהגנה מפני התקפות מתקרבות אלו. להלן ממצאי המחקר העיקריים:

מתקפות סייבר תהפוכנה ליותר חכמות ומתוחכמות
עבור ארגוני פשע רבים, טכניקות התקפה נמדדות לא רק ברמת האפקטיביות שלהן, אלא במשאבים הנדרשים כדי לפתח, לעדכן וליישם אותן. הרבה מההתקפות יכולות להשתבש ע"י התייחסות למודל הכלכלי המיושם ע"י פושעי הסייבר. שינויים אסטרטגיים אצל אנשים, תהליכים וטכנולוגיות יכולים להכריח חלק מהפושעים לחשוב מחדש על הערך הכלכלי של התמקדות בארגונים מסוימים.

אחת הדרכים, שבהן ארגונים מתמודדים עם מתקפות, היא ע"י אימוץ טכנולוגיות ואסטרטגיות חדשות כגון למידת מכונה (Machine Learning) ואוטומציה כדי לבצע פעולות הגנה מייגעות וגוזלות זמן שבד"כ דורשות רמה גבוהה של פיקוח והתערבות אנושית.

אסטרטגיות הגנה חדשות אלו צפויות להשפיע על אסטרטגיות של פושעי הסייבר ולגרום להם לשנות שיטות התקפה ולהאיץ את מאמצי הפיתוח שלהם. במאמץ להסתגל לשימוש המוגבר בלמידת מכונות ואוטומציה, החברה צופה, שקהילת פושעי הסייבר צפויה לאמץ את האסטרטגיות הבאות, שתעשיית אבטחת הסייבר כולה תצטרך לעקוב אחריהן מקרוב:

בדיקות אוטומטיות מבוססות בינה מלאכותית ( Artificial Intelligence Fuzzing- AIF) ופרצות תוכנה: Fuzzing באופן מסורתי הייתה טכניקה מתוחכמת, שנעשה בה שימוש בסביבות מעבדה ע"י חוקרי איומים מקצועיים כדי לגלות פרצות בממשקים ויישומים של חומרה ותוכנה. זאת, ע"י הזנת נתונים לא חוקיים, בלתי צפויים או חצי אקראיים לממשק או לתוכנה ולאחר מכן, ניטור תרחישים כגון קריסות, באגים, שגיאות קוד ודליפות זיכרון פוטנציאליות.

באופן היסטורי, טכניקה זו הוגבלה למספר מצומצם של חוקרים מיומנים העובדים בסביבות מעבדה. עם זאת, ככל שיכולות וכלים של למידת מכונה ייושמו על תהליכים אלה, ההערכה היא, ששיטות אלו לא רק תהפוכנה ליותר יעילות וניתנות להתאמה, אלא תהיינה זמינות לטווח רחב יותר של אנשים פחות מיומנים.

בהתאם, כמו שפושעי סייבר החלו למנף למידת מכונה לפיתוח כלי Fuzzing אוטומטיים, כך הם יוכלו להאיץ את תהליך גילוי פרצות יום אפס (Zero Day), שיוביל לעלייה של התקפות מסוג זה על פלטפורמות ותוכנות שונות.
  • פרצת יום אפס לכרייה באמצעות AIF: ברגע ש-AIF במקום, הוא יכול להצביע בקוד בתוך סביבה מבוקרת לניצול פרצת יום אפס לכרייה. הדבר יאיץ באופן משמעותי את שיעור השימוש לרעה בפרצות יום אפס. בתוך כך, ברגע שכרייה כשירות באמצעות פרצות יום אפס תתאפשר, היא תיצור התקפות מותאמות למטרות ספציפיות. הדבר ישנה את האופן בו ארגונים יצטרכו לטפל באבטחה, מאחר שלא ניתן יהיה לצפות היכן פרצות יום אפס אלו תופענה ולא כיצד להתגונן מפניהן כראוי. אתגרים אלה יהיו קשים להתמודדות עוד יותר במידה ונעשה שימוש בכלי אבטחה מדור קודם, שאינם מתקשרים זה עם זה, שעדיין קיימים בחלק מהארגונים.
  • "המחיר" של פרצות יום אפס: היסטורית, מחיר פרצות יום אפס, שנוצלו לרעה, היה גבוה למדי, בעיקר בגלל הזמן, המאמץ והמיומנות הנדרשים כדי לחשוף אותן. אך כמו שטכנולוגיית בינה מלאכותית מיושמות מסביב לשעון, הפרצות הללו תהפוכנה מנדירות לשכיחות. תופעה זו נראתה כבר במתקפות זדוניות מסורתיות יותר כמו מתקפות כופר ובוטנטים, מה שהביא את פתרונות אבטחת המידע המסורתיים לקצה. התאוצה במספר ומגוון הפרצות והניצול האפשרי שלהן, לרבות היכולות ליצור במהירות פרצות יום אפס ולספק אותן כשירות, תשפיע גם על סוגי ועלויות השירותים הזמינים ברשת האפלה.
נחילים כשירות (Swarm as a Service): התקדמות משמעותית בהתקפות מתוחכמות המופעלות ע"י טכנולוגיית מודיעין המבוססת נחילים בעלי יכולת למידה עצמית, מזמנת מציאות של שימוש בבוטנטים מבוססי נחילים הידועים בשם hivenets (כוורות). דור חדש זה של איומים ישמש ליצירת נחילים גדולים של בוטים אינטליגנטיים, שיכולים לפעול בשיתוף פעולה ובאופן אוטונומי.

רשתות נחילים אלו לא רק יגבירו את הרף במונחים של הטכנולוגיות הדרושות להגנה על ארגונים, אלא בדומה לפרצות יום אפס לכרייה, הן תשפענה גם על המודל העסקי של פושעי הסייבר. בסופו של דבר, ההשפעה העיקרית של התפתחות טכנולוגיות ושיטות התקיפה תהיה על המודלים העסקיים של קהילת פושעי הסייבר.

נכון להיום, הסביבה העסקית של פושעי הסייבר מונעת ע"י אנשים. האקרים מקצועיים נשכרים כדי לבנות כלים מותאמים אישית תמורת תשלום ואפילו ההתקדמות החדשה כגון Ransomware-as-a-Service דורשת עדיין עבודה מצד האקרים ומשאבים רבים הנדרשים להם לשם כך. עם זאת, כאשר תתאפשר אוטונומיות ושימוש בנחילים כשירות בעלי יכולת למידה עצמית, היקף האינטראקציות בין הלקוחות להאקרים יופחת משמעותית.
  • נחילים לפי מנות: היכולת לחלק נחיל למשימות שונות כדי להשיג את התוצאה הרצויה דומה מאוד לאופן שבו העולם נע לעבר וירטואליזציה. ברשת וירטואלית, משאבים יכולים לסובב למעלה או למטה מכונות וירטואליות המבוססות לחלוטין על הצורך לטפל בבעיות מסוימות, כגון רוחב פס. באופן דומה, משאבים ברשת נחיל יכולים להיות מוקצים או מוקצים מחדש כדי להתמודד עם אתגרים ספציפיים הקיימים בשרשרת ההתקפה.
נחיל, שתוכנת מראש ע"י פושעים עם מגוון של כלי ניתוח ויכולות ניצול לרעה, בשילוב עם יכולות למידה עצמית ויכולת לתקשר ביניהם, הופכת את החיים של פושעי הסייבר לפשוטים יותר על ידי כך, שהם יכולים להזמין את המתקפה שהם רוצים כמו מנות מתוך תפריט של מסעדה.
 
האתגר של למידת מכונה: למידת מכונה הוא אחד הכלים המבטיחים ביותר בארגז הכלים של האבטחה ההגנתית. התקני אבטחה ומערכות יכולים להיות מאומנים לביצוע משימות ספציפיות באופן עצמאי, כגון התנהגויות בסיסיות, שימוש בניתוח התנהגותי כדי לזהות איומים מתוחכמים או מעקב ועדכון מכשירים.

למרבה הצער, תהליך זה יכול להיות מנוצל לרעה גם ע"י פושעי סייבר. פושעים אלה יכולים לסמן כמטרה את תהליכי למידת המכונה ולדאוג, שההתקנים או המערכות לא יעדכנו עדכוני תוכנה הרלוונטיים אליהם, יתעלמו מיישומים משיקים ותרחישים שונים ויפעלו כך, שלא ניתן יהיה לזהות זאת. לאפשרויות אלו תהיה השפעה אבולוציונית חשובה על העתיד של למידת מכונה וטכנולוגיית בינה מלאכותית.

ההתגוננות הארגונית תהפוך ליותר מתוחכמת
כדי לנטרל התפתחויות אלו, ארגונים יצטרכו להמשיך להעלות את הרף מול פשיעת הסייבר. כל אחת מאסטרטגיות ההגנה והאבטחה הבאות תשפיע על ארגוני פשיעת הסייבר ותאלץ אותם לשנות טקטיקות, לשנות התקפות ולפתח דרכים חדשות לזיהוי הזדמנויות. עלות שיגור ההתקפות שלהם תעלה בכך, שתחייב לגייס כוח אדם נוסף, להשקיע יותר משאבים עבור אותה תוצאה או למצוא עוד רשת נגישה, שניתן לנצל לרעה.

טקטיקת הטעיה מתקדמת: שילוב טכניקות הטעיה בתוך אסטרטגיות אבטחה המציגות מידע כוזב על מבנה הרשת יאלץ את התוקפים לאמת ללא הרף את המידע הקיים ברשותם, להשקיע זמן ומשאבים כדי לאתר תוצאות חיוביות שגויות (False Positives) ולהבטיח, שהמשאבים, שהם רואים ברשת, הם לגיטימיים. ומכיוון שאת כל ההתקפות על משאבי רשת מזויפים ניתן לאתר באופן מידי ולהפעיל אמצעי נגד, התוקפים יצטרכו להיות זהירים מאוד אפילו בביצוע פעולות בסיסיות מאוד.

שיתוף פעולה פתוח ומאוחד: אחת הדרכים הקלות ביותר עבור פושעי סייבר למקסם את ההשקעה במתקפה קיימת, ואולי להתחמק מגילוי, היא פשוט לבצע שינוי קטן, אפילו משהו בסיסי, כמו שינוי כתובת ה-IP. דרך יעילה להתמודד עם איומים אלה היא שיתוף מידע מודיעני סביב איומים קיימים.

שיתוף מידע זה סביב האיומים המתעדכנים באופן תדיר מאפשר לספקי אבטחה ולקוחותיהם להתעדכן במפת האיומים הקיימת. מאמצי שיתוף פעולה פתוחים בין ארגוני מחקר של איומים, אמנות והסכמים בתעשייה, יצרני פתרונות אבטחה ורשויות אכיפת חוק, יקצרו באופן משמעותי את הזמן הנדרש לזיהוי איומים חדשים ע"י חשיפת הטקטיקות, שבהן משתמשים התוקפים ושיתופן.

עם זאת, במקום להיות תגובתי, יישום של ניתוח התנהגותי על נתונים חיים תוך שיתוף מידע בין גופים שונים יאפשר לחברות וארגונים, שמתגוננים ממתקפות, לחזות התנהגויות חשודות של תוכנות זדוניות ובכך 'לפגוע' במודל של פושעי הסייבר למנף שוב ושוב תוכנות זדוניות קיימות על חברות שונות.

מהירות, אינטגרציה ואוטומציה - יסודות קריטיים של אבטחת סייבר
אסטרטגית אבטחת מידע עתידית הכוללת אוטומציה או למידת מכונה לא יכולה להתקיים ללא אמצעים לאיסוף, עיבוד ופעולות כנגד איומים באופן משולב וזאת ,כדי להפיק תגובה חכמה.

כדי להתמודד עם התחכום הגובר של האיומים, על הארגונים לשלב את כל מרכיבי האבטחה במארג אבטחה (Security Fabric) כדי למצוא ולהגיב במהירות ובהתאמה. מודיעין איומים מתקדם, משותף ומתואם לכל רכיבי האבטחה צריך להיות אוטומטי כדי לקצר את חלון הזמן לאיתור המתקפה ולתיקון הנדרש.

אינטגרציה של מוצרים נקודתיים הפרוסים על פני הרשת המבוזרת, בשילוב עם חלוקה אסטרטגית, יסייעו באופן משמעותי לחברות וארגונים להתמודד טוב יותר עם האיומים שהופכים לחכמים יותר ויותר.

דרק מנקי, (בתמונה למעלה), אסטרטג אבטחה גלובלי בכיר בפורטינט: "אנו רואים התקדמות משמעותית בכלים ובשירותים של פושעי סייבר הממנפים אוטומציה ובינה מלאכותית. ארגונים צריכים לחשוב מחדש על האסטרטגיה שלהם כדי לחזות טוב יותר את האיומים ולהילחם במניעים הכלכליים המאלצים את פושעי הסייבר לקדם דרכי פעולה חדשות במקום אלו שנכשלו.

במקום לעסוק במרוץ חימוש מתמיד, ארגונים צריכים לאמץ אוטומציה ובינה מלאכותית כדי לכווץ את מרחב התקיפה מחדירה לגילוי ומגילוי לחסימה. ניתן להשיג זאת ע"י שילוב של רכיבי אבטחה בתוך מארג אבטחה מגובש, שמשתף באופן דינמי מידע על איומים עבור הגנה רחבה ונראות על פני כל חלקי הרשת מה-IoT ועד הענן".
 
CYBER FREE 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
21.5.24 - Axis Tel Aviv 2024

13.3.24 - כנס השפעה בסייבר.

19.3.24 - Europe Days 2024 Conference

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים