דו"ח 2022: ב-2021 התארך זמן השהייה החציוני ברשת המותקפת ב-36%

דף הבית >> דעות ומחקרים >> מחקרים, מצגות מסמכים >> אבטחה וסייבר >> דו"ח 2022: ב-2021 התארך זמן השהייה החציוני ברשת המותקפת ב-36%
דו"ח 2022: ב-2021 התארך זמן השהייה החציוני ברשת המותקפת בשיעור של 36%
מאת: מערכת Telecom News, 8.6.22, 11:01CYBER FREE
 
הדו"ח מסכם ממצאי מחקר של 144 מתקפות סייבר, שבוצעו ב-2021 על ארגונים בכל הגדלים. מטרתו היא לעזור לצוותי אבטחת הסייבר בארגונים להבין טוב באילו כלים ושיטות משתמשים התוקפים, כיצד לזהות פעילות זדונית ברשת הארגונית וכיצד להתגונן מפניה.
 
סופוס (Sophos), חברת אבטחת מידע וסייבר, פרסמה את דו"ח Active Adversary Playbook 2022 ובו פרטים על התנהגות התוקפים במרחב הסייבר כפי שנצפתה במהלך 2021 ע"י צוות התגובה המהירה של החברה. 
 
הדו"ח מסכם את ממצאי המחקר של 144 מתקפות סייבר שבוצעו ב-2021 על ארגונים בכל הגדלים ומכל ענפי השוק ב-17 מדינות. ענפי המשק שנפגעו בשיעור הגבוה ביותר הם ענף הייצור (17%), ענף הקמעונאות (14%), ענף שירותי הבריאות (13%), ענף ההיי טק (9%), ענף הבנייה (8%) ומוסדות חינוך והשכלה גבוהה (6%).
 
מטרת הדו"ח היא לעזור לצוותי אבטחת הסייבר בארגונים להבין טוב באילו כלים ושיטות משתמשים התוקפים, כיצד לזהות פעילות זדונית ברשת הארגונית וכיצד להתגונן מפניה.
 
על פי הממצאים, ב-2021 התארך זמן השהייה החציוני ברשת המותקפת בשיעור של 36% מ־11 ימים ב-2020 ל־15 ימים ב-2021. כ"כ, חושף הדוח את השלכותיהן של חולשות האבטחה ProxyShell בשרתי Microsoft Exchange, שהחברה מאמינה, שנוצלו ע"י סוחרי גישה ראשונית (Initial Access Brokers או בקיצור IABs) לפריצה לרשתות ארגוניות ומכירת הגישה לעברייני סייבר אחרים לצורך ביצוע מתקפות משלהם.
 
עוד נמצא במחקר, שזמן השהייה ברשת המותקפת ארוך יותר בארגונים קטנים. זמן השהייה ברשת המותקפת של ארגונים המעסיקים עד ל־250 עובדים עומד על 51 ימים לערך, לעומת זמן שהייה של 20 ימים בארגונים המעסיקים 3,000 עד 5,000 עובדים.
 
סופוס
 
ממצאים עיקריים נוספים של מחקר Playbooks:
 
זמן השהייה החציוני ברשת הארגונית עד לגילוי החדירה היה ארוך יותר בארגונים קטנים וענפי שוק עם אמצעי אבטחת סייבר פחות מקיפים, וכן במקרים של חדירות "רדומות", שבהן אורבים התוקפים ברשת הארגונית מבלי לפתוח במתקפה, שתחשוף את דבר הפריצה לרשת כמו מתקפת כופר. זמן השהייה החציוני בארגונים שנפגעו ממתקפת כופרה עמד על 11 ימים. במקרים שבהם התוקפים פרצו לרשת הארגונית מבלי להוציא לפועל מתקפה משמעותית כמו מתקפת כופר (שיעור של 23% מהמקרים שנחקרו), עמד זמן השהייה החציוני על 34 ימים. זמני שהייה ארוכים יותר נצפו גם במוסדות חינוך והשכלה גבוהה ובארגונים קטנים המעסיקים עד ל־500 עובדים
 
זמני שהייה ארוכים יותר ברשת הארגונית ופרצות אבטחה, שלא תוקנו, חושפות את אותו ארגון ליותר ממתקפה אחת. חקירות של מתקפות סייבר חשפו מקרים, שבהם אותו ארגון הותקף ע"י כמה תוקפי סייבר במקביל, ובהם סוחרי גישה ראשונית, קבוצות כופרה וכורי מטבעות וירטואליים.
 
על רקע הירידה שנצפתה בשימוש בפרוטוקול RDP כווקטור תקיפה לצורך השגת גישה לרשת הארגונית מרחוק, נרשמה דווקא עלייה בשימוש בפרוטוקול לצורך תנועה רוחבית בתוך הרשת המותקפת. ב-2020, עמד שיעור השימוש בפרוטוקול RDP כווקטור תקיפה להשגת גישה מרחוק על 32% ואילו ב-2021 ירד השיעור ל־13%. זאת מגמה חיובית המשקפת את המאמץ, שעשו ארגונים להקטנת שטח פני ההתקפה שלהם, אך מוקדם מדי כדי לחגוג מכיוון שבד בבד נרשמה עלייה בשימוש בפרוטוקול RDP לצורך תנועה רוחבית בתוך הרשת המותקפת. על פי הממצאים של החברה, ב-2021 השתמשו התוקפים בפרוטוקול RDP לתנועה רוחבית ברשת המותקפת בשיעור של 82% מהמקרים שנחקרו, עלייה בשיעור של 69% לעומת 2020.
 
 
פעילות משולבת של כלי תקיפה נפוצים היא דרך אמינה לזהות חדירות לרשת. חקירת מתקפות הסייבר העלתה, שב-2021 נצפה שימוש משולב בסקריפטים של PowerShell וכלי אוטומציה נוספים ב־64% מהמתקפות; שילוב של PowerShell ו־Cobalt Strike נצפה ב־56% מהמתקפות ושילוב של PowerShell ו־PsExec נצפה ב־51% מהמתקפות. זיהוי הפעילות המשולבת הזאת יכול לשמש כסמן אזהרה אמין למתקפה ממשמשת ובאה או כעדות לקיומה של מתקפה פעילה.
 
שיעור של 50% ממתקפות הכופר כללו גם גניבת מידע, כשמרווח הזמן הממוצע בין גניבת המידע להתפרצות מתקפת הכופר עמד על 4.28 ימים. שיעור של 73% מהמקרים שלהם הגיבה סופוס ב-2021 היו מתקפת כופר. מתוכן, שיעור של 50% כללו גניבת מידע מארגונים. גניבת המידע היא בד"כ השלב האחרון של המתקפה לפני ביצוע מתקפת הכופר וממצאי המחקר מראים, שמרווח הזמן הממוצע בין גניבת המידע להתרפצות מתקפת הכופר עמד על 4.28 ימים, בעוד שמרווח הזמן החציוני עמד על 1.84 ימים
 
Conti הייתה תוכנת הכופר הנפוצה ביותר ב-2021 ושימשה לביצוע 18% ממתקפות הכופר. תוכנת הכופר REvil שימשה באחת מכל 10 מתקפות כופר, ופעילות ערה נרשמה גם מצד DarkSide - משפחת תוכנת כופר המוצעות במודל כופר־כשירות (RaaS) והקבוצה האחראית על מתקפת הסייבר על חברת הנפט האמריקאית קולוניאל פייפליין (Colonial Pipeline) - ותוכנת הכופר Black KingDom, שזוהתה לראשונה במרץ 2021, זמן קצר לאחר גילוי חולשת האבטחה ProxyLogon. המחקר זיהה 41 קבוצות תקיפה שונות, שהיו מעורבות ב־144 מתקפות הכופר שנחקרו. מתוכן, 28 הן קבוצות חדשות, שזוהו לראשונה ב-2021. לעומתן, 18 קבוצות, שהיו מעורבות במתקפות כופר ב-2020 נעלמו ממרחב הסייבר ב-2021.
סופוס
 
 
ג'ון שייר, (בתמונה משמאל), יועץ אבטחה בכיר בסופוס: "עולם פשיעת הסייבר הופך למגוון מאוד והתפתחו בו התמחויות של ממש. סחר בגישה ראשונית (IAB) הוא מודל עסקי חדש בתחום פשיעת הסייבר, שבו פורצים תוקפים לרשת ארגונית, אוספים מידע על הרשת המותקפת, משתילים בה דלת אחורית ואז מוכרים את הגישה לקבוצות העוסקות במתקפות כופרה.ג'ון שייר יחצ
 
מתקפות הסייבר הופכות למתוחכמות, ממוקדות ותכליתיות יותר. כלים ושיטות תקיפה חדשים צצים חדשות לבקרים וארגונים רבים מתקשים לעמוד בקצב. לכן, קיימת חשיבות רבה לכך, שצוותי אבטחת הסייבר יכירו את שרשרת המתקפה וסימני האזהרה בכל שלב שלה כדי שיוכלו לזהות מתקפות ולנטרלן מוקדם ככל האפשר.
 
מבחינת התוקפים, לארגונים גדולים יותר יש ערך גדול יותר ולכן הם ממקדים מאמץ בפריצה לרשת, השגת המטרה מהר ככל האפשר ואז נעלמים כלעומת שבאו. לארגונים קטנים יש ערך נמוך יותר בעיני התוקפים ולכן הם מרשים לעצמם לארוב להזדמנויות ברשת הארגונית במשך זמן ארוך יותר.
ייתכן גם שהסיבה לזמן השהייה הארוך יותר ברשתות של ארגונים קטנים נעוצה בכך, שהתוקפים האלה פחות מנוסים וזקוקים ליותר זמן כדי למצוא את דרכם ולתכנן את צעדיהם מרגע שהשיגו גישה לרשת. סיבה נוספת היא, שעל פי רוב לארגונים קטנים יותר יש פחות אמצעים לזיהוי מתקפות סייבר ומניעתן. כך, שהתוקפים יכולים לפעול ברשת זמן ארוך יותר באין מפריע.
 
על רקע חולשות האבטחה ProxyLogon ו־ProxyShell והתגברות פעילותם של סוחרי גישה ראשונית, אנו עדים ליותר מקרים, שבהם אותו ארגון מותקף ע"י כמה תוקפים שונים. בארגונים גדולים, מדרבנת התחרות הזאת את התוקפים לא לבזבז זמן ולהזדרז בהשגת המטרה לפני שמישהו מהמתחרים יקדים אותם.
 
סימני האזהרה שלהם צריכים להיות ערים ארגונים כוללים זיהוי פעילות בכלי לגטימי (כמו PowerShell), פעילות משולבת של כמה כלים או כל פעילות אחרת במקום או שעה חריגים.
 
חשוב לדעת, שתיתכננה תקופות, שבהן לא תירשם פעילות חשודה רבה, או בכלל, אבל זה לא אומר שהרשת לא בסכנה. לדוגמה: סביר להניח, שהיקף ניצול חולשות האבטחה ProxyLogon או ProxyShell גדול הרבה יותר ממה שאנו יודעים, כי הפורצים השתמשו בהן להשתלת סקריפטים מסוג Web Shell ודלתות אחוריות כדי להשיג גישה מתמשכת לרשת הארגונית וכי הפרצות האלו רדומות עכשיו בהמתנה להזדמנות או למכירתן לפושעי סייבר אחרים.
 
ארגונים צריכים להיות ערים לכל פעילות חשודה ברשת, ואם זוהתה כזאת - לחקור אותה ללא דיחוי. ארגונים צריכים להקפיד להתקין עדכונים לתיקון באגים וטלאי אבטחה, ובפרט בתוכנות הנמצאות בשימוש רחב בשוק, ולהקשיח את האבטחה של שירותי עבודה מרחוק. עד לסגירתן של ופרצות האבטחה והסרת כל האמצעים, ששתלו התוקפים כדי להשיג גישה מתמשכת מרחוק, נותרת הרשת הארגונית חשופה לאיומים נוספים ואלה, כנראה, לא יאחרו לבוא".
 
סופוס
 
 
 
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

29/6/2022 - בינת אקספו 2022


 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים