האם ארגונים בישראל אכן רוצים נוכחות ושימוש בסלולר ככלי עבודה?

דף הבית >> סקירות טכנולוגיות >> האם ארגונים בישראל אכן רוצים נוכחות ושימוש בסלולר ככלי עבודה?
האם ארגונים בישראל אכן רוצים נוכחות ושימוש בסלולר ככלי עבודה?
מאת: אבי וייס, 1.11.14, 18:50ענת סתיו
 
המובייל משנה את יחסי הכוחות בעסקים וארגונים ואת צורת עבודתם. האם ניתן להוכיח ROI בפרויקטים במובייל והיכן נמצאים הארגונים בישראל בתחום יישום פתרונות במובייל?
 
"הכניסה של גישת ה-BYOD לארגונים יצרה כאוס והביאה אותם לתובנה, שמה שהם מחפשים, בראש וראשונה, זה לעשות אצלם סדר בתוך הבית", מתארת ענת סתיו, מנהלת חטיבת פרויקטים וטכנולוגיות One1. "לכן, השלב הראשון הוא גיבוש אסטרטגיה לתחום המובייל. בהגדרת האסטרטגיה צריך לקבוע קדימויות לפחות לחצי שנה קדימה. קשה לחזות יותר משנה כי שוק המובייל משתנה מאוד מהר".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם ענת סתיו (בתמונה), ביחד עם ראובן כהן, מנהל תחום פרויקטים, כדי לשמוע על מימוש הרעיון של אסטרטגיית מובייל בעסקים וארגונים וביצוע פרויקטים של יישומים ניידים ואיך זה משפיע על מנהלים, עובדים, שותפים ולקוחות.
 
שאלה: מה עושה חטיבת הפרויקטים והטכנולוגיות?
ענת סתיו: "אנו חטיבה מאוד מגוונת העוסקת, בין היתר, בפתרונות ICT ידועים בשוק, לרבות פיתוח מערכות ממוחשבות, פיתוח פורטלים ופתרונות ניהול ידע באמצעות: CRM, BI, SharePoint, מחשוב ענן, פורטלים, שילוב ב-ERP וצרכים אחרים של עסקים וארגונים. אנו עוסקים בעיקר בפרויקטים ייחודיים. בין היתר, אנו מייצגים את MSP (ר"ת: My Single Point), מערכת לבקרה וניהול תכניות עבודה ופרויקטים, המותקנת בכמעט כל חברות הפיננסים בישראל.
 
חלק בלתי נפרד מהפתרונות אלה הם פתרונות המובייל - One1mobile. אולם, זה הרבה יותר ממובייל. אנו מספקים מעטפת פתרונות שלמה וכוללת לעולם המובייל. זה מעגל שלם, החל משלב הייעוץ וכלה באינטגרציה, הטמעה, תחזוקה ושדרוגים".
 
שאלה: מה עסקים וארגונים בישראל מחפשים ומבקשים בתחום המובייל?
תשובה: "אנו חברה המספקת שירותים לארגונים, שמחפשים שותף נאמן, כדי להשיג את היעדים העסקיים שלהם. זה כולל דרישה למובילות טכנולוגית. לכן, הם רוצים להיכנס לעולם המובייל.
 
זה לא רק פתרון טכנולוגי. בד"כ הדרישה בארגון מתחילה מאנשי המכירות והשיווק ומעובדים המסתובבים הרבה בשטח. כולם רוצים נגישות טובה ומהירה למשאבי הארגון כשהם בתנועה. הנגישות הזו מושגת רק במובייל".  
 
שאלה: מה אתם מציעים לארגונים?
תשובה: "היינו בעולם המובייל עוד הרבה לפני פריחת עולם הסמארטפונים. בעבר, ארגונים ביקשו יישומים ניידים, שהיו בעיקר שליחת מסרונים – SMS. אולם, השוק זז מהר קדימה. אנו, כמובן התאמנו את עצמנו לשינויים, שנוצרו בשוק, כדי שנשמור על מובילות טכנולוגית.
 
השלב הראשון הוא ניתוח מצב וצרכים ומתן המלצות. זה למעשה תהליך שלם של ייעוץ להנהלת הארגון איך להיכנס לעולם המובייל.
 
חלק מהארגונים מבקשים פיתוח של אפליקציית סלולר, חלק מבקשים פיתוח של פורטל נייד והרוב מעוניינים לקשר את הכל למערכות הקיימות.
 
יש היום בעיה של זיהוי הצרכים הקיימים בשוק ואיך הם משפיעים על הארגונים. זה הגיע בעיקר מכניסת גישת ה-BYOD לארגונים. בהתחלה, מנהלים התנגדו לזה, אבל כיום ההתנגדות הזו נעלמה. ברור לכולם, שעדיף שהעובדים יבחרו בעצמם את הסמארטפון ואת הטאבלט שלהם.
 
כשמתחילים לממש את האסטרטגיה נוכחים, שהעובדים מתחילים להתכנס בחזרה לתוך הארגון, ויחידת ה-IT בארגון חוזרת ומקבלת שליטה, והיא חוזרת לנהל את ה-Flow הארגוני, שברח לה מהידיים, עם כניסת ה-BYOD לארגון.
 
היו ארגונים, שנכנסו לעולם המובייל לא נכון והפסיקו את הפרויקטים וכשלו במהלך של מעבר למובייל. אין תועלת בכתיבה סתמית של אפליקציות. זה לא עובד אם המהלך הזה לא מחובר לאקוסיסטם שלם סביב הארגון ובתוכו.
 
במקביל, יש כיום נכונות ללכת על פרויקטים בקוד פתוח, שזה חידוש בתחום בו אנו עוסקים. יש קשיים בגישה הזו בעיקר בתחום השדרוגים המהירים הנדרשים עם כל החלפת מכשיר נייד במכשיר מתקדם יותר עם גרסת מערכת הפעלה מתקדמת יותר. הצורך בעדכונים מהירים היא קריטית היום בעולם הנייד.
 
לכן, אנו מציעים לארגונים להשתמש בכלים יותר קשיחים וטובים. למשל, אנו מייצגים את IBM Worklight, שזו תשתית התומכת במגוון רחב של מערכות הפעלה ניידות, תומכת ב-HTML5, בפתרונות Native, בשילוב במערכות ארגוניות קיימות ועתידיות ועוד.
 
ביצענו פרויקטים מאוד מורכבים בתחום הזה, למשל פתרונות GIS ניידים בכלים של ESRI. כך, שאנו מסוגלים לענות על כל צורך גם אם הוא מסובך ודורש שילוב של מערכות רבות".
 
שאלה: מה אתם ממליצים לארגונים?
תשובה: "אנו ממליצים להם, שקודם כל יהיו מוכנים מבחינת התכנים והתשתיות. ארגונים, בגלל הלחץ שבא מלמטה, מבפנים ומבחוץ, רוצים את הכל במובייל ומהר. אולם, מי שמפעיל אפליקציות מובייל יודע, שהדבר החשוב ביותר הוא, שהן תהיינה זריזות וקלות. העצמת חוויית המשתמש היא דבר החשוב ביותר. הניראות מאוד חשובה לפעמים יותר מהתוכן. בנוסף, יש לחבר את האפליקציה למערכות התומכות מאחור. אנו מכירים את המערכות מאחור ולכן יודעים לבצע את החיבורים הללו מאוד מהר. חשוב, שהארגון יחבר את כל המערכות שלו למובייל כי אחרת זה לא יביא לו תועלת.
 
הצורך בחיבוריות מאוד בולט בפתרונות מובייל, שאנו מפתחים למוקדי שירות. בלי חיבור למשל ל-CRM, אין בכלל מה להתקדם במוקדי שירות עם המובייל. כמובן, חשוב לחבר את המובייל גם לרשתות חברתיות ולפלטפורמות נוספות.
 
אנו מציעים ללקוחות בתחום מוקדי השירות פתרונות של Pivotal CRM כדי לחבר את המובייל לתהליכי השירות הפנימיים של הארגון.
 
יש כיום רצון של עובדים ומנהלים רבים לעבוד מחוץ לארגון. זה דורש שילוב של כלי אבטחה וניהול מכשירי קצה מרחוק. בארגונים שיש להם הרבה אנשי שטח, הרצון לפתרונות של 'עבודה מרחוק' במובייל מאוד בולט".
 
שאלה: האם המנהלים הישראליים באמת רוצים את פתרונות המובייל כמו שזה מיושם במדינות המערב?
תשובה: "זה תלוי במגזר שאליו אתה מתייחס. יש מגזרים, שהמובייל עדיין לא קורה. מה שאנו מזהים בשוק, שיש רצון לספק מובייל לחיבור החוץ-ארגוני. הקטע של שמירת הקשר עם הלקוחות נעשה היום חשוב. רבים רוצים אפליקציות כדי לשמור על הקשר עם הלקוחות. זה מה שמעסיק אותנו הכי הרבה.
 
תחום שני שמבוקש הוא פורטלים מותאמים למובייל. לעניות דעתי, פורטל מותאם לא מחליף אפליקציה. אין באתר את היכולות שניתן לספק למשתמשים באפליקציה. גם יותר קל לשווק אפליקציה מאשר פורטל מותאם".
 
שאלה: כמה זמן נמשך פרויקט במובייל?
תשובה: "אלה פרויקטים קצרים יחסית. ארגונים הולכים בעיקר על פרויקטים שיש בהםROI  מהיר. רוב הפרויקטים נגמרים בפחות מ-3 חודשים".
 
שאלה: תוכלי לתת דוגמה של פרויקט, שהוכיח ROI מהיר?
תשובה: "יש לי דוגמה מצוינת וזו האפליקציה של חברת הבניה דניה-סיבוס. הם ביקשו וקיבלו אפליקציית סלולר מלאה לכל הפלטפורמות הניידות, אפליקציה המראה לקונה את הכל ומספקת לו את כל הכלים. זה כולל את כל המשימות, שדרשו עד היום מהקונה להגיע למשרדים של דניה-סיבוס, לרבות שינויים בדירה, אישורים, מפרטים, עדכונים, הכל נעשה במובייל. זה חסך להם למשל אנשי שירות, שישבו במשרדים וקיבלו את הקונים וישבו איתם עם ניירת, על כל שינוי הכי קטן בדירה.
 
המהלך של דניה-סיבוס הפך את כל תהליך רכישת הדירה להיות יעיל, מהיר, נייד, ידידותי ויצר שביעות רצון אצל הלקוחות. פרויקט כזה מהדק מאוד את הקשר בין הקונה לחברה".
 
שאלה: יש הרבה פרויקטים מלהיבים מהסוג הזה?
תשובה: "דניה-סיבוס היו פורצי דרך בתחום חברות הבנייה. לצערי, יש מעט פורצי דרך בשוק. יש גם פריצות דרך בתחום חברות התעופה וגם בכמה עיריות.
 
הכי בולטת זו עיריית חיפה, שפיתחנו לה אפליקציה מאוד מתקדמת לקשר עם האזרחים, תושבי חיפה. זה כולל את כל המעטפת העירונית של שירותים ומידע, כולל אפשרות לזיהוי מיקום המתקשר ב-GPS, למשל כאשר המתקשר מדווח על מפגע ברחוב. זה גם מאפשר שליחת הודעות לאזרחים מסוג של Push Notifications. הם עשו בזה כבר שימוש במבצע 'צוק איתן'. המערכת הזו ממשיכה להתפתח. כך, שעיריית חיפה היא גם פורצת דרך בתחום המובייל המוניציפלי בישראל".
 
שאלה: איך אתם מתמודדים עם ההחלפה המהירה של גרסאות מערכות ההפעלה הניידות?
תשובה: "קודם כל, אנו מציבים את כל האפליקציות, שאנו מפתחים, בחנויות של גוגל ואפל. שנית, אנו מציעים ללקוחות שלנו לעבוד עם פלטפורמות, שקל לעדכן אותן. אנו מאוד מאמינים בבניית תשתיות נכונות בארגון. אם הארגון לא לוקח מאתנו פתרון הכולל תשתיות, הוא מהר מאוד יגלה, שהפתרון שהזמין, מתאים לגרסת מערכת הפעלה המתיישנת מהר מאוד. ממש מהר. 
 
לנו יש יתרון, שאנו מכירים גם את המערכות הפנימיות הקיימות בארגונים. כך, אנו יכולים לתת להם את הייעוץ הנכון ואת האינטגרציה המתאימה למה שיש להם. הלקוחות שלנו הם מכל מגזרי השוק, קטנים כגדולים. לרוב הלקוחות שלנו יש כבר ניסיון קודם אתנו. לכן, הם פונים אלינו כדי לקבל ייעוץ ופתרונות מובייל. הם יודעים, שאנו מכירים את המערכות הפנימיות שלהם ונדע לחבר את המערכות הללו לפתרונות המובייל.
 
בד"כ ארגונים מתחילים עם פתרון בקטן, מתנסים ואז עוברים לפתרון מלא ובהמשך מגדילים ומעדכנים את היקף הכיסוי. לכן, אנו מחדדים את הנקודה של צורך בעדכונים מתמידים, מה שמחייב תשתית מתאימה לשדרוגים. אם התשתית לא מוכנה, האפליקציות לא תצלחנה לשרוד לאורך זמן. גם אם התרבות הארגונית לא תומכת במובייל, יש סיכוי גדול, שהפרויקט ייכשל. יש עדיין מקרים כאלה אבל זה הולך ומתמעט כי ההכרה בנחיצות של המובייל חודרת לכל שכבות השוק".
 
שאלה: לאן אתם הולכים ומתפתחים?
תשובה: "מהניסיון שלנו, לקוחות לא אוהבים להיות משועבדים לפתרון אחד או לספק אחד. לכן, אנו מחפשים להיות במקום בו נהיה בעלי ראייה הוליסטית הטובה ביותר ללקוחות שלנו. שנדע לאבחן נכון מה עונה לצרכים של כל לקוח, מה עונה בדיוק לליבת העסקים שלו.
 
לכן, אנו מעוניינים להתפתח במגזרים נוספים, שבהם אין לנו כיום כמעט נוכחות. אנו חזקים יותר בתחום השירותים הציבוריים למיניהם ובתחום פתרונות ה-CRM. אנו מעוניינים להתפתח בשאר התחומים ולכן אנו מפתחים את היכולות הללו אצלנו".
 
שאלה: מה החלום המקצועי שלך?
ענת סתיו: "החלום שלי להיות One Step Ahead. להיות צעד אחד לפני הלקוחות שלנו. דהיינו: להיות המומחה המוביל בשוק ולדעת מה נותן ערך ללקוח. כך, הלקוח ירצה להיות שותף שלנו ויוכל לסמוך עלינו.
 
אנו נמצאים כעת בשלבי בניית תכנית העבודה שלנו לשנת 2015. מניתוח צרכי הלקוחות שלנו אנו בונים את הפתרונות, שנוכל להביא להם, פתרונות, שאין היום בשוק. אנו בהחלט מרוכזים בהבאת חדשנות ומתן מענה מדויק לצרכי הלקוחות, פתרונות הבאים מהמקום, שמבין את הצרכים שלהם בתחום הנייד ורצון לספק להם את הפתרונות הנכונים והעדכניים ביותר בעולם הסלולר".
 
One1
מדברים בסלולר 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.


 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים