האם iChoozU היא ה- Waze הבאה?

דף הבית >> חדשות סטארטאפים >> האם iChoozU היא ה- Waze הבאה?
האם iChoozU היא ה- Waze הבאה?
מאת: אבי וייס, 24.6.13, 23:50שמואל אוקון
 
בלעדי: חשיפת חברת ההזנק iChoozU המאמינה שהיא זו שתהיה בשנת 2014 אף יותר מוצלחת מ- Waze: היא מספקת חיוג רק אם הצד השני זמין לקבל שיחה ושירותי חיוג נוספים, שמורידים עומסים מרשת הסלולר וחוסכים בזמן הסוללה של המכשיר הנייד בצורה משמעותית. המחייג לא צריך להמתין עד שמתבצע הצלצול ולגלות אחרי כמה צלצולים שהצד השני לא עונה, תפוס או לא קיים.
 
"Waze פונה לקהל פוטנציאלי של עד 1 מיליארד משתמשים בעולם הסלולר, שמשתמשים בתוכנה שלה בעת שהם נוהגים ברכב ורוצים להגיע ליעד בצורה טובה ומהירה יותר. זה כמה שעות לכל היותר ביום ולא כל יום. אני פונה לקהל פוטנציאלי של כ- 7 מיליארד משתמשים פוטנציאליים. למעשה, לכל עולם משתמשי הסלולר בכל גיל ובכל מצב של שימוש. הציבור הזה זקוק לסלולר לצרכי חיוג כל הזמן, בכל מקום", חוזר ומדגיש שמואל אוקון, מנכ"ל ומייסד iChoozU. "בנוסף, יש יתרונות רבים למערכת שלנו. למשל עניין הסוללה. Waze 'גומרת' את הסוללה בגלל, שהמערכת שלה כל הזמן מחוברת לרשת. היא מתעדכנת כל הזמן מרשת האינטרנט וגם מעבדת נתוני מפה ו- GPS המוזנים כל הזמן למכשיר. אצלנו, המערכת פועלת במצב 'המתנה' של המכשיר. המידע עובר בערוץ ה- Data במנות מאוד זעירות ומונע את החיוג החוזר, מה שמחסל מהר את הסוללה, בדיוק באותה מהירות כמו ב- Waze".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם שמואל אוקון, (בתמונה), לאחר שחשפתי (ראו כאן) את דבר קיומה של החברה הצעירה הזו, (שפעלה בחשאיות "מתחת לרדאר"), בלי שיכולתי להציג בחשיפה הראשונית את כוונותיה, פיתוחיה ויכולותיה.
 
לחברה, שנמצאת ממש בתחילת דרכה, יש פלטפורמה לעולם הסלולר היכולה (כך לטענת היזמים) להיות Waze הבאה, ויותר מ- Waze, בגלל ההיקף העצום של הלקוחות, שיכולים להרוויח מיישום הפלטפורמה הזו במכשיר שלהם.    
 
שאלה: איך הגעת לרעיון של iChoozU?
שמואל אוקון: "יש לי פטנטים העושים חלק מהדברים, שאני מציע כעת ב- iChoozU. אולם, הם לא הגיעו בזמנו לשלב מימוש. זאת, כי היה צורך להריץ תוכנה וחומרה ברשת הסלולרית. מאוד קשה לחברת הזנק או לכל חברה אחרת להיכנס לתוך הרשת הסלולרית. יש כאן חסמים רגולטוריים, טכנולוגיים ושיווקיים מאוד מורכבים.
 
אולם, כיום, עם התפשטות תופעת הסמארטפונים והטאבלטים הסלולריים, נולדה היכולת לבצע את מה שהמצאתי, בלי תלות ברשת הסלולר של המפעיל, אלא אם המפעיל מעוניין ליישם את הפלטפורמה הזו בעצמו ברשת שלו. אני עובד כרגע 'מעל לראש' של מפעילי הסלולר, בכל העולם, על כל רשתות הסלולר ובכל טכנולוגיות הסלולר ומערכות ההפעלה שיש במכשירי הקצה.
 
כבר לפני 14 שנה רשמתי פטנט ראשון על קשר סלולרי בין אנשים, שנועד לייצר עוד שיחות. זה הבסיס ליצירת רשתות חברתיות בסלולר. בהמשך, גיליתי שיש עוד נושא חשוב הדורש טיפול, שלא הייתי ער לו בזמנו: שיחות שלא יצאו לפועל.
 
כיום, יותר מ- 30% מהשיחות לא יוצאות לפועל. באזורים מסוימים, למשל באזור וושינגטון בארה"ב, בשעות מסוימות של היממה כשיש עומסים, כ- 50% מהשיחות לא יוצאות לפועל. זו תופעה ההולכת וגוברת עם כניסת הסמארטפונים לרשתות הסלולר. אני פותר בעיה זו ועוד כמה בעיות חשובות בעולם הסלולר".
 
שאלה: מה הבעיה בשיחות שלא יצאו לפועל, בין אם הצד השני תפוס, לא קיים או לא עונה?
תשובה: "יש כאן לפחות שתי בעיות: א) פגיעה בחוויית המשתמש. הוא צריך לחייג שוב ושוב לנמען אם הוא באמת רוצה להשיג אותו. ב) פגיעה בהכנסות מפעיל הסלולר משיחות שלא יצאו לפועל.
 
יש כאן בעיה נוספת למפעילי הסלולר. אחת מ- 3 הסיבות המרכזיות,שבגללן לקוחות עוברים מחברה לחברה ונוטשים את החברה הקודמת היא האכזבה מכך, שהם לא מצליחים ליצור קשר עם אלו שהם מחייגים אליהם. כך נמצא במחקרים רבים שנעשו בארה"ב. אנשים יודעים איך להתנהג עם הפסקות חשמל, עם הפסקות מים, או עם כל בעיה בשירות ציבורי אחר. אבל, הם אינם יודעים איך להתנהג עם אי קבלת שיחה בה הם מעוניינים. הם לא יודעים להתמודד עם נפילת רשת או חסימת רשת בזמן אירוע. אנשים לא מתרגשים מנפילת רשת ה- Data הסלולרית, כמו שמפריע להם נפילה של רשת ה- Voice.
 
בנוסף, חיוגים חוזרים חוסמים את הרשת למפעיל ומפריעים לכל מי שנמצא באותו תא סלולרי. זה מעמיס סתם על הרשת. אנו מציגים מערכת ההופכת את כל חווית החיוג במכשיר לפעילות במצב של Idle, שבו נעשה מינימום שימוש במשאבי רשת. זה חוסך המון בזמן הסוללה. המערכת הזו היא כמו חייגן חכם.
 
פעם, בכל מכשיר היה כפתור 'נודניק'. זה בוטל במכשירי הסלולר לפי דרישת המפעילים, כי זה תופס קווים עבור מפעילי הסלולר ומעמיס על הרשת שלהם. אולם, המפעילים לא יכולים למנוע את החיוגים החוזרים".
 
שאלה: איך הפתרון שלכם עובד?
תשובה: "אנו מחליפים את החייגן במכשיר. האפליקציה שלנו קרויה Smart-Talk. החייגן בודק אם הצד השני מוכן, קיים ומסוגל לקבל שיחה, ואז החייגן מחייג כרגיל. זה מתבצע בשנייה בין גמר הקשת המספרים לבין החיוג עצמו. המכשיר יודע מה קורה בצד השני ברגע שחייג. אם הצד השני לא יכול לקבל את השיחה - אז אין חיוג, עד שהצד השני יהיה זמין. אם הצד השני זמין אחרי זמן, המחייג מקבל חיווי על המכשיר שלו ואת האופציה לחייג או לא לחייג.
 
אני לא תלוי ברשת הסלולר, שצריכה לאשר את השיחה. האישור מתבצע בשרת שלנו שנמצא בענן. המחייג לא צריך להמתין עד שמתבצע הצלצול ולגלות אחרי כמה צלצולים שהצד השני לא עונה, תפוס או לא קיים. זו רק פונקציה אחת מני כל הפונקציות שהחייגן החכם מאפשר למשתמש הקצה.
 
בנוסף, זה שמקבל את השיחה יכול לקבוע מתי הוא זמין ומתי הוא תפוס, מי יוכל להתקשר אליו גם כשהוא תפוס ומה יקבל מתקשר אליו גם כשהוא לא זמין (למשל הודעה מוקלטת, דוא"ל, מסרון וכיו"ב).
 
אם לאחד מהצדדים אין את התוכנה שלנו, השיחה תתבצע בכל מקרה, גם אם היא לא תצא לפועל, בגלל אי זמינות. אבל, אותו צד שאין לו את התוכנה, יקבל הצעה להוריד את התוכנה, כדי לייעל את מהלך החיוגים שלו.
 
בנוסף, החיסכון בזמן הסוללה כאן הוא מאוד משמעותי. המשתמש לא צריך לעשות דבר כדי לחסוך בזמן סוללה, או כדי לשלוט בחייגן. זה מבטל לו באופן שקוף את צליל ה'תפוס' או 'אין מענה' או 'ממתין' ללא מענה. המערכת בעצמה בודקת את החיווי של הצד השני לשיחה ולפי זה היא מקבלת החלטות, בהתאם לצרכים ולפרמטרים, שקבע המשתמש עבור התוכנה בזמן התקנתה או לאחר מכן.
 
הוכח במחקרים, שלקוחות הסלולר מרוצים יותר, אם השיחה שלהם יצאה לפועל. המערכת שלנו עובדת כמו DNS לעולם הטלפוניה. היא מקבלת מידע מהמכשיר אודות מצבו. גם אם המשתמש מחליף SIM, המערכת תוכל לזהות אותו, כי היא אוגרת את המספר של הלקוח עם המספר הפנימי של המכשיר שלו".  
 
שאלה: מה מרוויחה חברת הסלולר עצמה מהחייגן שלכם?
תשובה: "חברת הסלולר רואה פתאום שיש ירידה בכמות השיחות שלא יצאו לפועל. בנוסף, היא רואה ירידה משמעותית בעומסים ברשת שלה.
 
משרד התקשורת מאד התלהב כשראה את המערכת שלנו, כי זה פתרון להוריד עומסים מרשתות סלולר בזמנים שיש בהם עומס רגעי או מתמשך. למשל: פיגועים, מלחמה, נפילת טילים, תאונות ולהבדיל: אירועים ציבוריים מכל סוג, שבהם יש הרבה קהל באזור מוגדר. בכל המקרים הללו, המערכת שלנו מאוד יעילה ומועילה למניעת קריסת רשת הסלולר".
 
שאלה: למה אתה טוען שאתם תהיו ה- Waze הבא?
תשובה: "אנו סבורים שאנו יכולים למלא את המשבצת של Waze ב- 2014. הסיבה די ברורה: יש פער של לפחות 20% בין היקף הספקטרום המוקצה לחברות הסלולר לבין הביקושים ההולכים וגואים, עקב כניסת המכשירים החדשים. פער זה גדל והולך. לכן, כמות השיחות, שלא יוצאות לפועל, הולכת וגדלה מחודש לחודש, משנה לשנה. המעבר הטכנולוגי לדורות סלולר מתקדמים כמו דור 4, לא מספיק כדי לפתור את בעיית הפער הזה.
 
לכן, האפליקציה שלנו תהפוך לצורך ממשי ולחובה, כי היא תפנה ערוצי דיבור לספק הסלולר. זה נעשה שקוף גם למשתמש וגם לספק הסלולר, עם יכולות רבות שנמצאות כעת בשלבי פיתוח מתקדמים.
 
בכל פרמטר שלא תשווה אותנו מול Waze תוכל לראות שיש לנו יתרונות לא מבוטלים, שכבר ציינתי אותם. מבחינה טכנולוגית, תוכנת Waze כל הזמן מעמיסה על רשת האיתותים (Signaling) של הרשת הסלולרית. כי כך נבנתה התוכנה של Waze. אצלנו, העדכון אל השרת שלנו בענן הוא מזערי. הפעולות שאני מבצע, עושות בדיוק הפוך למה שעושה Waze: אני מוריד עומסים מהרשת. זו פעולה אקטיבית, בניגוד ל- Waze שהיא פסיבית בהתייחס לרשת".
 
שאלה: מתי תחשפו את המערכת במלואה לציבור?
תשובה: "אנו מתכוונים להשיק את המערכת בברצלונה בפברואר 2014".
 
שאלה: מה חסר לכם כדי להשלים את הכנות להשקה?
תשובה: "אנו כעת בשלבי חיפוש של משקיע כדי לסיים את כל הפיתוחים. עד כה עבדנו בהשקעה מהכסף הפרטי שלי ועוד קצת ממשקיעים פרטיים. אנו מחפשים השקעה יותר ממשית, כדי להיות מוכנים 'לפריצה הגדולה' ב- 2014.
 
אני בשלבי אישור סופיים של פטנט נוסף, שאני רושם בארה"ב על המערכת. כך שאבטיח את הייחודיות של הפתרון שאני מציג. אני לא מכיר כל פתרון אחר בשוק, שמסוגל לפתור את הבעיות של העומסים ברשתות הסלולר כמו שאני פותר. זו סיטואציה של Win-Win עבור חברות הסלולר ועבור המשתמשים בתוכנה ברשת הסלולר".
 
שאלה: איך תפיצו את התוכנה?
תשובה: "ההפצה היא ויראלית. זה עובד מהר מאוד. בנוסף, כל מי שמוריד את התוכנה מקבל בפורטל שלנו פרופיל אישי, בו הוא יכול לקבוע את כל הפרמטרים שלו כגון: מתי יקבל שיחות וממי. זאת, אם הוא מעוניין לשנות את הפרופיל ברירת המחדל שהוא מקבל במערכת".
 
שאלה: מהיכן יגיע הכסף מהיוזמה הזו?
שמואל אוקון: "הכסף יגיע מהשירות. זה מורכב מכמה שכבות של שירות:
א. שירותי פרמיום למשתמשי הקצה, מעבר לשירות הבסיסי החינמי לכל אחד.
ב. חברות שתרצינה API כדי לפתח חייגן משל עצמן, חייגן ממותג.
ג. חברות הסלולר וכל ספק אחר שירצה להוריד עומסים מרשתות הסלולר ולשפר את חוויית השימוש במכשיר הסלולר ללקוחותיו.
 
אני מאמין בפוטנציאל של המערכת שפיתחתי ומאמין שזה יביא את המשקיעים הנכונים. אנו נלך ונשכנע את ספקי הסלולר בכל העולם שזה כדאי להם. כדאי להם לשלם סכום מזערי על כל לקוח, תמורת השיפור העצום שהם מקבלים, גם בהורדת עומסים ועמידה בלחצים של משתמשים וגם בשיפור חוויית הלקוח, מה שמוביל ליותר הכנסות למפעיל. שיחה היוצאת לפועל היא שיחה מכניסה. לקוח הקצה יקבל זאת בחינם, בכל מקרה, לפי המודל שאנו מפתחים ומציגים". 
 
iChoozU 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים