Telecom News - הדפסת 3D של מסכות עם חומרים בעלי תקינה רפואית בחזית המאבק בקורונה

הדפסת 3D של מסכות עם חומרים בעלי תקינה רפואית בחזית המאבק בקורונה

דף הבית >> חדשות לארגונים ולעסקים >> הדפסת 3D של מסכות עם חומרים בעלי תקינה רפואית בחזית המאבק בקורונה
הדפסת תלת ממד של מסכות עם חומרים בעלי תקינה רפואית בדרך לחזית המאבק בקורונה
מאת: מערכת Telecom News, 2.4.20, 13:25קרדיט מטריקס

חברות וגופים שונים במשק החליטו להירתם למטרה ועובדים מסביב לשעון, לתת מענה לצוותים הרפואיים ומערכות הבריאות הדורשים סיוע מידי. מאות מסכות רב-פעמיות כבר נמסרו לבתי החולים איכילוב, שיבא, וולפסון ולב השרון. עדכונים על מיזמים שונים של מסכות בתחתית הכתבה. עדכון אחרון: 21.5.20.

לראשונה: שיתוף פעולה חסר תקדים בין החברות סטרטסיס, מטריקס, סו-פאד, וסינרג'י אר. אם. להדפסת מסכות מגן למערכת הבריאות.

החברות סטרטסיס, חברה גלובלית בתחום הדפסת התלת ממד בעולם ומטריקס, חברת טכנולוגיה בישראל, ביחד עם, סו-פאד וסינרג'י, נרתמות למאבק משותף בקורונה.

כתגובה לבקשות מבתי חולים ומשרדי הממשלה הן משלבות כוחות כדי לסייע בהתגוננות הצוותים הרפואיים תוך מאבקם בהתפשטות המגיפה וזאת ע"י ייצור "מסכות מיגון פנים" רב פעמיות לצוותי בתי החולים.

מאות מסכות כבר נמסרו לבתי החולים איכילוב ושיבא לד''ר שלמה דדיה, מנהל מעבדות התלת ממד של איכילוב, ולד''ר דינה אורקין, מנהלת חדר ניתוח בבית חולים שיבא.

המאבק בנגיף הקורונה דורש תגובה מהירה ולעיתים מידית מבחינה רפואית ומצד הטכנולוגיות, שצריכות לספק את הפתרונות לצוות המטפל והמטופלים. טכנולוגית ההדפסה התלת ממדית הייחודית של החברות מאפשרת הדפסה עם חומרים בעלי תקינה רפואית ומאפשרת הדפסה מקומית ומענה מידי לצרכי הצוותים. חומרים אלה הם היחידים בשוק בעלי אישורים ייחודים התאומים את  התקינה הנדרשת. כך, שניתן - לאחר סטריליזציה - להשתמש בהם שוב.  

שיתוף הפעולה בין החברות מאפשר ייצור לפי דרישה ובהטמעה מקומית של מסכות הניתנות לשימוש חוזר.

מדי יום בתי החולים זורקים לפח למעלה מ-6,000  מסכות מיגון, והפתרון הרב פעמי מטפל בבעיית מחסור המיגון עם יתרונות אקולוגיים ברורים במקביל.

הדפסה בתלת ממד מאפשרת ייצור וחיבור של מסכה המתאימה לכל סוג של כיסויי מצח: מודבק, טקסטיל או גומי וכן לכל חיבור ראש - גומייה או רצועה. המסכה ניתנת לפירוק, חיטויי, כביסה חמה והרכבה מחדש לשימוש חוזר. היא עשויה מחומרים ביו קופטאביליים העמידים לחיטויי באלכוהול ו/או סטריליזציה באוטוקלב. המסכה מתאימה למשקף באורכים שונים לפי מידות איש צוות הרפואה. ניתן לייצור והרכבה עצמית בעמדת ריענון מסכות בבית החולים.

במאמץ משותף החלו לאחרונה החברות להדפיס אלפי מסכות מגן לצוותים רפואיים ברחבי העולם תוך שהן ממנפות יכולות טכנולוגיות חדשניות המשנות את תהליכי הייצור. המלחמה בקורונה מחייבת מענה מהיר ומידי והתאמה לצרכים של הצוותים בשטח, שמתאפשרת רק בעזרת הדפסה תלת ממדית, בעלת יתרונות רבים על פני שיטות ייצור המסורתיות.  

תכנון המוצר התבצע בעזרת צוותים שונים של סטרטסיס, שהפיצו את קבצי התכנון ברחבי העולם, ובכל מדינה מבוצעים שינויים לפי צרכיהם ודרישותיהם של הצוותים המקומיים, תוך הפצת הידע בין מוקדי החברה השונים. מדובר בחשיבה חדשנית ופורצת דרך, מותאמת אישית, ורסטילית ומתחשבת בסביבה.

בישראל שיתוף הפעולה עם זרוע התלת ממד, שהשיקה לאחרונה מטריקס, תחת השם Matrix 3D, היוותה גורם משמעותי בפרויקט ייצור המסכות הרב פעמיות. מטריקס, שחברה לפרויקט ביחד עם סטרטסיס, היא בעלת כ-20 שנות ניסיון בתחום הטכנולוגיה הרפואית, כשהיא מציעה פלטפורמה מקיפה ומתקדמת לניהול, פיתוח, יישום והטמעת פתרונות ליבה מנהלתיים, לוגיסטיים, בילינג (ATD) ופיננסים ופתרונות רב ערוציים, שתואמים את דרישות המערכת הרפואית ופועלים במרכזים רפואיים ומוסדות בריאות גדולים בארץ ובעולם.

במסגרת הפרויקט יהיו אחראים סו-פאד, המפיץ הראשון של תלת ממד בישראל, על הפריוקטורה של המיזם וגם יישאו בחלק מההדפסות. חברת סינרג'י, שמתמחה בעיצוב ופיתוח מוצרי פלסטיק לצד שירותי הדפסות בתלת ממד להפקת אבות טיפוס וסדרות ייצור קטנות, היא בעלת היכולות והאישורים הרגולטוריים הייחודיים לפיתוח מוצרים, מכשור רפואי ואבזרים מותאמים אישית לעולם הרפואה המיוצרים בטכנולוגיות וחומרי סטרטסיס.

מיקי ליברוס, שותף ב Matrix 3D והבעלים של חברת סינרגי אר. אם: "שיתוף הפעולה, שקיים עם חברת סטרטסיס, מהווה אבן דרך לעשייה של מטריקס בתחום הרפואה בעולם.

בעבודה משותפת אנו מצליחים לפתח מוצרי תמך רפואיים בהדפסת תלת ממד, שקיבלו היתרי שימוש במקומות רבים בעולם ומהווים מוצרים יחידים מסוגם, שקיבלו גם את אישורי משרד הבריאות בישראל וניתנים לשימוש במוסדות רפואיים.

אני שמח, שביחד באפשרותנו להמשיך לספק למטופלים ולתעשיית הרפואה טכנולוגיות מתקדמות וכלים חדשניים לרפואה מותאמת אישית ושברגעים כאלה יש לנו את האפשרות לשמור ולדאוג גם על הצוותים הרפואיים במאבקם בקורונה".

יואב זייף, מנכ''ל סטרטסיס: "בימים מאתגרים אלה, החברה גאה להדפיס פתרונות מיידים בהתאם לצרכים הייחודיים והמשתנים של בתי חולים, אנשי הצוות המסורים, וכן המטופלים ולרתום למערכה את שלל לקוחותינו.

אני מודה לאנשי החברה והשותפים שלנו, שמשקיעים מזמנם ומרצם 24/7 לעזור לאזרחי ישראל. זו שעה יפה ליזמים ולטכנולוגיות החדשניות בתוך המציאות המורכבת של היום".

קרדיט צילום תמונה עליונה: מטריקס
קרדיט צילום תמונה תחתונה: מאסיבית.

עדכון 2.4.20, 15:59: גם חברת "מאסיבית" (Massivit 3D Printing Technologies) מלוד, שפיתחה טכנולוגיה ייחודית להדפסה תלת ממדית בפורמטים גדולים ובמהירות שהיא בין פי 10 לפי 30 ממהירות הדפסת תלת ממד ׳רגילה׳, הכריזה על גיוס כללי של כלל החברה, על סניפיה בחו״ל.

המשימה: עיצוב חלקים למגן פנים ארגונומי, כזה שניתן להתאים להדפסה במדפסות המהירות של החברה. המשימה הופקדה בידי המעצב התעשייתי של החברה ולאחר מספר מודלים וניסיונות הדפסה נמצא הפתרון.
 
ארז צימרמן, מנכ״ל מאסיבית: "החברה תורמת את המגינים ישירות לצוותים רפואיים ואילו המודל הממוחשב של מגני הפנים נמצא להורדה, חינם לכולם באתר החברה וניתן להדפסה גם על מדפסות של חברות אחרות.

המודל הממוחשב נשלח לכל הלקוחות בארץ ובעולם כדי שגם הם יתרמו את חלקם. למטרה זו, מאסיבית מספקת ללקוחותיה שנרתמו למאמץ, חומר הדפסה בחינם.

לקוחות מאסיבית באיטליה, ספרד, פורטוגל, ארה"ב, תאילנד, אירלנד, בלגיה ועוד, כבר נרתמו ליוזמה ומייצרים מגני פנים לצוותי הרפואה בארצותיהם".
מאסיבית יחצ
 
עדכון 12.4.20, 12:27: עם התפשטות נגיף הקורונה גייס HIT מכון טכנולוגי חולון את מעבדת התלת ממד הפועלת במכון. המעבדה החלה ביצור מגיני פנים לצוותים הרפואיים. מגן הפנים, שעוצב ע"י רם סולל, בוגר HIT, מגן מפני זיהום טיפתי, ונועד להשלים עוד רובד הגנה על צוותי הרפואה, שבאים במגע עם חולי הקורונה. את עלות החומרים מימן המכון. 200 מגיני פנים  נמסרו לצוותי רפואה במרכז רפואי שוהם - מחלקת הנשמה והמרכז  לבריאות הנפש לב השרון.

בנוסף, הצטרף למאמץ מרכז החדשנות והיזמות HIT FUTURE, שהודיע על שיתוף פעולה עם עמותת TOM -'תיקון עולם מייקרס', שמחברת את קהילת המייקרים והמפתחים עם אנשים בעלי מוגבלויות, כדי לפתח פתרונות בקוד פתוח, שישפרו את איכות חייהם ביום יום.

השת"פ ביוזמת דנה יחיא שווקמן Product Design Lead בעמותת TOM ומרצה במחלקה לעיצוב תעשייתי בHIT-
הוביל לייצור והרכבה של 500 מגיני פנים באמצעות מדפסות התלת ממד השייכות לסטודנטים, שנמסרו ערב החג לבית החולים וולפסון. כל פעילות הסטודנטים מעיצוב תעשייתי נעשתה בהתנדבות והחומרים ניתנו כתרומה מעמותת TOM וממרכז היזמות של HIT. בימים אלה ממשיכים להדפיס כ-1,000 מגיני פנים נוספים. 

פרופ' אדוארד יעקובוב נשיא HIT: "המכון מתמודד עם האתגר העצום, שמציבה הקורונה ופועל למען הקהילה תוך העמדת היכולות הטכנולוגיות, המעבדות והידע שלו לטובת הצוותים הרפואיים. אני שמח על ההירתמות של כל המעורבים במהירות. זה הדבר הנכון לעשותו".

טלי מלאך בנאים ראש מרכז החדשנות והיזמות HIT FUTURE: "גם בימים אלה אנו פועלים להניע יזמות וחדשנות בקרב חברי הקהילה שלנו, ואנו מעודדים ומברכים עשייה יזמית חברתית התורמת למאבק במגפת הקורונה. אנו מברכים את הסטודנטים, שלקחו חלק פעיל ביוזמה ומודים להם על כך".

קרדיט תמונה תחתונה: HIT

מסכה HIT
 
עדכון 12.4.20, 17:45: ייצור מסכות (לא בהדפסת תלת-ממד) ע"י אסירים: במפעלי מערך התעסוקה של שב"ס החלו מאות אסירים פליליים ב-5 מתפרות לייצר מסכות מגן מבד כביס, שניתן לחטא, לשימוש אסירים פליליים וביטחוניים, אנשי סגל ואנשי כוחות הביטחון. העבודה במתפרות מספקת לצד הייצור החיוני של המסכות עצמן גם תעסוקה ושכר לאסירים. עד כה נתפרו כ-4,500 מסכות והייצור ממשיך כדי לספק 2 מסיכות רב פעמיות, שניתן לכבס, לכל אסיר. המוצר אחיד ונותן רמת הגנה זהה לכלואים ולסגל כאשר ההבדל היחיד הוא בצבע המסכה. סגל יעטו מסיכה בצבע תכלת, אסירים פליליים יעטו מסיכות כתומות ואסירים ביטחוניים יעטו מסיכות חומות.

עדכון 10.5.20, 13:30: דאסו סיסטמס עושה שימוש בסימולציה מדעית של עיטוש אנושי כדי לתמוך בפיתוח פרויקטים של ציוד מגן אישי (PPE). זאת, במסגרת הקהילה המקוונת הפתוחה של -COVID 19 השייכת לתוכנית ההאצה של דאסו סיסטמס ה-DEXPERIENCE LAB3.

בזמן ההתעטשות מתפשטים לחלל האויר פתוגנים שונים כולל ה- .COVID-19 סימולציות אלו מדגימות מה מתרחש כאשר אדם מתעטש ובכך מסייעות לצורך פיתוח יעיל ומותאם של מוצרי מגן אישיים שונים.

דאסו סיסטמס השתמשה ביישומי ההדמיה של תוכנת SIMULIA PowerFLOW כדי לפתח הדמיה חישובית של עיטוש אנושי ולספק תובנות לגבי פיזיקת הזרימה של ההתעטשות האנושית. ההדמיה מבוססת על נתונים כמו מהירות יציאת החלקיקים השונים מהפה בזמן ההתעטשות, גודל החלקיקים והתפשטות הנוזלים השונים. התוצאה הסופית היא מודל ריאליסטי של עיטוש המציג את מסלולי חלקיקי הריר השונים הנפלטים לאוויר בזמן ההתעטשות, והיכן הם מתיישבים כאשר האדם מאובזר בציוד מגן אישי. מדובר בהדמיות יעילות וחישוביות המאפשרות חקר מהיר לצורך עיצוב מותאם של ציוד מגן אישי, בין אם מדובר באורך המוצר, רוחבו או קביעת המרחק בין חלקי המוצר השונים.
 
דאסו סיסטמס

עדכון 21.5.20, 15:30: בפקולטה למדע והנדסה של חומרים בטכניון במעבדתו של פרופ' יאיר עין-אלי, דיקן הפקולטה למדע והנדסה של חומרים בטכניון, פותחה מסכת הגנה רב-פעמית מפני נגיף הקורונה המחטאת את עצמה לשימוש חוזר. החיטוי מבוסס על חום המיוצר בשכבת סיבי פחמן בתוך המסכה באמצעות מטען חשמלי של טלפון נייד.כלומר, המסכה ניתנת לחימום מבוקר - תהליך המשמיד את הנגיפים שהצטברו עליה במשך היום ומכין אותה לשימוש חוזר.
 
הקונספט החדשני מבוסס על שכבה פנימית של סיבי פחמן המפוזרים במסכה באופן הומוגני. כאשר שכבת הסיבים מתחממת באמצעות זרם נמוך (2 אמפר) ממקור סטנדרטי - מטען נייד, חיבור USB או מטען סלולרי - היא משמידה את הנגיפים.

קבוצת המחקר של פרופ' עין-אלי, יחד עם קבוצות המחקר של פרופ' דבי לינדל ופרופ' עודד בז'ה מהפקולטה לביולוגיה, ייצרה ובדקה את אב הטיפוס של המסכה.

מפת חום (אינפרה-אדום) של מסכות מהסוג המוצע, בטמפרטורות שונות. האזורים החמים (צהוב ואדום) מעידים על כיסוי מלא של סיבי פחמן:
דוברות הטכניון 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
1.5.24 - Axis Tel Aviv 2024

7-8.5.24 - ChipEx2024 

7.5.24 - Data Driven Factories - Industry 4.0 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים