Telecom News - הסדר תשלום על הפצת קשת ורשת בפלטפורמות אינטרנט יוארך רק ל-9 חודשים

הסדר תשלום על הפצת קשת ורשת בפלטפורמות אינטרנט יוארך רק ל-9 חודשים

דף הבית >> חדשות >> חדשות עולם הטלוויזיה >> הסדר תשלום על הפצת קשת ורשת בפלטפורמות אינטרנט יוארך רק ל-9 חודשים
ההסדר של תשלום על הפצת קשת ורשת בפלטפורמות האינטרנט יוארך רק ל-9 חודשים
מאת: מערכת Telecom News, 18.1.22, 17:48טלוויזיה

ההסדר אושר שוב בוועדת הכלכלה לקריאה שנייה ושלישית. ח"כ יריב לוין: "אין דרך להגדיר את הצעת החוק הזו אלא כ'הצעת חוק מושחתת'". איתמר אביטן, מנכ"ל איגוד העובדים בקולנוע ובטלוויזיה: "משרד התקשורת מחסל את היצירה".
עדכונים בסוף הכתבה. 


ועדת הכלכלה של הכנסת, בראשות ח"כ מיכאל ביטון, אישרה היום שוב לקריאה שנייה ושלישית את התיקון לחוק ההסדרים לשנים 2017-2018, שעוסק בהפצת שידורים באינטרנט. ההצעה נועדה להאריך את המצב הקיים באשר לתשלום על הפצת שידורי ערוצים באינטרנט, בהתאם למה שאישרה הוועדה בחוק ההסדרים לשנים 2017-2018, לפיהם חברות התשתית המפיצות שידורים באינטרנט, בהן סלקום ופרטנר, תמשכנה לשלם על הפצת ערוצי התוכן 12, 13 והתאגיד בהתאם להסכמים בניהן.

בפתח הדיון הזכיר היו"ר ביטון, שהוועדה אישרה היום את ההצעה לאחר שכבר אישרה אותה לפני כחודש, אך היא נפלה בהצבעה במליאת הכנסת, ולאחר שלפני כשבוע קיימה דיון סוער בעניין בסופו לא התקיימה הצבעה. עם זאת, לאחר הדיון היום הציע היו"ר ביטון שינויים בהצעה והוועדה קיבלה את הצעתו.

לפי ההצעה שאושרה קוצרו לוחות הזמנים. כך, שהמצב הקיים יוארך עד 1.10.22. עם זאת, השר יוכל לבקש הארכה נוספת של חצי שנה, ובתנאי, שעד יולי 2022 יגיש לוועדה את החקיקה של רפורמת התוכן. אם התיקונים לא יוגשו לוועדה בזמן, משרד התקשורת צריך להיות ערוך לכך, שהוראת השעה תפקע באוקטובר. ההצעה זכתה לתמיכת היו"ר ביטון וחברי הכנסת צבי האוזר, מאזן גנאים, יבגני סובה, רון כץ ולימור מגן תלם, בעוד שחברי הכנסת סמי אבו שחאדה ואורי מקלב התנגדו לה, והיא תועבר לאישור סופי במליאה.

קדם לכך דיון ער נוסף, שבו הזכיר היו"ר ביטון, שההסכמים היו קיימים עוד בטרם אושרה החקיקה ומשרד התקשורת ביקש את ההארכה כדי להסדיר רפורמה כוללת, והבהיר, שהחקיקה הזו, שתעסוק בהסדרת עולם התקשורת, לא תעבור ללא מענה להפקות מקור וללא גיבוי ליוצרים המקומיים ושמירה על יוצרים ישראלים וזכויותיהם. מעבר לכך, כל רפורמה בתקשורת ובתוכן תיבדק לפי הפגיעה שלה בחלשים ביותר ובשאלה האם הרפורמה תוזיל את יוקר המחייה.

ח"כ יריב לוין: "אין דרך להגדיר את הצעת החוק הזו אלא כ'הצעת חוק מושחתת', שנעשית בדרך, שאני לא זוכר תקדים מהסוג הזה בכל השנים שאני בכנסת. יש שורה של שאלות, שמוסתרות באופן שיטתי מחברי הכנסת והוועדה, ללא שום היגיון והצדקה. אומרים לנו תחוקקו על עיוור חוק שעל פניו מחייב תשובות למה הכנסת צריכה להידרש לו. אני שואל מי יזם את הצעת החוק? איפה נולד הרעיון? במשרדים של איזה חברה מסחרית בלשכה של שר? או בפגישה של שניהם? או איש מקצוע שחלם על זה בלילה? צריך לפחות לאפשר למי שלא רוצה את הערוצים האלה לוותר עליהם ולשלם פחות.

עופר רז דרור, סמנכ"ל משרד התקשורת: "מצב הרגולציה בשוק השידורים בכי רע. הרגולציה אנכרוניסטית ולא מתאימה להתפתחויות הטכנולוגיות והאשם הוא גם הרגולטור. אנו מתערבים רק כשזה מגיע לחקיקה. אנו מבינים יותר בסלולר וסיבים מאשר בשוק השידורים ואנו רואים את הקושי שלנו להעביר חקיקה, שתתאים לשינוים הטכנולוגיים המאוד מהירים בשוק הזה.

זה מוביל לכך, שהרגולציה לא מתאימה. יש עודף רגולציה על השחקנים הוותיקים, שנוצרה לפני 20-30 שנה ואנו לא מצליחים לעשות את ההפחתה הנדרשת. יש עליהם עלויות, שלא נדרשות היום. מצד שני יש את השידורים באינטרנט, ששם אין רגולציה בכלל. זה מאפשר להגביר מגוון ולייצר מחיר תחרותי, אבל יש פה פגיעה בהפקות מקור והיינו רוצים רגולציה מינימלית. בשנים האחרונות זה לא קרה ו-5 שנים עברו ולא הצלחנו להביא להסדרה סבירה".

ח"כ סמי אבו שחאדה שאל למה זה לא קורה והאם תהייה הסדרה במהלך תקופת ההארכה. רז דרור השיב כי הכוונה היא לבטל את המודלים הקשיחים המפרידים בין התוכן לפלטפורמות, והדבר הוא זעזוע מאוד קשה לשוק.

ח"כ לוין שאל האם המשרד בעד לבטל את ההגבלות על שידורי חדשות או לא, ורז דרור השיב, שהמטרה היא להקטין חסמי כניסה בשידורים ובחדשות. ח"כ לוין אמר בתגובה: "אתה עונה לי בסיסמאות". רז דרור הגיב, שהוא ישמח עוד כמה חודשים להציג את ההסדרה, והזכיר, שהיה תזכיר חקיקה בדצמבר 2018, אך מאז המדינה נכנסה למערבולת.

ח"כ איבתיסאם מראענה: "מה הקשר בין הרפורמה של משרד התקשורת, שרוצה להסדיר את עולם התוכן באינטרנט, להוראות השעה? אנו לא יודעות ויודעים למה פרטנר וסלקום משלמות לקשת ורשת? הן אמורות לשדר לציבור בחינם". היא קראה לקדם את הסדרת מסקנות ועדת פולקמן הכי מהר שאפשר.

איתמר אביטן, מנכ"ל איגוד העובדים בקולנוע ובטלוויזיה: "אני מציע לבדוק כמה פעמים שיקר משרד התקשורת ליושבי ראש הוועדה בהבטחות להביא את הרפורמה. משרד התקשורת מחסל את היצירה. אם ההוראה תפוג אז חברת המשקאות המולטי מיליונרית לא תקבל כמה מיליונים ועוד טייקון לא יקבל כמה מיליונים. זה הזעזוע היחיד שיקרה.

קשת מכרו 22% מהמניות תמורת 226 מיליון ש"ח. להם אתם דואגים לכסף? קשת סיימה ברווח תפעולי של 100 מיליון ש"ח אחרי שהורידו לעובדים 15% בשכר, איפה נשמע דבר כזה. עד המדינה פילבר יודע מה קרה ב-2016 ושר התקשורת היה מי שמנסה להגיע להסדר טיעון בימים אלה. במשך שנים אנו פונים לאוצר ואומרים לנו, שאם סלקום ופרטנר יצטרכו להשקיע מיליון ₪ ביצירה ישראלית הן גמורות. פתאום היום אין בעיה, שהן תזרמנה מיליונים ועשרות מיליונים לטייקונים?".

היו"ר ביטון: "הזעקה נשמעה והוועדה תהייה הבית והגב של היוצרים והיוצרות, ולא תהייה רפורמה בעולמות התוכן בלי טיפול בהפקות מקור".

עו"ד נגה רובינשטיין, היועצת המשפטית של קשת ורשת: "אם הייתי הולכת לפי דברי ח"כ לוין, היו מפקיעים את כל התוכן בעולם וככה הצרכנים ישלמו פחות".

בתום הדיון, כאמור, אישרה הוועדה את הצעת היו"ר ביטון.

עדכון 3.4.23: פורסם כאן ב"דה-מרקר" מיסמין גואטה (כותרת בלבד): "הקרב בין קשת ל-HOT מתחמם: הרגולטורים בעד קשת - בג"ץ יכריע.
HOT עתרה נגד מיזם הסטרימינג של קשת - בטענה שייתן לה כוח כלכלי ותקשורתי גדול מדי, וכן שליטה בשוק הדעות ■ הרשות השנייה ורשות התחרות, שנתנו את האישור למיזם, הגיבו: לעיכוב צפויה להיות השפעה שלילית על התחרות ועל רווחת הצרכן."

עדכון 16.4.23: פורסם כאן ב"כלכליסט" מעומר כביר (כותרת בלבד): "ארגוני יוצרים לבג"ץ: מועצת הכבלים והלוויין מאפשרת ל-HOT ו-yes להעביר לנו פחות כסף.
העותרים, ובהם איגוד המפיקים, ארגון השחקנים והשחקניות ואיגוד התסריטאים טוענים שהמועצה לא מחייבת את החברות לשקלל את הכנסותיהן משירותי טלוויזיה מבוססי אינטרנט בחישוב הסכום שהן מחויבות להשקיע ביצירה ישראלית, דבר שפוגע משמעותית בסכומים המועברים."

עדכונים 1.5.23:
ארועי ברגמן פרסם כאן ב"כלכליסט" (כותרת בלבד): "הכוח הרב שצברה קשת מהווה איום על שוק התקשורת.
ימים ספורים אחרי השקת freeTV, מיזם הטלוויזיה המשותף של קשת ו-RGE, הגישה קשת בקשה למתן צו מניעה ל-HOT שלא לאפשר לה לשדר את תכני קשת 12 בשירות ה-VOD. האם זהו מהלך עסקי לגיטימי או אגרסיביות חריגה שמתנהלת לאור הכוח העודף שקיבלה הזכיינית?."

ב. פורסם כאן ב"ישראל היום" ע"י ניר וולף (כותרת בלבד): "התחרות בשוק הטלוויזיה תגדל? קשת משיקה את free tv - כך זה צפוי לעבוד. 
קשת וערוץ הספורט השיקו את שירות הסטרימינג free tv - והמתחרות נערכות לתחרות על ליבו ועל כיסו של הצרכן • כל הפרטים."

ג. פורסם כאן ב-ICE (כותרת בלבד): "קשת בצו מניעה נגד HOT: הקרב החם בטלוויזיה מחריף.
בקשת דורשים מ-HOT לאסור כל שימוש בתכניה כולל start over ו-catch up, ובכלל כל אפשרות למעט שימוש בצפייה ישירה וזאת לאור הפרת ההסכם נגד החוק לטענתה. בית המשפט הורה על דיון שבוע הבא. ב-HOT תוקפים בחריפות: "מנצלת לרעה את כוחה המונופוליסטי"."

ד. פורסם כאן ע"י כפיר אדר ב-ICE (כותרת בלבד): "HOT בלחץ בגלל FREETV? הפנייה לרשות השנייה נחשפת.
תוכן המכתב של חברת הכבלים לרשות השנייה נגד השקת FREETV מתפרסם לראשונה ב-ice: "הפרסומת לכאורה מטעה את הצופים לחשוב כי מי ששילם בעבור השירותים המתחרים, בזבז את כספיו ושילם סכום כסף גדול ומיותר, אלא שבפרסומת לא מוצג כמה יידרש לשלם הצרכן בעבור השירות החדש"."

הדוד ורטהיים פרסם כאן ב"וואלה!" (כותרת בלבד): "גם כאן נגד הוט: שימוש ב"קופה ראשית" לצורכי פרסום ללא אישור.
יממה אחרי שקיבלה דרישה לצו מניעה מקשת, חזית נוספת למנכ"לית הוט טל גרנות: במכתב חריף שנשלח מהלשכה המשפטית של התאגיד להוט והגיע לידי וואלה! ברנז'ה נטען להפרה של זכויות התאגיד בתכני טלוויזיה; "דורשים מהוט לחדול באופן מיידי מכל שימוש". 

ו. פורסם כאן ב-ICE (כותרת בלבד): "FREETV במתקפה חסרת תקדים נגד HOT: "ספין שקרי, מהלכים דורסניים".
על אף הדיון בבג"ץ בעתירה של HOT נגד הרשות השנייה וקשת, בפריטיווי מבהירים כי אין כל מניעה משפטית לעליית האפליקציה לאוויר, ותוקפים: "מה שעומד לנגד עיניה של הוא לשמר את המחירים המופקעים שהיא גובה מהצרכנים בישראל"."

ז. פורסם כאן ב-ICE (כותרת בלבד): "FREETV נגד בג"ץ: ההשקה עלולה להסתבך בגלל HOT.
אפליקציית FREETV של קשת ו-RGE יצאה לדרך על אף שהדיון בבג"ץ טרם הוכרע. כל הפרטים על הדרמה מאחורי הקלעים של מה שנראה כזעזוע של שוק הטלוויזיה בישראל."

ח. פורסם כאן ע"י רועי ברגמן מ"כלכליסט: (כותרת בלבד): "קשת תוקעת אצבע בעין של בית המשפט ומבצרת את מעמדה בשוק התקשורת.
מיזם הסטרימינג freeTV של קשת ו-RGE הושק ביום העצמאות, זאת חרף העובדה שבית המשפט העליון דן עדיין בעתירה שהוגשה נגד המיזם על ידי המתחרה HOT. קשת למעשה קובעת עובדות בשטח, אולי בגלל שגם היא הבינו לאן נושבת הרוח מבית המשפט."

עדכון 2.5.23: פורסם כאן ע"י גיל משעלי מ- MAKO כותרת בלבד): ""הן עוברות על החוק ולא מעבירות את הכסף".
אחרי שהמועצה לשידורי כבלים ולשידורי לוויין לא ענו לדרישתם לחייב את HOT ו-yes להעביר את הכסף שהם טוענים שמגיע להם, ארגוני יוצרים רבים עתרו בחודש שעבר לבג"ץ בטענה שהמועצה לא מחייבת את החברות לשקלל את הכנסותיהן משירותי טלוויזיה מבוססי אינטרנט בניגוד לחוק: "מקווים שבג"ץ יכריחו את HOT ו-yes לשלם את חובן לתעשייה, לחברה ולתרבות הישראלית"." 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024

26-27.6.24 - AI WEEK 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים