Telecom News - הושק אתר עם מעל ל- 40 אלף משקיעים עבור חברות הסטארטאפ מישראל

הושק אתר עם מעל ל- 40 אלף משקיעים עבור חברות הסטארטאפ מישראל

דף הבית >> סטארטאפים - גיוס השקעות >> הושק אתר עם מעל ל- 40 אלף משקיעים עבור חברות הסטארטאפ מישראל
בלעדי: הבוקר הושק אתר ה-Crowdfunding הגדול בעולם, עבור חברות הזנק ישראליות, מיוזמתם של ארנון ואירית שפלן מניו-גרסי, שמתחיל עם רשת של מעל ל-40 אלף משקיעים פרטיים מ-23 מדינות בעולם, שמתעניינים ביזמות הישראלית. זו ההזדמנות הגדולה ביותר עד כה לחשיפת תעשיית ההיי-טק הישראלית בפני משקיעים, מכל העולם.
מאת: אבי וייס, 19.3.14, 09:00ארנון שפלן

לאחר תקופת הרצה כ-Beta Site במשך כחודשיים, עם כמות מדגמית של סטארטאפים ומשקיעים, שנבחרו להרצת האתר, עולה היום לאוויר אתר Israeli Investment Network, אתר ה-Crowdfunding הגדול בעולם, עם מעל ל-40 אלף משקיעים פרטיים מרחבי העולם (שעתיד להתרחב בשנה הקרובה עד כ-400 אלף משקיעים. זאת, בהמשך פיתוח האתר, עם קשר למשקיעים מ-80 מדינות, עם שאיפה להגיע לחצי מיליון משקיעים לפחות). מדובר בהזדמנות הגדולה ביותר הניתנת אי פעם לתעשיית ההיי-טק הישראלית, להיחשף בפני המשקיעים הפרטיים וגם המוסדיים מכל רחבי העולם.

אתר Israeli Investment Network הוקם ביוזמתם של הזוג ארנון ואירית שפלן מניו-ג'רסי ארה"ב, אותם חשפתי בהרחבה כאן, שיזמו את TecExit, אתר שבו מוסבר החזון של היוזמה הזו שלהם וכל מי שקשור ביוזמה הזו. זו יוזמה שנועדה לקדם את תעשיית ההיי-טק הישראלית ולחשוף אותה למשקיעים בהיקף רחב ככל שניתן, מכל רחבי העולם, באמצעות רשת האינטרנט. את הייחודיות של היוזמה הזו מול יוזמות Crowdfunding ישראליות אחרות, ניתחתי בהרחבה כאן

ארנון שפלן (בתמונה): "כל סטארטאפ ישראלי, בכל תחום, לרבות תחומי הביו-טכנולוגיה, הרפואה, הקלינטק, הננו, וכמובן הטלקום וכל מגוון מקצועות ההיי-טק ובכל שלב של חיי הסטארטאפ, יכול להירשם מהיום באתר שאנו משיקים. תוך כ-24 שעות מהרגע שהוא מסיים את תהליך ההרשמה באתר, הוא יקבל משוב מאתנו. ההרשמה אינה עולה כסף, כי רצינו להנגיש את האתר לכולם.

כדי שנוכל לספק משוב ראשוני, על הסטארטאפ לצרף לבקשה מצגת: תכנית עסקית או תקציר מנהלים, כדי שניתן יהיה לבחון את ההרשמה שלו. אנו נספק לנרשם המלצות מה לעשות בשלב הבא לפי החלטתו, לאחר ההרשמה.

הסטארטאפ יכול להיעזר בנו או בכל מי שיחפוץ, כדי להתקדם לשלב הבא, או לקבל החלטות בעצמו. אנו מספקים לסטארטאפ ולמשקיע את כל הכלים כדי לקבל החלטות נכונות ולבצע את תהליך ההשקעה בצורה חכמה, שקופה ומקוונת".

לאחר ההרשמה הראשונית באתר, הסטארטאפ יכול לבחור באחת מ-3 החלופות הבאות (מפורט בהרחבה כאן):
א. חשיפה כ-Novice. זו חשיפה חינמית, שבה רק פרטי חברת הסטארטאפ מתפרסמים באתר, ללא החומר המקצועי ומבלי שהחומר הזה עבר בדיקה מקצועית מעמיקה. 
ב. חבילת Pro, בעלות חד-פעמית של 249 דולרים, החברה היזמית מתפרסמת באתר ונחשפת למשך 3 חודשים לכ-6,500 משקיעים מצפון אמריקה (ארה"ב וקנדה). זאת, עם כל הפרטים וכל הכלים שיש באתר.
ג. חבילת Global Pro. בעלות חד-פעמית של 399 דולרים, החברה נחשפת לכל 40 אלף המשקיעים מ-23 מדינות בעולם שיש באתר, עם חשיפה מלאה בכל כלי ההפצה הקיימים באתר. 

אגב, יש גם Refund, כמיטב המסורת הצרכנית האמריקאית, לפי התנאים שיש כאן, למי שלא מקבל השקעה.  

ארנון שפלן: "מה שחשוב לדעת, שכרגע כל המשקיעים הם אנג'לים מכל העולם, שמתעניינים בטכנולוגיות ישראליות בכל התחומים ובכל מחזור החיים של היזמות. האנג'לים מארה"ב מאושרים לפי החקיקה הקיימת בארה"ב לתחום זה. בהמשך, נצרף אנג'לים נוספים וכן קרנות הון סיכון וגופים נוספים העוסקים בקידום תעשיית ההיי-טק הישראלית. כבר יש לנו קשרים ראשוניים עם כמה גופים כאלו, דוגמת דלויט ומכון היצוא הישראלי, ואנו נפתח זאת במהלך חודשי 'ההשקה הרכה' של האתר, השקה, שהתחלנו אותה היום. גם נפתח שלוחה ישראלית של TecExit, כך שיהיה מקום פיזי בישראל ליזמים להפגש ולקדם את ההשקעות בהם. 

כמה נקודות חשובות שלמדנו בתקופת ההרצה של המערכות, שבנינו עבור היזמים הישראליים:
א. חשוב למלא את כל הפרטים וכל הטפסים במהלך ההרשמה, כי אחרת המערכת לא קולטת נכון את ההרשמה. בנוסף, אין להירשם פעמיים תחת שמות שונים, גם אם הייתה טעות בהרשמה הראשונה, כי המערכת מבחינה בזה ופוסלת את 2 ההרשמות הכפולות. ניתן לפנות אלינו בכל שאלה, אם יש קשיים, כדי שנפתור את הבעיה של ההרשמה. אם הסטארטאפ לא קיבל תשובה אחרי 48 שעות מרגע ההרשמה, עליו לפנות אלינו ישירות (יש לנו מספר טלפון גישה ישראלי). זאת, כדי שנאתר את התקלה, ושהיזם לא ינסה לתקן באתר טעויות בעצמו.

ב. חשוב מאוד, שהיזם יבחר את הקריטריונים המתאימים לו לצורך ההשקעה. המשקיעים מקבלים התראות על 'עליית סטארטאפ' לאתר לפי הסיווג, שהסטארטאפ בחר לעצמו. ברור, שיש משקיעים המתעניינים בנושאים שונים. לכן, חשוב לסווג נכון את התחום בו עוסק הסטארטאפ, כדי להגיע לאנג'לים המתאימים. המערכת מבצעת התאמה בין הסטארטאפ לאנג'לים, אבל היא תלויה בהגדרות, שנתן הסטארטאפ לגבי עצמו.  

ג. בגלל מגבלות ההשקעה בחברות ישראליות לפי החקיקה הישראלית, המגבילה עד 99 משקיעים פרטיים (מעל 100 צריך תשקיף), היזם חייב לחשב נכון כמה משקיעים הוא מעוניין לקבל וכמה מינימום השקעה הוא מבקש מכל משקיע. הנתונים הללו קובעים אילו משקיעים ייחשפו לסטארטאפ בכלים שיש באתר. אני ממליץ ליזמים להוריד עד כמה שניתן את הסכום המינימלי למשקיע, כדי להגיע לשכבה יותר רחבה של משקיעים. יש משקיעים לא מעטים באתר, שהגדירו את עצמם במערכת, שהם משקיעים למשל לא יותר מ- 25 עד 50 אלף דולרים בחברה אחת. כך, שאם סטארטאפ הגדיר לעצמו במערכת שמינימום ההשקעה ממשקיע בודד בו הוא נניח 100 אלף דולרים, הוא לא יזכה לחשיפה מול המשקיעים, שרמת ההשקעה שלהם יותר קטנה מזה. לדעתי, זה יכול להיות פספוס מהכיוון של ההשקעה האפשרית בסטארטאפ.

ד. המדען הראשי מספק אישורים לסטארטאפים על 50% מההשקעה, בתנאי שיביאו את ה-50% הנוספים בעצמם. זה בדיוק המקום, שהם יירשמו באתר והאתר יהווה את המקור ל-50% הנוספים הללו, כדי לסגור את מעגל ההשקעה מהמדען הראשי. הצגת אישור כזה, של המדען הראשי באתר, נותנת סיכוי מאוד טוב לסטארטאפ לגייס באתר ודי מהר. 

ה. כל סטארטאפ, שמתחיל בהליך הגיוס, מאוד רצוי עבורו, שיעדכן באופן שוטף ומיידי את התקדמות הגיוס שלו, בכל שלב בו סיכם על השקעה ממשקיע, שקיבל דרך האתר. הסיבה די ברורה: אם הוא יציג, שהוא גייס כבר כסף ממשקיעים, למשקיעים הבאים בתור יהיה יותר קל להיכנס להשקעה, כשהם רואים, שהם לא הראשונים. כך, אפשר לזרז את תהליך הגיוס ולהפוך אותו לתהליך מאוד מהיר. 

חשוב לי להדגיש ליזמים: התשלום עבור חבילות Pro ו-Global Pro אמנם הוא תשלום סמלי ביותר ואנו לא לוקחים אחוזים מהסטאטראפ עקב ההרשמה באתר, אבל הסטארטאפ מקבל עבור התשלום הזה שירות מאתנו. זה שירות, שאם היה פונה לייעוץ אחר, היה משלם על כך אלפי דולרים. מה שאנו עושים זה: בדיקת כל החומר שעלה לאתר, זה נעשה רק בחבילות ה-Pro וה-Global Pro, בחבילת החינם אנו לא מבצעים בדיקה. אנו מאתרים נקודות חולשה ויתרונות בחומר שהועלה ומציעים לסטארטאפ לתקן, או אם צריך: להתמקד, לשנות כיוון וכיו"ב. מיטב המומחים יושבים על החומר הזה ומביאים את המשוב המקצועי הטוב ביותר ליזם. היזם יכול לתקן לבד, או להיעזר בנו בהמשך התהליך. אנו גם יכולים להציע לו שירותי פיתוח עסקי או כל שירות אחר, שהוא צריך, במחירים מאוד אטרקטיביים, לרבות מפגש עם משקיעים ספציפיים. אנו בתהליך של בניית סרטי הדרכה, שנספק ליזמים באתר, כדי שיוכלו למקד את עצמם ולשפר את עצמם גם ללא עזרתנו, או עזרת מישהו אחר המלווה אותם בתהליכי הגיוס. 

בשלבים הבאים של פיתוח האתר, במהלך חודשי 'ההשקה הרכה' שלו, נבנה באתר כמה כלים נוספים, למשל: Online Events, בהם נפגיש מעל רשת האינטרנט, פנים אל פנים, סטארטאפים עם משקיעים מרחבי העולם. אנו בשלבי סגירה של בניית תכנית טלוויזיה בערוץ מקומי בארה"ב בשם Show me the money, תכנית שתפגיש בין משקיעים ויזמים ישראליים במהלך תכנית טלוויזיה. כ"כ ניזום מפגשים של סטאטראפים עם יזמים פנים אל פנים בארה"ב ובמקומות אחרים בעולם. לא נסתפק רק ברשת האינטרנט, כי יש משקיעים הרוצים לראות את הסטאטראפים ממש פנים אל פנים. נדווח לציבור היזמים הישראלי כאשר הכלים הללו יהיו מוכנים ואיך ניתן יהיה להשתמש בהם". 

להערכת יזמי TecExit, היוזמה הזו תוכל להתחבר לחברות ההשקעה - VC הקיימות, בכמה תצורות. אחת התצורות המוצעות: יזמים הנדחים ע"י VC יופנו לאתר ע"י ה-VC כחלופה לתשובת הדחייה. או לחילופין, VC, שמתנה את ההשקעה ביזם בכך שימצא מקור נוסף להשקעה משותפת, יוכל להירשם באתר וזה יהיה המקור להשקעה המשותפת עם ה-VC. כך, יהיה כאן כלי נוסף ל-VC כדי לקדם יוזמות, שב-VC מאמינים שיש להן סיכוי להצליח וכדאי להשקיע בהן.

בנוסף, TecExit תציע למדען הראשי במשרד התמ"ת לעבוד בשת"פ. כך, שסטארטאפים יוכלו לגייס במהירות רבה יותר את החצי השני של ההשקעה בה הם מחויבים מול המדען הראשי.

לדברי ארנון, ארגונים העוסקים כיום בקידום סטארטאפים ישראליים ובאיתור מקורות כספיים בעולם לגיוס הון עבורם, יוכלו גם הם להצטרף לאתר במודלים, שיסוכמו עימם באופן פרטני. כך, שהאתר יוכל להיות מקור מרכזי או מקור משלים לגיוס השקעות עבור אותם גופים, שכבר עוסקים בגיוס הון עבור סטארטאפים ישראליים. לדבריו, הוא מעוניין להרחיב את מגוון המשקיעים הקיים באתר, גם באנג'לים ישראליים נוספים מעבר לאלו, שכבר רשומים בו, ויש באתר יכולת הרשמה גם למשקיעים חדשים. המטרה היא לפתח את המערכת החדשנית הזו, כך, שתהפוך למערכת המרכזית לגיוס כסף ב"מימון המונים" לעולם היזמות הישראלי.

לאתר גיוס ההשקעות - כאן
 
השקעה באינטרנט 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
21.5.24 - Axis Tel Aviv 2024

13.3.24 - כנס השפעה בסייבר.

19.3.24 - Europe Days 2024 Conference

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים