Telecom News - הטענה של נתניהו ש"אין תיק 4000" נכונה. המשטרה חוקרת בכיוון הלא נכון!

הטענה של נתניהו ש"אין תיק 4000" נכונה. המשטרה חוקרת בכיוון הלא נכון!

דף הבית >> דעות ומחקרים >> על סדר היום >> הטענה של נתניהו ש"אין תיק 4000" נכונה. המשטרה חוקרת בכיוון הלא נכון!
בפרשה המכונה כיום "תיק 4000" נעשו אין ספור של מעשים פליליים, אבל לא מצד שר התקשורת לשעבר ורוה"מ, ביבי נתניהו. העבירות, שהוא ביצע, כבר טופלו ונסגרו והמשטרה רק "טוחנת מים". החשודים העיקריים בפרשה כלל לא נחקרו ו"עד המדינה" (שלמה פילבר) הוא החשוד הראשי (במשרד התקשורת) ולא חשוד משני המסגיר בעדותו בהסכם "עד מדינה" את החשוד הראשי. 
מאת: אבי וייס, 11.7.18, 08:30ביבי נתניהו - רוה"מ

קומץ קטן (מדי) של אנשי תקשורת, שאינם מחסידיו של ביבי (בנימין) נתניהו (בתמונה משמאל), אבל מאמינים בעליונות שלטון החוק במדינה דמוקרטית, מעיזים לכתוב את מה שאני כותב כאן מזה זמן רב. זה די מזכיר לי את הסיפור הנפלא בשם: "בגדי המלך החדשים". 

בקצרה: אין דבר כזה "תיק 4000". זו המצאה של "קליקת הפרקליטים", שחושבת ומאמינה, שהיא החוק והיא יכולה להמציא כל עבירה, גם אם היא לא כתובה בספר החוקים ולא עברה שום מבחן משפטי (בבית המשפט בהליך חלוט). מצד שני, אותה קליקה נותנת גיבוי וחיפוי מלאים למעשים פליליים, אם הם מובילים אל מי מהחבורה הזו (בקצרה: "שומרים על התחת אחד לשני"). זה בדיוק המצב בפרשה הזו.

כל מי שנתקל בתופעה המחרידה הזו מקרוב וניסה "לשנות את השיטה", נתקל ב"חומה בצורה" ו"שבר את הרגליים". ממש כעת, שרת המשפטים איילת שקד, מנסה לשנות חלק קטן מ"השיטה" (ע"י קביעת שיטה חדשה וטובה יותר לדעתה, לבחירת יועצים משפטיים במשרדי הממשלה וביחידות הסמך הממשלתיות) והיא כמובן נתקלה באותה "חומה בצורה" ונקווה שלא "תשבור את הרגליים", במהלך החשוב הזה שלה... 

את הודעת רוה"מ, ביבי (בנימין) נתניהו בעקבות סבב החקירות האחרון שלו, אפשר לקרוא כאן למטה בנספח. המשפט החשוב ביותר הוא זה, שבו ביבי אומר כך: "אין מקרה אחד, שהוצג בפני ראש הממשלה, שבו כשר תקשורת הוא לא חתם על ההמלצות של גורמי המקצוע - וכך נהג גם במקרה זה. הוא לא עשה שום שירות מיוחד לאלוביץ'. תיק 4000 לא היה ולא נברא". זה נכון ומדויק להפליא (בניגוד לספינים, שביבי רגיל להפריח כל הזמן). "עדי המדינה" הקיימים בפרשה הזו - זו בדיחה עצובה ומחדל של "קליקת הפרקליטים", כדי לחפות על עצמם

ביבי נתניהו, בהיותו בתפקיד שר התקשורת, נושא באחריות אישית ב-2 תחומים בלבד בפרשה הזו (בזק-YES-משרד התקשורת):
  • ביבי נתניהו נושא באחריות מיניסטריאלית (כשר התקשורת דאז) לכך, ש"תחת אפו" מועצת הכבלים והלוויין ומשרד התקשורת התנהלו כ"משפחת פשע". אולם, "אחריות מיניסטריאלית" מטופלת בהצעות אי-אמון והצעות נוספות, שנועדו להפיל את הממשלה - בכנסת, בהצבעות במרכז המפלגה הנוגעת לבעל התפקיד המיניסטריאלי, על מתן אמון בו ובחירתו ברשימה של המפלגה לכנסת וזה נבחן בקלפיות בבחירות הכלליות, במתן אמון של ציבור המצביעים בנבחר של אותה מפלגה לכנסת. זה לא נושא לחקירת המשטרה בכלל וללהב 433 בפרט. לכל היותר, זה אמור להיות מטופל ע"י מבקר המדינה, מה שכבר נעשה (כאן וכאן וזה עדיין נמשך - כאן), בלי שהמבקר מצא בבדיקות העומק שלו, עד היום, איזה חשדות למעשים פליליים מצידו של שר התקשורת דאז. 
  • ביבי נתניהו נושא באחריות אישית להסתרת הקשר האישי שלו ושל רעייתו עם שאול אלוביץ' ורעייתו, בעת היותו גם שר התקשורת (בנוסף לרוה"מ). אולם, הנושא הזה כבר טופל ונסגר והמשטרה "טוחנת מים" כשהיא ממשיכה לעסוק בזה באובססיביות חסרת פשר. יתרה מכך, במסגרת הכאוס, שקדם לחקירות של מה שמכונה כעת "תיק 4000", היועמ"ש (ד"ר אביחי מנדלבליט), בהמלצת עו"ד אבי ליכט (שפרש לאחרונה), מינה את עו"ד דנה נויפלד להיות "משגיחת הכשרות" של רוה"מ (ביבי נתניהו), שלא יתקרב לעסוק בנושאי בזק ובנושאים הקשורים לידידו שאול אלוביץ'. זו כמובן בדיחה מאוד עצובה, כי עו"ד דנה נויפלד עצמה, "שקועה עד צוואר" ב"ניגודי עניינים" ענקיים משל עצמה, שנמשכים מזה שנים עד עצם היום הזה. למותר לציין, שכל הנושאים הפליליים (לכאורה), שלא מובילים ישירות לביבי נתניהו כלל לא נחקרו ע"י שום גוף חקירה. זאת, כי הם היו מובילים היישר לראשי "קליקת הפרקליטיםעצמם...
כבר ציינתי לא אחת, כי "פרשת בזק-YES-משרד התקשורת" החלה בתחילת העשור, ולא ב-2014-15. היא החלה כשאבי גבאי היה מנכ"ל בזק ומשה כחלון שר התקשורת דאז. כ-80% מהמעשים הפליליים, שנעשו מאז ועד היום, כלל לא נחקרו (הסברתי כמה פעמים למה: הם היו מובילים, בין היתר, ל"קליקת הפרקליטים" עצמה). 

למי שמעוניין להתעמק בסוגיות הללו, מומלץ לקרוא בעיון את 3 הלינקים כאן למטה ואת חלק מהכתבות, שחשפו את כל הפרטים של הפרשה החמורה והמדהימה הזו: כאןכאן, כאן, כאן, כאן, כאן, כאן, כאן וכאן
שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת)-עד מדינה? הצחקתם אותי!
האם פילבר "הפיל בפח" (כלומר בספין) את משטרת ישראל ב"תיק 4000"?
הטבות ומתן שוחד לשאול אלוביץ' עד כמיליארד ש"ח? הצחקתם אותי!

אם נתייחס לשנים 2015-2017, אזי במעגל החשודים הראשונים וברמה העליונה יש (לכאורה) את: שאול אלוביץ' (הבעלים של קבוצת הפירמידה של בזק), רון איילון (מנכ"ל YES), סטלה הנדלר (מנכ"לית בזק) ואילן ישועה (מנכ"ל וואלה!), עיקר החשדות למעשה נחקרו ואומתו (לכאורה) ע"י הרשות לניירות ערך, שפעלה ברצינות וביסודיות - לפני כשנה. במעגל של משרד התקשורת יש את: שלמה פילבר, שפעל על דעת עצמו (בין אם הבין, שזו "רוח המפקד" ובין אם רצה "לרצות" את מי שמינה אותו לתפקיד) ולכן הוא לא יכול להיות "עד מדינה", כי הוא החשוד הראשי, וכן את צמרת מועצת הכבלים והלוויין מאותה עת. זו אותה צמרת, שמסובכת בפרשה חמורה נוספת. היו במועצה הזו הרבה פרשות, לרבות "תפירת מכרזים", וכוונתי כאן לפרשה ששמה: "זכיית ערוץ 20 במכרז להפקת שידורי ערוץ הכנסת".

סביב המעגלים הראשיים הללו, היו עוד כמה דמויות משניות, שלא נפרט כרגע אודותיהן, כדי לא להאריך את הכתבה יותר מדי. 

מכל מה שנחשף ושפרסמנו אודות המכרז, שנוהל ע"י מועצת הכבלים והלוויין (נושא הנמצא כרגע בדיון נוסף בבג"ץ), מכרז של הפקת ערוץ הכנסת, עולים כמה היבטים מאוד מטרידים (מעבר להקלטות הסתר שבוצעו בהליך הזה ושטרם נחקרו). כשחברי המועצה מצביעים בעד זכיית ערוץ 20, ערוץ חדש ללא מערכת חדשות וניסיון בהפקת ערוץ חדשות, ערוץ המתמודד מול חדשות ערוץ 2 וחדשות ערוץ 10 - זה מוזר. כשהם עושים זאת בניגוד לעמדת "שומר הסף" (היועץ המשפטי של המועצה) - זה מוזר מאוד. כשהם עושים זאת בניגוד לעמדת "שומרי הסף" (גם היועמ"ש וגם כלכלנית המועצה), זה נהיה חשוד. במיוחד כשהם עושים זאת במצב, שבו היו"ר ו-2 חברי מועצה המובילים (שמילה מימון ותמי לשם) הם מינוי שר התקשורת (ביבי נתניהו) עם "טונות של ניגודי עניינים" לכל אחד מהם, ומנכ"ל המשרד הוא שלמה פילבר. במצב כזה, הסיפור הזה כבר מריח ממש פלילי. כאשר מתברר עכשיו, ש-2 "שומרי הסף" הללו (היועמ"ש והכלכלנית) אויימו, כי סירבו לשתף פעולה עם זכיית ערוץ 20 ונרדפו עקב כך ע"י יו"ר המועצה (ד"ר יפעת בן חי שגב), זה כבר מזכיר משטרים אפלים. למה זה לא נחקר ב"להב 433"? למה החומר המפליל (לכאורה) שהעברתי למי שהיה אמור להקשיב, לרבות ליועמ"ש, בזמן אמת, על הפעלת "חפרפרת" במועצת הכבלים והלוויין, במסגרת תהליכי המכרז המפוברק הזה - לא טופל, נגנז ונגרס? כבר הסברתי זאת קודם (כי החקירה יכולה להוביל ל"קליקת הפרקליטים" עצמה). 

כתוצאה מאי חקירה של החשדות לפלילים בכיוונים הנכונים, הכאוס במשרד התקשורת ממשיך גם כיום, למרות החלפת שר ומנכ"ל. כיום, זה נעשה (לכאורה) בעיקר בשירות האינטרסים הכלכלים של בעלי קבוצת סלקום. כתבתי על זה המון, כמעט כל יום, למשל: כאן, כאן, כאן וכאן. גם היום, עם הצוות החדש בראשות המשרד, החשדות החדשים (לכאורה) הללו, מובילים היישר ל"קליקת הפרקליטים" וזו בדיוק הסיבה, שזה לא נחקר ובספק אם אי פעם ייחקר. זה המצב ולא נראה, שמישהו יכול לשנות אותו. כאוס בהתגלמותו, או "רפובליקת בננות" ירודה בסגנון של "עולם שלישי", בנוסח הישראלי שלה. 

נספח
הודעת בנימין (ביבי) נתניהו מיום 10.7.18 לתקשורת [ציטוט]: 
"בפני ראש הממשלה לא הוצג היום שום דבר חדש. ראש הממשלה נתניהו מעולם לא עשה עסקה עם אלוביץ' תמורת סיקור אוהד".

"להיפך, לאורך שנים ראש הממשלה נתניהו סוקר בעקביות באופן עויין באתר 'וואלה'. סיקור שלילי זה הגיע לשיאו בשיטפון של כתבות ארסיות דווקא ערב הבחירות ב-2015, בניסיון לשכנע את הציבור להצביע נגדו. זה בדיוק פרק הזמן שבו מעלילים עליו שעשה כביכול את עסקת בזק-יס".

"גם הטענה על יחס מיוחד לאלוביץ' בעסקת בזק-יס היא מופרכת. ראש הממשלה חתם על עסקת המיזוג לאחר שורת החלטות של ועדות מקצועיות, לרבות הרשות להגבלים עסקיים ומועצת הכבלים והלוויין, ולאחר הנחייה מפורשת של היועצת המשפטית של משרד התקשורת".

"אין מקרה אחד שהוצג בפני ראש הממשלה, שבו כשר תקשורת הוא לא חתם על ההמלצות של גורמי המקצוע - וכך נהג גם במקרה זה. הוא לא עשה שום שירות מיוחד לאלוביץ'. תיק 4000 לא היה ולא נברא". 

עדכון 30.8.18: המשטרה מסרה לבית המשפט בת"א כי "שרה נתניהו חשודה בקבלת שוחד בתיק 4000". מדובר בשיבוש מערכות מוחלט ואבדן דרך של המשטרה. החוק שאני מכיר, לא מאפשר הגשת כתב אישום נגד אזרח, יהיה מעמדו אשר יהיה, באשמה של קבלת שוחד. ניתן להאשים אזרח רק באשמה של מתן שוחד. ככה החוק במדינת ישראל. לא מהבוקר. 

עדכון 12.6.19: אחרי 13 שנה, מנכ"ל וואלה!, אילן ישועה, סיים אמש (11.6.19) את תפקידו באתר וואלה!. ישועה סיים את תפקידו בהסכמה עם הנהלת קבוצת בזק, אך מאחורי הקלעים התגלעו מחלוקות בחודשים האחרונים בינו לבין יו"ר בזק, שלמה רודבעידו אשד, סמנכ"ל התוכן של האתר, יחליף אותו וימונה למנכ"ל החברה מהיום. דירקטוריון וואלה! בראשות רודב התכנס ואישר את פרישת ישועה ומינויו של אשד
ישועה הוא אחת הדמויות המרכזיות ב"תיק 4000". הוא האיש שביצע בפועל את ההנחיות מטעם משפחת אלוביץ' בעניין החשד (כביכול) להטות את סיקור האתר למען ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ורעייתו שרה. בשלב מסוים החל ישועה להקליט את אלוביץ' וגורמים נוספים כשהם מעבירים לו הנחיות מעין אלה. העדות של ישועה, ההקלטות והמסרונים שמסר, הפכו למשמעותיים מאוד להפיכת חקירת "תיק בזק" לחקירת "תיק 4000"
פייק ניוז 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024

26-27.6.24 - AI WEEK 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים