Telecom News - הכאוס בהתנהלות מועצת הכבלים והלוויין ממשיך גם תחת מ"מ יו"ר המועצה

הכאוס בהתנהלות מועצת הכבלים והלוויין ממשיך גם תחת מ"מ יו"ר המועצה

דף הבית >> חדשות >> חדשות עולם הטלוויזיה >> הכאוס בהתנהלות מועצת הכבלים והלוויין ממשיך גם תחת מ"מ יו"ר המועצה
במקום לאחד בין מועצת הכבלים והלוויין למועצת הרשות השנייה, אנו נמצאים בתקופת ביניים, בהמתנה למינוי של יו"ר חדש ל-2 המועצות, כאשר מ"מ היו"ר של מועצת הכבלים והלוויין לא קידם עד רגע זה שום נושא בוער הנמצא על סדר היום של עולם הטלוויזיה הרב ערוצית בישראל. בינתיים, הכאוס ממשיך בשלו ומתעצם, הוט ו-YES ממשיכות להידרדר לתהום.
מאת: אבי וייס, 29.11.18, 11:33אשר ביטון

העידן הכושל של ד"ר יפעת בן-חי שגב כיו"ר מועצת הכבלים והלוויין הסתיים ב-7.8.18 ואשר ביטון (בתמונה משמאל) מונה לממלא מקום זמני כיו"ר המועצה, כפי שדיווחנו בפירוט – כאן.

המכרז לתפקיד יו"ר מועצת הכבלים והלוויין פורסם בתחילת ספטמבר 2018 (כאן), ועדיין לא מונה מחליף ליו"ר המועצה וטרם ברור מי זה יהיה (נקווה שזה לא יהיה שמילה).

במקביל, נעשה "תרגיל כיפה אדומה" ליו"ר מועצת הרשות השנייה, 
יוליה שמאלוב-ברקוביץ', כפי שפרסמנו בהרחבה כאן, השר איוב קרא הציע מחליפה, קרן אוזן שמה, אבל היא טרם מונתה ויוליה שמאלוב ברקוביץ' טרם הראתה סימנים, שהיא עתידה לפנות בעתיד הנראה לעין את כסאה. 

במקום לפעול לאחוד 2 המועצות הכושלות הללו, שר התקשורת איוב קרא ממשיך "כאילו כלום". כל הפסד וכישלון הוא הופך להצלחה, בספין על כלי התקשורת (ולעיתים הספינים הללו מצליחים לו...). 

אולם, הבעיות לא נעלמות, והמחליף של יו"ר מועצת הכבלים והלוויין (אשר ביטון), שנמצא כמעט חצי שנה בתפקידו כמ"מ יו"ר המועצה, לא עשה עד כה מאומה.

זו הסיבה, ששלחתי ביום 24.11.18 את השאלה הבאה לצמרת משרד התקשורת (שר ומנכ"ל):
"באיחור רב מועצת הכבלים והלוויין (וגם שר התקשורת איוב קרא) האריכו בשנה את תוקפן של ההחלטות בעניין "חבילות יסוד" בחברות HOT ו-YES. העניין הזה מנותח כאן..
מועצת הכבלים והלוויין פרסמה שורה של החלטות וגם שימוע (מפורט כאן וכאן, מסמכי השימוע והרקע לשימוע נמצאים כאן, כאן וכאן). המועד האחרון לתגובות היה (אחרי הארכה) 30.4.18.
מה קרה עם השימוע הזה?
הזמן רץ ומתקרב המועד של גמר התוקף של הארכת ההחלטות הקודמות. האם שוב ההחלטות תתקבלנה במועצת הכבלים והלוויין תחת לחץ ובדיעבד, תוך התעלמות מהמציאות (והמציאות היא, שיש כבר 331 אלף לקוחות רק בסלקום ובפרטנר, שנמצאים מחוץ לכל רגולציה של מועצת הכבלים והלוויין ו\או משרד התקשורת ו\או הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו ?)".

תגובה לא הצלחתי לקבל, לא שלא ניסיתי. די ברור למה. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם.

די ברור, שזה חלק מהכישלון הכולל של התנהלות משרד התקשורת בעשור הנוכחי, כישלון גמור וחמור, שמתואר גם מצד בעלי תפקידים מתוך המשרד עצמו, למשל ע"י סמנכ"ל בכיר ותיק מאוד במשרד התקשורת - כאן.

אז איך משרד התקשורת בראשות השר והמנכ"ל חושבים לתקן את המצב האומלל הזה? לא להאמין, אבל זו המציאות. הם שכרו על חשבונכם, בעלות שלא פורסמה, יועץ חיצוני לעניין, יועץ, שיעסוק בגיבוש האסטרטגיה של המשרד לשנים הבאות. מה שמו של היועץ החשוב ביותר הזה? ערן גרף. למי שנדמה, שהשם הזה מזכיר לו משהו, אז הוא צודק. זה היועץ, שהכין (אחרי שנתיים של "עבודה"), את "מסמך המדיניות של IPv6" עבור איגוד האינטרנט הישראלי. לפלופ האדיר הזה הקדשנו לא פחות מ-3 כתבות מלאות במסמכים ועובדות, כתבות המפורטות כאן כאן וכאן. בקצרה: זה הסיפור של "האי היווני", אבל בגלגול הרבה יותר ירוד, מפוברק ומגוחך. כעת הסיפור הזה מגיע למשרד התקשורת, כדי להציל את האסטרטגיה הכושלת של המשרד. פשוט, השר והמנכ"ל של המשרד הזה - גאונים! אין עליהם. איך הם מצאו אותו? 

זו לא הבעיה היחידה הקיימת במועצת הכבלים והלוויין. יש המון בעיות מאוד חמורות לא פחות, למשל:

א. אי טיפול בנושא "מרשם ספקי תכנים". למי שמעוניין להבין מה זה, אז המסמכים הרשמיים של הנושא הדי מסובך הזה נמצאים כאן. בקצרה: זה חלק מהתהליך של הכנת רישיונות לספקי ה-OTT, שמעוניינים להשתמש במשאבי "עידן +" על רשת האינטרנט. הנושא נתקע, והספק היחיד, שהיה בסדר וקיבל "אישור רישום" ב"מרשם ספקי תכנים" - חברת טריפלי סי, ספק זה הפסיק להיות ספק OTT, בגלל מיעוט לקוחות, והשירות שלו נסגר. 

כך, סלקום ופרטנר ממשיכות "לשדוד" את המשאבים של "עידן +"" בעצימת עין של כולם, גם של מועצת הכבלים והלוויין, שאמורה על פי "חוק הפצת שידורים" לפקח על הנושא (ביחד עם יחידת הפיקוח במשרד התקשורת). כל הרגולטורים לא עושים מאומה מול ההפקרות הנמשכת הזו. 

אגב, סברתי (כבר לפני כמעט שנתיים), שיוליה שמאלוב ברקוביץ' הייתה אמורה "לעוף" מתפקידה, הרבה קודם לפני שהשר איוב קרא "עשה לה תרגיל", רק בגלל שנתנה ידה להפקרות החוקית הענקית סביב תפעול מערכת השייכת, בין היתר, לתחום האחריות האישית שלה: "עידן +" (כמפורט כאן) והסכימה עם המשך שדידת משאבי השירות הזה ע"י סלקום ופרטנר. מי שנותן ידו לשוד משאבים ציבוריים ולהפקרות רגולטורית, אין מקומו בצמרת השירות הממשלתי. זה היה אמור להיות ברור וממזמן.

כעת, האחריות נופלת לפתחו של "מ"מ יו"ר מועצת הכבלים והלוויין, אשר ביטון, ואותו כלל חל גם עליו: מי שנותן ידו להפרת חוק מתמשכת, מקומו לא בשירות הציבורי.

כך, חברות תקשורת גדולות (דוגמת סלקום ופרטנר ועוד כמה קטנות), יכולות לשדוד את משאבי המדינה (בשווי של כ-25 מיליון ש"ח לשנה, שזו עלות תפעול התשתית הזו ע"י המדינה), משאבים הנמצאים בבעלות הרשות השנייה ואחריות הפיקוח נתונה גם בידי מועצת הכבלים והלוויין וגם בידי אגף הפיקוח במשרד התקשורת, כמוגדר בפירוט בחוק, והן אכן שודדות את המשאבים הללו - באופן חופשי ומזה כשנתיים. נא לא להתבלבל בין משאבי החברות המפיקות והמשדרות מעל תשתיות "עידן +" לבין התשתיות הציבוריות של "עידן+", שממומנות מהכסף של משלמי המיסים בישראל. בנוסף, הרשות השנייה ומועצת הכבלים והלוויין מתעלמות מכך, שלכל השודדים הללו גם אין בכלל רישיונות משום סוג, כולל רישיונות לספק שירותי OTT על בסיס משאבי "עידן +" ללקוחותיהם (עבירה פעוטת ערך של 3 שנות מאסר ועוד סנקציות כלכליות כבדות). 

ב. הנפילה של הוט ו-YES לתהום.
בינתיים, קבוצת בזק מבצעת בעקביות את "איחוד בזק בינלאומי-YES ופלאפון", גם בלי אישור משרד התקשורת (מנכ"ל פלאפון והסמנכ"לים שלו הם גם המנכ"ל והסמנכ"לים של YES ושל בזק בינלאומי). כך, שזה כנראה יהיה "קרש הצלה" עבור YES. 

אולם, עבור הוט, המצב שונה לחלוטין והוא מנותח כאן. הוט מותקפת מכל הכיוונים, גם מכיוון משרד התקשורת. כך, שטרם ברור לאן מועדות פניה. זה ממש לא נראה טוב ברגע זה. 

ג. חופש הבחירה של לקוחות הוט ו-YES (וכיום גם של סלקום ופרטנר) בציוד הקצה - לא ממומש.
מדובר בפרשה, שהחלה כבר בסוף העשור הקודם ב"עסקאות בעלי עניין" בין יורוקום ל-YES, שתיהן היו אז בשליטת שאול אלוביץ', על-פיה לקוחות YES אולצו לקחת רק ציוד קצה של יורוקום, בניגוד לחוק, לתקנות ולרישיון של YES.

הסידור הבלתי חוקי הזה התפשט בעשור הנוכחי להוט וכיום זה גם אצל שחקני ה-OTT החדשים (דוגמת סלקום ופרטנר). הנושא הזה נותח אצלנו, כולל המסמכים הרלבנטיים כמה פעמים ובהרחבה, לאחרונה כאן

כךהמדיניות הרשמית של משרד התקשורת הייתה ועודנה כיום, שמותר להוט ול-YES (או לכל ספק שירות, שעובד על רשת הוט, כיום זו רק לפרטנר), להפר חוק, תקנות ואת הוראות הרישיון שלה ולכפות על הלקוח לשכור או לרכוש רק נתבים וממירים - STB של הוט (או YES).

אין ללקוח שום אופציה אחרת כמו שקיים, למשל, על רשת הפס הרחב של בזק, כאשר כל נתב, שקיבל "אישור סוג" ממשרד התקשורת, הלקוח יכול לרכוש אותו ולהתקין אצלו כרצונו בלי כל תלות בהסכמת או אי הסכמת בזק, לגבי אותו נתב, או כל ציוד רשת אחר. אותו הסדר בדיוק קיים גם בשוק הסלולרי, כאשר ספק הסלולר לא יכול להכתיב ללקוחות איזה ציוד קצה יהיה ברשותם על רשת הסלולר, כל עוד הציוד הזה עונה על התקנים הבינלאומיים והישראליים, שחלים על ציוד הקצה הזה.

רק בתחום של השירותים ותשתיות YES והוט, וגם בתחום ספקי ה-OTT, שלטון החוק פשוט התאדה ולא קיים. זאת, בגיבוי (או בחיפוי, תבחרו את המילה המתאימה לדעתכם), של השר (איוב קרא) והמנכ"ל (נתי כהן). 

כפי שכבר ציינתי, זה התחיל עם "עסקאות בעלי עניין" בין יורוקום ל-YES, לפני כ-8 שנים, וזה נמשך עד עצם היום הזה, בתחומים רבים מאוד בשוק התקשורת. זה גם מקרין על שיטת החסמב"ה (חבורת סוד מוחלט בהחלט) של התנהלות משרד התקשורת, בכל תחום


בקצרההכל מתחיל ונגמר בנורמות של שוק התקשורת. כעת אנו חיים בנורמות של הפקר ו"רפובליקת בננות", כש"לא סופרים את הציבור ממטר" (סופרים רק את בעלי ומנהלי חברות התקשורת), מה שכבר הוזכר בספר שופטים בתנ"ך: בַּיָּמִים הָהֵם אֵין מֶלֶךְ בְּיִשְׂרָאֵל אִישׁ הַיָּשָׁר בְּעֵינָיו יַעֲשֶׂה.

ועוד מילה לסיום כתבה זו:
"עובדות אינן חדלות להתקיים, רק מפני שמתעלמים מהן" (אלדוס האקסלי).

עדכון 18.12.18: נחשף שאשר ביטון הוא אינו מ"מ יו"ר מועצת הכבלים הולוויין. פירוט - כאן

עדכון 20.12.18אושר מינויה של קרן אוזן ליו"ר הרשות השנייה, לפי המלצת שר התקשורת, איוב קרא. זאת, למרות ניגודי העניינים הפוטנציאליים של אוזן וניסיונה הניהולי המוגבל, אישרה הוועדה לבדיקת מינויים את מינויה ליו"ר הרשות השנייה, במקומה של יוליה שמאלוב-ברקוביץ', שהודחה ע"י השר ב"תרגיל כיפה אדומה". הממשלה אמורה לאשר בקרוב גם את מינוי שאר חברי המועצה החדשים, לפי המלצת השר איוב קרא

TV FREE
 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024 

21.8.24 - רוח אחרת - כנס חירות ישראלי

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים