Telecom News - "המלך הוא עירום" גרסת חיים גרון, סמנכ"ל בכיר במשרד התקשורת

"המלך הוא עירום" גרסת חיים גרון, סמנכ"ל בכיר במשרד התקשורת

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> "המלך הוא עירום" גרסת חיים גרון, סמנכ"ל בכיר במשרד התקשורת
חיים גרון, מהנדס תקשורת ועו"ד בהשכלתו, שהיה שנים רבות סמנכ"ל בכיר להנדסה וכיום הוא סמנכ"ל בכיר לטכנולוגיה וסייבר, הפיץ במשרד מכתב, שהודלף לגלובס, שבו הוא מתריע על כישלון אדיר של משרד התקשורת בכל התחומים. הוא רק שכח להזכיר, שהוא אישית היה חלק בלתי נפרד מהכישלון רב השנים הזה. כל מה שחיים גרון מתריע כעת, מופיע ב-Telecom News מזה שנים.
מאת: אבי וייס, 15.11.18, 18:11חיים גרון

נפל דבר במשרד התקשורת. בעל תפקיד בכיר ביותר במשרד העז לכתוב, ש"המלך הוא עירום", והמכתב הנוקב והחריף הזה במלואו הודלף לגלובס ופורסם ע"י גדי פרץ - כאן.

המדובר בחיים גרון (בתמונה משמאל), כיום סמנכ"ל בכיר לטכנולוגיות עתידיות וסייבר, שמועד פרישתו לפנסיה מתקרב, וייתכן שזה מה שנתן לו את הדחיפה להוציא מכתב כל כך חריף למנכ"ל המשרד.

יחד עם זאת, לקוראי אתר Telecom News (וגם לקוראי אתר "דבר ראשון", לדוגמה כאן), אין במכתבו של חיים גרון שום דבר חדש או מפתיע.

רק ביומיים האחרונים העליתי 2 כתבות (כאן וכאן), שחוזרות ואומרות את אותו דבר בדיוק מה שהוא אומר מתוך המשרד פנימה, ואפילו פירטתי את הכשלונות של המשרד בהרחבה ובפירוט רחב יותר ממה שהוא כתב.

זאת, למי שלא הבין, שהצוות הנוכחי בצמרת המשרד גרוע לא פחות מהצוותים הקודמים וממשיך לדרדר את מדינת ישראל לתהום, בשליחות של הטייקונים, "המקורבים לצלחת" ובעלי האינטרסים האישיים. 

תגובת משרד התקשורת
לחשיפת המכתב של חיים גרון בגלובס: "כחלק מהכנה לסדנא  שהמשרד מקיים  בשבוע הבא, התבקשו המשתתפים להעלות על הכתב נושאים לדיון.
בהמשך לאותה בקשה, כתב מר גרון את המסמך הנ"ל.
חשוב לנו לציין כי הדברים שנכתבו הם על דעתו  של מר גרון בלבד.
והמסמך שנכתב אינו משקף את מדיניות המשרד".

השר האחרון, שהאינטרס העיקרי שלו היה הציבור והאינטרסים הציבוריים של שוק התקשורת, היה השר אריהשר אריאל אטיאסאל אטיאס (בתמונה משמאל), והמנכ"ל האחרון, שדאג רק לאינטרס הציבורי, היה המנכ"ל בזמנו, שפעל בקדנציה שלו - מרדכי מרדכי

חיים גרון, שמזה שנים רבות היה אחראי לתהליכים המוטעים, שנעשו במשרד, לא יכול לברוח מאחריות אישית למצב, שאודותיו הוא מתריע כעת. יש לברך את אומץ ליבו לכתוב את מה שכתב, הכל נכון ומדויק, אבל הוא לא יכול להטיל את האחריות לכישלון הקולוסאלי של המשרד רק על אחרים ולא על עצמו, כבעל תפקיד בכיר ביותר במשרד, שנשא באחריות המשותפת של הנהלת המשרד, במשך לא מעט שנים. 

חיים גרון היה שותף מלא להכנת חוות דעת הנדסיות מפוברקות וחסרות בסיס, ששימשו את השרים והמנכ"לים במשך העשור האחרון, כבסיס להסדרי "השוק הסיטונאי" ולהסדרים כושלים רבים אחרים, הסדרים רגולטוריים, שנעשו ביחד עימו, מתחילת העשור הנוכחי ועד עצם היום הזה. 

הוא גם היה שותף להעלמת העין מהשירותים ללא רישיון, שנעשו ונעשים ע"י רוב השחקנים בשוק והעלים עין מהפרות הרישיון הרבות, שהיו וישנן בשוק. הוא הכיר ומכיר היטב את המצב הזה, משום שהוא עצמו היה אחראי אישית להכנת ועדכון כל הרישיונות הקיימים בשוק התקשורת. הוא לא היה אחראי על האכיפה במשרד, אבל שתיקתו במשך שנים על כל מה שנעשה בתחום הרישוי, שהיה באחריותו - זה כתם שמעיב על מכתבו דהיום.  

אנו נמצאים כעת, לקהשר איוב קראראת סוף 2018, עם אפס השגים, די דומה למצב בו היינו במשך השנים האחרונות, מצב של שר תקשורת (איוב קרא, בתמונה משמאל), שנראה ,שמונע ב"שלט רחוק" ע"י רה"מ ותרומתו לשוק היא בהפרחת ספינים בלי סוף ומילוי מקום בפועל של שר חוץ. השר מפזר לאמצעי התקשורת בעיקר Fake News בקצב, שקשה לעקוב אחריו.

השר התמחה (כמו כמה מקודמיו), במתן חסות לשירותי תקשורת ללא רישיון וגם התמחה בחתימה סיטונית ועיוורת על כל מסמך בלתי חוקי והזוי המוגש לו. 


על זה מוסיפים 6 מינויים כושלים, שנמצאים בקצה הצמרת של המשרד ב-8 השנים האחרונות: עדן בר-טל, אבי ברגרשלמה פילבר ("עד המדינה")שמילה מימון וכעת נתי כהן. זאת, בתוספת יו"ר מועצת הכבלים והלוויין לשעבר, ד"ר יפעת בן-חי-שגב.

די ברור שהשר איוב קרא לא יודה בכך שהוא טעה טעות חמורה בבחירה של נתי כהן למנכ"ל המשרד, בלי לקיים "ועדת איתור" או איזה הליך פורמלי ומסודר של איתור ובחירה של מנכ"ל, ובלי להכיר את נתי כהן קודם באופן מעמיק (ובלי לבחון חלופות).


בהתייחס למכתב של חיים גרון שפורסם בגלובס, אביא כאן מכתברפי הוידה תגובה חשוב של אחד מוותיקי המשרד בפנסיה, רפי הוידה (בתמונה משמאל), מי שהיה גם ראש אגף הספקטרום וגם מ"מ המדען הראשי במשרד, שכתב כך לחיים גרון, אותו הוא מכיר מהעבודה המשותפת במשרד התקשורת מזה שנים רבות:
"חיים שלום,
א. אני קורא את הכתבה בגלובס אודותיך ומשתומם, שאינך קורא להקמת ''רשות תקשורת לאומית'', שעמלנו בעבר להגשימה, שתסדיר גם את תחום שמות המתחם בישראל, ולא, ישראל תמשיך להתדרדר במדדים הבינלאומיים אף מתחת למקום ה-65 !!!...    
ב. קיים צורך אמיתי להתארגנות ממשלתית הן בתחום החקיקה לעיגון סמכויות ביצוע ופיקוח בחוק התקשורת והן בתחום הניהול הממשי של שמות המתחם בסיומת ישראל (מרחב כינויי המען) וכתובות ip הן בגרסה 4 והן בגרסה 6 על פי היתר מתאים (רישיון מיוחד).
ג. ראוי לציין, שבדנמרק, שמספר התושבים בה קטן ממספר התושבים בישראל, מספר שמות המתחם עולה פי 6 מישראל ... בישראל כ-250 אלף ואילו בדנמרק כ-1.5 מיליון ...  בדנמרק קיים חוק יעוד המסדיר תחום זה ... מצ''ב ...
       https://danishbusinessauthority.dk/sites/default/files/the-domain-act.pdf
ד. כן יצויין, שנערך לאחרונה סקר מקיף בקרב כל חברי ארגון המרשמים הלאומיים האירופאי (centr) בה ישראל חברה (באמצעות איגוד האינטרנט). הסקר בחן את המבנה המשפטי, משילות וסוגיות מיסוי, וניתן ללמוד ממנו כיצד ניתן להתארגן גם בישראל.
ה. אבקשך להעלות במסגרת ''דיוני האסטרטגיה'' את סוגיית ''הסדרת מרשם שמות המתחם בישראל'' בחקיקה מתאימה. מצ''ב הצעותי ... ''מחליטים'' ו"הצעת החוק" ...
בברכה

רפי".

בהחלט חשוב לזכור, שהפתרון לבעיה, שחיים גרון העלה, אינה עוד "דיון אסטרטגי" חסר ערך (כי הציבור באמצעות נציגיו המוסמכים בכלל לא שותף לו), כמו כל הדיונים האסטרטגיים הקודמים שנערכו בשנים האחרונות במשרד, דיון שיתקיים הפעם בראשות המנכ"ל נתי כהן, שמנותק מכל מציאות וחי לו בענן, ענן ששמו "קליקת אוהדי סלקום ושות' בצמרת משרד התקשורת". במציאות, מי שמנהלים את המשרד בפועל מאז 2011 הם: שמילה מימון (כיום המשנה למנכ"ל) והיועצת המשפטית של המשרד, עו"ד דנה נויפלד. ככה זה עובד והאינטרסים של הציבור נגרסו ונעלמו מאז 2011 ועד עצם היום הזה.

ברור לחלוטין גם למנכ"ל הנוכחי, ששנת 2018 היא שנה אבודה בשוק התקשורת, בדיוק כמו כל השנים, שחלפו מאז תחילת העשור הנוכחי.

אם לא די בכך, בריאיון לגלובס (כאן), סמנכ"ל הכלכלה של המשרד (ד"ר עופר רז-דרור) אמר כך: "ניכנס בבזק עם הראש בקיר - עד שתפעיל את רשת הסיבים שלה". ללא ספק מדובר באמירה מטורפת לחלוטין של אדם שבכלל לא מבין מה תפקידו במשרד התקשורת. מדובר באדם חסר אחריות שיש לפטר אותו וכמה שיותר מהר, לאור הנזקים שעשה ושייעשה לשוק התקשורת, עם השקפת עולם מעוותת וחמורה ביותר שכזו. 

רק פירוק המשרד הכושל הזה והקמת "רשות לתקשורת" תוכל (כנראה) לשנות את הכיוון, שבו שוק התקשורת הישראלי הולך בו. אין שום פתרון קסם אחר ולכן, כל עוד זה לא קורה, "המלך ימשיך להיות עירום".  

לסיכום
כל חוק התקשורת הישראלי, תקנותיו, רישיונות חברות התקשורת ומסמכי מדיניות השר והחלטת הממשלה והכנסת, כולם ביחד הם "מסכת צרכנית" אחת ענקית, שנועדה להפעיל את המשרד הממשלתי הקרוי משרד התקשורת, לטובת הציבור והצרכנים בישראל.

אולם, אצל נתי כהן, מנכ"ל משרד התקשורת הנוכחי ובגיבוי מלא של שר התקשורת איוב קרא, נולד בישראל חוק אחר לגמרי, "חוק עידוד וקידום הטייקונים והאינטרסים הכלכליים האישיים שלהם, ובמיוחד אלה של סלקום ושות'". זה בדיוק מה שהוא (נתי כהן) אמר במו פיו:
  • "אני לא המשרד לענייני צרכנות, ואני לא רוצה שזה יהיה התפקיד שלנו".
  • "בסוף אני רוצה להגיע למצב שלניר שטרן, מנכ"ל סלקום, תהיה אופציה להשקיע עצמאית או לשלם לבזק ולעבור דרך התשתיות שלה".
יודגש, שההטבות הרגולטוריות לסלקום ושות' לא היו רק בעניין IBC - אנלימטד. זה החל הרבה קודם לכן. אנו נמצאים במצב של "איש הישר בעיניו ייעשה". ה"ישארבלוף" הפך לנורמה

היעדר שיטות עבודה סדורות והיעדר "עבודת מטה" ושיתוף אמיתי, מלא ושוטף (ושקוף), של הציבור ונציגיו המוסמכים, מסייעים להנציח את הכאוס והפרות הנורמות והחוק ומספקים את היכולת לחלק "הטבות וצ'ופרים" של בין עשרות מיליוני ש"ח ועד למיליארדים ל"מקורבים לצלחת", כל יום.

אם כולם יצטרכו לעבוד בשקיפות ולפי כל החוקים, התקנות ותנאי הרישיון,
 אז פתאום אתם תדעו מהם האינטרסים הכלכליים האישיים ומה היקפם, של מי מראשי משרד התקשורת בעבר ובהווה (וזה לא רק ביבי ופילבר), בכל המהלכים הבלתי חוקיים (לכאורה), שתיארתי בחודשיים האחרונים, בעשרות רבות של כתבות תחקיר (והכל מבוסס על מסמכים, "שחור על גבי לבן"), מה שאני מכנה "תיק 5000"...

לא פלא, ש"חסידי סלקום בצמרת משרד התקשורתדהיום, לאחר ש"חסידי בזק" בצמרת המשרד סולקו בבעיטה אדירה בקיץ 2017יכולים לעשות כרצונם, מחוץ לכל חוק ולכל נורמה רגולטורית אפשרית, וגם לדאוג לירושה נהדרת וממש ענקיתהכל על חשבונכם, לצאצאים וליורשים של עורכי הדין של אנלימיטד \ IBC, וגם לבכירים אחרים בצמרת משרד התקשורת, בעבר ובהווה

I TOLD YOU FREE 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
6.6.24 - Israel Mobile Summit


24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים