Telecom News - הסעיף החשוב שנשכח ב"רפורמה במבנה שוק האינטרנט, מוצר אחד - אינטרנט!"

הסעיף החשוב שנשכח ב"רפורמה במבנה שוק האינטרנט, מוצר אחד - אינטרנט!"

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> הסעיף החשוב שנשכח ב"רפורמה במבנה שוק האינטרנט, מוצר אחד - אינטרנט!"
בעבודת המטה העקומה של צמרת משרד התקשורת (שעובדת כזכור עבור האינטרסים הכלכליים של קבוצת סלקום\IBC) נשכח סעיף חשוב ביותר, שמטופל נכון בכל העולם מלבד בישראל: תחום הדומיינים ("שמות המתחם"). האם צמרת משרד התקשורת (שר ומנכ"לית) תתקן את הטעות הזו? שאלה טובה.
עדכונים בסוף הכתבה.
מאת: אבי וייס, 13.10.20, 11:10רפי הוידה

את הרפורמה החדשה של צמרת משרד התקשורת (בשירות קבוצת סלקום\IBC), בנושא שירותי האינטרנט ניתחתי בהרחבה במאמר, שפורסם תחת הכותרת: "לא רפורמה באינטרנט ולא נעליים! עוד שימוע בשירות קבוצת סלקום \ IBC!".

לאחר פרסום השימוע התברר, שצמרת משרד התקשורת השאירה סעיף אחד חשוב ללא כל טיפול, וזה תחום הדומיינים, שהופיע במסמך המדיניות הקודם, שמוצע כעת לבטלו, ובו נאמר כך:
הסדרה עצמית
הסדרה עצמית

ביטול הסעיף הזה ללא החלפתו בסעיף חדש (מצ"ב כאן הצעת החלטה חדשה לממשלה, שהציע רפי הוידה, בתמונה למעלה, לשר התקשורת יועז הנדל, וטרם נענה. גם אנו ביקשנו את תגובת השר - וטרם נענינו), יוביל ל-2 התוצאות הבאות:
א. יעלם הבסיס החוקי לפעילות איגוד האינטרנט הישראלי בתחום זה. 
ב. מדינת ישראל תהיה המדינה היחידה בעולם, שתחום הדומיינים יופקר ללא כל הגדרה בשום מקום וללא כל פיקוח משום סוג.

רק לשם השוואה, הוקם לאחרונה משרד ממשלתי חדש בשם "משרד הדיגיטל הלאומי" (השר דודו אמאשר ביטוןסלם, המנכ"ל אשר ביטון, בתמונה משמאל), שבנה לעצמו פורטל ממשלתי ממש מעולה (כאן), וראשי המשרד החדש הזה ביצעו עבודת מטה מקיפה ומקצועית ביותר, לטובת אזרחי המדינה, עבודה רחבה ביותר הכוללת החלטת ממשלה מלווה בתקציב מתאים.

החלטת הממשלה כאן, ניתן להוריד את התכנית המלאה - כאן, והעבודה הזו פורסמה ברבים תחת הכותרת: "תכנית להאצת השירותים הדיגיטליים לציבור ולקידום הלמידה הדיגיטלית".

תשומת לב, שמשרד התקשורת לא נכלל בתכנית, כי כנראה, כותבי התכנית (שמכירים היטב את משרד התקשורת), מבינים, שחבל על הזמן - חבל"ז. משרד התקשורת נתקע בעבר ומשרת אינטרסים זרים, ולכן אין כל סיכוי ליישם "טרנספורמציה דיגיטלית" ו"שיפור השירות הדיגיטלי לאזרח", במשרד התקשורת

לכן, אחת ההצעות, שכעת מנסים לקדם (במקום הקמת "רשות לתקשורת" לגמרי עצמאית, שהיא מהלך די מסובך מבחינה חקיקתית ופוליטית), פשוט לבטל את משרות שר התקשורת והמנכ"לית, ושר התקשורת יהיה סגן שר במשרד הדיגיטל הלאומי והמנכ"ל יהפוך לראש אגף (או ראש רשות), ואז משרד התקשורת יהפוך בפועל "לרשות התקשורת הלאומית", כאגף ממשלתי וכחלק ממשרד הדיגיטל הלאומי.

אזי יהיו במשרד הדיגיטל הלאומי 4 תחומים מרכזיים, שדי משיקים זה לזה ומשלימים זה את זה ונועדו לשרת את אזרחי המדינה:
1. רשות התקשורת הלאומית, עם מועצת הרשות השניה לטלוויזיה ולרדיו ומועצת הכבלים והלוויין. (כשיבשילו התנאים הפוליטיים, ניתן יהיה לבצע את השלמת המהלך ולהפוך את הרשות הזו לרשות עצמאית חזקה יותר ובמבנה ארגוני נפרד: רשות, שתכלול בתוכה את כל גופי הרגולציה למדיה: התאגיד כאן, הרשות השניה ומועצת הכבלים והלוויין. כל 3 הגופים המיותרים והבזבזנים הללו, ימוזגו לגוף אחד, כחלק מהרשות). 
2. רשות התקשוב הממשלתי (כבר קיימת).
3. מטה המיזם הלאומי "ישראל דיגיטלית" (כבר קיים).
4. רשות החברות (כבר קיימת). 
רצוי לצרף גם את מטה הסייבר הלאומי (כרגע במשרד רוה"מ) למשרד זה. 

לא מדובר כאן בהמצאה יוצאת דופן ומקורית. זה בדיוק מה שיש בבריטניה ובעוד מדינות דמוקרטיות רבות בעולם, ראה חוק הבריטי לתחום הדיגיטל - כאן.

מי יהיה הח"כ או השר שיקדם את הנושא החשוב הזה בכנסת? נמתין ונדווח בהתאם. 

אז מה עושים עם התחום הדומיינים בישראל?
בשלב זה, רק מתכתבים, מה שלא מוביל עד רגע זה לשום דבר מעשי.

להלן פנייתו השנייה של רפי הוידה לשר התקשורת יועד הנדל מ-11.10.20:
"הנדון: קבלת אחריות שר התקשורת לתחום שמות המתחם בסיומת ישראל בישראל.

חגי אורן – דובר שר התקשורת
חגי שלום רב,
א. עם פירסום השימוע בנושא ''הסדרת שירותי האינטרנט וביטול ההפרדה בין ספק תשתית וספק שירותי אינטרנט'', ביום ראשון, 4.10.20, שמשמעותו המעשית היא ביטול מסמך המדיניות משנת 2000,
 נוצרה הזדמנות טובה להסדיר אחת ולתמיד את תחום שמות המתחם בישראל, לאור השינויים הטכנולוגיים שקרו ב- 20 השנים האחרונות.
ב. כידוע לכל, תחום האינטרנט כולל שלושה מרכיבים עיקריים: ספקי תשתית פיזית או אלחוטית, ספקי שירותי אינטרנט וספק לאומי יחידי של שמות המתחם בסיומת לאומית בעברית ובאנגלית.
ג. למשרד התקשורת אמורה להיות אחריות כוללת על שלושת המרכיבים, אלא משום מה, תחום שמות המתחם אינה כלול בחוק התקשורת ועל כן נדרש להסדירו בהקדם האפשרי באמצעות החלטת ממשלה מתאימה... מצ''ב בצרופה.
ד. בכל העולם תחום האינטרנט ולרבות תחום שמות המתחם עבר הסדרה מתאימה ... דוגמאות לא חסרות ... והדוגמה הבריטית משנת 2010 והדוגמה הדנית משנת 2005 מהוות מודל ראוי לחיקוי.
ה. בכל מדינות העולם קיים גוף ממשלתי המסדיר את תחום שמות המתחם וממנה את מנהל המרשם הלאומי שלו.
ו. האינטרס המובהק של העמותה המונה כ- 200 חברים - איגוד האינטרנט הישראלי  - הוא לפעול לקבלת היתר מהגוף המסדיר הממשלתי להיותו מנהל המרשם הלאומי של שמות המתחם בסיומת ישראל בישראל, כאשר כ- 260 אלף בעלי שמות המתחם בסיומת ישראל בישראל מצפים כי תחום זה יהיה בפיקוח הגוף המסדיר הממשלתי הן בנושא עלויות הרישום והחידוש השנתיות והן בנושא כללי הרישום.
ז. המשך דבקות האיגוד, ללא כל הגיון, בהודעתו כי ''פעילות האיגוד בניהול המרשם אינה בהיתר של רשויות המדינה'' הינה אומללה והרסנית ופועלת בניגוד לאינטרס של החברה האזרחית שהאיגוד מתימר ליצגה.
ח. כמו כן, הסדרת מיסוי פעילות האיגוד מול רשות המסים הינה קריטית להמשך קיום האיגוד ואיתנותו הפיננסית.
ט. בנוסף, משרד התקשורת, החבר בארגון אייקן ובועדה המייעצת הממשלתית שלו (גאק), מחוייב לכללי הפעילות המחייבים מעורבות ממשלתית במינוי מנהל המרשם הלאומי.
י. כן התברר לאחרונה כי מנכ''ל משרד התקשורת הודיע לאייקן כי אין הוא ממליץ על איגוד האינטרנט כמנהל המרשם הלאומי של שמות המתחם בסיומת ישראל בעברית.
יא. לאור המצב העובדתי הקיים המתואר לעיל, אין ספק כי דרושה החלטה ממשלתית ראויה להסדרת תחום שמות המתחם בסיומת ישראל בישראל.
לסיכום:
יב. כאמור בפנייתי [הקודמת] לשר התקשורת מ- 16.9.20, אני מצפה כי שר התקשורת יאות לקבל את הצעתי לקבלת אחריות על תחום שמות המתחם בישראל ויפעל בהקדם לקבלת החלטת ממשלה מתאימה.
יג. אנא עדכן אותי בהקדם האפשרי לעמדת משרד התקשורת בנושא והאם בכוונת שר התקשורת לקדם החלטת ממשלה בנושא.
בברכה,
רפי הוידה"

ככל שתתקבל תגובת שר התקשורת יועז הנדל, נעדכן בהתאם. 

אינטרנט
 

 
עדכון 15.10.20: בעקבות פרסום החלטת שר התקשורת (כאן) ומסמך המדיניות החדש בחתימתו (כאן), הוציא רפי הוידה פנייה מעודכנת לצמרת משרד התקשורת, לצמרת איגוד האינטרנט הישראלי וליועמ"ש, בזו הלשון:
שלום רב,
א. מצ''ב לעיונכם מסמך המדיניות העדכני של שר התקשורת מ- 13.10.2020 המבהיר כי מדיניות משרד התקשורת משנת 2000 בוטלה והמדיניות החדשה תיבחן שנית תוך שנה, לאור השינויים הטכנולוגיים המואצים בתחום התקשורת ובמטרה להבטיח התפתחות מהירה של ענף שירותי האינטרנט:
https://www.gov.il/BlobFolder/policy/14102020/he/Internet_Services_Licensing_Policy.pdf
ב. כיום ברור בכל העולם וגם בישראל כי שירותי האינטרנט כוללים שלושה מרכיבים עיקריים:
  • ספקי תשתית פיזית או אלחוטית,
  • ספקי שירותי אינטרנט,
  • וספק לאומי יחידי של שמות המתחם בסיומת לאומית בעברית ובאנגלית.
ג. למשרד התקשורת אמורה להיות אחריות כוללת על שלושת המרכיבים, אלא משום מה, תחום שמות המתחם אינה כלול בחוק התקשורת, כפי שתחום המיספור כלול בו, ועל כן נדרש להסדירו בהקדם האפשרי באמצעות החלטת ממשלה מתאימה ובהמשך באמצעות תיקון חוק התקשורת.
ד. בכל העולם תחום האינטרנט ולרבות תחום שמות המתחם עבר הסדרה מתאימה ... דוגמאות לא חסרות ... והדוגמה הבריטית משנת 2010 והדוגמה הדנית משנת 2005 מהוות מודל ראוי לחיקוי.
ה. בכל מדינות העולם קיים גוף ממשלתי המסדיר את תחום שמות המתחם וממנה את מנהל המרשם הלאומי שלו.
ו. האינטרס המובהק של העמותה המונה כ- 200 חברים - איגוד האינטרנט הישראלי  - הוא לפעול לקבלת היתר מהגוף המסדיר הממשלתי להיותו מנהל המרשם הלאומי של שמות המתחם בסיומת ישראל בישראל, כאשר כ- 260 אלף בעלי שמות המתחם בסיומת ישראל בישראל מצפים כי תחום זה יהיה בפיקוח הגוף המסדיר הממשלתי, הן בנושא עלויות הרישום והחידוש השנתיות והן בנושא כללי הרישום.
ז. המשך דבקות האיגוד, ללא כל הגיון, בהודעתו כי ''פעילות האיגוד בניהול המרשם אינה בהיתר של רשויות המדינה'' הינה אומללה והרסנית ופועלת בניגוד לאינטרס של החברה האזרחית שהאיגוד מתימר ליצגה.
ח. כמו כן, הסדרת מיסוי פעילות האיגוד מול רשות המסים הינה קריטית להמשך קיום האיגוד ואיתנותו הפיננסית.
ט. בנוסף, משרד התקשורת, החבר בארגון אייקן ובועדה המייעצת הממשלתית שלו (גאק), מחוייב לכללי הפעילות המחייבים מעורבות ממשלתית במינוי מנהל המרשם הלאומי.
י. כן התברר לאחרונה כי מנכ''ל משרד התקשורת הודיע לאייקן כי אין הוא ממליץ על איגוד האינטרנט כמנהל המרשם הלאומי של שמות המתחם בסיומת ישראל בעברית.
יא. לאור המצב העובדתי הקיים המתואר לעיל, אין ספק כי דרושה החלטה ממשלתית ראויה ובהקדם האפשרי להסדרת תחום שמות המתחם בסיומת ישראל בישראל.
יב. כאמור בפנייתי לשר התקשורת מ- 16.9.20, אני מצפה כי שר התקשורת יאות לקבל בהקדם האפשרי את הצעתי לקבלת אחריות על תחום שמות המתחם בישראל ויפעל בהקדם לקבלת החלטת ממשלה מתאימה... מצ''ב.
בברכה,
רפי הוידה"

ככל שתתקבל תגובה לפנייה הזו - נעדכן בהתאם. 


עדכון 24.10.20רפי הוידה מעדכן מה קרה באיטליה עקב מגפת הקורונה (מפורט כאן), כמו שהתרחש במדינות רבות בעולם. עקב ההוזלה הרישום, מי שמעוניין בדומיין בסיומת IT. משלם למרשם הלאומי האיטלקי 3 יורו השווים היום כ-12 ש''ח, לעומת 44 ש''ח בישראל! המדובר במחיר שעלה אך בשנה שעברה, כי איגוד האינטרנט הישראלי, בהיותו בפועל "מונופול דורסני", יכול לקחת כל מחיר שבא לו. מדהים!!!
כ"כ בין מרץ ליוני 2020 הושעו עלויות חידוש הדומיינים (כלומר: מי שנגמר לו מועד חידוש הרישום של הדומיין בתקופה הזו, לא שילם מאומה ובוצעה הארכה אוטומטית של הרישום של הדומיין שלו עד סוף יוני 2020 - ללא עלות).
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024 

21.8.24 - רוח אחרת - כנס חירות ישראלי

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים