העולם של מערכת הפעלה אחת - חלונות, מת. אנו בעולם ה-Post PC

דף הבית >> סקירות טכנולוגיות >> העולם של מערכת הפעלה אחת - חלונות, מת. אנו בעולם ה-Post PC
העולם של מערכת הפעלה אחת - חלונות, מת. אנו בעולם ה-Post PC
מאת: אבי וייס, 8.7.14, 20:20VMware
 
האם מערכת ההפעלה העתידית היא בכלל לא מערכת הפעלה אלא פורטל המופעל בכל דפדפן בשם Workspace, שבו בוחרים את סביבת העבודה, היישומים והאפליקציות לפי הצורך? כנראה שכן, אם שואלים את VMware.
 
"עברנו לעולם מחשוב הבנוי בקנה מידה אחר לגמרי מהעבר. זה עולם ה-Multi-Clouds", מתאר אנדי פיליפ, מנהל שיווק מוצרים למחשוב משתמשי קצה (EUC), אזור EMEA, חברת VMware . "החוזק של הפתרון שלנו הוא בכך, שאנו מספקים את כל היישומים ומערכות ההפעלה תחת מעטפת אחת בחלון אחד. אין לזה שום פתרון מתחרה בשוק. זה עובד על כל מכשיר קצה, גם על סמארטפון וטאבלט. הכל וירטואלי בענן".
 
קיימתי ראיון עם אנדי פיל (פיליפ) (בתמונה), כדי לשמוע על מימוש הרעיון של מעבר משתמשי הקצה (כולנו) לתצורת עבודה במערכת וירטואלית בענן, מה שמחליף כל מערכת הפעלה קיימת ומספק יכולת להפעיל כל יישום וכל אפליקציה בצורה נוחה וידידותית מרחוק.
 
שאלה: מהיכן צמח הרעיון של EUC (ר"ת: End User Computing)?
אנדי פיל: "התפתחות עולם המחשוב מובילה אותנו לעולם של מיליארדי משתמשי קצה עם מיליוני אפליקציות. אך לפני כ-30 שנה דיברנו על מאות אלפי משתמשי קצה עם מאות בודדות של אפליקציות. זו התפתחות מדהימה בכל קנה מידה.
 
הבנו את ההתפתחות הזו ו-VMware החליטה להשקיע השקעה אסטרטגית ב-EUC. אחת ההחלטות הנלוות הייתה רכישת AirWatch לפתרונות מחשוב ניידים.
 
בתחום הזה יש לנו מערך של שת"פים עם חברות מובילות בשוק, החל מסיסקו, דרך HP וגוגל וכלה ב-F5, NVidia ועוד. השת"פ עם גוגל נולד, כשהבנו, שיש צורך לשלב את המוצרים שלנו ביחד עם מוצרי גוגל לארגונים, והדגש הוא בשילוב כל המוצרים, עם דגש מיוחד לכרום.
 
אחת מנקודות המפתח בחדירה לשוק הייתה בהכרזה על Horizon 6. הפתרון הזה הוכרז לפני כחודשיים, וזה השתלב במקביל לרכישת Airwatch על ידנו. כך, שבאנו לשוק עם תפיסת עולם שלמה.
 
המערכת, שאנו מציגים, תומכת בכל המערכות הארגוניות, החל מסאפ דרך אורקל, שרפוינט של מיקרוסופט ובפתרונות של סיילספורס. יצרנו מערכת, שהיא מעטפת כוללת ובלתי תלויה במערכת ההפעלה הקיימת אצל משתמש הקצה".
 
שאלה: מדוע שארגון או עסק ייקח את הפתרון הזה? הרי יש לו כבר מערכות מחשוב אצלו בארגון?
תשובה: "אנשים מבינים, שאנו עוברים שלב בהתפתחות עולם המחשוב. השלב הזה מכונה בציבור: עידן ה-Post PC. זה מודל חדש של עידן הצריכה. הזמנים השתנו והאנשים השתנו. הם יותר מתוחכמים והם לא מוכנים יותר להיות שבויים של מערכת הפעלה אחת. הם רוצים' חופש בחירה'.
 
עד לפני כעשור, אנשים היו משתמשים במחשב נייח או נייד עם התוכנות של מיקרוסופט. מולם בתחרות היו: לינוקס ומקינטוש, שניהם בכמות די צנועה של משתמשים. זה נגמר.
 
אולם, גם היום, בעידן ריבוי מערכות ההפעלה ושליטה מוחלטת של מערכות ההפעלה הניידות (אנדרואיד ו-iOS) בשוק מכשירי הקצה, עדיין אנשים רבים זקוקים לחלונות כדי להפעיל את היישומים העסקיים שלהם. זה קצת מתנגש עם זה, שעברנו לעולם ה-SaaS כשהכול בענן.
 
לכן, אנו מספקים את המעטפת המגשרת על הפער הזה. רוב האפליקציות הקיימות היום בעולם, כולל אפליקציות ארגוניות, הן לא של חלונות. אולם, יש צורך לתת מענה לכולם, גם לאלה, שיש להם עדיין צורך בחלונות.
 
דהיינו: בנקודת הזמן בה אנו נמצאים כעת, אנו מעוניינים לספק למשתמשי יישומי חלונות את היכולת להשתמש בחלונות מתי שהם זקוקים לכך. אבל במקביל, גם יכולת להשתמש בכל האפליקציות של העולם החדש הצומח במהירות, עולם ה-Post PC. כך, אנו עוטפים אפליקציות סלולריות עם אפליקציות לטאבלטים ואפליקציות לכל מערכות ההפעלה תחת מעטפת אחת, ביחד עם כל האפליקציות הארגוניות הכבדות הנמצאות כבר במצב של SaaS, תחת פורטל אחד (ראה\י תצלום למטה).
 
עי"כ, אנו מעבירים את הכוח למשתמשי הקצה. המשתמש הוא זה שיחליט מה הוא צריך לצורך עבודתו או לצרכים הפרטיים שלו. הוא יקבל סביבה מאובטחת, שתעבוד על כל מכשיר קצה ועל כל מערכת הפעלה. אם הוא רוצה להפעיל יישום בחלונות הוא ילחץ ויקליק על האייקון של חלונות. אם הוא רוצה סביבת מקינטוש, אותו דבר בדיוק. זו אותה חווית משתמש ואותה קלות הפעלה.
 
המעטפת, שאנו מספקים במסגרת ה-EUC, מאפשרת לכל אחד לגשת לכל מערכת. בגלל, שאנו בענן, הכל נגיש בכל מקום".  
 
שאלה: מה קורה עם אלה הרוצים מטעמים שונים (למשל אבטחה מוגברת) להריץ חלונות מקומית ולא בענן?
תשובה: "אין שום בעיה. במערכת שלנו, ששמה ,Workspace יש 2 אפשרויות מרכזיות לבחירת המשתמש:
א. להריץ VDI (ר"ת: Virtual Desktop Infrastructure) בענן.
ב. להריץ את המערכת מקומית.
 
מכאן, שבפורטל שלנו המשתמש בוחר איך להפעיל את היישומים שלו או שהארגון מחליט עבורו על דרך ההפעלה. בד"כ הארגון מחליט על כך לפי התפקיד, ההרשאות, השימושים והסיווג של כל משתמש קצה בארגון. המערכת שלנו מאפשרת להריץ חלונות באופן מקומי. הפתרון הזה נקרא אצלנו Fusion והוא אפילו יכול להריץ מכונה וירטואלית של חלונות על מחשב מקינטוש.
 
מי שמעדיף להשתמש ב-VDI בענן, מקבל בדיוק את אותה רמת אבטחה. הקבצים נשמרים בענן של החברה או בענן שלנו או בענן, שהחברה סומכת עליו ובחרה בו. סביבת העבודה המאובטחת קצה לקצה שלנועם כל הגיבויים והשרידות נשמרת בכל מצב ובכל תצורת הפעלה".
 
שאלה: איך מונעים מהמשתמשים להוציא את הקבצים שלהם לענן ציבורי, למשל לדרופבוקס, ומשם לנהל את העבודה שלהם, מחוץ לכל פיקוח?
תשובה: "זו בדיוק הסיבה, שבגללה רכשנו את AirWatch. רצינו לספק בעצמנו למשתמשי הקצה סביבה מאובטחת תחת מעטפת אחת גם כשהם בתנועה, כך, שמשתמשי הקצה לא ירצו ולא יוכלו לצאת לדרופבוקס.
 
אנו מספקים למשתמשי הקצה 'מיכל' המאחסן את המידע שלהם בתנועה ומאפשר להם לשתף מידע לפי ההרשאות מבלי לפגוע ברמת האבטחה. זה מגיע עם אותה חוויית שימוש כמו זו הקיימת בדרופבוקס. כך פתרנו באופן מלא גם את הבעיה הזו, שהציקה למנהלים רבים".  
 
שאלה: איך אתם מספקים את המערכת החדשה ללקוחות שלכם?
תשובה: "מערכת Horizon 6 מסופקת בשלוש אפשרויות שונות ללקוחות שלנו:
 
א. פתרון סטנדרטי. זה פתרון המבוסס בעיקרו על ה-VDI ועל הענן. זה מוצר בסיסי, שרבים בשוק מבקשים אותו כצעד ראשון במעבר ל-EUC.
 
ב. Horizon למתקדמים. זה כולל את הפורטל המלא עם פתרון משלים, שנולד מרכישה של חברת מיראז' הישראלית (Horizon Mirage), מערכת המאפשרת העברה של 'תמונות וירטואליות' של מערכת ההפעלה, מה שמאפשר יצירת סביבה וירטואלית בכל מקום. הפתרון של מיראז' מספק מענה לכל מי שלא מעוניין ב-VDI ורוצה לעבוד מקומית על המחשב שלו.
 
ב-Horizon למתקדמים יש את כל המרכיבים, גם את ה-Fusion וגם אפשרות להתקין את הפתרון של Desktone אותה רכשנו לאחרונה (פתרון המספק שירות DaaS: 'תחנת קצה כשירות').
 
אנו מוספים לזה את פתרון ה-Virtual SAN, פתרון האחסון הווירטואלי שלנו. פתרון vSAN מאפשר להוריד את עלויות האחסון של המידע.
 
vSAN הוא אחד מהלהיטים שלנו בשוק בגלל הורדת עלויות האחסון בצורה דרסטית והפיכת כל מערכות האחסון מכל ספק חומרה לשירותי אחסון למערכת וירטואלית תחת מעטפת אחת.
 
זה משתלב היטב בתפיסה הכוללת, שהצגנו לשוק: אנו במעבר לעולם החדש של SDDC (ר"ת: Software Defined Data Center).
 
יכולת נוספת, שהכנסנו למערכת, היא יכולת אישור, פרסום והפצה של אפליקציות. זה שירות מאוד מבוקש כיוון שהוא מאפשר לארגונים להכניס אפליקציות חיצוניות מכל סוג לתוך המערכת הארגונית, תוך שמירה על רמת האבטחה ומדיניות האבטחה. מדובר באפליקציות, שנבדקו על ידנו והן בטוחות לשימוש ארגוני.
 
כך, כל משתמש קצה יכול לבחור לו בחנות האפליקציות הארגונית כל יישום, שהוא נזקק לו, ולהתקין אותו מרחוק באופן וירטואלי ולהריץ אותו בכל צורה שיחפוץ. ראיתי לא מעט בעלי מקצוע המריצים למשל חלונות 7 על מחשבי מקינטוש, מחשבים מאוד נפוצים במקומות עבודה מסוימים, בחיבור וירטואלי על מחשב נייד הקיים אצל העובדים הללו. החיבור לענן נעשה בסלולר או ב-WiFi בכל מקום בעולם. כך, אפשר להריץ כל דבר בצורה וירטואלית על מכונה וירטואלית. כל יישום הנדרש הופך לווירטואלי עם יכולת עבודה עליו מרחוק. זה משפר את הביצועים, כי כדי להפעיל יישום מסוים, משתמשי הקצה לא זקוקים לכל המעטפת של מערכת ההפעלה. הם רוצים להריץ רק את היישום.
 
לכן, בנינו גם חנות יישומים משלנו. הארגון יכול להשתמש בחנות היישומים שלנו או לבנות לו חנות יישומים ממותגת תחת שמו בתוך הענן של הארגון. בכל מקרה, לחנות הזו נכנסות רק אפליקציות, שאושרו על ידינו ועברו את המבחנים המחמירים ביותר לפי כל התקנים הקיימים. המשתמשים לא צריכים ללכת יותר לדרופבוקס או לכל מקום אחר כדי לקבל את מה שהם זקוקים לו, על מנת לעבוד בנוחות, בקלות וביעילות.
 
בעבר, הייתה גם אצלנו בתוך VMware בעיה של שימוש בעננים חיצוניים. עובדים אצלנו ניגשו לעננים חיצוניים, למשל של סאפ, אורקל, סיילספורס, עננים, שנמצאו מחוץ למסגרת של הענן הארגוני שלנו. זה יצר למנהלי ה-IT ולמנהלי האבטחה כאב ראש ענק בכל הקשור לאבטחה, תמיכה ולשליטה בעננים החיצוניים הללו. זה נגמר. כעת, כולם נכנסים אצלנו לתוך ענן אחד, תחת מעטפת אחת, בוחרים את היישום הנדרש והכל נמצא תחת שליטה אחת עם מערכת תמיכה אחת.
 
ג. Horizon לארגונים גדולים (Enterprises). זו הגרסה המלאה ביותר, שמכילה את כל היכולות של פתרונות ענן מכל סוג, כולל את מערכת vCloud שלנו באופן מלא. השוני המרכזי מול 2 הגרסאות האחרות זה האוסף המלא של כלי ניהול לעבודה בעננים.
 
ארגונים גדולים רוכשים את הפתרון הזה כי הם רוצים לנהל את כל המערכות שלהם, שנמצאות בכמה עננים, תחת מעטפת ניהולית, שכמעט כולה אוטומטית ללא מגע יד אדם. המערכת הזו גם מאפשרת להם לנתח את העלויות של כל שירות, שרץ בענן, מידת השימושיות של כל שירות והניצולת שלו והם יכולים לתמרן באיזה ענן ירוץ איזה יישום. ארגונים גדולים מעוניינים בגישה הזו, שמספקת להם יכולת שליטה קלה על הכל".
 
שאלה: איך מקבלים את זה בארגונים ובעסקים איתם אתה נפגש?
תשובה: "בהתלהבות. אני מציג להם תפיסה חדשה העונה בדיוק לצרכים שלהם היום ומחר. אני אומר למנהלים ולעובדים איתם אני נפגש: תבחרו בעצמכם מה אתם צריכים, כדי לבצע את העבודה שלכם בצורה היעילה, המהירה והמאובטחת ביותר. אנו נביא לכם את הפתרון לכל מה שתבחרו בצורה הבטוחה והנוחה ביותר היישר אל כל מכשיר הקצה הנמצא ביד שלכם. זה לא חשוב איזה מכשיר יש לכם, אתם תקבלו אותה מערכת קלה להפעלה.
 
אחת התועלות הראשיות של המעבר למעטפת אחת ב Workspace היא, שמנהלי ה-IT כבר לא צריכים להילחם או לדאוג מהתפשטות תופעת ה-BYOD. המנהלים יכולים במערכת החדשה לאשר ללא כל היסוס לכל עובד להשתמש במכשיר שלו בגישת ה-BYOD. המערכת שלנו מאפשרת למנהלים לשלוט באופן מלא ב-BYOD.
 
הכוח חוזר למנהלי ה-IT, כוח שאיבדו אותו לחלוטין כשהעובדים החלו לצפצף עליהם כי הם לא התקדמו לעולם ה-Post PC. המנהלים הרגישו, שהם מאבדים שליטה על העובדים ומעשיהם במכשירים הפרטיים שלהם בכל מקום בו הם מפעילים את המכשירים הללו. היות והעולם הפך להיות נייד, הבאנו לשוק פתרון מלא המתאים בדיוק לעולם הנייד.
 
יש לנו כבר הצלחות מאוד יפות בהחדרת המערכת החדשה לשוק. גם בישראל. יש כמה הצלחות, שאני יכול לחשוף: בנק דיסקונט, כלל ביטוח, מכללת אשקלון, ויה כאל, נמל אשדוד ועוד. אני מאמין, שכל ארגון, שמעוניין בפתרון מאובטח בענן, יגיע אלינו. אנשים מתלהבים כשרואים את הפתרון הזה.
 
צריך לזכור, שאנו 'לא המצאנו את הגלגל'. הפתרון של מיראז' היה בשוק הארגוני עוד לפני ש-Horizon 6 יצא. פתרונות VDI ווירטואליזציה יש בשוק מזה שנים. עננים יש בשוק מזה שנים. מה שחידשנו זה, שהכול מגיע כעת במעטפת אחת קלה להבנה ולתפעול. אנו מאחדים את כל הדברים הטובים, שהיו בשוק, ומוכרים זאת למנהלים ולמשתמשים במעטפת אחת.
 
היתרון הגדול לארגון: השקעות העבר שלו נשמרות. קח לדוגמה ארגון, שהפעיל מערכות סיטריקס לצרכי וירטואליזציה של סביבת המחשוב. אנו הכנסנו את סיטריקס למעטפת שלנו, שמי שרגיל להריץ סיטריקס וזה מביא לו תועלת ימשיך לעשות כך באופן שקוף תחת המעטפת שלנו. מכאן, שאנו אומרים לארגונים: אין צורך, שתיפטרו מהמערכות הישנות שלכם כדי לעבור לעולם ה-Post PC. הגישה שלנו אומרת: בו נחבר את הכל ביחד.
 
כשעוברים לעננים מעורבים, די ברור היום, שהגישה היעילה ביותר לעבוד בה היא: Desktop as a Service".
 
שאלה: מה עם פתרונות המתאימים לסטארטאפים בענן? הרי היום הם הולכים לאמזון, לגוגל או ל-DigitalOcean כי אין להם פתרון מתאים אחר.
תשובה:"זה בדרך. ממש קרוב. התחלנו בזה בארה"ב וזה ייכנס לשוק העולמי בחצי השני של 2014 גם באזור EMEA עליו אני אחראי. אנו כרגע בשלבי בדיקה אחרונים של המערכת. אנו רוצים להיות בטוחים, שהשירות עובד ויציב מכל הבחינות ואז נצא עם זה לשירות לכל השוק.
 
כמו במערכות לארגונים גדולים, רמת השירותים של Horizon לחברות זעירות דוגמת הסטארטאפים תהיה זהה. הכל במעטפת אחת, כך, שזה יתאים לצרכים של הסטארטאפים. ניתן להם את הכלים הטובים ביותר והמתקדמים ביותר כדי להצליח בפיתוח של היוזמה שלהם".
 
שאלה: לאן אתם הולכים בשוק הישראלי?
תשובה: "כיום אנו מפיצים את הפתרונות שלנו באמצעות השותפים שלנו כאן בישראל. אנו מעוניינים לעבור לשלב הבא, שבו ספקי שירות וספקי תקשורת גדולים יפיצו בעצמם ללקוחותיהם את הפתרון שלנו. אנו מקווים להציע די בקרוב שירותי ענן של ספקים גדולים בישראל, בדיוק כמו שהתחלנו בזה בארה"ב ובאירופה. אני מקווה, שכבר בחצי השני של 2014 נראה הכרזות כאן בישראל של ההתפתחות הזו.
 
אני עדיין לא יודע מי ייצא ראשון עם השירות הזה לשוק. אנו מדברים עם כולם, החל מטריפל סי וכלה בבזק, בזק בינלאומי ועוד. הם בוחנים את המערכת שלנו בגרסה המיועדת לספקי שירות גדולים, כשהם בונים בעצמם את הענן על בסיס המערכת שלנו ומספקים שירות ללקוחות שלהם. התכנית הזו קרויה VSPP. ואני מאמין, שספקי התקשורת בישראל יהיו מובילים בשירותי ענן לכל השוק, לרבות ל-SMB\SME. העסקים, גם כאן בישראל, זקוקים לעננים מקומיים, עננים אצל ספקים, שהם סומכים עליהם, עם זמן תגובה מהיר ושירות מקומי, עם שירות מלא בענן, שנעשה ע"י ספק התקשורת המוכר בשוק הישראלי".
 
שאלה: מה החלום המקצועי שלך?
אנדי פיל: "אני מאוד מרוצה מההתפתחות של VMware, שהשכילה להגשים חלום של מנהלים רבים וגם שלי, לספק ללקוחות את הפתרונות הטובים ביותר לעולם ה-IT החדש, שמתאים לכל מכשירי הקצה הנוכחיים והעתידיים, שייכנסו לשוק.
 
החלום שלנו הוא להפוך את יחידת ה-IT ל: IT as a Service. אנו נסייע למנהלים להיות רלבנטיים לעסק שלהם. נספק למנהלי ה-IT את הכלים כדי שיביאו ערך עסקי לארגון בו הם עובדים.
 
אני מאמין, שכיום המנהלים בארגונים כבר מבינים, שהענן הוא הכיוון הנכון ולא חשוב מהם מכשירי הקצה המצויים בידי המשתמשים. גם פחות חשוב היכן הם עובדים. בעידן החדש אפשר לעבוד מכל מקום. זה לא מוריד מרמת האבטחה.
 
אנו, ב-VMware נמצאים הרחק לפנים בהובלת השוק. אנו מציגים את 'הקצפת הטכנולוגית'. אני מאמין בזה ורואה לאן השוק הולך.
 
העתיד היותר רחוק הוא העתיד של 'המחשוב הלביש' וה-IoT, שיהפוך ל-IoE. זה אפשרי אם הכל קשור לענן ומנוהל בענן. משתמשי הקצה, שמתקדמים לכיוון הזה, מעוניינים לקבל סביבת הפעלה קלה, נוחה, מאובטחת וכיפית לעבודה. אנו ניתן להם את הסביבה הזו עם גישה נוחה וחוויית משתמש הטובה ביותר' כדי שיוכלו לבצע את עבודתם ולהצליח".
 
צילום מסך מהמחשב הנייד של אנדי פיל, של מערכת Workspace:
Workspace 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

29/6/2022 - בינת אקספו 2022


 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים