הצלחה מפתיעה למפתחים ולמעצבים מישראל באירוע סימנס העולמי

דף הבית >> חידושים הכרזות >> הצלחה מפתיעה למפתחים ולמעצבים מישראל באירוע סימנס העולמי
הצלחה מפתיעה למפתחים ולמעצבים מישראל באירוע סימנס העולמי
מאת: אבי וייס, 14.5.14, 20:203D

בנוסף לחשיפת גרסה 7 של מערכת Solid Edge הפופולרית שלה, בחרה סימנס להבליט ולהעלות לבמה המרכזית שני סיפורי לקוח מוצלחים בקנה מידה עולמי. אחד מהם הוא ישראלי.
 
היום הראשון באירוע ,Solid Edge 2014 שעל הצפוי בו פרסמנו כאן, הוקדש בעיקרו ל-2 נושאים מרכזיים:

הנושא הראשון: חשיפת גרסה ST7 של Solid Edge, לרבות תחזיות וניתוחים הקשורים במערכת הזו.

הנושא השני: חשיפת 2 פתרונות \ לקוחות של Solid Edge, שסימנס מצאה לנכון להבליט על הבמה העולמית שלה, עם חשיפה מלאה ומקיפה של הפתרונות, כדוגמה להצלחה בולטת של יישום המערכת שלה, בקנה מידה עולמי. 2 לקוחות Solid Edge הם:
  1. חברת Razor מארה"ב, עם הצעצוע לילדים דמוי סקייטבורד מכני משוכלל, בשם Crazy Cart.
  2. חברת Alpha Omega מישראל (מרכז הפיתוח מצוי בנצרת), שפיתחה ומייצרת מערכות לניתוחי ראש מורכבים ביותר והפיתוח האחרון שלה (שנחשף באירוע) הוא מערכת לניתוח ראש לחולי פרקינסון. בפיתוח הזה היה שותף אלון רזגור, מבחירי המעצבים התעשייתיים בישראל ובעולם, הבעלים של חברת Razgour Design מתל-אביב, שהוזמן להופיע אף הוא בפני מליאת האירוע של סימנס. דיווח מלא על הפתרון של Alpha Omega יובא במאמר נפרד.
מאמר זה מתמקד בנושא הראשון, בחשיפת גרסה 7 של Solid Edge:

קרסטן ניובורי (Karsten Newbury) (בתמונה בהמשך מצד שמאל), סמנכ"ל בכיר ומנכ"ל Solid Edge, סימנס: "המפגש שלנו עם הקהילה שלנו כאן באטלנטה, זה להכיר את כל מי שעוסק בתכנון, עיצוב וייצר בכלים ממוחשבים. הרעיון המרכזי שלנו הוא: Re-imagine what's possible. המטרות של הכנס הן להוביל את הקהילה הענקית שלנו להצלחה ולבצע פיתוח של כל העולה על הדמיון של היזמים הנמצאים כאן.
 
המוצרים היוצאים כיום לשוק הם שילוב של אמנות, יצירה וטכנולוגיה. עולם הייצור הוא חלק מעולם ההייטק, שיש בו המון יצירתיות. אנו כחברה המספקת פתרונות לשוק העולמי, חייבים להיות בחזית עם יצירתיות וטכנולוגיות הנמצאות בחזית.
 
הפתרונות שלנו נמצאים בכל מוצר שתתקלו בו, החל ממחליקי סקי משוויץ, דרך עדשות למצלמות לצלמי הסרטים בהוליווד וכלה במשאבות מים בזמביה באפריקה. סטארטאפים המפתחים מוצרים משתמשים ב-Solid Edge, בגלל שהם מצאו שזה הכלי המתאים לפיתוח יצירתי וחדשני. כך גם חברות ענק דוגמת NASA, ששלחה חללית למאדים, חללית ורכב רובוטי המסתובבים על המאדים ותוכננו בכלים שלנו.
 
אנו גאים להציג באירוע זה 2 חברות, שתצגנה פתרונות מדהימים, שפותחו באמצעות ה-Solid Edge, החברות הן Razor ו-Alpha Omega. נקדיש להן זמן כדי להכיר וללמוד מההישגים, שהן הגיעו אליהם בשימוש בכלים שלנו.
 
התחלנו באירוע העולמי הזה ל-Solid Edge ב-2011 ואנו גדלים משנה לשנה עם יותר משתתפים, יותר מסלולים, יותר מציגים, יותר שותפים ויותר חידושים. בנוסף, העלינו חומר מקצועי רב לאתר ולאפליקציה סלולרית, שפיתחנו במיוחד לאירוע הזה. זה האירוע הראשון שלנו בו אנו מאפשרים למשתתפים לקבל הסמכה במבחנים, שאנו מקיימים כאן על ST6.
 
אנו מכריזים היום על גרסה חדשה לגמרי – ,ST7 שבקרוב גם לה יהיו הסמכות ומבחנים. את החידושים בגרסה החדשה יציג דן סטפלס בהמשך דברי.
 
מבחינה אסטרטגית, אנו בנויים על 3 זרועות:קרסטן ניובורי
  1. מוצרים. המוצרים נועדו לספק יכולת לתכנון מהיר וקל של מוצרים מכל סוג.
  2. גישה (Access). גישה למידע ולידע. זה החל לעבור לענן.
  3. קהילה.
יש לקוחות המספרים לנו, שהם מגיעים לבניית מודל חדש בפחות מדקה. מודל תלת-ממד. זה מדהים. זה בלתי אפשרי לביצוע בלי כלי חזק המאפשר את זה.
 
הקהילה שלנו מונה כ-500 אלף מחזיקי רישיון ל-Solid Edge, הם ישודרגו אוטומטית לגרסה החדשה, כ-600 אלף, שהורידו את הגרסה החינמית וכ-300 אלף המשתמשים במערכת החברתית שלנו ללמידה ולהחלפת מידע. יש לנו כ-400 אלף כניסות לחודש לאתר של הקהילה.
 
למי שרוצה להתנסות במערכת, אנו מספקים גרסה מלאה של כל מוצר בחינם ל-45 יום. לאחר תקופת החינם, בוחר המשתמש את המסלול של הרישוי המתאים לו. יש לנו תשלום חודשי בכמה רמות מחיר. יש מסלול לסטודנטים, לבתי ספר, לאוניברסיטאות, כל אלה מקבלים גרסה אקדמית של כל מוצר. יש לנו מסלול עם תשלום מופחת לסטארטאפים ולחברות חדשות הנכנסות לתחום התכנון. כרגע הגרסה לסטארטאפים היא ב-5 שפות. אנו נרחיב זאת בקרוב.
 
בפורטל שלנו אנו מספקים גישה לאפליקציות, שאינן שלנו, אפליקציות משלימות, החל מאלו של Zuken וכלה במיקרוסופט. אנו מבצעים שת"פים רבים בתעשייה עם חברות המשלימות אותנו ומספקות יכולות נוספות למשתמשי הקצה. יש לנו רצון להרחיב את השת"פים עם חברות העוסקות במדפסות תלת-ממד ויש לנו כבר כמה שת"פים בולטים בתחום מדפסות 3D עם פתרונות מאוד מעניינים למי שרוצה לייצר מוצרים במהירות.
 
עד סוף השנה נשיק חנות יישומים מלאה ל-Solid Edge. היא תכלול את כל הכלים וכל אפשרויות הרכישה. החנות תכלול, בין היתר, גם את פתרונות ה-CAD, ה-Femap לסימולציות ו-FEA.
 
המטרה הראשית שלנו באירוע זה היא לעורר השראה, התלהבות מהמוצרים שלנו ומיצירת הקהילה הזו. אנו עובדים קשה כדי להרחיב את הנוכחות והמודעות למוצרים שלנו בשוק, בין היתר, בשת"פים רבים עם חברות מדהימות, שכמעט כולן עובדות בענן. זו גם הסיבה להשקה המתוכננת שלנו של ה-App Store, כדי לספק פתרונות בענן, שיהיו קרובים ביותר ללקוחות שלנו ויספקו להם מענה על כל הצרכים".
 
דן סטפלס (Dan Staples) (בתמונה), סמנכ"ל מו"פ, Solid Edge , סימנס: "היום אני נרגש להכריז על השקת Solid Edge ST7, מוצר שנבנה סביב המשתמשים ובגלל המשתמשים. המוצר הזה הוא מענה על מעל ל-1,300 בקשות של לקוחות שלנו.
 
החידושים המרכזיים בגרסה החדשה:דן סטפלס
  1. מאיץ 3D Modeling.
  2. מפשט את ניהול העיצוב.
  3. מוסיף אפליקציות רבות.
  4. User ExperienceUE עם User InterfaceUI, חדש לגמרי, מה שמספק חווית עבודה חדשה. כל מי שייקח את הגרסה הזו רק להתנסות, יגלה מיד, שמדובר בעולם חדש ומדהים של חווית שימוש.
הוספנו כלים חברתיים למערכת וכעת הקהילה היא חלק בלתי נפרד מהמוצר. יש במערכת החדשה אין סוף של מסמכים, תקנים, מודלים מוכנים, תבניות וכלים. התכנון ב-3D הופך כאן לאינטואיטיבי עם Tooltips לעזרה למשתמש בכל פעולה, משולב עם סרטוני וידיאו להדגמה ועזרה. כל ממשקי הכלים, החומרים, הצורות, הכל נבנה מחדש, כדי שיזרום בקלות בשלבי התכנון והעיצוב.
 
פיתחנו סט שלם של יכולות חדשות ובכלל זה מערכת חדשה לגמרי לטיפול ב'חורים'. יצרנו בסיס מידע סטנדרטי לחורים, תחום, שמעצבים עוסקים בו רבות בכל מוצר.
 
הצגנו גרסה חדשה ל-3D Sketch, מה שמאפשר תכנון מהיר, למשל של צינורות, חוטים ומוצרים מפותלים. הוספנו בפינה של כל מסך כלי של מבט תלת-ממדי המאפשר לנוע בכל ממד עם העכבר. הוספנו כלי של Duplicate Component המבוסס על פטנט חדש שלנו.
 
המערכת החדשה כוללת תמונות פוטו-ריאליסטיות של המוצר מתוכנן. כך, שניתן לראות איך המוצר הסופי ייראה לציבור הקונה, בהתחשב בכל הרכיבים והחומרים הקיימים בו, כך שייראה כמוכן להשקה. ניתן להפיץ את התמונות של המוצרים העתידיים הללו למשוב בענן לקהילה באמצעות פתרון הנקרא KeyShot Cloud, ענן שפיתחה שותפה שלנו, חברת KeyShot.
 
בנוסף, ביצענו שילוב מלא של Solid Edge עם SharePoint של מיקרוסופט, ואפשר לעבוד שקוף בין 2 המערכות הללו.
 
הגרסה החדשה מאוד ידידותית למדפסות 3D כולל שילוב עם גרסת מיקרוסופט ל-3D ותאימות למוצרים נוספים של הדפסה ב-3D דוגמת אלה של Stratasys.
 
המערכת החדשה מאפשרת 'עבודה קבוצתית' בענן עם יכולת של עבודה מלאה מעל לטאבלטים מתקדמים דוגמת Surface Pro של מיקרוסופט. בשיתוף עם GrabCAD ניתן לקבל גישה לאלפי מודלים חופשיים בענן. גם שותף נוסף שלנו, Kenesto, מאפשר לקבל גישה לעבודה עם מודלים המצויים בענן. יש במערכת שיפורים ותוספות רבים, למעשה, בכל תחום של עולם התכנון.
 
אנו מבקשים מהמשתמשים במערכת, שימשיכו לשלוח לנו הצעות לשיפור. זה יעזור לנו לפתח את הגרסה הבאה.
 
המבחנים, שערכנו למערכת, מראים, שהיא מהירה בין פי 5 עד פי 10 מהגרסה הקודמת. זו ממש קפיצת מדרגה בביצועים".
 
ג'רמי ברנס (Jeremy Barnes), אוונגליסט, תחום השותפים העסקיים, מיקרוסופט: "יש כמה מגה-טרנדים בשוק, שאפשר להכניס אותם תחת 4 השמות: מובייל, חברתי, ענן ואינפורמציה.
 
כיום אפשר לעבוד על טאבלט מתקדם עם מסך של 4K ואפשר לפתח עליו מוצרים ב-Solid Edge בדיוק מדהים.
 
על פי המחקרים שלנו, 65% מהחברות בארה"ב כבר מיישמות רשת חברתית פנימית, מה שמשנה את דרך בה אנו עובדים. 70% מהעסקים בארה"ב כבר עובדים בענן וכ-80% מהאפליקציות הארגוניות והעסקיות בארה"ב, שמשתמשים בהן, הן בענן. אלו נתוני 2014 והמספרים הללו יעלו בשנים הקרובות. זה מעלה בעיות קשות של פרטיות, הגנה על נכסים אינטלקטואליים, אבטחה, עמידה ברגולציות ועוד. אולם, לכל הבעיות הללו יש פתרונות טובים.
 
המגמה הבאה והמשמעותית היא IoT, או IoE. אלה מכשירים מכל סוג המחוברים לאינטרנט. אנו מעריכים, שהמספר יעלה מכ-2 מיליארד מכשירים היום לכ-10 טריליון תוך כעשור. זה יוצר Ecosystem חדש לגמרי בשוק. זו תופעה, שתהיה בכל מקום, בכל חלק מהחיים שלנו, בעבודה שלנו ובמגורים שלנו. זו תופעה היוצרת שפע של אינפורמציה. האינפורמציה היא המטבע הבא. המידע זה הרוק-אנד-רול הבא. השם של המידע הזה הוא 'ביג דאטה' וזה יהיה קשור לכולנו בכל תחום".
 
הכותב הוא אורח Siemens ומקיט מערכות בכנס Solid Edge 2014 באטלנטה.
סימנס 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים