Telecom News - הצעת חוק חדשה של משרד התקשורת יכולה להפוך את תיק 4000 לבדיחה

הצעת חוק חדשה של משרד התקשורת יכולה להפוך את תיק 4000 לבדיחה

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> הצעת חוק חדשה של משרד התקשורת יכולה להפוך את תיק 4000 לבדיחה
שחיתות חדשה: הצעת חוק מהפכנית, שמייתרת כמעט את כל תפקידי משרד התקשורת: בלי שום שימוע ציבורי, שום ועדה ציבורית, שום החלטת ממשלה, שום ניתוח משום סוג, העלה משרד התקשורת (לא ברור ביוזמה של מי מהמשרד) הצעת חוק מהפכנית, שמייתרת את רוב תפקידי המשרד. הצעה זו מחליפה את משטר הרישיונות של המשרד במשטר של היתרים. זו הטבה כלכלית של מאות מיליוני ש"ח לשנה לחברות התקשורת בעלות רישיון, שלאחר העברת החוק לא תצטרכנה רישיון. הטבה, ששום ניתוח כלכלי לא נעשה לגביה, ולא ברור מדוע ההצעה הזו מוצגת דווקא היום.
יש להצעה השלכות על תיק 4000.

עדכונים בסוף הכתבה. (עדכון אחרון 25.5.21, על השקר, שזו יוזמה, כביכול, של השר החדש איתן גינזבורג).
מאת: אבי וייס, 9.8.20, 18:40יועז הנדל

בלי שום שימוע, או איזו המלצה של איזו ועדה ציבורית, ללא החלטת שר ידועה (של השר יועז הנדל, בתמונה משמאל), ללא החלטת ממשלה ידועה, ללא כל מסמך ניתוח רגולטורי - RIA, ללא כל מסמך ניתוח כלכלי (שכן מדובר בהטבה בת מאות מיליוני ש"ח לשנה לחברות התקשורת, כי רישיונות זה עסק יקר), עלתה היום לאתר החקיקה הממשלתי הצעת חוק (הנמצאת כאן), שמוגשת לוועדת השרים לחקיקה.

כך, הכישלון הקולוסאלי של אגף הרישוי במשרד התקשורת ואגף הפיקוח והאכיפה במשרד (כמפורט כאן), נפתרים ב"מטה קסם" - לא צריך יותר רישיונות.

אין יותר אכיפה, אין כלום.

מספר הרישיונות ירד מכ-150 ל-30.

בשביל זה לא צריך כבר את משרד התקשורת. אפשר להפוך את המשרד למחלקה קטנה במשרד לכלכלה ולפטר את רוב העובדים, כי ממילא כמעט כל תפקידיהם יהפכו להיות מיותרים.

ככה הכיאוס הופך לעובדה מוגמרת.

ניצחון אדיר של "הקליקה" וה-Deep State בחסות ססמאות אורווליאניות של "הקלות רגולטוריות" ו"הורדת הנטל".

אין צורך בחוקי התקשורת ובתקנות תקשורת, כי ממילא לא צריך רישיונות ולכן אין צורך לפקח על כלום.

"איש הישר בעיניו ייעשה" הופך על פי הצעת החוק הזו - למציאות חוקית. 

הרעיון הזה ממש משלים את התמונה כי הוא מגיע אחרי סדרת הטבות של מיליארדים לבעלי חברות התקשורת. 
 
החורבן של משרד התקשורת ואחריו שוק התקשרות הישראלי - הופך לעובדה, בהצעת חוק אחת.

סיציליה זה כאן. עכשיו. 

מה שכחו להציג ולנתח בהצעת החוק החדשה הזו?
  • ניתוח של מה קרה בהחלטה לתת "היתר כללי" לכל השחקנים בתחום של ה-ISP (ההחלטה ממרץ 2016 היא כאן וכאן, אחרי שימוע, שנעשה כבר ב-2006 - כאן וכאן). למיטב ידיעתי, רוב ספקי האינטרנט, שעברו בהחלטה הזו למשטר של היתרים, או שפשטו את הרגל או שעברו לספק שירותים נוספים, רווחיים יותר. 
  • סביר להניח, שזה מה שיקרה לרוב בעלי 120 הרישיונות הקיימים, שיעברו למשטר של היתרים. כלומר: הגדלת האבטלה. בכל מקרה, יהיו מובטלים מהצעד הזה, כי צריך פחות כוח אדם כשאתה כספק שירות פועל בהיתר ולא ברישיון. לא נעשה שום ניתוח כלכלי או אחר בנושא.
  • לא נעשה שום ניתוח מה יהיה ההפסד של תקציב המדינה בצעד הזה. די ברור למה לא נעשה ניתוח כזה. 
  • לא נעשה שום ניתוח מה תהיה השפעת הצעד הזה על רמת השירות, איכות השירות והשרידות, של שירותי התקשורת, שיפעלו בהיתר ולא תחת רישיון נוקשה וללא כל פיקוח, ללקוחות של שירותים בהיתר, כשכמעט כל ההגנות הצרכניות תיעלמנה, כי אין רישיון ואין כמעט פיקוח. 
  • לא ברור ולא מוסבר למה נחסמה דרכן של הרשויות המקומיות והחברות העירוניות לספק שירותי תקשורת בהיתר, כמו כל שאר השחקנים בשוק התקשורת, שיעברו להסדר החדש. 
  • על פי החוק החדש המוצע, כל שירותי ה-OTT לא טעונים רישוי בכלל (גם לא היתר כללי). כל ההבטחות והחלומות של היוצרים לגבי תמלוגים מספקי ה-OTT, נגוזו. גם הצורך ברישיון ל"מוקד שידורים" מבוטל. אז לא ברור למה HOT ו-YES צריכות להוציא רישיון תחת משטר רגולטורי כה כבד ויקר. 
יש יתרון אחד חשוב להצעה הנ"ל: אם היא תעבור כמות שהיא, היא יכולה להפוך את תיק 4000 לבדיחה, מפני שממילא לא יהיה צורך על פי הצעת החוק הזו ברוב האישורים הרגולטוריים, שבגינם נתניהו מואשם כעת בתיק 4000.

ההצעה הזו, של שינוי מהפכני בחקיקה, מגשימה במלואה את התכנית הברורה של צמרת משרד התקשורת, שהמנכ"ל הקודם (נתי כהןנתי כהן, בתמונה משמאל) ביטא אותה וכמה פעמים בראיונות לתקשורת [ציטוט]:
  • "אני לא המשרד לענייני צרכנות, ואני לא רוצה שזה יהיה התפקיד שלנו".
  • "בסוף - אני רוצה להגיע למצב שלניר שטרן, מנכ"ל סלקום, תהיה אופציה להשקיע עצמאית או לשלם לבזק ולעבור דרך התשתיות שלה".
כלומר: המטרה המרכזית והיחידה של המשרד הממשלתי, ששמו משרד התקשורת, היא אחת: להיות הסניף הביצועי והרגולטורי של קבוצת סלקום ובעליה. הציבור וצרכיו בכלל לא מעניינים את עובדי המדינה שעובדים במשרד הזה. רק סלקום.

לכן, מטרת החוק המוצע היא לפתור את הבעיות של פעילות ללא רישיונות בקבוצת סלקום (זה החל כבר בעשור הקודם עם שירותי סלקום TV). היות ואי אפשר היה לספק פתרון להפרות החוק רק של סלקום, הפתרון שנמצא כעת היה פשוט גאוני: כולם לא צריכים רישיונות...

השיטה הזו הופעה כבר כמה פעמים בעבר, דוגמת הורדת שעות פעילות מוקדי השירות, ביטול הפריסה הארצית לחברות הסלולר, סירוס חוק 6 הדקות, הורדת הערבויות, הורדת ה"ישראליות", "שוק סיטונאי" על כל היבטיו, תכנית "פריסת סיבים לבתים" וכך הלאה והלאה. 

כדי להיות מדויק מבחינה היסטורית, את הרעיון הזה לא נתי כהן המציא. את הרעיון הזה המציאו ושיכללו - כבר בתחילת העשור הקודם שמילה מימון, (כיום המשנה למנכ"ל), שכשל בכל מעשי ידיו ולכן הוא מבטל בהצעת החוק הזו כל מה שהפריע ומפריע ומוכיח את כשלונותיו, ע"י מיחזור הצעה שהומצאה כבר ב-2006, והיועצת המשפטית של משרד התקשורת, עו"ד דנה נויפלד, שסיבותיה לתמוך בקבוצת סלקום ברורים לחלוטין ומפורטים בעשרות רבות של כתבות. אחרי כן הצטרפו לכיוון הזה (של שמילה ודנה) בכירים לא מעטים, ובינהם המנכ"ל דאז אבי ברגר והסמנכ"ל הבכיר לכלכלה דאז הרן לבאות. אגב, כיום רוב הצמרת של המשרד היא חלק מ"הקליקה" של אוהדי סלקום ושות' בצמרת המשרד" לרבות המנכ"לית החדשה, לירן אבישר בן-חורין. 

כך, נולד לו בחצי הראשון של העשור הקודם, ששיאו של התהליך הזה היה בסוף 2016, השלב הראשון של "תפירת תיק 4000". זאת, כי נתניהו (כשר התקשורת) ושלמה פילבר (כמנכ"ל המשרד), לא רצו לתת לכיוון הזה להתפתח ולפי תפיסת עולמם של "ראשי הקליקה" הזו, הם (נתניהו ופילבר) היו "בעד בזק ובעליה - שאול אלוביץ'" ולכן יש לסלק אותם מהדרך, בכל כיוון אפשרי, כולל תפירת תיק פלילי, בשת"פ הפרקליטות והיועמ"ש והצוות הבכיר המקיף אותם. הרחבה על הנושא המזעזע הזה למתעניינים יש בכתבה כאן

אני מציע שמומחה לפרסום יבדוק את כמות הכתבות "המפנקות והמלטפות" שקיבל השר יועז הנדל מאז שמונה לשר ומי בדיוק דאג לו לכתבות המפנקות הללו ולמה, ויגיע לבד למסקנות ויפרסם אותן (אני עצמי לא עושה זאת, כי אני לא סבור ולא מאמין, בניגוד לעמדת היועמ"ש ופרקליט המדינה וככתוב בכתב האישום כנגד נתניהו, ש"כתבות מפנקות" זה שוחד. ראה עמדתי הברורה בסדרת הכתבות על תיק 4000).

עדכון 19:10: עלה עדכון באתר משרד התקשורת עם הודעת שר התקשורת בדבר הצעת החוק הזו - כאן
די ברור מניסוח ההודעה הזו, שהיא הוכתבה לשר ע"י "הקליקה". 

עדכון 28.2.21גד פרץ מ"גלובס" ממחזר כאן את ההודעה של משרד התקשורת (כותרת בלבד): "משרד התקשורת יוזם מהפכה בירוקרטית: ביטול כ-200 רישיונות שונים.
במקום 200 רישיונות הקיימים כיום, המשרד יעבור להיתרים כלליים • שר התקשורת בני גנץ מנסה להכניס את האסדרה החדשה לדיון בוועדת שרים לחקיקה • קבלת רישיון פרטני תוסיף להיות תנאי למתן שירותי בזק שלהם חשיבות מיוחדת, כמו מפעיל בעל כוח שוק מהותי או כשמדובר במפעיל סלולרי."

יצויין שאנו פרסמנו את הידיעה הזו ב-9.8.20 תחת כותרת אחרת לגמרי: "הצעת חוק חדשה של משרד התקשורת יכולה להפוך את תיק 4000 לבדיחה. שחיתות חדשה: הצעת חוק מהפכנית, שמייתרת כמעט את כל תפקידי משרד התקשורת: בלי שום שימוע ציבורי, שום ועדה ציבורית, שום החלטת ממשלה, שום ניתוח משום סוג, העלה משרד התקשורת (לא ברור ביוזמה של מי מהמשרד) הצעת חוק מהפכנית, שמייתרת את רוב תפקידי המשרד. הצעה זו מחליפה את משטר הרישיונות של המשרד במשטר של היתרים. זו הטבה כלכלית של מאות מיליוני ש"ח לשנה לחברות התקשורת בעלות רישיון, שלאחר העברת החוק לא תצטרכנה רישיון. הטבה, ששום ניתוח כלכלי לא נעשה לגביה, ולא ברור מדוע ההצעה הזו מוצגת דווקא היום.
יש להצעה השלכות על תיק 4000."

עדכון 24.5.21: פורסם כאן בדה-מרקר (כותרת בלבד): "התיקון לחוק התקשורת, שאמור להקל על הכניסה לתחום, עבר בקריאה ראשונה.
שר התקשורת הנכנס, איתן גינזבורג, פועל כדי לבטל חובת רישיונות שמסרבלים כניסת חברות ומשקיעים לשוק ■ "חוק התקשורת לא השתנה באופן משמעותי מאז 1982"."

עדכון 25.5.21: משרד התקשורת מפרסם כאן הודעה לציבור (שקרית כולה. את תיקון החוק לא יזם השר איתן גינזבורג. בכלל אין לו צל של מושג מהחוק הזה, שנולד ב"קליקה". והמשרד לא יפעיל שום יד קשה מול "חברי הקליקה"), הודעה, שפורסמה תחת הכותרת: "החוק לביטול בירוקרטיה מיותרת בשוק התקשורת יוצא לדרך. תיקון לחוק התקשורת עלה לקריאה ראשונה בכנסת ביוזמתו של שר התקשורת, חבר הכנסת איתן גינזבורג. החוק יוביל להפחתה דרמטית של החיכוך הבירוקרטי והרגולטורי ברישוי של מרבית שירותי התקשורת בישראל, ויחיל מסלול ירוק קל ומהיר בכניסה לשוק. לצד זאת, תפעיל המדינה יד קשה באכיפה למי שיפר את הכללים." בדיחה רגולטורית עגומה נוספת על הגב של שוק התקשורת. 

עדכון 26.5.21: על פי טענת ועד העובדים של פלאפון, חברת "אלומה" כנראה עומדת מאחורי הצעת החוק הזאת. זאת, כדי להלבין את התנהלותה והתנהלות המנכ"ל הקודם של משרד התקשורת (נתי כהן). לדברי ועד העובדים של פלאפון, הם (החברות בקבוצת "אלומה" וראשיה) מבינים שהעברת האתרים הסלולריים לידיים שלהם, קודם כל מסלקום, לא תוכל להתקיים בלי שיש להם רישיון מפעיל ממשרד התקשורת ומה שהם עושים עד היום ללא רישיון זו בעיה עבורם. אז פתאום צצה הצעת חוק שפוטרת את הצורך שלהם מרישיון. מריצים בכנסת את הצעת החוק הזו בכוונה כעת, כדי ליצור עובדות, כמה שיותר מהר. הם ("אלומה") מיוצגים על ידי חברת לובינג וממשל (חברת ריפבליק, בראשה עומד לירון הרשקוביץ, "שדלן קבוע", חברה בעלת היתר מהכנסת לפעול כלובינג בכנסת), שמקדמת את החוק הזה, ככל הנראה, בצורה נמרצת וחשאית, כעת בכנסת, כדי שהנושא יעבור "מתחת לרדאר", ללא שימועים ודיונים מיותרים, דיונים שיחשפו את המהפכה האדירה הזו ברגולציה, שנועדה ל"הלבנת עבריינים" (לכאורה).

EMOJI FREE 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024 

21.8.24 - רוח אחרת - כנס חירות ישראלי

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים