Telecom News - השר גלעד ארדן נתקל במגדל שלום ומנסה לטייח את החשיפות שנופלות עליו

השר גלעד ארדן נתקל במגדל שלום ומנסה לטייח את החשיפות שנופלות עליו

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> השר גלעד ארדן נתקל במגדל שלום ומנסה לטייח את החשיפות שנופלות עליו
חשיפת כל מהלכי שר התקשורת גלעד ארדן במגדל שלום בתל-אביב (מושב משרד משרד התקשורת) ולמה ההסתדרות החליטה להתערב לטובת העובדים, שדורשים להסיר את החשאיות מעל מהלכי השר. השר עצמו ממשיך לאיים כדי לנסות ולמנוע פרסום. 
מאת: אבי וייס, 22.5.14, 23:30גלעד ארדן

בהמשך לכתבה שלי (כאן) על ניסיון ההשתקה הבוטה של שר התקשורת והפרסום בגלובס (כאן), המשכתי לטפל בחשיפת הפרשה, שהשר כה מנסה להשתיק. אגב, גם גלובס ממשיך בחשיפת החלקים הידועים לו של הסיפור, ופרסם חשיפה נוספת אך היום (כאן). 
 
אנו חושפים כאן את הסיפור המלא וכל הידוע לנו, מה שהשר גלעד ארדן לא רוצה שתדעו, למרות שעיקרו כבר פורסם בגלובס, וגם חשיפת ההסברים למה השר לא רוצה שתדעו זאת, עד כי החליט לאיים פעם נוספת על כותב שורות אלו, אם חס וחלילה יפרסם את עיקרי הסיפור שהודלף לו, (ושפורסם גם בגלובס), בטענה שאלה "סיפורים שקריים".
 
הסיורים המוזרים
  1. ביום חמישי לפני שבועיים בדיוק, בהוראת שר התקשורת גלעד ארדן, יצאו "לסיור מוקדם", שהתקיים בשעות הערב במשרדי משרד התקשורת (במגדל שלום בת"א), 2 בעלי תפקידים חשובים: ראש המטה של השר זיוה ירגר והנהג של המנכ"ל ("המתחפש לשעבר" לעוזר מנכ"ל) דורון רייזל. הם סיירו במעט מאוד חדרים, כי לא היו להם מפתחות לרוב החדרים במשרד, שהיו נעולים היטב בשעות אלו. "הסיור" הזה למעשה נכשל, כי הם לא ראו את רוב החדרים ולא יכלו לתת המלצה ברורה וחד משמעית לשר ולמנכ"לו (אבי ברגר), שרקחו ביחד את "העסקה" (שאת סיבותיה נסביר בהמשך). בנוסף, עובדים רבים, זוטרים כבכירים, כשגילו (בדיעבד), שהיה סיור כזה בשלוחת משרד התקשורת בת"א, התרעמו מדוע זה נעשה "מאחורי הגב" ולמה הוועד לא יודע מכך.
  2. לאור כישלון "הסיור" הראשון, החליט השר גלעד ארדן לצאת "לסיור" בעצמו. הסיור בוצע על ידו ביום שני בשבוע שעבר בשעות הערב. כדי ש"הסיור" השני יצליח, השר צרף אליו את סמנכ"לית בכירה תמי לשם, את איש התחזוקה שלה (בני חנוכה), שנצטווה להביא "מפתח מסטר" לכל החדרים הסגורים בערב ובלילה, וכן צורפו "לסיור" 2 חברי ועד העובדים: אביבה שלמה וזאב קידר. 2 חברי הוועד הוכנסו "בסוד העניין" ונצטוו ע"י השר גלעד ארדן ותמי לשם לא להוציא הגה מהפה ולא לספר לאיש מהעובדים על הסיור השני הזה (שנערך הפעם עם חברי הוועד הנ"ל של תל-אביב). השר סייר (עם כל הפמליה הנלווית אליו) בכל החדרים הסגורים, שנפתחו למענו ע"י "מפתח המסטר", ובסיום הסיור עזב את בניין מגדל שלום בלי לדווח על איזו החלטה (ההחלטה אמורה להינתן ע"י המנכ"ל, אבי ברגר, מיד נבין למה).
למה השר עושה סיורים מוזרים וסודיים במשרדים סגורים של משרד התקשורת?
הסיבה נעוצה, ככל הנראה, באיסור ישן (שתקף עד היום) לשרי הממשלה להחזיק 2 לשכות מקבילות בירושלים ובת"א. לשר התקשורת גלעד ארדן, יש לשכה בירושלים והלשכה שלו בת"א הייתה עד לאחרונה בבניין של משרד הביטחון במסגרת המשרד להגנת העורף, שזה משרד נפרד, כך שלא הייתה בכך הפרת ההוראה של איסור לשכות שרים נפרדות בי-ם ות"א. כששר התקשורת רוצה לשבת במשרדים במשרד התקשורת במגדל שלום בת"א, לפגישות בענייני תקשורת, הוא יושב לצורך הפגישות הללו במשרד של המנכ"ל (כי על מנכ"לים אין איסור כזה, להחזיק 2 לשכות מקבילות בי-ם ובת"א). כך נהגו כל שרי התקשורת לדורותיהם.
 
אולם, גלעד ארדן לא מסתפק במה שהיה טוב לכל שרי התקשורת לדורותיהם, מאז שיצא האיסור לשרים להחזיק 2 לשכות במקביל. הוא הרי הפסיד את הלשכה במשרד להגנת העורף (כשהמשרד נלקח ממנו והוחזר לשר הביטחון). לכן, כך נטען, הוא החליט "להשתלט" על לשכת המנכ"ל בתל-אביב. דהיינו: כעת על המנכ"ל למצוא לעצמו לשכה חדשה על חשבון המשרדים האחרים של העובדים בת"א. תוכנן, ש-2 הלשכות הללו תוגדרנה כ"לשכת מנכ"ל", אבל אחת תהיה למעשה "לשכת השר". כך, יוכלו להסתיר כלפי חוץ את העובדה, שלשר יש 2 לשכות, בירושלים ובת"א, בניגוד לאיסור על 2 לשכות שר. זו הייתה, כך נטען, "העסקה", שנרקחה בין השר למנכ"ל, ולכן השר, המנכ"ל וכל מי שסביבם, עושים הכל כדי להסתיר אותה, כולל ביצוע "סיורים מוזרים" בחדרים בשעות הערב.
 
ברור, שזו "עסקה" טיפשית ולא הגיונית, כי יותר מדי אנשים מעורבים בה. הרי גם יצטרכו להזיז עובדים ולדחוס אותם בחדרים כדי לפנות מקום לעוד לשכה עבור המנכ"ל \שר בת"א. דהיינו: גם בלי החשיפה כאן ובגלובס, ה"עסקה" הייתה נחשפת במוקדם או במאוחר. למה השר גלעד ארדן לא חשב על זה לפני שהחלו הסיורים המוזרים? פשוט מאוד: ככה הוא עובד בכל דבר ובכל נושא. 

שמעתי גם גרסה מעט אחרת, שגם היא קשורה ללשכת השר, שמסבירה את הסיורים המוזרים הללו של השר. לשר יש לשכה עם עודף כוח אדם, עודף מעל ומעבר לכל לשכת שר תקשורת קודם. יש הטוענים, שהלשכה של גלעד ארדן מונה לפחות 16 איש, יותר מכפליים מהלשכה של קודמיו בתפקיד שר התקשורת. כעת, עם פינוי הלשכה של השר מבניין משרד להגנת העורף, אין מקום היכן לשכן את כל הלשכה הגדולה הזו ולכן השר מחפש לנאמניו מקום לשבת על חשבון העובדים הוותיקים במשרדים של משרד התקשורת במגדל שלום.

אולם, ועד העובדים, בסופו של דבר, לא הסכים להמשיך בשתיקה, שנדרשה ממנו, במיוחד אחרי שהסיפור הזה נחשף בגלובס ועל ידינו. לכן, ההסתדרות נכנסה לתמונה. נציג ההסתדרות סייר היום במשרדים עם הוועד ובחן את התכניות האפשריות של השר לפינוי עובדים והודיע, שיתמוך בעובדים, שמתנגדים לפינוים ולדחיסתם בחדרים (הקטנים ממילא, יש לציין) במגדל שלום, ע"י השר, או להעברתם לירושלים. 

אגב, אם ישאלו אותי, לעניות דעתי, השר גלעד ארדן די צודק במהלכים שלו. חבל רק שהוא עושה זאת בצורה כזו חשאית ומוזרה (כהרגלו). יש במשרד התקשורת עובדים לא מעטים, שלא עושים דבר ואינם תורמים מאומה לציבור ולמשרד, אך מאידך תופשים מקום בצורה בזבזנית. הם מעיבים על העובדים (רוב העובדים) שמבצעים עבודתם בנאמנות, ביושר ובמסירות. אני מתעלם כרגע מכמה עובדים שרק יוצרים נזקים (יש לפחות שלושה סמנכ"לים כאלו, שאיש לא ירגיש בחסרונם, אם יבטלו את משרותיהם), או שהם "חפרפרות מושתלות" במשרד, זאת ניתן לקרא בהרחבה בפרשה אחרת רחבת יריעה, שחשפתי באישור בית המשפט העליון והפרק האחרון שלה פורסם כאן.

הקצאת השטח במשרד (במ"ר לעובד) במשרד התקשורת מאד לא יעילה והיא בולטת מאד בקרב הבכירים (תמי לשם, דוגמא בולטת), שמחזיקים לשכות ענק מנקרות עיניים. אני לא פוסל, שזכותו של השר לבחון זאת במו עיניו, גם אם הפעם מטרותיו אינן לשם שמיים. כנראה יש לו צרכים משל עצמו וחבורה של עובדים, שהוא גייס סביבו בלשכה הענקית, שבנה והסתיר עד עתה במשרד להגנת העורף (כך הוא הסתיר את כל שרשרת המינויים האישיים הללו ממבקר המדינה), והוא צריך כעת לדאוג להם, כשהמשרדים הללו מתפנים מנוכחותו של גלעד ארדן, שהפסיד בתהליך מביש את המשרד להגנת העורף, בדיוק כפי שחזיתי לפני כשנה, תחזית שהתחזקה מאוד אחרי הסערה בתחילת החורף שעבר, שבה השר נעלם בשבדיה....

לעניות דעתי, הרעה החולה ההיסטורית היא הפיצול הגיאוגרפי המטופש של המשרד בין ת"א לי-ם. עובדים נעים בין ירושלים ות"א ומכלים זמנם בנסיעות סרק ובזבוז זמן עבודה. היה ניתן לפתור בעיה זו כבר לפני שנים, אילו נהגו בחכמה. לדוגמא, לחייב כל קליטה או איוש תקן עובד חדש במקום משרה מתפנה של וותיק או פורש - בהגדרת המשרה כירושלמית. מכיון שזה לא נעשה, כל עובד חדש רשאי לטעון להרעת תנאי עבודה אם יאולץ לעבוד בירושלים...

יש כנראה במגדל שלום (גם בירושלים) כל מיני 'פינות חמד' וחדרים נסתרים ומחסנים...לא רק לשכות  ענקיות ומנקרות עיניים של בכירים. בזמנו העיר מבקר המדינה בביקורת קשה על פעילות השידורים (שנות ה-90 +) על ציוד שידור (יקר), שהוחזק במגדל ללא שימוש במחסנים ובמשרדים. הדרך לטפל בבעיה - התערבות של מינהל הדיור הממשלתי האחראי על כל נכסי המדינה והכנת רשימת מצאי מעודכנת, כמו גם התאמת החדרים לייעודם וקביעת מפתח אכלוס (כמה מ"ר לכל עובד ולפי דרגת הבכירות שלו). כל זה כנראה לא נעשה. יש באתר זה סיפורים רבים על החדרים במגדל שלום. חלק מהסיפורים הללו הם פשוט חרפה למשרד. הסאגה הזו מסרבת להירגע. 

תגובת משרד התקשורת: "מדוברות משרד התקשורת נמסר כי השר ארדן ביקר בגלוי ובשעות היום את עובדי משרד התקשורת במשרדיהם ואף ברך אותם לשלום. הסיפור, כפי שהוא מוצג, רצוף בדברי שקר, אי דיוק, הוצאת דברים מהקשרם, ועלול לגרור תביעת דיבה".

אז עכשיו הכל ברור...

 
בושה



 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 





24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024 

21.8.24 - רוח אחרת - כנס חירות ישראלי

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים