Telecom News - התרגיל של שר התקשורת איוב קרא על מועצת הכבלים והלוויין יצא לאור

התרגיל של שר התקשורת איוב קרא על מועצת הכבלים והלוויין יצא לאור

דף הבית >> חדשות >> חדשות עולם הטלוויזיה >> התרגיל של שר התקשורת איוב קרא על מועצת הכבלים והלוויין יצא לאור
על שולחן הכנסת הונחה הצעת חוק חדשה המציעה להפקיע את הטיפול בערוצים הייעודיים ממועצת הכבלים והלוויין ולהעבירם לטיפול הרשות השניה ולהמיר אגב כך את הרישיונות הייעודיים שלהם לרישיונות מסחריים. כך, במכה אחת, הופכים את מועצת הכבלים והלוויין ליחידה מיותרת במשרד התקשורת... עדכונים בסוף הכתבה
מאת: אבי וייס, 1.1.18, 21:03איוב קרא

ראשונים לדווח: בסדרת החשיפות שלנו אודות הבעיה הקרויה "ערוץ 20" קראנו לשר התקשורת איוב קרא (בתמונה משמאל), לפזר בדחיפות את מועצת הכבלים והלוויין. זה לא קרה. אולם, השר הוציא כעת בהפתעה מוחלטת את "הקלף המנצח" שלו מהשרוול והניח הערב את הצעת החוק החדשה שלו (שמשלבת גם את הצעת החוק של ח"כ שרון השכל, שהפכה לסעיף שולי בהצעה החדשה).

הצעת החוק החדשה של השר נמצאת כאן במלואה למתעניינים.

בקצרה: הצעת החוק הזו פותרת, למעשה, את מירב הבעיות של הערוצים הייעודיים, שכן היא לוקחת את כל הערוצים הללו מהידיים של מועצת הכבלים והלוויין ומעבירה אותם לאחריות הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו ומחליפה את הרישיונות שלהם מ"ערוצים ייעודיים" ל"ערוצים מסחריים".

כך, מועצת הכבלים והלוויין מאבדת את מירב עיסוקיה והופכת לדי מיותרת, ותקוותי, שהמועצה הזו תתפרק לבדה, אם הצעת החוק החדשה והמפתיעה של השר תתממש.

ההצעה החדשה לא נקייה מפגמים (כל נושא "הגנת הינוקא" שיש בה הוא פגם אחד גדול). אולם, העיקר הוא החשוב: כל הערוצים הייעודיים יוצאים מידיה של ד"ר יפעת בן חי שגב וכל צוות "החפרפרות" שלה, ועוברים לאחריותה של יוליה שמאלוב ברקוביץ' (יו"ר הרשות השנייה), שהיא מינוי של השר איוב קרא, ובכך (כנראה) יסתיים עידן ההתעמרות וההתעללות ב"ערוצים הייעודיים", כפי שהיה במועצת הכבלים והלוויין. (למי שלא בקי, הערוצים הייעודים הם: ערוץ 9, ערוץ 20, ערוץ 24 וערוץ Hala tv).

כזכור, בישיבת הוועדה הקודמת בכנסת אמר השר למנכ"ל ערוץ 20 שיו"ר מועצת הכבלים והלוויין לא תהיה אבל הוא יהיה. עכשיו זה מסתדר ונהיה ברור למה התכוון השר בדבריו.

אם התרגיל המאוד מרתק ומוצלח הזה יצליח, ויעבור את כל הקריאות בכנסת ללא שינויים מהותיים (שכן ברור שהתרגיל המבריק הזה יעורר המון התנגדויות, מכל "החפרפרות", הלוביסטים והאינטרסנטים), זה יהיה הישג יפה ואפילו היסטורי של השר איוב קרא, שהבטיח לקדם את "מהפכת איוב קרא" במהירות.

בעניין זה אנו תומכים במהלך שלו באופן מלא וקוראים לו לא להירתע מכל המתנגדים, שינסו לטרפד את הצעת החוק החשובה הזו. 

עדכון 2.1.17, 23:30: הצעת החוק שנחשפה כאן למעלה הונחה על שולחן הוועדה [הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הכנסת לדיון בהצעת חוק התקשורת (בזק ושידורים) (תיקון – אסדרת ערוצים ייעודיים)], והתקיים היום דיון ראשון ממשי בהצעת החוק הזו. פרוטוקול סיכום הדיון נמצא כאן - למתעניינים. כצפוי, ההצעה עוררה עליה מתנגדים רבים, מכל הכיוונים. נעקוב מקרוב לראות האם הצעת החוק הזו תצלח את כל המכשולים שמנסים להציב בפניה, בדרך ליישום ההצעה החשובה הזו לעתיד עולם הטלוויזיה בישראל. 

עדכון 4.1.18, 18:00: הוועדה המשותפת כלכלה-כנסת אישרה היום לקריאה ראשונה בכנסת את הצעת החוק שנועדה להציל את ערוץ 20. ההצבעה על החוק תהיה בשבוע הבא. הסיכום המלא של הדיון בוועדה בנושא מצוי כאן - למתעניינים. 

הצעו תיקונים בחוק הרשות השנייה ליצירת הגדרות חדשות של: "ערוץ זעיר" ו"ערוץ זעיר ייעודי" (שיהיה מוגבל בזמן), מול "ערוץ גדול\בינוני\קטן", כדי להקל על המעבר של הערוצים הייעודיים מהפיקוח של מועצת הכבלים והלוויין לפיקוח של הרשות השנייה. פירוט ההגדרות החדשות נמצא כאן, למתעניינים. 

אגב היחיד שדיבר בגלוי על ה"ישראבלוף" של תהליך החקיקה המהיר הזה היה נציג מנשרד המשפטים [ציטוט]: עו"ד אלידור בליטנר, מש' המשפטים: "אנחנו רואים קושי בהליכי החקיקה בצורה שהם מתנהלים. אין להם קשר להצעת החוק הפרטית של שירן השכל, אין הליך ממשי של עבודה, אין מקום מספק להערות ציבור. יש קושי לשקול את הדברים בסד הזמנים המצומצם הזה". 

עדכון 6.1.18, 23:00: היועצת המשפטית של הרשות השנייה, עו"ד דורלי דורלי אלמגוראלמגור (בתמונה משמאל) התפטרה מתפקידה, על רקע החקיקה המהירה המתבצעת ע"י שר התקשורת בכנסת (כשהיא לא שותפה בהליכים הללו).

אין להצטער על הליכתה, כי מי שמינה אותה לתפקיד התעלם מהעבר שלה, עבר, שכלל, בין היתר, התפטרות רעשנית שלה מהתפקיד של היועצת המשפטית של מועצת הכבלים והלוויין, תוך הטחת האשמות, שלא הוכחו, כנגד יו"ר המועצה באותה עת - ניצן חן. כמו שנאמר במקורותנו: "טוב שפטרנו מעונשה של זאת". 

מהרשות השנייה נמסר: "עו"ד אלמגור הייתה בתקופת ניסיון, שבסופה נשלח לה מכתב מאת מנכ"ל הרשות המתריע בפניה כי בתקופה זו התעוררה אי שביעות רצון מתיפקודה. אלמגור עשתה את הצעד הנכון כשהחליטה לעזוב ביוזמתה את תפקידה. עו"ד אלמגור נכנסה לתפקידה לפני כחצי שנה, במהלך תקופה זו הוכיחה את אי התאמתה לתפקיד וספגה ביקורת קשה אודות תיפקודה הלא מקצועי מצד יושבת ראש הרשות, מנכ"ל הרשות והמערכת כולה, כמו גם מצד גורמים נוספים שעבדו מול הרשות".

"הדברים הגיעו לידי כך שיו"ר הרשות חשה אי ביטחון בייעוץ אותו היא מקבלת, וזאת לאור דברים שאמרה עו"ד אלמגור. חשוב לציין שגם בתקופה זו, מתוקף תפקידה, המשיך המנכ"ל להתייעץ עם עו"ד אלמגור בנושאים הדרושים לכך. כל טענה של אלמגור כנגד התנהלותה של הרשות אינה ראויה לתגובה, שכן אין שופטים אדם בשעת כעסו. אנו מודים לעו"ד אלמגור על עבודתה. בקרוב יפורסם מכרז ציבורי לתפקיד".

עדכון 7.1.18, 14:00, שר התקשורת איוב קרא צייץ בטוויטר: "ועדת שרים לעניני חקיקה אישרה לפני דקות את הצעת החוק להכשיר את הערוצים היעודיים, ובינהם ערוץ 20, לערוצים עם רשיונות מסחריים. כשר שמוביל את החוק אמרתי בוועדה שהמלחמה נגד הצעת החוק מצד הפקידות המשרדית פוגעת בחופש הביטוי. מפליא אותי שבמקרים דומים כל המדיה התגייסה לסייע וכאן מחרישים".

עדכון 7.1.18, 14:00: האם תהליך התפוררות מועצת הכבלים והלוויין החלה? האם רועי רועי הורוביץהורוביץ (בתמונה משמאל) כבר התפטר מחברותו במועצה (אנו ממתינים לתגובת משרד התקשורת לחשיפה הזו)? 

מה שהחל כמכרז די הזוי להפקת ערוץ שידורי הכנסת, כשיו"ר המועצה לשידורי כבלים ולוויין ד"ר יפעת בן חי שגב ונציגי משרד התקשורת במועצה, מימון שמילה ותמי לשם, מובילים לזכייה תמוהה של ערוץ 20 במכרז, הופך לפארסה של ממש, בעלת היבטים פליליים. זאת, לאחר שבג"צ עצר את המכרז בצו, משרד המשפטים סרב להגן על עמדת המועצה, מה שהוביל לעוד 2 הצבעות במועצה ובהצבעה השלישית הוחלט על ביטול זכיית ערוץ 20 במכרז ע"י המועצה.

דיון מי כן יזכה - טרם התקיים במועצה וכנראה לא יהיה מנוס מביטול המכרז הזה (רווח נקי למפיקי "ערוץ הכנסת" הוותיקים, שבינתיים ממשיכים להפיק את הערוץ בלי מכרז - "חדשות ערוץ 2", שנקרא כיום "החדשות", אחרי פיצול ערוץ 2). 

כעת אנו חושפים, שלאחר עימות חריף, שהתפתח בנושא בין נציג היוצרים במועצה, רועי הורוביץ (שהתנגד מלכתחילה לזכיית ערוץ 20), לבין ד"ר יפעת בן חי שגב וחבר המועצה הרצל מקוב (מנהל מרכז מורשת בגין), הודיע חבר המועצה הורוביץ על התפטרותו מהמועצה. יוזכר, שנעמי שחורי, חברת המועצה, התפטרה מוועדת המכרזים כבר במהלך המכרז, בגלל טענות שגויות, שהועלו לגביה ע"י יו"ר המועצה. 

כפי ש-Telecom News צפה, ככל ששר התקשורת איוב קרא לא ימהר לפזר את המועצה, המועצה תתפרק בעצמה. התפטרותו של הורוביץ מהמועצה ממחישה שוב עד כמה אין מנוס מפתיחה בחקירה פלילית בנוגע להתנהלות המועצה במכרז להפקת שידורי הכנסת, בדגש על אופן הצבעת יו"ר המועצה ד"ר יפעת בן חי שגב ונציגי משרד התקשורת במועצה (בעת קבלת ההחלטות במכרז זה), מימון שמילה ותמי לשם.

עדכון 9.1.18: הודעת שר התקשורת לאחר אישור (בקריאה ראשונה בכנסת) של הצעת החוק שהגיש: "מליאת הכנסת אישרה לפני דקות אחדות הפיכתם של הערוצים הייעודיים וביניהם ערוץ 20 לערוצים מסחריים, שיכולים לשדר חדשות ואקטואליה.
זו תחילתה של 'מהפכת קרא' שאני מוביל כשר התקשורת - להתאמת הרגולציה לטכנולוגיה ולמציאות העולמית החדשה.
אני מבטיח שהחוק יעבור במליאה בקריאה שנייה ושלישית עד סוף החודש.
אף ערוץ לא ייסגר במשמרת שלי - ואנחנו נדאג למגוון שידורים אמיתי ולתחרות הוגנת והגונה בשוק התקשורת."

עדכון 10.1.18: חבר מועצת הכבלים והלוויין (לשעבר), רועי הורוביץ אישר ל-Telecom News שהוא אכן התפטר ממועצת הכבלים והלוויין. הורוביץ ציין שהוא לא מתפלא שמשרד התקשורת ויו"ר מועצת הכבלים והלוויין מסתירים זאת מהציבור. 

עדכון 11.1.18: ד"ר יפעת בן חי שגב התלוננה בפני היועמ"ש ששר התקשורת איוב קרא מטריד אותה ומאיים עליה ("מהלך עליה אימים"). כנראה שאין תהום שהיו"ר של מועצת הכבלים והלוויין לא תיפול אליו. לכן, אני מצפה שהיועמ"ש יתחיל קודם כל לחקור את עשרות התלונות שקיבל כנגד ד"ר יפעת בן חי שגב

עדכון 14.1.18: הוועדה המשותפת כלכלה-כנסת החלה להכין לקריאה שנייה ושלישית את הצעת החוק להסדרת הערוצים הייעודיים. אושרו הצעות היו"ר קיש לקבוע רף לערוץ זעיר שהכנסותיו מתחת ל-80 מיליון שקל בשנה ולחייב שידורי חדשות מירושלים; ח"כ כבל: "אנחנו כל כך רוצים לחבק אותם, שתיכף שומעים את ה'קנאק'." הפרוטוקול המלא של דיוני הוועדה מצוי כאן, למתעניינים. 

עדכון 17.1.18: ח"כ שרן השכל הוציאה לחברי הוועדה המשותפת בכנסת, 2 מכתבי עדכון (בתיאום עם שר התקשורת וראשי הוועדה) - כאן וכאן, לעדכן את הצעת החוק שלה (שקיבלה תפנית כמתואר לעיל), בסעיפים נוספים וחשובים שכוללים הקלות על הערוצים הקיימים (12, 13,14) ושינויי חקיקה בחוק הרשות השנייה. על פי ציוץ של השר איוב קרא, התיקונים הללו ייכנסו לחוק הנוכחי המוצע, שעומד בפני קריאה שנייה ושלישית בכנסת. דברי השר איוב קרא אודות השינויים החדשים וההתקדמות בחקיקה נמצאים כאן - למתעניינים. סיכום ישיבת היום בכנסת נמצא כאן, למתעניינים. 

עדכון 23.1.18: בדיוני הוועדה המשותפת כלכלה-כנסת ביום 23.1.18, הוועדה אישרה "פריסת חובות עבר" לערוצים הייעודיים. הפרוטוקול המלא של דיוני הוועדה נמצא כאן - למתעניינים. דיון זה היה השלמה לדיון מ-21.1.18, שבו גם אישרה הוועדה המשותפת הקלות לערוצים המסחריים הגדולים במחויבויות להפקות מקור. הפרוטוקול המלא של הדיון מ-21.1 נמצא כאן - למתעניינים. 

עדכון 24.1.18: יו"ר הוועדה המשותפת כלכלה-כנסת: "בכוונתי לסיים הלילה להכין לקריאה שנייה ושלישית את הצעת החוק שתסדיר את הערוצים הייעודיים ותציל את ערוץ 20 מסגירה – ההצבעות הסופיות צפויות בתחילת החודש הבא". נציגת משרד המשפטים: "משנים סדרי בראשית בחקיקת תקשורת בלי דיון ציבורי מספיק – מדובר בתהליך לא תקין והדברים נאמרים על דעת היועמ"ש לממשלה"; שרת המשפטים מסרה לוועדה: "הליך החקיקה תקין, נציגת המשרד לא אמורה לחלק ציונים לכנסת וראוי שהדברים לא היו נאמרים". סיכום מלא ופרוטוקול הדיון נמצא כאן - למתעניינים.  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024

26-27.6.24 - AI WEEK 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים