חדשנות ויזמות, פתרונות סייבר חדשים, ענן טלפוניה חדש וענן שירותים חדש

דף הבית >> חדשות עולם המרכזיות ומוקדי השירות >> חדשנות ויזמות, פתרונות סייבר חדשים, ענן טלפוניה חדש וענן שירותים חדש
כל אלה נחשפו בביקור יועצי התקשורת בבזק בינלאומי, שהפכה למובילת שוק כמעט בכל התחומים, גם ללקוחות פרטיים וגם ללקוחות עסקיים, עם מגוון שירותים ופתרונות ענן בארץ ובחו"ל, עם רשת סיבים בינלאומית מובילה והרצה של סטארטאפים על הרשת הפנימית, כפלטפורמת בטא עבור היזמים בתחומים רבים ובדגש על עולם הסייבר.
מאת: אבי וייס, 30.12.17, 17:49רוני וולובלסקי

יועצי התקשורת בישראל (חברי ארגון אימ"ת - ארגון יועצי מערכות תקשורת בישראל, שמקיימים אחת לחודש מפגש מקצועי), נחשפו במפגש, שהתקיים ביום 27.12.17, לחידושים טריים ביותר ומרתקים בעולם התקשורת הישראלי, במסגרת הביקור במטה הראשי של בזק בינלאומי בפתח-תקווה.

רוני וולובלסקי, (בתמונה משמאל), מנכ"ל טלרון טלקומוניקציה, חבר מזכירות ארגון יועצי מערכות תקשורת בישראל - אימ"ת: "התחלנו את סדרת המפגשים המקצועיים שלנו ב-2014 ומאז ערכנו מעל ל-40 מפגשים מקצועיים בחברות תקשורת שונות ברחבי הארץ, כשיש חברות, שהיינו בהן יותר מפעם אחת, דוגמת בזק בינלאומי, שאנו אורחים שלה בפעם השניה. 

לכל מפגש מגיעים עשרות יועצי תקשורת וזו הזדמנות להיפתח ולהיחשף לחידושים המרתקים ביותר הקיימים בשוק שלנו. בתור ממתינות עוד עשרות חברות, שמעוניינות להיפגש עם חברי הארגון. המפגש הבא שלנו ב-28.2.17 יהיה בסיסקו בנתניה, ואחרי כן נבקר ב: מלאנוקס, HP, אוויה ופוקוס טלקום. פרטים מדוייקים על כל מפגש יישלחו לחברי הארגון". 

עופר ישראלי, (בתמונה משמאל), מעופר ישראלינהל תחום לקוחות אסטרטגיים, בזק בינלאומי: "התחלנו את דרכנו לפני 21 שנה, כמפעילי חיוג ושירותי תקשורת בינלאומיים. אחרי כן נכנסו לתחום האינטרנט והפכנו ל-ISP ואחרי כן נכנסנו לתחום פתרונות מפ"א וכיום אנו מתמקדים בעולמות האינטגרציה ופתרונות ICT חדשניים.

אנו חברת אינטגרציה מובילה בשוק הישראלי, כשאנו מספקים מעטפת פתרונות כוללים לכל צורך, לכל סוגי הלקוחות שלנו. אין כיום הפרדה בין התחומים, כי הלקוחות מעוניינים לקבל את כל השירותים מספק אמין אחד, בחשבונית אחת ובמערך תמיכה ושירות אחד. אנו כיום עומדים על היקף הכנסות של כ-1.5 מיליארד ש"ח לשנה, מתוך זה הכנסות האגף העסקי הם מעל ל-700 מיליון ש"ח לשנה. אנו בגידול בכל השנים האחרונות ואנו מקווים להמשיך לצמוח גם בשנים הבאות.

בתחום הפרטי אנו מספקים שירותים למעל למיליון בתי אב, מעל ל-40% משוק הפס הרחב הביתי ואנו נחשבים למובילי שוק בפתרונות שלנו, גם בתחום הסייבר

הכיווונים החדשים שלנו הם פיתוח תשתיות לשירותי ופתרונות IoT. אנו מספקים גם את תשתית הגישה, גם את האחסון, גם את הגנת הסייבר וגם את מערכות ה-IT ומערכות הניתוח, הבקרה והשליטה בעולמות ה-IoT

בתחום הסייבר הקמנו מערך שלם ומקיף כולל מוקד סייבר מוביל בישראל ובכל פריצות הסייבר הגדולות, שהיו בישראל וגם ללקוחות שלנו מחוץ לישראל, הצלנו לקוחות רבים שלנו מפני פגיעה, לקוחות שהיו חשופים לחדירה, גם בגלל אי עדכון מערכות תוכנה אצלם. בתחום הסייבר גדלנו פי 4 בשנה האחרונה וזה סיפור הצלחה גדול עבורנו ועבור הלקוחות שלנו.

יש לנו מגוון רחב מאוד של פתרונות אבטחה וסייבר. הפתרון האחרון שהכנסנו למערכת שלנו הוא פתרון של Illusive, חברת הזנק מבוססת על יוצאי 8200, ויש לנו כבר הצלחות יפות בפתרון שלה.

אנו מפעילים 11 מתקנים - Data Centers ברחבי העולם, מהם 4 מתקנים בישראל. אנו מספקים שירותי ענן מכמה ספקים, תחת שם המותג Virtual Nest והיתרון המרכזי שלנו הוא, שיש לנו תשתיות עצמאיות, ברשתות סיבים שלנו, לכל רחבי העולם. ה-Data center החדש ביותר שלנו הוא בפתח-תקווה, במתקן, שהיה שייך בעבר ל-012 ורכשנו אותו וחידשנו אותו ממש מהיסוד. 

אנו זוכי החשכ"ל לשירותים עבור משרדי הממשלה ומשמשים כ-DR לכל משרדי הממשלה ויחידות הסמך הממשלתיות. אנו מספקים לממשלה ולכל הגופים הגדולים ביותר במשק מגוון רחב של פתרונות. יש תחומים, שאנו מובילים בהם לא רק ברמה המקומית אלא גם ברמה העולמית, דוגמת פתרונות אופיס 365 של מיקרוסופט. ענן המחשוב הממשלתי הגדול ביותר שיש אצלנו ומתופעל על ידנו הוא הענן של משרד החינוך, עם כ-4,500 בתי ספר.

בתחום הטלפוניה אנו מנהלים כ-800 אלף פורטים, ספקי הטלפוניה העסקית הגדולים בשוק, כשכיום הכיוון הוא, שכל הטלפוניה תהיה חלק מה-UC (תקשורת אחודה). מערכת הטלפוניה הגדולה ביותר אצלנו היא של שירותי בריאות כללית, עם בסיס תשתיות בענן הטלפוניה של סיסקו". 

דורון אלוני, (בתמונה משמאל), מדורון אלונינהל קו מוצרי LG, בזק בינלאומי: "אנו מספקים לשוק פתרונות של LG מאז 1999 ועד היום. החברה הזו עברה כמה תהפוכות וכיום היא נקראת אריקסון-LG, כי רוב המניות בידי אריקסון השבדית, אבל הפיתוח והייצור נשארו ב-LG בדרום קוריאה. 

אצל רוב הלקוחות אנו נמצאים בתהליכי מעבר מפתרונות של מערכות היברידיות למערכות IP טהורות. אולם, החידוש והעתיד של הטלפוניה הוא בענן. השקנו לפני מספר חודשים ענן חדש של LG, שנקרא LG Cloud, מבוסס על תשתיות מתקדמות ביותר, שפותחו ב-LG, ויש לנו כבר מאות לקוחות על הענן הזה. בשלב ראשון הקמנו ענן בקיבולת של 50 אלף שלוחות והענן הזה יכול לגדול עד 1 מיליון שלוחות. זה ענן הטלפוניה שלהערכתנו יהיה הגדול והמוביל בישראל. 

הענן מספק ללקוחות שלנו את הכל. ממש הכל. סביב הענן הזה פותחו אפליקציות רבות ועדיין מפותחות אפליקציות, לכל צורך, כולל לחדרי שיחות ועידה, לעובדים ניידים, למוקדי תמיכה, לעבודה חברתית, לגיבויים, להקלטות, להגנת סייבר, העברת פקס למייל, לסמארטפונים, ופתרונות ייעודיים לפי דרישות של הלקוחות, למשל פתרונות התפורים לצרכים של בתי מלון, ויש לנו כמה רשתות של בתי מלון על מערכת הענן הזו. 

המערכת החדשה מוגנת ב-SBC ובפיירוול ויש לה יכולות רבות, שכל הזמן אנו מוסיפים לה, למשל, התממשקות שקופה לסקייפ של מיקרוסופט. המערכת הזו מתאימה גם לדילרים, שיכולים לנהל בעצמם את לקוחות הקצה שלהם.

הפתרון הזה מספק ממש הכל ומה שעולה כצורך חדש, מפותח לו פתרון ממש מהר. זה כולל שרידות מקומית. כך, שגם אם יש נתק בתקשורת, המערכת המקומית אצל הלקוח תמשיך לעבוד, גם בלי קישור לענן

בניגוד למערכות וירטואליות אחרות, שצריכים אינטגרציה מצד ג' ליכולות נדרשות דוגמת הקלטות, ניידות ו-Call Center, במערכת הענן של LG יש את היכולות הללו כחלק מובנה במערכת. זו מערכת מתקדמת המדברת בעברית עם ממשקים בעברית, עם אינטגרציה ל-WiFi (פתרון חדש המשחרר את מכשירי הקצה מחיבור קווי), מה שמאפשר לחבר ביחד מחשב נייח או נייד עם טלפון שולחני והם מחוברים על רשת ה-WiFi העסקית לענן שלנו". 

מוטי אלמליח, (בתמונה משמאל), מנכ"ל מוטי אלמליחבזק בינלאומי: "אני מרגיש, שיועצי התקשורת הם לא רק חברים, הם חלק מהמשפחה, חלק מהבית שלנו. אני מאמין מאוד באנשים ומאמין, שתפקידנו לתת כל מה שאנו יכולים למדינה שלנו, לכלכלה שלנו, ללקוחות שלנו ולעובדים הנפלאים שלנו. 

מה שהכי מסקרן אותי כמנכ"ל זה עולם החדשנות והיזמות. אני מקצה המון אנרגיה בעבודה שלי בתחום החדשנות. אנו כיום עוסקים ב-3 עולמות: B2C, B2B ו-B2I (עסקים בינלאומיים, מחוץ לישראל).

בגלל ההקפדה שלנו על רמת שירות וחדשנות, הפכנו כמעט בכל התחומים בהם אנו עוסקים - למובילי שוק, ובמיוחד אני גאה על המובילות שלנו בשוק הפרטי, שוק שהוא מאוד קשה ברמת התחרות הקיימת בו.

אנו מספקים שירותי ערך מוסף ללקוחות שלנו והגעתי די מזמן למסקנה, שהסייבר מביא את הערך המוסף הכי חשוב ללקוחות שלנו. מהרגע שיצאנו לשוק עם פתרון סייבר ראשון, זכינו להצלחה וכיום יש לנו כמות לא מבוטלת של פתרונות סייבר, עם מוקד סייבר ברמה בינלאומית, ובקרוב נשיק עוד מוצר סייבר מפתיע וחדיש ללקוחות שלנו.

אנו לא מפסיקים להשקיע, לא רק בתחומי הענן והסייבר. אנו מגדילים את הקיבולות של תשתיות הסיבים שלנו ובקרוב נגדיל את היקף הטבעות של הסיבים הבינלאומיים שלנו.

מאוד חשוב לי, שנשקיע בתשתיות, אלו תשתיות לאומיות המשרתות את כל המשק. בנוסף, התשתיות שלנו משמשות ליזמים רבים כבסיס לפיתוחי בטא שלהם, וההצלחות הישראליות הגדולות ביותר בעולם הסייבר העולמי צמחו על התשתיות שלנו.

חשוב לי, שנשקיע ונגדיל את ההשקעות שלנו בחדשנות, כי ההשקעות הללו הן לדורות הבאים, לעתיד של מדינת ישראל ולעתיד של הילדים שלנו".

אבי זוהר, (בתמונה משמאל), מנהל פעאבי זוהרילות הפצה ושותפויות, בזק בינלאומי: "התחלנו השנה בפעילות לגמרי חדשה, כי ראינו שהכל הולך לעננים ציבוריים והיברידיים ויש לנו יכולת לספק פלטפורמה חדשה, שתביא ערכים ייחודיים למשווקים ולמפיצים שלנו. 

הפתרון החדש שלנו, שפותח כולו בענן, קרוי IT Factory, זה פתרון ייחודי לישראל, שמספק תשתית מלאה למשווקים ולשותפים שלנו. המערכת הזו מנגישה את כל שירותי הענן וכל שירותי החברה ללקוחות הקצה שלהם. כל משווק או שותף מקים את הפורטל שלו ועובד עצמאית מול לקוחות הקצה שלו.

למעשה, כל משווק מקים MarketPlace, שבו כל לקוחות הקצה שלו מבצעים הכל Online. הכל מוזמן ומשולם Online. התמיכה גם היא Online. הכל שקוף, נגיש וקל לתפעול. 

אנו כל הזמן מוסיפים מוצרים רבים וחדשים למערכת. השירות הנמכר ביותר כרגע במערכת זה אופיס 365 ואחריו מבחינת פופולריות אלו שירותי הסייבר. כבר מעל ל-70 משווקים ושותפים הצטרפו למערכת, שעלתה לאוויר אך בפברואר 2017 וכבר אנו רואים את ההצלחה של הגישה החדשנית והייחודית הזו בשוק ה-ICT הישראלי". 
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות
הצלחה ורק בריאות, לכל הקוראים והקוראות באשר הם!!!!

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 
רק בריאות, לכל הקוראים והקוראות של האתר, באשר הם!!!!

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.


 

הכי ניצפים 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק ג' - ההפסד הצרכני - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים/פרשנויות של אבי וייס באמצעות סרטוני יוטיוב ומצגות - כאן


 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים