Telecom News - חוויית ה-5G הראשונה של צרכנים תהיה באירועי הספורט הגדולים של 2020

חוויית ה-5G הראשונה של צרכנים תהיה באירועי הספורט הגדולים של 2020

דף הבית >> חדשות הסלולר והמובייל >> חוויית ה-5G הראשונה של צרכנים תהיה באירועי הספורט הגדולים של 2020
חוויית ה-5G הראשונה של צרכנים תהיה באירועי הספורט הגדולים של 2020
מאת: מערכת Telecom News, 12.3.19, 16:55ספורט
 
טכנולוגיית 5G עומדת להפוך את מפעילי הרשתות לשחקנים חיוניים במערכות האקולוגיות של הספורט והספורט האלקטרוני. הכל על 5G וקיץ של ספורט ב-2020, השדרוג הדיגיטלי של הספורט האלקטרוני, שיביא ה-5G, עידוד האימוץ של שירותי 5G, שותפויות המציעות דרך אל מגרשי הספורט, עיצוב הרשתות והאתגרים בהמשך. ומה יהיה בישראל?
 
במחקר שהוזמן ע"י אמדוקס, ספקית תוכנה ושירותים לחברות תקשורת ומדיה, חברת Ovum, חברת נתונים, מחקר וייעוץ, ערכה סקר בקרב מנהלים בדרג C וקובעי החלטות בכירים אחרים ב-60 מתוך 100 חברות התקשורת והמדיה הגדולות בעולם לפי הכנסות, שעומדות בראש החץ של התעשייה בניסויים ופריסות של 5G. חברות אלו פעילות ב-31 מדינות ברחבי אירופה והמזרח התיכון (40%), אסיה-פסיפיק (28%), צפון אמריקה (16%) ואמריקה הלטינית (16%). המטרה הייתה להבין כיצד מפעילים חשובים ברחבי העולם מפתחים את הרשתות שלהם כדי להוביל את התעשייה אל עידן ה-5G.
 
המחקר התמקד באירועי ספורט וספורט אלקטרוני גדולים, מפני שאלה מציעים מיקרוקוסמוס מושלם של הדרישות, האתגרים וההזדמנויות עבור רשתות 5G. הוא בדק את השאיפות והתכניות של המפעילים בצומת שבין 5G, ספורט, וספורט אלקטרוני. הראיונות נערכו בין ספטמבר לנובמבר 2018 וחשפו עד כמה אירועים ספורט וספורט אלקטרוני הם קריטיים לאסטרטגיות ה-5G של המפעילים. 
 
לפי מחקר, בכוונת 87% ממפעילי הרשתות לספק שירותי 5G חדשים ללקוחות עסקיים באירועי ספורט גדולים ולמארגנים של אירועי ספורט אלקטרוני, כדי לסייע בשיפור חוויית האוהדים ובייעול שירותים בתוך האצטדיון.
 
מפעילים רואים באירועי ספורט כמו המשחקים האולימפיים בטוקיו 2020 הזדמנות ליצור שירותים ארגוניים חדשים המבוססים על תקשורת 5G. לדוגמה, 82% מהמפעילים מתכננים להציע טכנולוגיה ושירותים הקשורים לאינטרנט של הדברים (IoT) למארגני טורנירים כדי לייעל את ניהול האצטדיון.
 
למעלה ממחצית (52%) מהמפעילים מתכננים להציע שירותים, שישפרו את חוויית האוהדים בתוך מגרש הספורט, כמו הזמנת אוכל ושתייה דרך מכשירים ניידים ומערכות של נקודות-מכירה דיגיטליות.
 
לפי המחקר, המפעילים צופים יתרונות מסחריים כלליים מתמיכה באירועי ספורט גדולים באמצעות 5G. כמעט מחצית (48%) מאמינים, ש-5G יביא לגידול בממוצע ההכנסות למשתמש (ARPU), וקרוב לשליש (31%) אומרים, שטכנולוגיה תיתן דחיפה לנפח הפעילות שלהם מול לקוחות עסקיים.
 
המפעילים גם הביעו אופטימיות לגבי ההשפעה של 5G על קווי עסקים הקשורים לספורט, ובפרט עסקי מדיה. מחצית (50%) מאמינים, ש-5G יגרום לעלייה בכמות המנויים לשידורי ספורט בטלוויזיה, ו-42% מאמינים, ש-5G יניע אימוץ של שירותי מציאות מדומה בקרב קהל המיינסטרים. 
 
שותפויות מציעות דרך אל מגרשי הספורט
כדי לממש את השקעתם ב-5G, המפעילים יסתמכו על שותפויות בתעשייה תוך הגדלת תפקידם באירועי ספורט וספורט אלקטרוני. שלושה רבעים (75%) מהמפעילים מתכננים להקים שותפויות חדשות עם גופי שידור וספקי שירות OTT בחיפוש אחר דרכים לשנות את צורת סיקור הספורט לקהל הצרכנים. מציאות מדומה גם תמלא תפקיד בחוויה חדשה זו, כאשר 73% מעוניינים לחבור לספקים של אפליקציות מציאות מדומה.
 
בנוסף:
 • 67% מהמפעילים מתכננים להקים שותפויות עם יצרני מכשירים,
 • 50% מהמפעילים רוצים לחבור לחברות של מדיה חברתית,
 • 50% מהמפעילים מעוניינים בשותפויות עם מארגני טורנירים,
 • 40% מהמפעילים מתכננים ליצור שותפויות עם חברות של משחקי וידאו.
עיצוב הרשתות והאתגרים בהמשך
כאשר קובעי החלטות בכירים בתחום הרשתות נשאלו על האתגרים הצפויים בהקשר זה בנוגע לשירותי 5G חדשים לספורט ולספורט אלקטרוני, החשש העיקרי, שצוטט ע"י למעלה ממחצית (53%) מהמשיבים התייחס לאספקת רמות הקיבולת והחיבוריות הנדרשות כדי לתמוך בווידאו HD בשידור חי.
 
כיסוי במגרשים סגורים נתפס גם כאתגר משמעותי בעיני 40% מהמפעילים. מבחינת האתגרים הקשורים ל-IT, ניהול מקצה-לקצה של שירותים הקשורים לספורט נחשב לאתגר המרכזי ע"י 64% מקובעי ההחלטות הבכירים ב-IT. האתגר הבא בחשיבותו היה מחסור בכוח עבודה כדי לתמוך בעסקים המתפתחים ובמערכות התמיכה התפעוליות (BSS/OSS) ובתפעול, שצוינו על ידי 42% מקובעי ההחלטות.
 
כדי לסייע בהתמודדות עם אתגרים אלה, 40% מקובעי ההחלטות רואים ב-RAN (רשת גישה ברדיו) וירטואלית / בענן כהיבט החשוב ביותר בעיצוב הרשת הדרוש לשם אספקת שירותי 5G חדשים, וזו גם התשתית הראשונה, שבכוונתם לפרוס. ארכיטקטורה זו יכולה לספק כיסוי רשת רדיו גמיש יותר, חסכוני יותר, ומבוזר מאוד, תוך ריכוז חלק ניכר מהפונקציונליות של RAN מחוץ למקום האירוע עצמו.
 
בחזית ה-IT, 71% מקובעי ההחלטות סבורים, שפלטפורמות בינה מלאכותית וביג דאטה, שמבטיחות איכות שירות ואת היכולת לבצע התאמה אישית רציפה של השירותים, הן הקריטיות ביותר מבחינת היכולות הדרושות למפעילים.
 

חוויית ה-5G הראשונה של צרכנים כנראה שתהיה באירועי הספורט הגדולים של 2020
צרכנים ומפעילות רשת (חברות תקשורת)  כאחד ממתינים לתרחיש השימוש המוצלח הראשון בטכנולוגיית 5G. אולם לפי מחקר חדש מאמדוקס, המפתח לאימוץ 5G ע"י קהל הצרכנים הרחב טמון באירועי ספורט גדולים. הטכנולוגיה החדשה עתידה לשנות את חוויית הספורט עבור האוהדים באצטדיונים ובבית, על רקע הממצאים הבאים:
 
63% מחברות התקשורת הגדולות  בעולם מתכננות להשתמש במציאות רבודה או במציאות מדומה מעל גבי 5G כדי להציע חוויית צפייה עשירה יותר לאוהדים, הן באצטדיוני הספורט והן בבית. בזכות ההבטחה למהירויות גבוהות פי כמה עשרות מ-4G וזמני השהייה (latency) קצרים יותר, 5G פותח אפשרויות לסוגים חדשים של בידור וחוויות באצטדיונים.

לדוגמה, הקהל יוכל לצפות בהילוכים חוזרים ובצילומי 360 מעלות, או לבדוק את הסטטיסטיקות של השחקנים דרך טכנולוגיות מציאות רבודה ומציאות מדומה, ולהגיע קרוב הרבה יותר אל האקשן.
 
5G ישנה גם את חוויית הצפייה באירועי ספורט מהבית, 81% מחברות התקשורת מתכננות להציע שירותים חדשים של טלוויזיה בתשלום על ריבוי מסכים (multi-screen Pay-TV) ושירותי הזרמת וידאו אינטרנטי (סטרימינג) למנויים. 5G ישפר את איכות הטלוויזיה והווידאו במובייל ויגדיל את טווח התוכן הזמין במובייל לקהל, במגוון של מכשירים ושירותים לצרכן.
 
אירועי הספורט של קיץ 2020 יהיו, קרוב לוודאי, ההזדמנות, שבה רבים מאתנו יחוו את 5G לראשונה, כאשר:
 • 91% מחברות התקשורת מתכננות לבצע ניסויים עם 5G באירועי ספורט ותחרויות ספורט אלקטרוני למקצוענים (גיימינג תחרותי או esports) עד סוף 2020.
 • 37% מחברות התקשורת מתכננות השקות מסחריות של 5G במקביל לאירועי ספורט גדולים.
 • 26% מחברות התקשורת מתכוונות להשיק שירותי 5G במקביל למשחקים האולימפיים הבאים בטוקיו; ו-28% מחברות התקשורת מכוונות לאליפות אירופה בכדורגל יורו 2020.
בנוסף נמצא,,שבכוונת שליש (37%) מהנסקים גם לרכוש קבוצת ספורט בעידן ה-5G כדי להרחיב את מעורבותם באקוסיסטם של עולם הספורט. התוצאה תהיה, קרוב לוודאי, השקעות גדלות בחיבוריות ובשירותי 5G באצטדיונים ובהיכלי ספורט גדולים.
 
5G וקיץ של ספורט ב-2020
הקהל לא ייאלץ לחכות זמן רב, ככל הנראה, כדי ליהנות מחוויות מתקדמות לאוהדי ספורט. למעלה משני-שלישים (70%) מחברות התקשורת טוענות, שאירועי ספורט גדולים בשנים הקרובות, כמו האולימפיאדה ואליפות אירופה בכדורגל ב-2020, משפיעים על לוחות הזמנים שלהן לפריסת 5G. המחקר מגלה עוד כי:
 • יותר משליש (37%) מחברות התקשורת מתכננות השקות מסחריות של 5G במקביל לאירועי ספורט גדולים.
 • יותר מרבע (26%) מחברות התקשורת מתכוונות להציע שירותי 5G במקביל למשחקים האולימפיים הבאים בטוקיו (24 ביולי - 9 באוגוסט).
 • 28% מחברות התקשורת מכוונות לאליפות אירופה בכדורגל יורו 2020 (יוני - יולי 2020) כבעיטת הפתיחה לחוויות ה-5G לשוק הצרכנים.
 • 91% מחברות התקשורת מתכננות לבצע ניסויים עם 5G באירועי ספורט ותחרויות ספורט אלקטרוני למקצוענים (esports) עד סוף 2020.
5G יביא לשדרוג דיגיטלי של הספורט האלקטרוני
גם אוהדי הספורט האלקטרוני - תחרויות משחקי וידאו מקצועיים מרובי משתתפים - ייהנו מחוויות הנתמכות ע"י 5G בעתיד הקרוב. כמעט כל חברות התקשורת (97%) מתכננות לתמוך בספורט האלקטרוני בעידן ה-5G, בין אם על ידי חבירה למארגני אירועי ספורט (73%), שידור האירועים בעצמם (55%), או עבור אלה, שתכניותיהם נועזות יותר, רכישת קבוצות ספורט אלקטרוני (18%).
 
אירוע הספורט האלקטרוני הפופולרי ביותר במסגרת תכניות ה-5G של חברות התקשורת, שרק האולימפיאדה ואליפויות הכדורגל המובילות עולות עליו, הוא ELEAGUE - הליגה והאליפות המקצועית של Counter-Strike. הספורט האלקטרוני צובר פופולריות במהירות ומדדי הצפייה, סכומי הפרסים והיקף החסויות כולם גדלים משמעותית משנה לשנה ואף נשקלת אפשרות צירופו כענף חדש לאולימפיאדת פאריז 2024.

עידוד האימוץ של שירותי 5G
צרכנים, שירצו לנצל את יתרונות ה-5G יזדקקו למכשירים התומכים ב-5G. כדי להבטיח אימוץ נרחב של טכנולוגיית רשת חדשה זו, 43% מחברות התקשורת אמרו, שהן מתכוונות לסבסד סמארטפונים התומכים ב-5G, שליש אמרו, שהן תסבסדנה טאבלטים תומכי 5G, ורבע תצענה משקפי מציאות רבודה ומציאות מעורבת ל-5G.

דו"ח המחקר המלא של Ovum: "תפקידו של הספורט בעתיד התקשורת, זיהוי הזדמנויות בצומת שבין 5G, ספורט, וספורט אלקטרוני" - כאן.
 
ומה בישראל?
לא יהיה שום דבר, כי המכרז טרם יצא לדרך ולא ברור מתי יסתיים ולא ידוע מתי הרשת הזו תוקם, אולי ב-2021, או ב-2022 אולי יותר נכון ב-2023

טלפונים סלולריים ומוצרים אחרים התומכים ב-5G יהיו בישראל כבר השנה, אבל רשת סלולרית של 5G, לא. תוכלו ליהנות מ-5G ברב מוחלט של מדינות העולם (כולל רוב מדינות ערב), אבל לא בישראל. לכן, למשל, אוהדי הספורט האלקטרוני - תחרויות משחקי וידאו מקצועיים מרובי משתתפים - יכולים גם הם להתחיל להתרגש ברחבי העולם, מאחר שכמעט כל חברות התקשורת (97%) בעולם מתכננות לתמוך בספורט האלקטרוני בעידן ה-5G - אבל לא בישראל.  

פרטים נוספים: כאן וכאן
 
5G FREE 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
 

23.5.24 - Google Cloud Summit 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים