Telecom News - משרדי התקשורת והמשפטים לא בוחלים בשום אמצעי לחסום את חשיפת האמת

משרדי התקשורת והמשפטים לא בוחלים בשום אמצעי לחסום את חשיפת האמת

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> משרדי התקשורת והמשפטים לא בוחלים בשום אמצעי לחסום את חשיפת האמת
פרק ג' בסדרה: חשיפת סיני ליבל ופרשת עו"ד נגה רובינשטיין ומה יש למשרדי התקשורת, המשפטים ונציבות שירות המדינה להסתיר, עד כי הם לא בוחלים בשום אמצעי כדי להסיט את סיני ליבל מדרכו לחשיפת האמת על קשרי "הון שלטון" ושאר מעשים פסולים. בפרשיות מעורבים שרים, מנהלים בכירים ולא מעט עורכי דין. 
מאת: אבי וייס, 1.2.14, 17:45דנה נויפלד

בכתבה זו נרים (חלקית) את המסך מאחרי התעלומות, שפיזרנו לאורך החודשים האחרונים, ונחשוף מי הוא "העבריין", שנחשד בהתנכלות ובגניבת הטסות של גלגלי מכוניתה של עו"ד נגה רובינשטיין, לשעבר היועצת המשפטית של משרד התקשורת וכיום שותפה במשרד עורכי דין מהבכירים במדינה. החוט המקשר בין כל הפרשיות הוא מושבניק, קצין בכיר (במיל. בצה"ל. בכתבה כאן ניתן לראות תצלום בו הוא מקבל את דרגות האל"מ - אלוף משנה, מהרמטכ"ל בני גנץ), שלא נרתע, פעם אחרי פעם, לחשוף את הנעשה בתחום "החם ביותר" בעולם התקשורת: קשרי "הון שלטון". הוא לא נרתע מלחשוף כיצד הבכירים והבכירים מאוד "מחפים" אחד על השני, כדי שזה לא יתגלה, באמצעות תרגילים משפטיים מגוונים, תוך רמיסת ותחמון אין ספור חוקים, שיש בספר החוקים של של מדינת ישראל.

למה הם עושים זאת? תשובה בסוף הכתבה. למי שמתעניין, חלק א' של הסדרה פורסם כאן וחלק ב' פורסם כאן

אקדים ואדווח לקוראים הסקרנים, שתשובות מהנוגעים בדבר לא קיבלתי, לא ממשרד התקשורת, לא ממשרד המשפטים, לא ממשטרת ישראל ולא מעו"ד נגה רובינשטיין. למה? תשובה בסוף הכתבה. נציבות שירות המדינה השיבה די בלקוניות, שאת מה שיש להם להגיד הם יגידו בבית המשפט (דהיינו: בבג"ץ), העוסק בנושא זה בעצם הימים האלה (בג"ץ 65011/13).

פרשת עו"ד נגה רובינשטיין - מה יש למשרד התקשורת ומשרד המשפטים להסתיר?
אזרח (בשם סיני ליבל), עתר במחצית 2013  לממונה על היחידה לחופש המידע במשרד המשפטים וטען כי הן משרד התקשורת והן משרד המשפטים לא ממלאים את הוראות "חוק חופש המידע" לעניין שתי הבקשות של סיני ליבל מהמשרדים הללו:
א. דו"ח היבטי מנהל בלשכה המשפטית במשרד התקשורת בתקופת עו"ד נגה רובינשטיין.
ב. טיוטת בקשה לוועדת ההיתרים, שהעבירה עו"ד נגה רובינשטיין ביום 23/10/2011 (10 ימים לפני שפנתה לוועדת ההיתרים בה ביקשה - ובסוף קיבלה - חודש צינון בפועל בהסכמת ותמיכת נציב שירות המדינה), למשנה ליועמ"ש (ליועץ המשפטי לממשלה), אז, עו"ד מלכיאל בלס.
 
תלונותיו נמצאו מוצדקות - וחרף זאת לא התקבל מענה לבקשות המידע, עד עצם היום הזה!
 
אם נקדים את המאוחר לעניין הבקשה ממשרד המשפטים: בהחלטת ועדת ההיתרים (4530-11-11), שקבעה לעו"ד נגה רובינשטיין חודש צינון בפועל, מתוארת בסעיף 6 שם הפגישה הבאה:
".... בה היה מעורב משרד עוה"ד הנ"ל, כגורם, שייצג את "פורום" חברות הסלולר, פלאפון ,סלקום ופרטנר, סמכות שר התקשורת היתה סמכות מייעצת בלבד ובכלל זה עורכי הדין ממשרד עוה"ד נפגשו עם המבקשת במשרדה, ביום 12.7.11, בעניין השגותיהם על ההקלות, שינתנו למפעילי התקשורת החדשים שזהותם באותה עת לא הייתה ידועה...".  
 
ונשאלות כאן השאלות, כיצד המשנה ליועמ"ש תמך רק בחודש צינון בפועל ליועצת המשפטית של משרד התקשורת המבקשת לעבור למשרד עו"ד המייצג את "פורום חברות הסלולר" - כשחוק הצינון מחייב במקרה כזה שנתיים צינון? כיצד שופט בית המשפט המחוזי בי-ם אישר את הבקשה (כשאת עמדת המדינה, ייצג בבית המשפט בי-ם, היועץ המשפטי לנציבות שירות המדינה- עו"ד רון דול)?

את האזרח "המטריד" סיני ליבל ניסו "להוריד" מהבג"ץ שהגיש, בכמה דרכים. אחת מהן הייתה בדמות תלונת סרק במשטרת מסובים, שבמסגרתה, אזרח ללא כל עבר פלילי (סיני ליבל) והתורם רבות למדינה, הוזמן ערב יום הכיפורים להסביר במשטרה למה הוא "מתנכל" לעו"ד נגה רובינשטיין ואף גונב לה את הטסות מרכבה... התרגיל הטפשי הזה נכשל. אז הם עברו לשלב ב' של התכנית, להסיט את סיני ליבל ו"להוריד" אותו מהבג"ץ בדרך אחרת -  פרשה חמורה הרבה יותר מתלונת סרק בגין הטרדה וגנבת טסות של מכונית, פרשה שאחשוף באחד הפרקים הבאים בסדרה.  

השאלות המרכזיות שלי שלא נענו עד כה:
1. שאלתי את שרת המשפטים (ציפי לבני) כדלהלן:
"האזרח סיני ליבל ביקש ממשרד המשפטים לקבל מידע מסוים המצוי במשרד המשפטים (לפי חוק חופש המידע).
המידע המבוקש לא נמסר לו (ללא כל נימוק או סיבה נראית לעין) ובעקבות כך התלונן  בפני היחידה הממשלתית לחופש המידע במשרד המשפטים.
התלונה (של סיני ליבל) נבדקה ע"י עו"ד מוחמד קדח, עוזר לראש היחידה במשרד המשפטים, ונמצאה מוצדקת. נאמר שם במפורש, שיש להשיב לאזרח המבקש "לאלתר", כי עברו כל המועדים המנויים בחוק למתן תשובה. ההחלטה של העוזר לראש היחידה הייתה ב- 11 בדצמבר 2013.
למרות זאת, עד היום, המידע מבוקש לא נמסר.
אבקש לדעת מדוע?
כ"כ, האם אני כעיתונאי אוכל לקבל את המידע, בלי לעבור שוב דרך הפרוצדורה של הגשת בקשה ותשלום אגרה של 100 ₪ (שכן, אם גם לי משרד המשפטים לא יעביר את המידע, מה הטעם להגיש בקשה נוספת בדיוק באותו נושא ולשלם אגרה?)"

2. שאלתי את שר התקשורת (גלעד ארדן) כדלהלן: 
"בספטמבר 2013 פרסמתי (כאן) על בקשת אזרח (סיני ליבל) לקבל מידע לפי "חוק חופש המידע" ממשרד התקשורת.
המידע המבוקש לא נמסר, ובעקבות תלונת האזרח בפני "היחידה לחוק חופש המידע" במשרד המשפטים נעשה ברור ובסיומו נכתב ע"י משרד המשפטים, שתלונת האזרח מוצדקת ושעל משרד התקשורת להשיב לאזרח  "בהקדם."
ההחלטה של משרד המשפטים נכתבה ב- 2 לספטמבר 2013. אנחנו כעת בסוף ינואר 2014, ושום מידע לא הועבר, כנדרש בחוק ולפי החלטת הממונים על קיום החוק.
מי נושא באחריות במשרד התקשורת לאי קיום החוק וגם צפצוף על משרד המשפטים והחלטותיו? מי אישר את המהלך הבלתי חוקי הזה?
כ"כ האם אני כעיתונאי אוכל לקבל את המידע, בלי לעבור שוב דרך הפרוצדורה של הגשת בקשה ותשלום אגרה של 100 ₪ עבור המידע (שכן, אם גם לי משרד התקשורת לא יעביר לי את המידע, מה הטעם להגיש בקשה נוספת בדיוק באותו נושא ולשלם אגרה?)"

למה הם לא עונים?
בניגוד למנכ"ל סיפמי, טמיר אביגדור, שטוען למעשים חמורים, שנעשו ונעשים במשרד התקשורת (ראה כאן), אך לא מציג את ההוכחות לדבריו ולא מגיש אותם לברור מסודר במוסדות המוסמכים (לרבות בבתי המשפט כולל בבג"ץ), לסיני ליבל יש אוסף מרשים של מסמכים וראיות, המוכיחים (לכאורה) את דבריו, אחד לאחד. הוא מציג את הראיות הללו שוב ושוב בפני כל הגורמים המוסמכים ובפני בתי המשפט, בצורה מאוד מסודרת ורהוטה. לכן, הוא נראה כ"סכנה ממשית" לצמרת השלטון, שרוצה להמשיך בנחת ו"מתחת לרדאר" ב"קשרי הון שלטון" ולדאוג רק לטייקונים, תוך התעלמות מהציבור, בלי שהציבור ידע מכך. פרופ' ירון זליכה תאר את המצב הזה בצורה מאוד בהירה וחדה, כפי שדיווחתי כאן

יש כמה אפשרויות לניתוח, מדוע השרים ועוזריהם (מנכ"לים ויועצים משפטיים) לא עונים לשאלותי:

א. הם "לא סופרים אותי", בהנחה המוכרת המבוססת על המשפט: "את העיתון של אתמול עוטפים בדגים של מחר". דהיינו: אין צורך להתייחס לשאלות מטרידות של "עיתונאי קטן", כי זה לא יזיק ויישכח די מהר. הזיכרון הציבורי הוא קצר. לכן, השר גלעד ארדן מדליף (כל הזמן) מסמכים רשמיים לעיתון אחד בלבד, בשיטת "הפרד ומשול", שהמציאו הרומאים, וחושב, שאפשר להתעלם מכל שאר העיתונאים במדינה "שלא רוקדים לפי החליל שלו". כבר הודעתי לו, שהשיטה הפסולה הזו - סופה להיכשל. בנוסף, גם העיתון, שהוא מדליף לו, לא רוקד ולא ירקוד לפי החליל שלו. כך, שבכל מקרה, השיטה הזו היא כשלון מתמשך ואישי של השר.

ב. אפשר לצפצף על החוק במדינת ישראל בלי שיקרה דבר. זה יכול להקיים רק במצב בו יש יועץ משפטי לממשלה חלש ומבקר מדינה חלש. כך, צמרת משרד התקשורת הנוכחית (השר - גלעד ארדן, המנכ"ל - אבי ברגר  והיועצת המשפטית של המשרד - דנה נויפלד, בתמונה למעלה) מחפים (לכאורה, ולטענת סיני ליבל), על אי קיום "חוק חופש המידע" ומעדיפים לעבור על החוק, מתוך הנחה, שאיש לא ידרוש מהם לקיים את החוק, רק לא לחשוף את הפרטים המרשיעים של "קשרי הון-שלטון" שיש אצלם במשרד, כפי שחשפנו כאן. הקשרים הללו לא נעלמו, גם אחרי שכמה "חפרפרות" סיימו את תפקידן במשרד. להיפך, המצב נהיה גרוע יותר. 

ג. הם כנראה מניחים, שאפשר יהיה "לתחמן" גם את בתי המשפט, לרבות את הבג"ץ, כפי שזה הצליח להם לא אחת בעבר. הדוגמה הכי בולטת: "התחמון", שהביא לדחיית הבג"ץ, שהגיש סמנכ"ל בכיר מתוך משרד התקשורת עצמו, בכיר במשרד התקשורת, שרצה לראות את אחד המסמכים המרשיעים הללו ולא קיבל אותו לידיו (כפי שחשפנו בהרחבה כאן). המסמך הספציפי הזה (דו"ח המבקר הפנימי במשרד התקשורת), מוסתר עד עצם היום הזה, גם מפניו של סמנכ"ל בכיר במשרד התקשורת וגם מפני כל אחד אחר, כולל סיני ליבל וכותב שורות אלו. די ברור למה. אגב, סיני ליבל ביקש לפי "חוק חופש המידע" מסמכים אחרים, נוספים ושונים, שגם אותם מסתירים (לכאורה) היטב מפניו.

ד. הקשרים האישיים והאחרים, בין כל המעורבים בפרשה, בעבר ובהווה, הם כל כך הדוקים, שדי ברור, שאיש מהם אינו רוצה "להפיל את אבני הדומינו" - תהליך שיחל באם חס וחלילה מסמך אחד מכלל המסמכים המבוקשים, "יצא החוצה" לידיו של סיני ליבל, או לידי כל אחד אחר, שאינו תלוי בהם באופן מלא ומוחלט. 

ה. כל התשובות נכונות.

כל קורא יכול לבחור לו את התשובה הנכונה, מתוך סל התשובות האפשריות, שהבאתי בניתוח הקצר שלי כאן. אם תשאלו אותי, התשובה הנכונה היא ה': כל התשובות נכונות. ככה זה בדיוק מתנהל. בכאוס מוחלט ועבירות מתמשכות על החוק, תוך "חיפוי הדדי" של כל הנוגעים בדבר בפרשייה חמורה זו. פרופ' ירון זליכה היה מאוד ברור בדבריו ובספריו, אבל גם אותו "איש לא סופר". המשך יבוא. 

קשרי הון-שלטון
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024

26-27.6.24 - AI WEEK 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים