חשיפה: כיצד שר התקשורת איוב קרא הצליח לפתור את בעיית השיבושים בסלולר

דף הבית >> חדשות הסלולר והמובייל >> חשיפה: כיצד שר התקשורת איוב קרא הצליח לפתור את בעיית השיבושים בסלולר
זאת, במקביל להסתרת כל הפאשלות של משרד התקשורת עליו הוא מופקד, פאשלות הן בטיפול ברשתות הסלולר בדרום הארץ, (האם בגלל הצבא המצרי?) והן בטיפול ברשתות הסלולר בכל הארץ. ישראבלוף במיטבו, שכלי התקשורת מעתיקים בלי בדיקה, בשיטת Copy & Paste הידועה. 2 תמונות המדברות בעד עצמן בתחתית הכתבה.
מאת: אבי וייס, 19.3.18, 08:40שר התקשורת

"הרמת מסך" כיצד שר התקשורת איוב קרא הצליח בהינף יד לפתור את כל בעיות המיסוך, שנגרמו לתושבי דרום הארץ, בגלל משרד התקשורת הישראלי (זו לא טעות הקלדה. הבעיות של רשתות הסלולר בישראל הן תוצאה של הזנחה טוטאלית של משרד התקשורת הישראלי. הצבא המצרי רק "הציב מראה" מול הפנים שלנו. זה הכל). 

הפתרון לבעיות של רשתות הסלולר בישראל הוא ממש פשוט: שולחים הודעה לתקשורת. ההודעה מצויה בנספח בתחתית המאמר, כדי שלא יטענו, שהסתרתי מקוראינו מידע חיוני ביותר, שיכול לשנות את מסלול חייהם לנצח.

בתמונה למעלה משמאל, אנו רואים את התוצאה הסופית של הפעילות הנמרצת של השר, שהביא בשורת ענק לכל תושבי הדרום (אין יותר הפרעות בסלולר), בזמן שהשר משמיע את בשורת הניצחון הזו לכלי התקשורת (מצלמה אחת די גדולה וכבדה, כנראה, של "ערוץ 20", שטרם פתח את אולפן החדשות שלו, שכעת זה אפשרי בגלל "מהפכת קרא").

מאחורי השר לא הצלחתי לזהות את מנכ"לי חברות הסלולר, שהוזמנו ע"י השר לאירוע המוצלח ביותר הזה. כנראה ,שהם הבינו, שזה "ישראבלוף" וצפצפו על ההזמנה של השר. לעומת זאת, הצלחתי לזהות את הגברת עם המשקפיים ממש מאחורי השר, אבל היא שייכת בכלל לסיפור לגמרי אחר, שלא שייך לעולם הסלולר (מסיבת יום ההולדת של השר). בכל מקרה, ובאופן די אירוני ולפי דיווח  של המועצה האיזורית בני שמעון, ממש כמה שעות אחרי הצהרת השר, רשתות הסלולר בדרום נפלו שוב - "כאילו כלום". 

לפני שאתחיל למנות את כל הפאשלות של השר ומשרד התקשורת, בתחום בו אנו עוסקים, אני חייב גם לתת כמה מילות שבח לשר איוב קרא. את כל שרי התקשורת לדורותיהם, עניין קודם כל מעמדם הפוליטי (במפלגה, בציבור, בקהל האוהדים וכיו"ב), זה ברור כשמש. אולם, כדי לדעת מה הציבור חושב וצריך, שכן השרים אמורים לשקול "שיקולים שבטובת הציבור" (לא ציבור העיתונאים, או ציבור הלוביסטים, או ציבור הטייקונים, או ציבור מנכ"לי חברות התקשורת). עליהם לחוש ולשמוע מכלי ראשון מה הציבור צריך ודורש. לשם כך יש להיפגש עם הציבור ונציגיו המוסמכים.

השר איוב קרא, בניגוד לכל קודמיו עד השר לשעבר אריאל אטיאס (שנהג כמותו), אכן נפגש עם נציגי הציבור, כולל ראשי ערים ורשויות, לשכת המסחר (לפחות פעמיים) ועוד ועוד. השרים ממשה כחלון ועד השר איוב קרא טענו, שהם שוקלים שיקולים לטובת הציבור, אבל את הציבור ונציגיו המוסמכים לא ראו ולא שמעו (אלא בחלום הליל).

לכן, השיטה של השר קרא זו שיטה מצוינת ולרוב המפגשים מוזמנת העיתונות, כי המפגשים הללו פתוחים. זה מצוין. זו בדיוק המשמעות של "שקיפות בעבודת הרגולטור". ככה נראה שר תקשורת, שעובד לטובת הציבור. כך כל שר תקשורת היה אמור לנהוג והשר איוב קרא מוכיח פעם אחרי פעם, שהוא מתנהג כשר חיובי ביותר בנקודה זו. בטוחני ,שהשר ימצא את שאר נציגי הציבור וימצא זמן להיפגש עם כמה שיותר מהם (ויש המון גופים וארגונים בעולם התקשורת הישראלי, שהם נציגי ציבור בהגדרת תפקידם). 

וכעת נחזור לנושא הכתבה. האנטנות בדרום נפלו ונגרמים נזקים נוראיים, כי זו רשת הסלולר הישראלית. הקריאה שלי להקים ועדת חקירה על המחדלים של רשת הסלולר הישראלית אבדו בחלל הריק. לכן, פעם סובלים תושבי הדרום, פעם תושבי המרכז, פעם תושבי הצפון ופעם כל התושבים. 
למה? הנה כמה הסברים ברורים, למי שלא קורא ברציפות את Telecom News:
  • בתקופה, שאיוב קרא שר התקשורת, פורקו בכל שטח מדינת ישראל אלפי אנטנות סלולריות. הוא לא הרגיש בזה ולא עשה עם החשיפה הזו כלום מכלום. פשוט כמו "שלושת הקופים": לא ראה, לא שמע ולא דיבר. הנה העובדות, למי שמתעניין (כאן וכאן). אני בכלל לא מתכוון לאנטנות של גולן טלקום, שפורקו מזמן, הרבה לפני הקדנציה של השר איוב קרא, שהחלה במאי 2017. לגולן טלקום נחזור מייד. לא לדאוג. בחודשים האחרונים מגמת הפירוק נבלמה (לא בגלל השר קרא), אלא בגלל השקעות בכספי הציבור לפריסת אנטנות סלולר ביו"ש. בשאר שטח מדינת ישראל, פערי הכיסוי עדיין נוראיים ובמיוחד בשכונות חדשות ובפריפריה, דוגמת דרום הארץ וצפונה.
  • כמה בקרות פתע ערך משרד התקשורת בקדנציה של השר איוב קרא בחברות הסלולר כדי לבדוק את מוכנותן לחירום (כמפורט ברישיונן, בתקנות ובחוק)? התשובה: אפס אחד עגול. את השר זה בכלל לא מעניין. 
  • למה אין בישראל חלופות לשידורים בתדרי הסלולר כמו שיש בכל העולם הנאור (למשל רשתות WiFi של חברות הסלולר, Pico Cells, Micro-Cells ועוד) וטכנולוגיות חסינות הפרעות ונפילות דוגמת Mesh? אם היו חלופות כאלו, היה אפשר להעביר את התושבים, למשל, לתקשורת על רשתות אלחוט ציבוריות במקום על הסלולר. אבל, את שר התקשורת זה בכלל לא מעניין.
  • בכל העולם מתקדמים ל-5G ויש מדיניות תדרים ל-5G עם הקצאת תדרים לצרכים של עולם המחר, שהוא כבר כאן. היכן המדיניות של השר איוב קרא ל-5G? אין דבר כזה. זה לא מעניין אותו. 
  • כשהחלו ההפרעות, פקידי וראשי משרד התקשורת לא עשו שום דבר אפקטיבי (מלבד לצלצל לצבא, שזה כל פקיד או פקידה יודע\ת לעשות). הם לא בנו מפות דינמיות של ההפרעות (למשרד להגנת הסביבה יש מערכת המנטרת את כל האנטנות בזמן אמת), לא ביצעו שום מיפוי ומדידה של ירידה באיכות שידורי הסלולר ברחבי הדרום, בכלל לא יצאו לשטח, לא הקימו חמ"ל, לא איתרו את מוקדי ההפרעות וקשיי הקליטה, לא הוציאו שום הנחיות לתושבים, בקיצור, לא עשו דבר לטובת הציבור הרחב, שמשלם לאותם פקידים את משכורות העתק, שעות נוספות, שעות כוננות, רכבים צמודים מהמאגר, מכשירי סלולר, ועוד הטבות שונות ומשונות, כמפורט בחשיפות שלנו.  
  • שר התקשורת איוב קרא לא עשה דבר כדי לקדם את היכולת לפרוס אנטנות קטנות במדינת ישראל (הסברים כאן). חוץ מכמה ספינים ומכרזים מפוברקים, פשוט לא נעשה מאומה וזה בכלל לא הזיז לשר. 
  • במספר רשויות החלו זה מכבר בפריסה של שירותי אלחוט רחב פס בגלים מילימטריים (בתחום ה-70 גיגהרץ). בהחלט פתרון יפה ומתקדם, שהיה יכול לסייע לתושבי הדרום במצב הכיאוטי שבו הם מצויים כיום. אולם, משרד התקשורת נוהג גם בתחום זה בהפקרות מוחלטת: 1) אין מדיניות שר ולא נעשה שום שימוע בנושא. 2) הקצאת התדרים לשירות הזה בוצעה בסתר ולא פורסמה בשום מקום. 3) הפריסה בשטח והשירות נעשים ללא כל רישיון ובניגוד לחוק התקשורת. 4) קידום טכנולוגיות רשתות האינטרנט (כך שתתאמנה להתפתחויות החדשות הללו) נעשית ללא כל הסמכה חוקית. פשוט מדהים ומזעזע איך המשרד האמולל הזה פועל, בנושאים הכי חשובים לציבור. 
  • אם לא די בכך, שר התקשורת (איוב קרא) הטיל קנס ענק על גולן טלקום, בגלל שהיא פרקה את כל רשת הסלולר שלה וצפצפה צפצוף ארוך על החוק, על משרד התקשורת, על הרישיון שלה ועל כל עם ישראל. האם אתם חושבים, שגולן טלקום שילמה את הקנס הזה?? קדחת. זה לא קרה. זה תקוע בבג"ץ. אולם, זה בכלל לא הפריע לשמילה מימון לתת לגולן טלקום את הסכום המדהים של 46 מיליון ש"ח, היישר מהכיס שלכם לכיס של גולן טלקום. זאת, בזמן שהיא עברה על כל סעיף ברישיון שלה ובחוק התקשורת. זה קרה בקדנציה של השר איוב קרא. ממש כך. אבל השר כנראה לא שמע על זה. כך, כל חברות הסלולר ראו, ש"איש הישר בעיניו ייעשה" וששמילה עובד בשבילם ולא בשביל הציבור (ממש כעת שמילה דואג שחברות הסלולר תשלמנה פחות מיסים לאוצר המדינה, כדי שאתם הקוראים תשלמו יותר מיסים. הוא קורא לזה הוזלת עלויות התדרים), אז הם למדו מגולן טלקום, שהכל הפקר ואפשר לפרק אנטנות בלי כל פיקוח או עונש ואפשר להוריד את "איכות הקליטה" כי משרד התקשורת לא בודק ולא מפקח. ואחרי כן מתלוננים אנשים בדרום שאין להם קליטה... 
  • אם לא בכך, בלי כל סמכות חוקית, "הפריסה האוניברסלית" של חברות הסלולר בוטלה ע"י תרגיל של שלמה פילבר ושמילה מימון והיא הומרה בתרגיל של אחוזים, שלא כאן המקום לפרטו. שר התקשורת לא שמע על דברים כאלה. התוצאה: "חורי כיסוי" אדירים בכל הארץ. זה לא המצרים עשו לנו, זה משרד התקשורת הישראלי עשה לנו
  • השר גם לא שמע, שמוקדי השירות של חברות הסלולר פועלים פחות 3 שעות ביממה לטובת הציבור. מדהים. 
נספח:
הודעת השר איוב קרא לציבור בישראל [ציטוט]:
"לאחר פעילות מאומצת של משרדי הממשלה והצבא (תקשורת, צה"ל - ביטחון וחוץ) נראה כי נמצא הפתרון לשיבושי הקליטה באזור הדרום.
בדיון חירום שכינסתי הבוקר עם כל הגורמים הרלוונטיים הועלו בפני כל הפעולות שבוצעו לפתרון הבעיה.
בדיון החירום שנערך במשרדי המועצה בשדות נגב השתתפו בין השאר ראשי המועצות המקומיות - 
תמיר עידאן, ראש מועצת שדות נגב, שי חג'ג, ראש מועצת מרחבים, סיגל מורן, ראש מועצת בני שמעון, אלון שוסטר, ראש מועצת שער הנגב, תת אלוף נתי כהן, קצין הקשר והתקשוב הראשי, ונציגי חברות הסלולר פרטנר, פלאפון, סלקום והוט מובייל. 
הנחיתי את כל הגורמים הרלוונטיים לעקוב ולוודא כי אכן הבעיה נפתרה, וכי נעשות פעולות נוספות מצד הגורמים הרלוונטיים בישראל האמונים על נושאי חוץ וביטחון על מנת שהבעיה לא תשנה.
הדגשתי כי אנו עושים מאמצים כבירים כדי לפתור את הבעיה, ואכן בימים האחרונים מורגשת הקלה ושיפור, ואני מאמין כי בתוך כמה ימים הבעיה תיפתר כליל. ביום שלישי בישיבת הממשלה בדימונה אף אעלה את האפשרות שחברות הסלולר יפצו את תושבי הדרום שנפגעו בשבועות האחרונים - כי אני בהחלט חושב שצריך ללכת לקראתם. אנחנו נעשה עוד פעולות, בלי לפרט יותר מדי - שיקלו את המצב וידאגו שלא ישנה".

עדכון 28.3.18:
במקרה הילד בן ה-4 בנתיבות, שנשכח באוטו כ-3 שעות ונפטר, אמר שכן"לא הצלחתי להזעיק עזרה בגלל הבעיות ברשתות הסלולר בדרום". שכנים סיפרו, שבשל בעיות הקליטה באזור בחודשים האחרונים לא הצליחו להזעיק את כוחות החירום במשך דקות ארוכות!

ככה נראות האנטנות המצריות, מיד אחרי שנשמעה הודעת השר איוב קרא על "חיסול הבעיה":
אנטנות סלולר

איך הגענו לתוצאה המופלאה הזו המומחשת בתמונה לעיל? לא נשאיר את קוראינו במתח ונחשוף את הכל:
הנה השר איוב קרא ממש בשניות שבהן הוא משגר את הודעתו, באמצעות ראש המועצה, שהטיל את ההודעה של השר לצד המצרי:
השר איוב קרא 
 
Bookmark and Share


 

לוח מודעות
מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

3/11/20 - RED HAT FORUM EMEA 2020

15-21/11/2020 - שבוע היזמות העולמי   

22-30/11/20 - Oracle Week

18-20/5/21 - EcoMotion 2021 

הכי ניצפים 

דירוג הסמאטרפונים הטובים ביותר בעולם לנובמבר 2019 עפ"י Business Insider - כאן

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק ג' - ההפסד הצרכני - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

איך רבע מיליון לקוחות נפלו בפח ועברו להסדר המכונה בטעות "שוק סיטונאי" - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת ההונאה הגדולה שהובילה לכך שמוצרי התקשורת יקרים יותר בישראל - כאן

בלעדי לקוראי האתר: 1 ש"ח ליום שיחות וגלישה ללא הגבלה בחו"ל... - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: חשיפת "דבר ראשון" בעניין היועמ"ש - היבטים חמורים חדשים - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי המאת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

חשיפה: סלקום אספה ומכרה במשך שנים את כל נתוני לקוחותיה לרבות מיקומם - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

שר התקשורת חתם על הטבה רגולטורית של מאות מיליוני ש"ח ל-3 טייקונים! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן


 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
NordVPN
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
Telecom Experts
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים