חשיפת ההצלחה המדהימה והמהירה ביותר של אוטומציה בקוד פתוח בארגונים

דף הבית >> חדשות לארגונים ולעסקים >> חשיפת ההצלחה המדהימה והמהירה ביותר של אוטומציה בקוד פתוח בארגונים
חשיפת ההצלחה המדהימה והמהירה ביותר של אוטומציה בקוד פתוח בארגונים
מאת: אבי וייס, 2.7.17, 08:00JAG מ-Amsible חברת Red Hat
 
למה ארגונים ומפתחים בארץ ובעולם מיישמים את מערכת אנסיבל של רד-האט? 25 אלף מפתחים לא יכולים לטעות. ראיון עם האיש המוביל את המערכת הזו, שצומחת במהירות גדולה ביותר בעולם מערכות התוכנה בקוד פתוח.  
 
"ארגונים משקיעים כל הזמן כסף ברשתות חדשות, רשתות היברידיות בעיקר, והם רוצים לשלוט ברשתות הללו קצה לקצה", מתאר ג'ושוע גינסברג (Joshua "JAG" Ginsberg), הארכיטקט הראשי של אנסיבל (Ansible), חברת Red Hat. "אחרי שהם התנסו באנסיבל בתחום תשתיות המחשוב, הם רוצים אותן יכולות בתשתיות הרשת והתקשורת".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם ג'ושוע גינסברג (בתמונה), לשמוע מדוע רד-האט רכשה את אנסיבל ואיך זה קשור לעניין "הטרנספורמציה הדיגיטלית בקוד פתוח" ולעולם ה"קונטיינרים".
 
שאלה: מה אתה עושה באנסיבל ולצורך מה הגעת לישראל?
ג'ושוע גינסברג: "אני ארכיטקט ראשי של אנסיבל לכל מה שאנסיבל מציעה ומפתחת לשוק העולמי. אני עובד בשת"פ עם קהילת המפתחים העולמית ועם מהנדסי הפיתוח בתוך החברה, כדי לפתח מוצרים טובים יותר, לפי הדרישות של הלקוחות שלנו.
 
הגעתי לישראל כדי להרצות על אנסיבל בכנס שלנו בתל-אביב (שהתקיים ב-29.6.17), כנס שנרשמו אליו 700 איש, יותר נרשמים מהכנסים שערכנו לאחרונה בארה"ב ובבריטניה לתחום אנסיבל. זה מצביע על החשיבות העצומה של התחום הזה בישראל ולכן הגעתי כמרצה מרכזי וגם אפגש עם לקוחות ושותפים שלנו".
 
שאלה: למה אוטומציה חשובה למערכות ה-IT בארגונים?
תשובה: "האוטומציה חשובה מ-3 סיבות עיקריות:
א. רמת אמינות. במציאות, שאני וכל אחד מכיר, אנשים עושים טעויות, עושים שגיאות כל הזמן. במערכות התוכנה בארגונים יש כל הזמן צורך לבצע שינויים, התאמות, שדרוגים, הרחבות. אבל אם עושים את כל הפעולות הללו ידנית, יש סיכויים די טובים לשגיאות. אם הכל יבוצע אוטומטית, יש פחות סיכויים, שזה ישתבש בדרך.
 
ב. רמת למידה. בתוך חברה, אם אתה לא משתף אחרים בפתרונות הנכונים שלך, או בשגיאות שלך, אין למידה הדדית מטעויות ומעשייה נכונה. אנסיבל היא מערכת המספקת יכולת שיתוף עם כולם, כי כולם רואים אם אדם מסוים פתר בעיה. כל השאר יכולים ללכת באותו פתרון ובאותו כיוון בלי לחזור על טעויות שוב ושוב.
 
ג. התרכזות בעיקר. במקום שאנשי ה-IT והמפתחים בארגון ישקיעו את רוב זמנם בפעילויות תחזוקה וניהול ידניות, הם יכולים להשקיע את כל זמנם בפיתוח פתרונות המספקים ערכים מוספים ועסקיים לארגון. זאת, כי כל פעולות התחזוקה והניהול הופכות לאוטומטיות ולשקופות".  
 
שאלה: למה חשוב שהאוטומציה הזו תהיה דווקא בקוד פתוח?
תשובה: "יש כיום לחץ די חזק בעולם התוכנה לספק פתרונות למפתחים, פתרונות הנותנים ערך לארגונים המשתמשים בתוכנות הללו. אם אתה כמפתח מתעסק בתשתיות התוכנה, בתשתיות הרשת, יש לך פחות זמן להשקיע בפיתוח התוכנה עצמה ופחות זמן למצאו פתרונות לבעיות הניצבות בפני הארגון.
 
לכן, פתרונות של 'פלטפורמות כשירות' בענן, ענן פרטי, ציבורי או היברידי, מאפשרים למפתחים להתרכז יותר בפיתוח התוכנה ולא איך התוכנה תיושם בכל סביבת עבודה ועל כל סוג של תשתית.
 
לכן, אוטומציה מספקת לכולם פתרון ויכולת לפתח תוכנה מבלי להשקיע זמן על מה זה רץ ומהי סביבת היישום. פתרון כולל כזה יכול להתפתח ולהצליח רק עם כל קהילת המפתחים נרתמת למשימה הזו בקוד פתוח.
 
אנסיבל מאפשרת לארגונים להריץ תוכנה וקונטיינרים בכל סביבה. זה מספק אוטומציה המעלימה את ההבדלים בין הפלטפורמות השונות. זה החוזק המרכזי של תפיסת העולם הזו".
 
שאלה: איך אתם מעלימים את ההבדלים בין הפלטפורמות?
תשובה: "תסתכל על כיוון התפתחות מרכזי אחד: כמעט כולם מפתחים כיום אפליקציות בקונטיינרים. לקונטיינרים לא אכפת היכן הם רצים. הם יכולים לרוץ על חלונות בדיוק כמו שהם רצים על לינוקס.
 
לכן, כאן מגיעה השכבה של הניהול. אנסיבל תומכת בכל הסביבות, ברמה הראשית של ניהול כל סביבת עבודה ולכן זה אפשרי לבצע אוטומציה של הקונפיגורציות וההתאמות ברמה הבסיסית ביותר בכל תשתית ארגונית.
 
זה מתאים לכל הארגונים, משום שבארגונים, שאני מכיר, יש סביבות עבודה מעורבות. זה לא עומד להשתנות בשנים הקרובות ולכן הארגונים זקוקים לכלי ניהול אוטומטי אחד, שינהל את כל הסביבות הללו".  
 
שאלה: איך הרעיון הזה התקבל בשוק הישראלי?
תשובה: "ישראל מוכרת בעולם כמובילה בחזית הטכנולוגית. גם ארגונים ותיקים עם מערכות מסורתיות מבקשים אוטומציה כדי להגיע לשליטה טובה יותר במערכות שיש אצלם. הם רוצים לשלוט בכאוס, שהתפתח אצלם.
 
האוטומציה מספקת את האפשרות הזו. לכן, לא רק חברות הייטק חדשניות מאמצות בישראל את אנסיבל. תוכל לראות, שאנסיבל נכנסה ונכנסת גם לארגונים הגדולים ביותר הנמצאים בישראל".
 
שאלה: האם אנסיבל מטפלת רק או בעיקר בקונטיינרים בענן?
תשובה: "לא. מה פתאום. אנו עוסקים בכל. זו ארכיטקטורה כוללת, שעוסקת בכל פיתוח, בכל מערכת תוכנה, בכל מערכת מחשוב, וירטואלית או לא וירטואלית, בענן או לא בענן.
 
אנו מסוגלים לדבר עם כל תשתית. אנו מציעים כלים ליישם זאת בכל מקום. מערכת אנסיבל היא כמו 'אולר שוויצרי', שיש לו כלים לכל מטרה ולכל צורך שלא יהיה".
 
שאלה: מה המיוחד באנסיבל מול פתרונות מתחרים הקיימים בשוק?
תשובה: "אוכל להציג 3 מאפיינים ייחודיים של מערכת אנסיבל:
 
א. זה פשוט. ממש פשוט. השפה, שבה אנו מיישמים את המערכת, היא מאוד פשוטה. זה כל כך פשוט, שכל אחד יכול לעשות זאת, בלי שום תהליכי למידה מיוחדים.
 
ב. אין Agent. רוב פתרונות האוטומציה דורשים Agent בכל מקום. אצלנו, זו מערכת מסוג Agentless, בלי Agent. אין צורך בשום התקנה בצד הלקוח או באיזה מקום בתשתית או ברשת. המערכת הזו משתמשת במה שכבר קיים ובשפה, שכל רכיב כבר מבין.
 
ג. כלי חזק. אנסיבל זו מערכת חזקה באופן יוצא דופן. היא מספקת יכולת לדבר עם כל תשתית בעולם ה-IT. אנו יכולים במערכת הזו לבצע התאמות לכל מערכת, כולל למערכות, שעד היום המפתחים לא יכלו לטפל בהן, למשל מערכות איזון עומסים.
 
בנוסף, זה קוד פתוח. לכן, היא טובה עבור המפתחים, שאוהבים לעבוד עם קוד פתוח. יש המון, שעובדים עם זה. הקהילה של אנסיבל מונה כבר מעל ל-25 אלף מפתחים. זה כוח עצום של מפתחים הנמצאים בקהילה העולמית, מה שמאפשר להתקדם מהר ולמצוא פתרונות במהירות לכל אתגר, לכל בעיה. יש לאנסיבל כיום כבר יותר מ-2,700 'תורמים ייחודיים', ישירות לפיתוח הקוד. זה גדל במהירות שלא תיאמן".
 
שאלה: לאן מתפתח עולם האוטומציה?
תשובה: "הכיוון המרכזי כיום בהתפתחות זו אוטומציה של הרשת. עד היום, לא עשינו אוטומציה של הרשת, כמו שטיפלנו באוטומציה של תשתיות המחשוב.
 
כעת, אנו מציעים מודולים המטפלים בכל סוגי ציודי הרשת מכל מקור, החל מציוד של סיסקו וכלה בציוד של ג'וניפר. ספקי ציוד הרשת פיתחו בעבר את המערכות שלהם כמערכות סגורות המטופלות ע"י כלים ייחודיים, שדרשו הסמכות ייחודיות. זה נגמר.
 
הלקוחות כיום אומרים לספקי הציוד הללו: אם לא תיפתחו, לא נרכוש מכם ציוד. לכן, אנו מגיעים היום ללקוחות הללו עם הספקים של הציוד ובפעם הראשונה בהיסטוריה של ניהול הרשתות, מציעים פתרון, שהלקוחות רוצים אותו, בקוד פתוח. זה מאפשר לנהל כל רשת ובמיוחד את הרשתות החדשות בענן. אנו מספקים לארגונים יכולת לקבל שליטה טובה יותר על הרשת, גם רשת בענן.
 
המשתמשים באנסיבל רואים את כל הרשת, עם כל הציוד מכל היצרנים וכל מה שרץ מעל לרשת, הכל בשפה אחת. זה מספק יכולות גידול, התאמות, שרידות טובה יותר, אמינות. נושאים, שהיו מאוד בעייתיים בעבר.
 
בתהליך הזה, התחלנו בהתאמות ליצרניות ציוד הרשת הגדולות ואנו נמשיך עד שנכסה את כל יצרני ציוד הרשת שיש בארגונים. התחלנו לעבוד בשת"פ עם היצרנים הללו, כי הם רואים בנו שירות ערך מוסף, שהם יכולים להציע ללקוחות שלהם. כרגע, זה התחום, שמתפתח הכי במהירות אצלנו. פשוט גידול מטורף.
 
הסיבה, שחברות דוגמת סיסקו החלו לשתף עמנו פעולה, היא די ברורה: הלקוחות שלהם התנסו באנסיבל והם רוצים את הפתרון הזה גם לנהל את אוטומציית הרשת שלהם".
 
שאלה: מה החלום המקצועי שלך?
ג'ושוע גינסברג: "החלום שלי באנסיבל, שהאוטומציה תשנה את התרבות בתוך ארגונים, בנוסף להורדת המורכבות הקיימת בארגונים. אנו, באמצעות מערכת אנסיבל, מאפשרים ומעודדים את תרבות שיתוף הפעולה.
 
זו תרבות פנימית של שיתוף פעולה, שמוביל לשינוי עצמי בתוך ארגונים. אין יותר צורך בצוותי תמיכה ומוקדי תמיכה פנימיים או חיצוניים בארגונים, כי אנשים יכולים לעזור אחד לשני. אנשים יכולים לעזור לחבריהם ולהעצים ע"י כך את הארגון בו הם עובדים. זה נותן יכולות עצומות לארגון, אם מידע מתפשט מהר בתוך הארגון ומסוגל להוביל להישגים ומטרות במהירות ובצורה טובה יותר, כאשר כולם עובדים יחד לאותה מטרה.
 
באנסיבל יש Playbook, שבו כולם מדברים באותה שפה. האוטומציה מוציאה את הטעות האנושית מהמשוואות ליישום פיתוחים חדשים ועדכון פיתוחים קיימים מכל סוג בארגון.
 
לכן, ארגונים, שרגילים לעבוד ובנויים ב-Silos, יכולים לשנות את המבנה הארגוני שלהם ואת שיטות העבודה שלהם ולעבוד לרוחב בשת"פ מלא בין כולם.
 
ממה שאני רואה, יש גידול עצום של ארגונים המקבלים את הגישה הזו בארה"ב וכעת זה מגיע גם לישראל. בישראל, יש לנו כבר כמה מאות משתמשים והכמות גדלה בצורה מהירה. זה ענק בצמיחה מהירה.
 
אנו עובדים עם כל ספקי הענן הגדולים בעולם כדי לספק אוטומציה לכל מה שרץ אצלם. המפתחים רואים את היתרונות בגישה הזו ולכן זה מצליח וצומח במהירות".
 
נוסיף כאן את דברדן טולדנויו של דן טולדנו, (בתמונה משמאל), מנהל אזורי בחברת רד האט לישראל, יוון וקפריסין, בפתיחת הכנס הענק שהתקיים תחת השם: אנסיבל מאטמטת (הופכת לאוטומטית) את תל אביב, כנס, שהתקיים ביום 29.6.17: "אנסיבל היא פרויקט הקוד הפתוח המצליח ביותר בעולם מכל הבחינות: גם מבחינת מספר ההורדות, גם במספר הפיתוחים וגם במספר המפתחים.
 
עוד לפני שרד-האט נכנסה לתחום האנסיבל, היו למערכת הזו מאות משתמשים בישראל. מאז שרכשנו את אנסיבל, אנו מקדמים ובמרץ את הגישה הזו, במערכת, שהגיעה לבגרות מלאה, תוך שמירה על הפשטות התפעולית, מה שאין בכל כלי ניהולי אחר. מדובר פשוט בכלי מושלם לצרכים של היום ומחר.
 
מה שמיוחד בכלי הזה, שהוא מותאם לצרכי ארגונים וניתן להתאים אותו לכל צורך ספציפי שיש בארגון. יש לנו כיום מומחים לא מעטים בארץ, גם אצלנו וגם אצל השותפים, המפיצים והאינטגרטורים העובדים עמנו אצל הלקוחות.
 
אנו מצויים בעולם ארגוני הנמצא כעת בטרנספורמציה דיגיטלית ומפעיל כלים של ביג-דאטה, IoT וענן, בתוספת לכלים הקיימים. זה מגדיל את הסיבוכיות הארגונית. בנוסף, יש כיום סוג חדש של אפליקציות במבנה חדש, אפליקציות בצורת קונטיינרים. זה משנה את המורכבות התשתיתית, יכולת הגידול ומורכבות היישום והניהול של המערכות הארגוניות.
 
לכן, המורכבות הזו דורשת אוטומציה. אפשר להביא עוד אנשים ליחידות ה-IT בארגון, כדי לטפל ידנית, או בכלים הוותיקים, בגידול ובסיבוכיות ההולכים וגדלים. אולם, הוספת כוח אדם היא פתרון יקר ולא נכון. אנשים יכולים לעשות טעויות. אוטומציה היא הפתרון הנכון.
 
אנסיבל היא מערכת המתפתחת מהר. לאחרונה, החלה לטפל בכל תחומי הרשת ונוספה לה מערכת ניהול חדשה ברמה העליונה בשם Tower, שממש כעת נכנסת לשוק. אני מזמין את המשתמשים להתנסות במערכת הזו ולראות את היכולות שלה ומידת ההתאמה של היכולות החדשות הללו, כמענה לצרכים חדשים, שעלו מהלקוחות שלנו". 
 
OPEN SOURCE 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים