Telecom News - חשיפת קשר בין ועדת הבחירות המרכזית לכנסת ל"שוד גמלאי משרד התקשורת"

חשיפת קשר בין ועדת הבחירות המרכזית לכנסת ל"שוד גמלאי משרד התקשורת"

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> חשיפת קשר בין ועדת הבחירות המרכזית לכנסת ל"שוד גמלאי משרד התקשורת"
איך פרשת "שוד הגמלאים" במשרד התקשורת התגלגלה לוועדת הבחירות המרכזית לכנסת? מי מגבה ומחפה על "גיבורי הפרשה" הזו? התשובה: כרגע, לכאורה, שופט בית המשפט העליון, היועמ"ש, הפרקליטות, שר האוצר וכמובן שר התקשורת יועז הנדל. חשיפה כיצד שתיים מהמובילות את הפרשה במשרד התקשורת, הן כעת הבכירות בוועדת הבחירות לכנסת: מנהלת משאבי אנוש של הוועדה וחשבת הוועדה. 
עדכון בגוף הכתבה.
מאת: אבי וייס, 22.8.20, 19:57חה"כ יועז הנדל

פרשת "שוד גמלאי משרד התקשורת", לא נרגעת (פרקי הסדרה הקודמים נמצאים בנספח א' כאן למטה, פרקים הנוגעים להתפתחויות ולחשיפות רק בתקופת כהונת שר התקשורת הנוכחי - יועז הנדל, בתמונה משמאל).

מדובר בפרשה, שיש בה אוסף אדיר (ודי נדיר) של עבירות לרבות חשד, לכאורה, לשוחד ועוד עבירות, מ"כל הבא ליד".

בכתבה האחרונה, שפורסמה על ידי תחת הכותרת: "חשיפת מהלך מזעזע: "תיאום עדויות" ו"שיבוש מהלכי משפט" בפרשת הגמלאים", חשפתי את העבירות הפליליות, לכאורה, הטריות, שהתרחשו בנושא זה במשרד התקשורת, אך בחודש שעבר. 

כעת, אני "מרים את המסך" מעל נדבך נוסף, שהיה סמוי מן העין, איך ועדת הבחירות המרכזית לכנסת (כיום בראשות כבוד השופט העליון עוזי פוגלמן) השתרבבה לנושא זה. 

לאור המידע הטרי שקיבלתי, פניתי קודם כל לשר האוצר ולצמרת משרד האוצר (שכן, חשבים ממונים ע"י משרד האוצר, בדומה ליועצים משפטיים הממונים ע"י היועמ"ש), ושלחתי ביום 6.8.20 את הפנייה הבאה לשר האוצר, ישראל כץ, ולצמרת משרד האוצר בזו הלשון:
"הנדון: ​פגישת "תיאום עדויות" ו"שיבוש הליכים" אצל סמנכל"ית בכירה למינהל ומשאבי אנוש במשרד התקשורת.
שלום רב,
1. בהמשך לשאלתי הקודמת, שנענתה ופורסמה (וגם קיבלה התייחסות מקיפה, מדוע התשובה הזו אינה מדויקת ואינה מבוססת על הנחיות היועמ"ש והנחיות פרקליט המדינה, לא מבוססת - זה בלשון המעטה - כאן), כעת מתברר, שהחשבת השנייה במשרד התקשורת, שהייתה אחראית להעברת כספי גמלאי משרד התקשורת לדואר בצורה מעוררת תמיהה (בלשון המעטה גם כן), יעל אליאב, היא כעת החשבת של ועדת הבחירות המרכזית, ועובדת שם בצמידות עם מי שהייתה "שותפה" שלה במשרד התקשורת להעברות הכספים הללו לדואר (בעת שיעל אליאב הייתה החשבת במשרד התקשורת) - תמי (תמר) לשם, (שהייתה אז מנהלת משאבי אנוש במשרד התקשורת ), שכעת היא מנהלת משאבי אנוש של ועדת הבחירות המרכזית ("סמנכ"ל למינהל ומשאבי אנוש").

2. כך, שיצא באופן מופלא, ששתיהן (תמי לשם ויעל אליאב) עברו במקביל לתפקידים מקבילים, ממשרד התקשורת לוועדת הבחירות המרכזית.

3. מה נעשה כדי למנוע "תיאום עדויות" ו"הדחת עדים" גם בין השתיים הללו, שכעת הן בוועדת הבחירות המרכזית ביחד, בנושא הטיפול בכספי גמלאי משרד התקשורת, נושא הנמצא כעת בדיון משפטי (וגם בבדיקת היועמ"ש ופרקליט המדינה, ובבדיקה של רשות התאגידים)?

4. נטען בתגובתכם כאן, שהשר אינו מעורב בדיונים מקצועיים  - אבל כאן לא מדובר בדיונים מקצועיים, אלא בשמו הטוב של משרד האוצר ונורמות ההתנהלות של עובדי המשרד, לרבות החשבים מטעם משרד האוצר.

האם כעת השר יודע מהנושא והוציא הנחיות לגבי נורמות ההתנהלות של עובדי המשרד במצבים כאלה?

5. אודה להתייחסותכם."

תגובה טרם קיבלתי, לא שלא ניסיתי. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם.
סביר להניח שלא אקבל תגובה, אחרי שהוכחתי "שחור על גבי לבן", שהתשובה הקודמת של משרד האוצר בנושא זה, לא רק שהייתה שקרית, היא סתרה גם את הנחיות היועמ"ש וגם את הנחיות פרקליט המדינה. הוכחתי, שתגובת משרד האוצר לא הייתה מחוברת לשום מצב משפטי מוכר במדינת ישראל.  כנראה, בעקבות הלקח הזה, משרד האוצר נהיה זהיר והחליט פשוט לא להגיב לשאלותיי. ככה אי אפשר "לתפוס" את השקרים והספינים... 

תזכורת: תמי לשם כסמנכ"לית למינהל ומשאבי אנוש דאז במשרד התקשורת, ביקשה מ"וועדת הרכישות" של המשרד, להתקשר ב"פטור ממכרז" עם חברת הדואר \ עמותת הגמלאים של הדואר (דאז), לצורך טיפול בגמלאי משרד התקשורת, ויעל אליאב, שהיתה אז חשבת משרד התקשורת והחברה הבכירה ב"וועדת הרכישות", אישרה את המהלך, למרות כל הפגמים בו והמידע הלא מדויק (בלשון המעטה) שנמסר לוועדה ע"י תמי לשם. כל זה נחשף ומתואר בהרחבה עם כל המסמכים כאן - למתעניינים. 

במקביל לפנייה לשר האוצר, ביום 6.8.20 שלחתי את סדרת השאלות הבאות לכבוד השופט העליון, עוזי פוגלמן, לצמרת משרד המשפטים, לצמרת בתי המשפט, לצמרת ועדת הבחירות המרכזית לכנסת ולצמרת נציבות שירות המדינה, בזו הלשון:
"הנדון: הנחיות לבכירות וגם לא לבכירות \ בכירים בוועדת הבחירות המרכזית לכנסת.
שבוע טוב לכבוד השופט העליון, עוזי פוגלמן, יושב ראש ועדת הבחירות המרכזית לכנסת,
שלום רב,
1. בהמשך לשאלותיי כאן, שלא נענו (אולם קיבלו התייחסות מקיפה במאמר חשיפה, שזכה להדים רבים, התייחסות המבוססת על הנחיות היועמ"ש והנחיות פרקליט המדינה - כאן), כעת מתברר, שהחשבת השנייה במש' התקשורת, שהייתה אחראית להעברת כספי גמלאי משרד התקשורת לדואר בצורה מעוררת תמיהה (בלשון המעטה גם כן), יעל אליאב, היא כעת החשבת של ועדת הבחירות המרכזית, ועובדת שם בצמידות עם מי שהייתה "שותפה" שלה במשרד התקשורת להעברות הכספים הללו לדואר (בעת שיעל אליאב הייתה החשבת במשרד התקשורת) - תמי (תמר) לשם, (שהייתה אז מנהלת משאבי אנוש במשרד התקשורת ), שכעת היא מנהלת משאבי אנוש של ועדת הבחירות המרכזית ("סמנכ"ל למינהל ומשאבי אנוש").

2. כך, שיצא באופן מופלא, ששתיהן (תמי לשם ויעל אליאב) עברו במקביל, לתפקידים ממש מקבילים, ממשרד התקשורת - לוועדת הבחירות המרכזית.

3. מה נעשה כדי למנוע "תיאום עדויות" ו"הדחת עדים" גם בין השתיים הללו, שכעת הן בוועדת הבחירות המרכזית ביחד, בנושא שבו אני עוסק: הטיפול בכספי גמלאי משרד התקשורת, נושא הנמצא כעת בדיון משפטי בבית המשפט (וגם בבדיקת היועמ"ש ופרקליט המדינה, ובבדיקה של רשות התאגידים)?

4. ברור לי לחלוטין, שכבוד השופט העליון אינו מעורב בדיונים מקצועיים מהסוג הזה - אבל כאן לא מדובר בדיונים מקצועיים, אלא בשמה הטוב של ועדת הבחירות המרכזית ונורמות ההתנהלות של עובדי הוועדה, לרבות החשבת מטעם משרד האוצר ומנהלת משאבי אנוש של הוועדה, שתי מנהלות הכי בכירות בוועדה, העובדות בצמידות בהנהלה הבכירה של הוועדה.

5. האם כעת כבוד השופט העליון, עוזי פוגלמן, יודע מהנושא הזה, ויוציא הנחיות (ישירות או דרך המנכ"לית של ועדת הבחירות), לגבי נורמות ההתנהלות המצופות של עובדי הוועדה, בכירים כזוטרים, במצבים כאלה?

4. אודה להתייחסותכם בהתאם".

התגובה היחידה שקיבלתי הייתה מדוברות הרשות השופטת בזו הלשון: "אנא פנו לדובר ועדת הבחירות, מר גיורא פורדיס".

התשובה הזו לא קידמה אותי לשום מקום, כי פניתי גם אליו.

תגובות מכל השאר - טרם קיבלתי, לא שלא ניסיתי. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם.
סביר להניח, שלא אקבל תגובה, די ברור למה. כל עוד היועמ"ש ופרקליט המדינה (זה במקרה אותו אדם, עו"ד ד"ר אביחי מנדלבליט), שותק ובשתיקתו נותן גיבוי או חיפוי (תבחרו לבד את המילה המתאימה) ל"שוד כספי הגמלאים" ולכל שאר העבירות, שבוצעו ומבוצעות סביב נושא זה, כל השאר יכולים פשוט לשתוק להתעלם, כאילו אין בעיה כזו.

אולם, הבעיה לא תיעלם בשתיקתם. ממש לא. 

עדכון 9.9.20: התקבלה תגובת ועדת הבחירות המרכזית. התגובה המלאה מצויה כאן

לסיכום:
הפרשה החמורה הזו נמצאת רק בתחילתה. 

זו פעם ראשונה בהיסטוריה של משרד התקשורת, שעובדי משרד התקשורגירון לוית (הגמלאים) יוצאים כקבוצה כנגד צמרת המשרד בה הם שרתו ועבדו במסירות שנים רבות.

מדובר בתביעה יוצאת דופן, שהוגשה, ע"י עו"ד יגאל לוי, (בתמונה משמאל בצד ימין), ועו"ד ומהנדס חיים גרון, (בתמונה משמאל בצד שמאל), בעצמם סמנכ"לים בכירים לשעבר במשרד התקשורת, בשם 3 גמלאים, שנבחרו כנציגות ע"י כלל הגמלאים :זאב קידר, מירה דאיבוג וישראל (איזי) אלמוג.

זו לא פעם ראשונה בהיסטוריה של משרד התקשורת, שנעשים בו מעשים ברורים, לכאורה, של "הדחת עדים", "תיאום עדויות" ו"שיבוש הליכי משפט", מצד בכירים ביותר במשרד. זה קרה גם בתקופה החשוכה של החקירות ב"תיק בזק" וב"תיק 4000", שהיו אז מהלכים פסולים ופליליים כאלה, לכאורה.

כעת אנו בסיבוב שני של מהלכים פסולים כאלה, תחת השר יועז הנדל. 

האם שר התקשורת, יועז הנדל, יסתכל במראה וישאל את עצמו: "איך זה, שמכל משרדי הממשלה בישראל ומכל הגופים הציבוריים והעסקיים הקיימים בישראל (וגם בעולם), דווקא אני נטשתי את גמלאי המשרד עליו אני ממונה?"    

לא פלא, שאני מפנה את הקוראים שוב לכתבה הנוקבת והחשובה ביותר, במיוחד אחרי החשיפה המזעזעת המצויה למעלה: 
"מה יגרום לך להצטרף לקריאה לפטר ובדחיפות את שר התקשורת יועז הנדל?".

נספח א'
9 החשיפות הקודמות של שערוריית הגמלאים, חשיפות הנוגעות רק לתקופה של כהונת השר יועז הנדל כשר התקשורת:
INKED SENIOR FREE 
 
Bookmark and Share
+ שלח משוב


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024 

21.8.24 - רוח אחרת - כנס חירות ישראלי

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים