Telecom News - חשיפת מהלכי פריסת הסיבים בישראל כמנוף להקמת מפלגה וצבירת חברים!

חשיפת מהלכי פריסת הסיבים בישראל כמנוף להקמת מפלגה וצבירת חברים!

דף הבית >> חדשות >> חדשות השוק הקווי >> חשיפת מהלכי פריסת הסיבים בישראל כמנוף להקמת מפלגה וצבירת חברים!
פרק ראשון בסדרה, ש"תרים את המסך" מאחורי תכנית שר התקשורת, יועז הנדל, להפיכת פריסת הסיבים בארץ למנוף פוליטי לבניית מפלגה (שזה עתה קמה, בראשותו ובשותפות עם ח"כ צבי האוזר), ואיך השר רתם את "תופרי תיק 4000" לטובת קידום מהלך פוליטי זה, שייקח שנים רבות לתקנו, אם בכלל זה יהיה ניתן לתיקון. יועז הנדל לא המציא את השיטה. לפניו היה שר תקשורת אחר - משה כחלון, שהפך את רפורמת הסלולר למפלגה פוליטית.

השלב הראשון בכל תכנית כזו צריך להיות: הטעיית דעת הציבור בספינים הזויים בלי סוף ורתימת "אוהדים" סביב סיסמאות ריקות מתוכן, ופרק ראשון זה עוסק בשלב הזה.

דוגמא לסיסמא ריקה מתוכן, שהשר ירה לאוויר: "הסיבים ישמשו לשירותי תחבורה אוטונומית". כנראה, על פי הנדל, כל רכב אוטונומי בארץ יסחוב על גגו גליל ענק של סיבים כדי שיוכל לנסוע בחופשיות בכביש, כשהסיב מתגלגל מאחוריו היישר מהבית. או אולי יהיה לכל רכב אוטונומי אישור חתום ע"י השר 
לחלום על חיבור הרכב לסיב האופטי בבית באופן וירטואלי?
מאת: אבי וייס, 27.8.20, 08:30חה"כ יועז הנדל

כמעט כל כלי התקשורת העתיקו בימים האחרונים בשיטת Cut & Past את הודעות שר התקשורת, יועז הנדל, (בתמונה משמאל) בליווי ספינים מחזקים ומשלימים ממנכ"לית המשרד, לירן אבישר בן-חורין, ששניהם לא יודעים להבדיל בין עגבניות לסיבים אופטיים.

הבעיה היא, שגם כל אלה, שמכינים להם את המסמכים במשרד התקשורת, לא יודעים יותר מהם בנושא הזה, אבל הם מבינים היטב, שיש להיענות לכל גחמה של ראשי קבוצת סלקום \ IBC ולדפוק ככל הניתן את קבוצת בזק. אלה אותם אנשים, ש"בישלו" את "תיק בזק" ואחריו את "תיק 4000" כנגד בזק ונתניהו, כי אצלם זה הולך ביחד (בזק ונתניהו כאויבים). 

מה שרוב כלי התקשורת העתיקו ביומיים האחרונים, היו 2 החלטות מאוד מרכזיות בתחום פריסת הסיבים, במסגרת התכנית החדשה של השר יועז הנדל, פרי ההגות והתכנון של "קליקת אוהדי סלקום ושות' בצמרת משרד התקשורת" וההחלטות הללו נוגעות ל-2 נושאים: א) למחירי הסיבים של בזק למתחרות שתרכבנה על גבה ותשתיותיה. ב) הגדרה חדש מה זה "רשתות נייחות אולטרה מהירות" (כלומר: מעל ל-1 גיגה בערוץ היורד), שזו ההגדרה הנוגעת לכל הנושאים האחרים בתחום זה, לרבות הפריסה של הסיבים והמחירים של בזק.

כל נושא כזה אנתח בנפרד, ובאתר זה יש כבר מעל ל-100 כתבות קודמות בנושא. כך, שהפעם לא אביא מסמכים וקישורים מרובים, כי אנסה להתרכז רק במה שחדש. 

הבעיה המרכזית היא, שהשר יועז הנדל יכול ליישם את תכניתו המהפכנית (אבל לא חדשה, כחלון הקדים אותו בשיטה הזו), שמטרתה להקים מפלגה ולגייס חברים למפלגה הזו, רק בגלל שאין בקרב ציבור העיתונאים והפרשנים מי שמבין בתחום.

מלבד להעתיק את דבריו ולתת פרשנות מוטעית, שהציבור אינו יכול להבחין מה אמת ומה שקר, כל ספין מוחדר לראשו של הציבור ללא כל בקרה. כך, אפשר בקלות לייצר רגולציה שאין בשום מדינה בעולם (וגם לא יהיה), כי זו רגולציה שמשרתת רק חברה אחת, לא את צרכי הציבור ולא את האינטרס הציבורי (שכלל לא נבדק ולא נמדד). 

הכתב היחיד, שכותב נכון לכל האורך בתחום הזה, אם כי איני מסכים לכל הניתוחים שלו, אבל לפחות הם נכונים, זה ארז רביב מ-Davar1, שכתב גם הוא הרבה בתחום ואציג כאן את הלינקים ל-6 הכתבות האחרונות שלו בנושא: כאן, כאן, כאן, כאן, כאן וכאן. מומלץ לקרוא, בגלל נקודת המבט המעניינת (והשונה במרכיביה משלי), בנושא החשוב ביותר הזה. 

אולם, גם הוא לא שם לב, שכל המגדל הזה, שבונה השר יועז הנדל באוויר (או באדמה), הוא "ישראבלוף" ענק המבוסס על חוסר ידיעה מוחלט בתחום ואי בדיקת צרכי הציבור - באופן ממש מחפיר

ואתחיל מסדרת השקרים הראשונה, שהוא המשפט הראשון של הודעת השר יועז הנדל לציבור (כאן) והנה צילום של ההודעה, שלא תחשבו, שהמצאתי משהו:
הצהרת השר יועז הנדל

לאור המשפט החשוב ביותר הזה, שהשר חוזר עליו שוב ושוב מאז שנכנס לתפקידו ועד רגע זה, חוזר על זה כמעט בכל נאום ובכל ציוץ בטוויטר ופוסט בפייסבוק, שלחתי ביום 26.8.20 בבוקר את השאלות הדחופות הבאות, לשר התקשורת, יועז הנדל, ולמנכ"לית משרד התקשורת, לירן אבישר בן-חורין, בזו הלשון:
"הנדון: היכן היישומים של מעל 1000 מגה בערוץ היורד?
שלום רב,
1. בהודעת השר חה"כ יועז הנדל מאתמול (כאן), אודות "אישור הקריטריונים לפיהם תוגדר רשת מתקדמת בעלת קיבולת גבוהה מאוד במתווה הסיבים", מופיעות במשפט הראשון של דברי השר הסיבות לאישור השר וזה מצוי בקטע המצ"ב.

2. היות והשירותים, שהשר כתב בהצהרתו, שירותים, שישתמשו ברשת האולטרה מהירה (מעל 1000 מגה בערוץ היורד) לא מוכרים לי בכלל, אבקש לשאול את השר כמה שאלות הבהרה:

א. נכתב ע"י השר, שהרשת הזו תשמש לעבודה. אודה לקבל לינק לאיזה נתון על מקום עבודה אחד בישראל, שיש לו תכנית או שהוא מתכוון (נניח ב-10 שנים הבאות), לחבר את עובדיו ו\או מנהליו לעבודה מרחוק מהבית, בחיבור הדורש מעל 1000 מגה.

ב. נכתב ע"י השר, שהרשת הזו תשמש ללמידה. אודה לקבל לינק לאיזה נתון על מקום הוראה אחד (מגן הילדים עד האוניברסיטה) בישראל, שיש לו תכנית או שהוא מתכוון (נניח ב-10 שנים הקרובות), לחבר את תלמידיו ביישומי למידה מרחוק מהבית, בחיבור הדורש מעל 1000 מגה.

ג. נכתב ע"י השר, שהרשת הזו תשמש לרפואה מרחוק. אודה לקבל לינק לאיזה נתון על מוסד רפואי אחד בישראל, שיש לו תכנית או שהוא מתכוון (נניח ב-10 השנים הקרובות), לחבר מישהו בביתו בחיבור רפואה מרחוק, בחיבור הדורש מעל ל-1000 מגה.

ד. נכתב ע"י השר, שהרשת הזו תשמש לתחבורה אוטונומית. כמה שלא ניסיתי להעלות בדמיוני הדל, חיבור של רכב אוטונומי רכב עם סיבים FREEלסיבים לבתים, הגעתי בסוף למסקנה, שהפתרון היחיד הוא, שכל רכב אוטונומי, שהשר יורה על ייצורו בישראל, יסחוב על הגג של הרכב (כמודגם בתצלום המצ"ב מצד שמאל), גליל ענק של סיבים, כדי שהרכב יכול לנסוע בחופשיות, כשהסיב מתגלגל היישר מהבית, לאורך הכבישים, מחובר מאחורי הרכב אל הגלגל הענק הזה, כדי שהרכב האוטונומי יוכל לנסוע לכל מקום ברחבי מדינת ישראל, עם סיב מחובר מהרכב לבית.

אני עדיין בודק עם מומחים לנושא, איך הסיבים המשתלשלים מכל כלי הרכב האוטונומיים, שיהיו בישראל, לא יסתבכו אחד בשני, תוך כדי תנועה בכבישים, עם סיבים הנפרסים מאחורי הרכבים, לאורך הכבישים הללו.

האם זה הפתרון שהשר התכוון אליו? או שמא יש לשר איזו המצאה, שאני לא מכיר. נניח, שהסיב יהיה וירטואלי, כמו נניח שרתים וירטואליים, והסיב יחובר מהבית לרכב האוטונומי רק באופן וירטואלי, וכל בעל רכב אוטונומי יקבל עם רכישת הרכב מסוכנות הרכב, אישור לחלום על חיבור הרכב לסיב בבית באופן וירטואלי, אישור חתום ע"י שר התקשורת יועז הנדל. 

3. אודה להבהרות, לנוכח העובדה, שיש לי אי הבנה מוחלטת, וכל מי ששאלתי, לא יכול היה לתת לי הסבר לעניין (אולי שאלתי את האנשים הלא נכונים, ולכן אני פונה כאן לשר), למה בדיוק נועדה רשת אולטרה מהירה בישראל, כפי שהשר הצהיר אמש."

תגובה לא קיבלתי. לא שלא ניסיתי וחזרתי וניסיתי. ככל שאקבל תגובה אעדכן בהתאם.
קוראינו כבר יודעים, שתגובה לא אקבל. די ברור למה (זה גם מוסבר בהרחבה בנספח א' כאן). 

היות ולא קיבלתי תשובה מהשר או מהמנכ"לית, עלה בדעתי, שאולי טעיתי בהבנה, מה הקשר בין "תחבורה אוטונומית" ל"פריסת סיבים אולטרה מהירים לרכב עם סיביםבתים".

ואכן, בהתייעצות עם מיטב המומחים לתחומים הללו ברחבי העולם, מצאתי, שהפתרון, שהשר יועז הנדל מתכוון אליו בהצהרתו, הוא זה המופיע בתצלום כאן משמאל.  

מה שיש כאן בצילום משמאל, הוא רכב אוטונומי, כחלק מהתחבורה האוטונומית שעתידה לפרוח גם בישראל, רכב המחובר בסיבים לבתים, כלומר מחובר בסיב אולטרה מהיר, כפי שהוגדר ע"י השר, היישר לבית של בעל הרכב, והחיבור הזה נמצא מאחורי הדלת הימנית של הרכב, כפי שכל אחד יכול לראות בתמונה כאן משמאל, שאחד מגדולי המומחים בעולם בתחום זה של חיבורי תחבורה אוטונומית לסיבים אולטרה מהירים (שמו שמור היטב במערכת), שלח אלי. 

אני מניח, שיהיו כמה קוראים קטני אמונה, ממש קטני אמונה, שיטענו, שאני עושה מהם צחוק וזה סתם רכב חשמלי רגיל הנטען מעמוד טעינה חשמלי בכבל חשמלי, ואי אפשר לחבר סיבים לרכב בכלל ולרכב אוטונומי בפרט. וזה, לעניות דעתם, של אותם קטני אמונה, פשוט חארטה.

אני לא יודע כרגע אם הם צודקים. למה להיות כזה קטן אמונה? הרי השר כתב זאת "שחור על גבי לבן"?

בכל מקרה, אני ממליץ לקטני האמונה הללו, לקרוא שוב את המאמר, שקדם לסדרת ההחשיפות הנוכחית שלי, בנושא הרשום בכותרת למעלה, והנה המאמר: "שר התקשורת מנסה להפוך את משרד התקשורת לסניף פעיל של מפלגתו!".

זה הדבר היחיד הנכון בכל המאמר כאן (לעומת המסרים הבדיוניים של דברי השר והודעותיו מהימים האחרונים). השר הפך והופך את משרד התקשורת לפלטפורמה של בניית מפלגה לעצמו, וזאת אחשוף פרט אחרי פרט, בכל פרקי הסדרה, שתוקדש לנושא הזה.

כך, הספינים של השר, שהבאתי למעלה, הם אוסף בלתי פוסק של שקרים על שקרים, שהציבור קורא, או שומע ברדיו ובטלוויזיה, היישר מפיו או מפי המנכ"לית, במיוחד אחרי שהעיתונאים, שלא מבינים מאומה בנושא, ממחזרים זאת שוב ושוב, היישר מפיו - לציבור, ואפילו שר האוצר ממחזר את דבריו (נחזור לשר האוצר באחת הכתבות הבאות בסדרה).

השר יועז הנדל המציא את המושג "רווחת הציבור" (כמופיע בתצלום למעלה), בלי שהוא בכלל בדק זאת עם הציבור ולא הציג שום נתון שתומך בטיעון הזה. מכאן, שאת "רווחת הציבור" הוא שאב מחלום שחלם בלילה ובבוקר העלה זאת על הכתב...אפשרות נוספת, הרבה יותר ריאלית: הוא שמע זאת מהלוביסטים החיצוניים והפנימיים של קבוצת סלקום \ IBC...

זה גם מתאים יותר למילים "שוק תחרותי" שקודמות למילים "לטובת רווחת הציבור", כפי שנוסח ע"י השר בהודעתו לציבור. כלומר: שוק תחרותי זה שוק שנועד לקדם חברה אחת ולדאוג לרווחת אותה חברה ובעליה. 

בנוסף, בגלל שהשר וכל הצוות הבכיר של המשרד לא בדיוק מעודכנים בטרנדים הטכנולוגיים של 2020 והלאה, אז אני מציע שיקראו את המסמך המצ"ב כאן, של אחד מטובי האנליסטים בעולם (דניאל בורוס שמו), כך שיוכלו בעתיד לחבר טכנולוגיות שלא שייכות למה שיש בישראל בשוק התקשורת, לספינים של השר והמנכ"לית, כך שזה ייראה (אולי) קצת יותר מציאותי, מרכב אוטונומי מחובר לסיבים אולטרה מהירים בבתים.  בנוסף, למה חשוב לקבל החלטות רק על בסיס מידע מוצק - ראה כאן

השר יועז הנדל לא המציא את השיטה להפוך רפורמות ברגולציית התקשורת המונעות ע"י משרד התקשורת - למפלגה פוליטית. כאמור לעיל, הקדים אותו השר משה כחלון. אולם, משה כחלון הקים את המפלגה שלו אחרי שפרש וסיים את תפקידו כשר התקשורת. כאן זה נעשה החל מיומו הראשון של השר יועז הנדל בתפקיד שר.

העיקר: השר לשעבר משה כחלון קיבל "איתרוג" מהיועמ"ש (ד"ר אביחי מנדלבליט) והפרקליטות על כל המעשים, לכאורה, שעשה כשר תקשורת. למי שמתעניין בפרטים זה כאן. הכל נסגר בטענה שקרית של "התיישנות", אחד מהטריקים הכי נפוצים של סגירת וטיוח חקירות לא רצויות ל"קליקה".  

האם השר יועז הנדל מקבל ויקבל "איתרוג" דומה למשה כחלון מ"הקליקה"? כרגע נראה שכן, מפני שהוא משתמש "בקליקה", שמעוניינת לקדם את האינטרסים של קבוצת סלקום \ IBC וזה תואם כרגע את המטרות הפוליטיות שלו - באופן מלא. 

שר התקשורת, יועז הנדל, והמנכ"לית, לירן אבישר בן-חורין, כנראה בטוחים, שכולם מטומטמים ושהם יכולים לעבוד על כל עם ישראל, בסיסמאות ובספינים שקריים, וזה יצליח. יכול להיות שהם צודקים, כך זה נראה כרגע.

אולם, בטווח הארוך הניתוחים שלי לא יהיו מטעים. הכל מתועד ואפשר לבדוק לאחור בכל 23 שנות הכתיבה שלי בעולם רגולציית התקשורת, כמה פעמים טעיתי (קרוב לאפס טעויות. אין שום אנליסט בעולם הייטק והתקשורת המוכר לי בעולם, עם אחוז טעויות כל כך נמוך, בתחזיותיו וניתוחיו).

בפרקי הסדרה הבאים, "ארים את המסך", איך בדיוק מגייסים ויגוייסו חברים למפלגת "דרך ארץ", דרך הרפורמה של הסיבים האופטיים לבתים. למי שלא מכיר, "דרך ארץ" זו המפלגה, שהשר יועז הנדל עומד בראשה ושהוקמה על ידו ביחד עם חה"כ צבי האוזר, והמפלגה הזו נוסדה רשמית ב-22.6.20. 
 

LIE FREE

  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
16.7.24 - CIO FOCUS 2024

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים