Telecom News - חשיפת נפוטיזם וניגודי עניינים חמורים באיגוד האינטרנט הישראלי

חשיפת נפוטיזם וניגודי עניינים חמורים באיגוד האינטרנט הישראלי

דף הבית >> דעות ומחקרים >> על סדר היום >> חשיפת נפוטיזם וניגודי עניינים חמורים באיגוד האינטרנט הישראלי
בלעדי: לאחר דו"ח ביקורת קטלני של משרד המשפטים - רשות התאגידים, מגיע תור החשיפות, מה שמשרד המשפטים עדיין לא יודע: הפקרות מוחלטת בצמרת איגוד האינטרנט הישראלי. המנכ"ל מביא את אחותו כדי שתתמוך בהצבעות, שהוא מעוניין לקדם עבור עצמו, ועוד ניגודי עניינים חמורים בבחירות הקרובות לוועד המנהל של האיגוד. הקריאה להתפטרות המנכ"ל יורם הכהן או לפיטוריו מקבלת כעת משנה תוקף.
מאת: אבי וייס, 18.11.16, 07:30יורם הכהן

בכתבה, שבה חשפנו את הדו"ח הקטלני של משרד המשפטים תחת הכותרת: "חשיפה: דו"ח ביקורת קטלני של משרד המשפטים על איגוד האינטרנט הישראלי", ציינו, שמה שמשרד המשפטים גילה, זה רק "קצה הקרחון". 

לכן שלחנו את השאלה הדחופה הבאה לאיגוד האינטרנט הישראלי:
"1. בבחירות הקרובות לוועד המנהל של איגוד האינטרנט מופיעה מועמדותו של חיים ליטבין, שמשמש כסמנכ"ל חברת דומיין דה נט טכנולוגיות בע"מ, שהיא אחד מהרשמים המפוקחים והמופעלים ע"י האיגוד. הייתכן שחברה קבלנית של האיגוד (שנמצאת בתחרות עזה) גם תנהל את עצמה וגם תפקח על עצמה בתוך הוועד המנהל של האיגוד?
2. מה תגובת האיגוד למכתבו של חבר האיגוד רועי שלומי, בעניין מעורבותה של אחותו של מנכ"ל האיגוד בהצבעות באיגוד לטובת אחיה, תוך הסתר העניין הזה מחברי האיגוד?
להלן מכתבו של רועי שלומי:
"הנדון: ניגוד עניינים בבחירות:
שלום רב,
לאחרונה התברר לי כי מנכ"ל העמותה, יורם הכהן, הצביע באסיפת האיגוד. בנוסף גם אחותו, בתיה הכהן, הצביעה באמצעות כתב הצבעה באותה האסיפה.
מזה שנים היה נהוג כי עובדי האיגוד, אינם מצביעים באסיפות הכלליות ואינם כלל חברי איגוד. עם זאת, מר יורם הכהן פועל אחרת מהנוהג שהיה באיגוד.
לפיכך אבקש לדעת האם הוועדה נתנה את דעתה לכך שמנכ"ל העמותה ואחותו יצביעו בבחירות הקרובות, והאם פעלה על מנת להסדיר את ניגוד העניינים הנדון.
אודה לתשובתכם המהירה".

תגובת איגוד האינטרנט הישראלי:
"1. לעניין מועמדותו של מר חיים ליטבין: תקנון האיגוד, חוק העמותות וכללי הניהול התקין של רשם העמותות אינם שוללים את זכותו של חבר עמותה, הנושא תפקיד בספק או בעל חוזה של האיגוד, להעמיד את עצמו לבחירה כחבר ועד מנהל. במידה ומר ליטבין ייבחר לתפקיד תחול עליו מגבלתו של סעיף 33 (א) (2) לחוק העמותות, וייתכן שיידרש לבחור בין תפקידו אצל הרשם המוסמך ובין חברותו בוועד המנהל, או שיידרש להסדיר את ניגוד העניינים המובנה בתפקידו בהסכם ניגוד עניינים סדור ומפורט כמקובל בתהליכים דומים בשירות הציבורי. הנושא נבחן ואושר על ידי היועץ המשפטי של האיגוד, עו"ד ירון קידר, ועל ידי  ועדת הבחירות של האיגוד, הכוללת גם את הגוף המבקר של האיגוד, רו"ח מני צמח
2. לעניין חברותו של מנכ"ל האיגוד ואחותו בעמותה: בהתאם לסעיף 3 ב' בתקנון האיגוד (המאפשר ל"כל אדם אזרח ישראל או תושב קבע בה..."), לחוק העמותות ולכללי הניהול התקין של רשם העמותות, אין כל איסור על נושא משרה באיגוד או קרוב משפחתו להיות גם חבר באיגוד".

הסיפור המלא על הנעשה בפרשה החמורה של המנכ"ל ואחותו:
 • לאור מכתבים אנונימיים, שקיבלתי (שניים, שיטפולו בהרחבה במאמר נפרד), ולאור תגובות, שקיבלתי מהמנכ"ל (יורם הכהן, בתמונה למעלה) לכמה שאלות, שהחל באיומים והעלבות (זה בד"כ, מניסיוני, סימן ברור לחולשה אישית ורצון עז להסתיר דברים לא ראויים), התעורר בי החשד, שמשהו לא כשר התרחש באסיפה השנתית האחרונה של איגוד האינטרנט הישראלי. 
 • החשד הזה גבר כשהתפרסם הפרוטוקול של האסיפה הכללית (מצוי כאן למתעניינים). לא הופיעו בפרוטוקול שמות המשתתפים (היו 12 חברי האיגוד + 10 כתבי הצבעה). זאת, בניגוד מוחלט לנהוג ולמקובל. ראה למשל הפרוטוקול של האסיפה הכללית משנה שעברה. מפרוטוקול האסיפה של 2016 לא ברור עד רגע זה למה נעלמו שמות מגישי כתבי ההצעה והמשתתפים, במסמך הזה, ולא רק בו. השמות של המשתתפים והמצביעים לא הופיעו בשום מקום אחר (גם לא באתר האיגוד). הדו"ח הזה נמסר כך לרשם העמותות במשרד המשפטים ללא הפירוט כמקובל בכל האסיפות השנתיות הקודמות.
 • במקביל, אחד מחברי האיגוד, רפי הוידה, הרגיש גם הוא, שיש משהו חשוד בפרוטוקול הזה, שנעלמו ממנו השמות. רפי הוידה הצליח להשיג את השמות וביקשתי אותם ממנו כדי לעיין בשמות, כדי לנסות למצוא מה באמת חשוד ברשימה, שמישהו טורח להסתיר את הרשימה הזו מהציבור ומחברי האיגוד.
 • וכאן, מייד שם אחד "קפץ לי" מהרשימה וזו בתיה הכהן, שהיא, כמו יורם הכהן, הצביעו בעד כל ההחלטות, שיורם הכהן ביקש להעביר באספה הכללית, כוללל אישור הדו"חות הכספיים, שכוללים את השכר של יורם הכהן ושאר בעלי התפקידים באיגוד.
 • כהערת אגב די חשובה, היה ניסיון מקביל בדיוק באותו זמן, להסתיר את רשימת 5 מקבלי השכר הגבוה באיגוד, ורק בעקבות התערבות מול משרד המשפטים (של חבר האיגוד, רועי שלומי), הרשימה הזו שוחררה לעיון פתוח, כנדרש בחוק. החלטת משרד המשפטים בנושא זה מצויה כאן ורשימת 5 מקבלי השכר הגבוה באיגוד מצויה כאן, למתעניינים. הקשר בין ניסיונות ההסתרה הללו די ברור
 • נחזור לאסיפה הכללית ומשתתפיה: בבדיקה מהירה באינטרנט גיליתי, שבתיה הכהן, היא אחותו של יורם הכהן (בתצלום למטה). עכשיו זה נהיה ברור לחלוטין למה רשימת המשתתפים הועלמה מהפרוטוקול של האספה הכללית ומכל מקום אחר, שדווח בו על החלטות האספה הכללית השנתית של האיגוד. 
 • לכן, פניתי בדחיפות ביום 29.7.16 לחברי הוועד המרכזיים: נאוה גלעד (נשיאת האיגוד) ולביא שיפמן (חבר בולט באיגוד) בשאלות הבאות: "בתקופה האחרונה התחלתי לקבל פניות אנונימיות מכמה עובדים באיגוד, שסיפרו לי סיפורים מסמרי שיער על המנכ"ל (עו"ד יורם הכהן), דפוסי ההתנהגות שלו וההתעללות שלו (כדבריהם) בעובדים, מתוך מטרה לסלק אותם ולהביא את מקורביו ובני משפחתו לעבוד באיגוד, במקומם, ולהפוך את האיגוד לפלטפורמה אישית שלו.
  המכתב האנונימי האחרון כאן למטה, שגם את\ה מכותב אליו, דורש לעניות דעתי, שהוועד יבצע תחקיר עצמאי וישוחח עם העובדים ישירות ולא דרך המנכ"ל.
  במקביל, אני אעביר בקרוב לאיגוד שאלה רשמית בנושא אחד, שאותו אני חושב - שוקל אולי לפרסם (השתתפותה של אחותו של המנכ"ל, בתיה הכהן, בהצבעות חשובות באסיפה הכללית הנוגעות אליו).
  אני סבור, שאנשים, שממלאים תפקיד חשוב בגוף ציבורי כמו איגוד האינטרנט הישראלי, לא יכולים להיות אדישים למה שכתוב כאן למטה. אשמח לשמוע דעתך בנושא".
 • מנאוה גלעד לא קיבלתי כל מענה, מלביא שיפמן קיבלתי מענה, שהחלק החשוב בו מובא כאן: "לגבי אחותו של יורם - עד לקריאת מכתבך לא היה לי מושג, שהיא חברת האיגוד. אם היא אכן חברת האיגוד והצביעה באסיפות האיגוד, הרי שלפי חוק העמותות ותקנון האיגוד, שמאפשר לכל 'אדם אזרח ישראל או תושב קבע בה' (סעיף 3ב') להיות חבר בו, היא עשתה זאת על פי דין".
 • כלומר: מי שהציג את כתבי ההצבעה לאישור, לא הביא לידיעת איש מהנהלת האיגוד וממי שניהל את האספה השנתית, שבתיה הכהן היא גם אחותו של המנכ"ל והיא עתידה להצביע בנושאים, שקשורים ישירות אליו, דוגמת אישור כל החשבונות והדו"חות הכספיים, לרבות שכרו, סמכויותיו, ההחלטות, שהוא מביא (או לא מביא) לאישור, תנאי העסקתו וההוצאות שהוא מוציא, אישור דו"ח המבקר על פעילות האיגוד שהוא עומד בראשו ועוד נושאים רבים, שהובאו בפני האספה הכללית, לאישור או דחיה. 
 • יתרה מכך, התגובה המתחמקת והמטעה של עורכי הדין ורו"ח המבקר של האיגוד (שגם משתקפת בתגובתו המקוממת של לביא שיפמן), מצביעה על מערכת טיוח אחת גדולה ובלתי מתקבלת על הדעת, של איגוד ציבורי, שחי מכספי הציבור, דוגמת איגוד האינטרנט הישראלי. לא פלא, שחבר העמותה, שגם אותו "מרחו" בעניין חמור זה, רועי שלומי, שלח אך לאחרונה מכתב תלונה רשמי וחמור ביותר לגורמים הרשמיים במדינת ישראל (מצ"ב כאן פנייתו, למתעניינים). 
 • אם לא די בכך, עורכי הדין וחברי הוועד, שחברו יחד לעניין חמור זה, שכחו לציין, שלא רק החוק ותקנון האיגוד הם הקובעים אם אחותו של המנכ"ל יכולה לדאוג לאחיה, אלא גם השכל הישר, ההגינות, הנראות הציבורית ובעיקר הם שכחו, שיש תקנון שלם של משרד המשפטים כיצד עמותה ציבורית אמורה להתנהג, תקנון מחייב מבחינה חוקית את האיגוד. אם חברי הוועד המנהל ועורכי הדין ורואי החשבון של האיגוד שכחו איך נראה המסמך המשפטי הזה, אז הוא כאן להורדה. המסמך המרתק הזה קרוי "הנחיות להתנהלות עמותות", מסמך די טרי, שנחתם ועודכן ע"י שרת המשפטים הנוכחית, ויש בו המון פסקאות מעניינות והנה צילום של רק אחת מהן:
 • ניגודי עניינים
 • כלומר: מדובר במערכת טיוח וחיפוי "קצה לקצה", שניסתה להסתיר את דבר קיומה של אחותו של המנכ"ל (שניהם היו 10% מכלל המצביעים באותה אסיפה. גם בין שאר המצביעים באותה אסיפה היו אנשים התלויים במנכ"ל), מה שהופך את כל מערכת קבלת ההחלטות באיגוד האינטרנט הישראלי לצחוק ציבורי אחד גדול ומחריד. 
 • נשאלת השאלה כיצד המנכ"ל, שמסתיר, שאחותו (בתיה הכהן) מצביעה עבורו באספה הכללית האחרונה, בלי להביא זאת לידיעת המשתתפים ואלה, שאישרו את כתב הצבעתה, ואחר כך ניסה (בעצמו או באמצעות עושי דברו) לטשטש את העניין ע"י הסתרת כל השמות של המשתתפים מהפרוטוקול שפורסם, יכול להמשיך ולשבת על כסאו "כאילו כלום"?
הסיפור של סמנכ"ל דומיין דה נט כמועמד לבחירות לוועד המנהל של האיגוד
 • כאן ניגודי העניינים לא זקוקים להוכחה. זה פשוט זועק לשמיים, שאם סמנכ"ל דומיין דה נט ייבחר, יווצר מצב, שלרשם אחד מכלל כל הרשמים של האיגוד יהיה "מרגל" בתוך האיגוד, שיכול לקדם את ענייני העסק שלו, בתחרות מול כל שאר הרשמים, תחרות שהיא לפעמים מאוד חריפה. הוא ידע ויהיה חשוף למידע מסחרי ואחר, לפני כל מתחריו
 • יש המון כללים בעניין הזה, במסמך הרשמי של משרד המשפטים, שעורכי הדין של האיגוד וחברי הוועד המנהל "שכחו" שהוא קיים, למשל, 2 צילומים מהמסמך, שאני מביא כאן רק להדגמה:
 • ניגודי עניינים
 • ניגודי עניינים
 • החלת כללים של "הסכם ניגוד עניינים" בעניינו של חיים ליטבין, שהוצעו ונקבעו ע"י האיגוד, אינם חוקיים, כי אין להסכם כזה כל בסיס בשום נוהל. בשירות הציבורי יש מנגנונים, חוקים, תקנות, נהלים, בתי דין ובית משפט מחוזי מיוחד, מערכות בדיקה וחקירה וכיו"ב, שעוסקים בטיפול ומניעת ניגודי עניינים בשירות הציבורי - ממלכתי. אין דבר מזה בעמותה ציבורית, שחברי הוועד בה הם מתנדבים. האיגוד חושף את עצמו לתביעות של הרשמים המתחרים, אם המצב הזה ייווצר.
 • לכן, הדבר היחיד ההגיוני כאן, שחיים ליטבין יפקיד בידי האיגוד "מכתב התפטרות מותנה" מדומיין דה-נט ומכל קשר לחברה זו, אם הוא ייבחר לוועד המנהל ויחליט להיות חבר בוועד המנהל של האיגוד. הוא לא יכול "לרקוד על 2 החתונות", גם אם "קליקת הפרקליטים" של האיגוד כותבת אחרת והוועד המנהל והמנכ"ל החליטו אחרת. 
 • עדכון 20.11.16: הבחירות לוועד המנהל בוטלו
שורה תחתונה: 
נראה כי איגוד האינטרנט הישראלי, בדיוק כפי שחזיתי כאן וכאן, החל קורס מבפנים ... כיום הגענו למצב של "איש הישר בעיניו ייעשה". האיגוד איבד כל רמת מוסר ואתיקה ציבורית. לכן הקריאה שלי להביא להתפטרות יורם הכהן (המנכ"ל) או לפיטוריו מקבלת כעת משנה תוקף

בתמונה: האחים לבית הכהן. (קרדיט צילום: ראובן רפ). 
האחים לבית הכהן 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024 

21.8.24 - רוח אחרת - כנס חירות ישראלי

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים