Telecom News - יש גידול מפחיד של מכשירי סלולר נגועים במזיקים רדומים, אך מסוכנים

יש גידול מפחיד של מכשירי סלולר נגועים במזיקים רדומים, אך מסוכנים

דף הבית >> דעות ומחקרים >> אנליסטים >> יש גידול מפחיד של מכשירי סלולר נגועים במזיקים רדומים, אך מסוכנים
שלמה אנג'י, ה-CTO של אלקטל-לוסנט ישראל, חושף מערכת המטפלת במכלול חוויית השימוש של לקוחות הסלולרבזמן אמת, תוך ניטרול הסכנות הקיימות במכשירים הסלולריים. לאן צועד שוק התקשורת הקווי והסלולרי בעשור הקרוב? כמה הפתעות.
מאת: אבי וייס, 21.3.15, 18:00שלמה אנג'י

כנס יועצי תקשורת, שנערך בשיתוף אלקטל-לוסנט ישראל בבית אלקטל-לוסנט בכפר-סבא, שימש במה מתאימה לחשיפת העתיד של עולם התקשורת הנייחת והניידת. 

שלמה אנג'י, (בתמונה), CTO, אלקטל-לוסנט ישראל: "אנו מתחילים מסורת של עדכון התעשייה המקומית בטכנולוגיות החדשות. זה מהלך של שיתוף ידע וקבלת משוב ישיר מהשוק, לא רק מהלקוחות שלנו, אלא מכלל המומחים הקיימים בשוק ולנסות לחזות לאן השוק הסלולרי והקווי צועדים. כולם מדברים במושגים של SDN, סייבר, NFV וענן. אלה המושגים הבולטים בתעשייה שלנו, אבל לא לכולם ברור איזה שירותים יקבלו משתמשי הקצה, הפרטיים והעסקיים, כתוצאה מיישום הטכנולוגיות הללו. היום נרים את המסך מעל לכמה כיוונים.

אנו מציגים פתרונות, שכבר התנסינו בהם בכמה מקומות בעולם, דוגמה בולטת להמחשה: תחנות אוטובוסים חכמות, שירותים אינטראקטיביים אישיים המבוססים על Small Cells המשלבים LTE ו-WiFi. זה שלא רואים את זה בארץ, זה לא אומר שהטכנולוגיות הללו לא בשלות. להיפך, הן כבר נפרסות בעולם וגם תגענה לכאן. 

אנו סבורים, ש-Unlimited יכולה לשנות כיוון ולפרוס מהר בטכנולוגיות המתאימות לצרכים של הלקוחות ולמבנה האורבני של ישראל, תוך הגעה לרווחיות באופן מהיר יותר. הפתרונות שלנו מקדימים כל פתרון אחר הנמצא בשוק בלפחות 18 חודש, בזכות ההשקעה האדירה שלנו במו"פ. 

אחד התחומים המלהיבים ביותר, שאנו נכנסנו אליו, זה תחום חוויית הלקוח, עם סדרת פתרונות תחת השם Motive. אם נביט על סקרי שביעות הרצון של הלקוחות מספקי השירותים, לקוחות חברות התקשורת נמצאים במקום מאוד נמוך בשביעות הרצון שלהם מול תעשיות שירותים אחרות הקיימות בשוק המקומי והעולמי. 70% מכלל הלקוחות, שנודדים לספקי תקשורת אחרים, עושים זאת רק בגלל חוויית שירות לקויה. אולם, אם שואלים את ספקי התקשורת עצמם, 80% מהם סבורים, שהם מספקים שירות טוב ללקוחות. אולם, זו אשליה. הלקוחות שלהם לא מאמינים להם. בדקנו זאת בסקרי שביעות רצון וזה עולה חזק מהממצאים שלנו ושל מחקרים עצמאיים שנעשו. 

במציאות, עלות שיחת תמיכה אחת של ספק תקשורת יכולה לחסל הכנסה חודשית שלמה מלקוח. מדובר כאן בפער ציפיות ובפער ביצועים ענק. הפתרונות, שמפעילי תקשורת מפעילים אצלם, הם פתרונות, שנבנו עבור ספקי התקשורת ולא בשביל הלקוחות. אנו חושבים, שהגיעה העת לשים את הלקוח במרכז, לשים את חוויית הלקוח במוקד. 

כיום, אין לספקי התקשורת יכולת לנטר את חוויית הלקוח בזמן אמת. אין להם גם יכולת לשלוט בחווית הלקוח ולתקן חוויה לא טובה בזמן אמת. אנו מציעים מערכת המנטרת את המערכת הסלולרית ואת כל השימושים של המשתמשים ברשת הזו. אנו רואים במערכת את חוויית הלקוח בזמן אמת. לכן, גם אפשר לתקן מרחוק את הטעויות הקיימות, שרובן הן טעויות תפעול של המכשיר מצד המשתמש. לא צריך שהמשתמש יתלונן. ניתן לתקן לו את הבעיה מרחוק בזמן אמת, אוטומטית.

הדבר החשוב ביותר הוא, שהפתרון הזה מספק אבטחה מקיפה. פותרים סכנה, שרוב הצרכנים לא מודעים לה. בעולם הסלולר יש גידול מפחיד של מכשירים נגועים. רובם בסיכון גבוה. המשתמשים בכלל לא מרגישים בזה ותוכנות האנטי-וירוס הקיימות לא מגלות זאת.

ניתן בקלות לצלם, להאזין ולאסוף מידע בלי שהמשתמש מרגיש, שמישהו אחר שולט במכשיר שלו. התוקפים יכולים להשתלט בשקט על כל דבר הקיים במכשיר בלי שבעל המכשיר ירגיש ובלי שמערכות ההגנה הוותיקות תגלנה זאת. כך, אנו משלבים חוויית לקוח עם הגנת לקוח במעטפת אחת המספקת רמת שימוש וחוויה אחרת ללקוחות הרשת הסלולרית".

המצגת של שלמה אנג'י נמצאת כאן להורדה
.

גלעד לב, מומחה Access, אלקטל-לוסנט ישראל: "מהניסיון שלנו, לפי העלייה בצריכה והתפתחות צרכי ה-Data בבתים, רוחב פס של 100 מגה כבר לא מספק. זאת, עוד לפני שעברנו בבתים ל-4K בטלוויזיה כולל בטלוויזיה על האינטרנט - OTT. יש מדינות, שבהן קרוב ל-100% מהאוכלוסיה יש מינימום של 100 מגה. בארה"ב, מתחת ל-25 מגה זה לא פס רחב. 

לאור מה שאנו מפתחים ומתנסים, ככל שאנו מקרבים את הסיב לבית, יש עלייה עצומה בעלות הפריסה. לכן, רוב ספקי התקשורת החליטו, שבמטרים האחרונים ישתמשו בתשתית החוטים הקיימת. חברות הבזק בעולם, כמו גם חברת בזק בישראל, החליטו ללכת על הווקטורינג (Vectoring), שיש לו מסלול התפתחות מאוד ברור. יש לנו כבר מעל ל-10 מיליון לקוחות קצה המחוברים בווקטורינג ברחבי העולם.

הווקטורינג דורש יחידות קצה חכמות, שמסייעות לבקר לנטר את הקו ולמנוע את ההפרעות ההדדיות הקיימות בין חוטי הנחושת בין השכנים. כיום, יש לנו ציוד התומך בעד 384 חוטי נחושת לבתים ביחד תחת בקר אחד. המשמעות של זה בתחום השוק הסיטונאי: מי שמשתמש בווקטורינג יכול לקבל זאת מספק אחד. חייב להיות מפעיל אחד מארון התקשורת עד לבית. יש לזה כמה פתרונות רגולטוריים, אבל זה לא משנה את העובדה, שצריך ספק אחד, שמספק גישה לכל האחרים כדי שדירה אחת לא תפריע לשכנים. 

כיום אנו כבר מציעים לפרוס עם G.fast, דור ראשון של G.fast. יש ספקי תקשורת, שהציגו עד 1.1 ג'יגה בערוץ היורד וזה יגיע עד ל-10 ג'יגה על 2 זוגות של חוטי נחושת, או עד 1 ג'יגה סימטרי על זוג חוטים אחד. 

גם בעולם הסיבים יש התקדמות מהירה וההתפתחות הזו מובילה את השוק לכיוון של GPON". 

מורג שחם, מומחה Optics, אלקטל-לוסנט ישראל: "אנו בדרך ל-Flex Grid, שבו הצבע ורוחב הפס הנובע ממנו הופכים לדינמיים. זה מגדיל את ניצולת הסיב. בעולם הסיבים יש אבולוציה לכיוון OTN כדי לתמוך בקצבים הגבוהים ביותר שיש. זה תקן חדש, שיחליף בהדרגה את ה-SDH הוותיק.

תקן OTN יכול להכיל בתוכו את כל הטכנולוגיות של העבר. כך, שאין צורך לזרוק את הרשתות הישנות. הן תשתלבנה בשיטה החדשה. יש לנו כבר לקוחות שביקשו, שנפרוס עבורם רשתות של OTN. 

אנו נכנסים היום לתחום חדש ומלהיב עבור לקוחותינו: החיבור בין Data Centers. זה בא לענות על דרישות של ארגונים. הפתרונות שלנו יודעים להצפין את הצבעים על הסיב כדי למנוע האזנות לסיב. הפתרון מגיע עם שיהוי נמוך במספרים חסרי תקדים.

יש לנו גם פתרונות מגוונים בתחום המיקרוגלים, לרבות בשת"פ עם חברות ישראליות דוגמת SIKLU  ורדווין". 

יניב שגן, מומחה IP-Routing, אלקטל-לוסנט ישראל: "לפני כשבועיים השקנו פורט של 400 ג'יגה, הראשונים בשוק. לקוחות גדולים כבר רוצים את זה, כי זה חוסך להם בעלויות הסיבים. הכל נעשה על כרטיס רשת סטנדרטי.

הפתרון הזה טוב לחיבור למרחק של עד אלף ק"מ והוא מצוין לחיבור בין מרכזי מיחשוב. הסוד לביצועים הללו טמון בצ'יפ שנקרא FP3, שפותח במעבדות שלנו. צריך רק צ'יפ אחד על חיבור כזה של 400 ג'יגה".

רולנד טיינפונט, מומחה SDN ו-NFV, חברת Nuage, אלקטל-לוסנט: "מעטים מבינים את המשמעות המעשית של המילים החדשות של עולם התקשורת: SDN ו-NFV. הכל מתחיל בשאלה, שתמיד שואלים אותי: למה בכלל צריך ענן ולמה ענן בתקשורת? הסיבה מאוד פשוטה: היישומים והאפליקציות של כולנו הפכו להיות וירטואליים ועברו לענן. זה מהלך שצמח מלמטה ממשתמשי הקצה. 

מנקודת המבט של מפעילי התקשורת, הם יראו מולם כמה עננים. יש להן ענן תפעול פנימי, ענן של שירותים לארגונים, ענן לעסקים, ענן ללקוחות פרטיים ויש כיום גם ענן NFV, שבו הספק מריץ את כל השירותים שלו ללקוחות הקצה. הדינמיות של התפתחות השוק דורשת פתרונות דינמיים. זה מה שנותן ה-NFV. בניית שירותים חדשים נמשכים שנים זו כבר לא אופציה.

הכיוון הזה נכון לכל השווקים, לא רק לספקי תקשורת. זה מצוין לבנקים. לדוגמה: אחד הלקוחות שלנו מעולם הבנקאות, בנק BBVA, אחד הגדולים בעולם, הבנק הזה עבר לענן. הרגולטורים אישרו לו לעבור לענן וזה תהליך, שקורה במדינות רבות בעולם בעיקר בארה"ב. אנשים כבר לא צריכים לבקר בסניפים פיזיים. הלקוחות קשורים לחשבונות הבנק בחיבור נייח או נייד, כשהנטיה כיום היא לעבור רק לנייד. נשארו רק לקוחות מבוגרים המגיעים לסניפים, אבל גם אותם אפשר להרגיל לעבור לאינטרנט. הצעירים, עד גיל 35, כולם כבר במובייל. 

זה מוביל להתפתחויות מאוד מעניינות. בהולנד, גוגל קיבלה רישיון של בנק. מה פתאום גוגל היא בנק? התשובה: זה הכיוון של הבנקאות. גוגל יודעת עלינו הכי הרבה ולכן היא יכולה לתת לנו שירותים וירטואליים ואישיים.

הבנקים ייצאו לעננים של גוגל ואמזון. זה לא חזון, זה בדיוק מה שקורה. הסיבה: יש יישומים בנקאיים, שאין כל סיבה שהם לא יהיו בענן ציבורי. למשל: להוריד טפסים, לקבל מידע בנקאי כללי, הפורטל של הבנק וכך הלאה. מעט מאוד מהיישומים הבנקאיים צריך לשים אותם בענן סגור ופרטי. ענן ציבורי יכול להיות מאובטח די טוב, לא פחות ממה שיש היום. גם בלי אינטרנט פרצו לרשתות המחשבים של הבנקים. 

לכן, בנקים ענקיים דוגמת בנק אוף אמריקה, הבנק השני בגודלו בעולם, זה בנק מוביל שעובר לענן. כל הבנק הענקי הזה עובר לענן. אני בטוח, שזה יקרה גם כאן. בנק אוף אמריקה חוסך עד 50% בהוצאות שלו, מגיע לשוק מהר עם שירותים חדשים ויכולת לגייס מהר לקוחות חדשים ולשמור על לקוחות קיימים.

כיום, בזכות ה-NFV והענן, ניתן לחבר כל סניף וכל יחידה בארגון בכמה דקות לכל מערכות המיחשוב והתקשורת הקיימות בארגון. הכל נעשה אוטומטית בענן ומתבצע על חומרה הפשוטה ביותר הקיימת בשוק. החוכמה עברה לתוכנה והתוכנה נמצאת בענן". 

המצגת של רולנד טיינפונט נמצאת כאן להורדה
שירותי ענן
אלקטל-לוסנט 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
 

23.5.24 - Google Cloud Summit 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים