Telecom News - כאוס והתעמרות בשכר העובדים במשרד התקשורת (שפוחדים להתלונן)

כאוס והתעמרות בשכר העובדים במשרד התקשורת (שפוחדים להתלונן)

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> כאוס והתעמרות בשכר העובדים במשרד התקשורת (שפוחדים להתלונן)
השינוי הארגוני הכושל, שנערך במשרד התקשורת, הוביל לכך, שרוב עובדי המשרד הפסיקו לקבל שכר עידוד ושכרם נפל תלולות בגלל שהמנכ"ל בפועל שמילה מימון עסוק בקידום האינטרסים האישיים של עצמו ושל אלה, שהוא מקדם. שלטון הפחד מתגבר אבל יש גם הישגים לחשיפות שלנו.
מאת: אבי וייס, 16.11.17, 08:10שמילה מימון

בעבר, חשפנו לא אחת (דוגמאות: כאן, וכאן), כיצד צמרת משרד התקשורת דואגת קודם כל לכיס של עצמה ולקידום ולהטבות הנלוות של עצמה, והלנת שכר של העובדים מן השורה בכלל לא מעניינת את ראשי משרד התקשורת. אולם, מאז ששמילה מימון (כחלק מהשינוי הארגוני הכושל) התקדם וכעת הוא גם מנכ"ל בפועל, הכאוס וההתעמרות בעובדים (וגם בשוק התקשורת) - המריא לשחקים.

אין יום, שאני לא מקבל תלונה חדשה לפחות אחת, גם מיבואנים וגם מאזרחים, תלונות שיש להן מכנה משותף אחד: משרד התקשורת מתעלל בהם ומתעלם מהם ומצרכיהם הדחופים (בעיקר בתחום אישורי הייבוא ובנושאים צרכניים אחרים). כבר הרמתי ידיים מלנסות לסייע לאותם אזרחים ואני ממליץ להם לנהוג בדיוק כמו "מגן הצרכנים" - סיני ליבל: לתבוע את משרד התקשורת ואת ראשיו באופן אישי בבתי המשפט. 

לאור תלונות של עובדים, שהגיעו אלינו (העובדים פוחדים להגיש תלונות על הלנת שכר לבית הדין לעבודה, או להתלונן בפני נש"מ או מבקר המדינה נגד שמילה מימון), פניתי ביום 13.11.17 באופן בהול להנהלת משרד התקשורת בשאלות הבאות:
"בהמשך לחשיפה של Telecom News לפיה תמי לשם מינתה כאחראי על שכר העידוד נהג האחראי על חדר הדואר בירושלים ("ניהול שכר עידוד במשרד התקשורת "עבר" לידיים הנכונות והמקצועיות ביותר"), אנו חושפים כעת, שבהמשך לשינוי הארגוני, לא זו בלבד שהעובדים לא קיבלו פיצוי בשל השינוי, אלא שמשרד התקשורת מלין בחשאי את שכרם של עשרות עובדים בשלוחה בתל אביב, תוך שהוא מחסיר מידי חודש מאות ש"ח מכל עובד' בסעיף של "שכר העידוד".

יצוין, שהלנת שכר זו מצטרפת לפעמים רבות נוספות, שהמשרד הליאביבית מסבנדן את שכרם של עובדי המשרד, ונאלץ להשיב את הכספים רק לאחר שהנושא נחשף ב-Telecom News. מיותר לציין, שהלנת השכר נעשתה מאחורי גבם של העובדים ומבלי שאיש שוחח עימם על כך וכעת מונחת כ"פצצה" על שולחנה של הסמנכ"לית החדשה של המשרד למנהל ומשאבי אנוש, אביבית מסבנד (בתמונה משמאל), יחד עם כל הירושה הבעייתית, שהותירה לה הסמנכ"לית הקודמת, תמי לשם. אגב, ירושה בעייתית נוספת, שהותירה תמי לשם לאביבית מסבנד בצורת מערכת מיחשוב כושלת, זוכה סוף סוף לטיפול רציני עם שלל מכרזי מחשוב, שנחסמו ע"י תמי לשם בתקופת המנמ"ר הקודם אופיר שלום לב-אריפוטר על ידה בשל יוזמות המחשוב שקידם), או האתר החדש, שהקים משרד התקשורת, אשר זכה לשבחים גם מ-Telecom News.

מעבר לחלקה של תמי לשם בהלנת השכר המתמשכת כאמור, נשאלת השאלה מה חלקו של המנכ"ל בפועל מימון שמילה בפרשה. הרי לא יתכן, שבמשך חודשים עובדי המשרד אינם מקבלים את השכר המגיע להם ושמילה אינו יודע על כך".

תגובה לא הצלחנו לקבל, לא שלא ניסינו. ככל שתתקבל תגובה, נעדכן בהתאם. אין מה להיות במתח, לא נקבל תגובה, כי שמילה מימון, בדיוק כמו קודמו בתפקיד (שלמה פילבר), "לא סופר איש ממטר". 

יודגש, שבהמשך לחשיפת הלנת שכר עובדי המשרד, שכר העידוד המשולם לעובדי השירות הציבורי (ולעיתים גם במגזר הפרטי) נשען על הסכמי עבודה מחייבים, שיוצרים קשר בין תפוקת העובד/ת לבין התגמול לו הוא זכאי. שכר העידוד הוא מרכיב מרכזי בשכרו של העובד ועשוי להגיע אף ליותר מ-20% מהשכר. כך, שפגיעה במרכיב שכר זה, מעבר להיותה בלתי חוקית, מהווה פגיעה קשה בשכרו של העובד. אכן, כאשר נערכים שינויים במקום העבודה (כפי שאירע לאחרונה במשרד התקשורת) יש מקום, שההנהלה והעובדים יבחנו יחד, כפי שמחייב הסכם העבודה הקיבוצי, את שיטת שכר העידוד, במטרה ליצור הלימה טובה יותר בין שיטת שכר העידוד לבין התפקיד העדכני של העובד, שהתפקידו השתנה וכן, לא מן הנמנע לקבוע "פרמיית מעבר" לתקופת ביניים, עד לגיבוש שיטת שכר העידוד העדכני. 

הבעייה היא, שבמקרה של משרד התקשורת, הדבר נעשה בחשאי, כמיטב המסורת של צמרת משרד התקשורת, מבלי לשתף את העובדים, תוך הכנסת יד לכיסו של כל עובד ולקיחת סכומי כסף משמעותיים, שלא כדין. העובדה, שהנהלת המשרד, כמו גם משרד האוצר ונציבות שירות המדינה, קידמו שינוי אירגוני במשרד התקשורת מבלי להבטיח תחילה, שלא תיפגע משכורת העובדים (ואולי אף היה מקום שהיא תעלה), מצביעה על זלזול מוחלט בעובדים ורמיסת כל כללי התנהגות מקובלים במערכת יחסי עבודה. וחמור מכך - העובדה, שהשינוי הארגוני, שכאמור הביא לפגיעה בשכרם של עובדים, נעשה בגיבוי ועד העובדים הקודם, מחייב את הסתדרות עובדי המדינה (ואף את בית הדין לעבודה) לבחון לעומק את אחריות הוועד הקודם למהלך, כולל נקיטת צעדים אישיים נגד מי שכשל, בין אם קיבל גמול אישי מההנהלה ובין אם לא (סוגייה, שגם היא מצריכה חקירה עצמאית, לאור חשיפת המחדל המתמשך והבלתי נסבל הזה).

ומה עושה שמילה מימון ממש בימים אלה?
הוא דואג במרץ כפרזנטור של חברות הסלולר לאינטרסים שלהן. זה לא רק הפרשה של השימוש בתשתיות בזק, שהסתבכה קשות, מדובר במעשים הנעשים על ידו כל יום, מבלי שהציבור יידע מכך, כי הכל חשאי. אולם, מפעם לפעם החשאיות נפרצת, והדוגמה הכי בולטת היא ההטבה של מאות מיליוני ש"ח נוספים, ששמילה מימון העניק ממש בימים אלה לחברות הסלולר בדמות דחיית הרפורמות הצרכניות, שהיו אמורות להתחיל כבר לפני יותר משנה. 

לכן שלחנו בדחיפות את השאלה הבאה להנהלת משרד התקשורת:
"על פי הפרסום, שהופיע רק באתר המשרד: כאן,
זו הפעם החמישית ששמילה מימון דוחה יישום תיקונים צרכניים לחברות הסלולר!
הכיצד?"

תשובה לא קיבלנו. ככל שנקבל תשובה, נעדכן בהתאם.

מדובר בדחייה נוספת של 4 חודשים (ודחייה חמישית ברצף בהחלטות המתקבלות ע"י שמילה מימון), תוך הסתרת העניין מהציבור ומגופי הצרכנות וללא כל הליך שקוף של שימועים ודיונים פתוחים.

יש גם הישגים לחשיפות:
 ההישג המרכזי: שמילה מימון "התפוטר" ממועצת הכבלים והלוויין. ממילא אסור היה לו בכלל להיות שם, אבל העקביות שלנו חשפה את כל המהלכים הלא חוקיים, שקשורים לחברותו במועצת הכבלים והלוויין, וכעת הלחץ שלנו השיג את מטרתו: הוא עף מהתפקיד.

זאת, בעקבות הפנייה שלנו, ששלחנו בדחיפות להנהלת משרד התקשורת ביום 31.10.17:
"האם בשל התארכות ההשעיה/נבצרות של שלמה (מומו) פילבר (המנכ"ל שיושב כעת בבית), מימון שמילה (המנכ"ל בפועל) התפטר ממועצת הכבלים ולא רק השעה את עצמו זמנית, אבל משום מה הדבר הזה נשמר בסותמי לשםד?
למיטב זכרוני, בפעם הקודמת, שהוא מונה למ"מ מנכ"ל, הוא התחייב להתפטר מהמועצה, אם המינוי הזמני יתארך. השאלה הזו נשאלת, כי פורמלית הוא מופיע עדיין באתר משרד התקשורת כחבר מועצה (ולא פורסם אחרת), כמו גם  תמי לשם (בתמונה משמאל)שעדיין רשומה באתר כחברת מועצה".

יודגש, ששמילה מימון היה אמור להיות מפוטר מחברותו במועצת הכבלים והלוויין מזמן (פירוט כאן וכאן, למתעניינים). הסיבה המרכזית: ניגודי העניינים בין התפקידים הרבים שלו בצמרת משרד התקשורת לתפקידים של חברות במועצת הכבלים והלוויין. הנחיות נש"מ והנחיות היועץ המשפטי לממשלה אוסרות במפורש על כפל תפקידים מהסוג הזה. 

תגובה לא הצלחנו לקבל, לא שלא ניסינו. ככל שתתקבל תגובה, נעדכן בהתאם. אולם, אין מה להיות במתח. לא נקבל כל תגובה עניינית או בכלל לשאלה זו. כפי שכבר ציינו, שמילה מימון "לא סופר איש ממטר", בדיוק כמו קודמו, שלמה פילבר.

אולם ב- 15.11.17, שני השמות (שמילה מימון ותמי לשם) נעלמו לפתע מאתר משרד התקשורת כחברי מועצת הכבלים והלוויין, בלי שום הודעה לציבור. מה שמוכיח, שפרסום השערוריות על ידי - עושה את שלו, גם אם לא מקבלים תשובה והשינויים נעשים כביכול בחשאיות...

כך, נוצר מצב, שבו משרד התקשורת, בפעם הראשונה בהיסטוריה של מועצת הכבלים והלוויין (ככל הידוע לי), נותר ללא נציגים במועצת הכבלים והלוויין. מינוי נציגים חדשים למועצה הוא פרוצדורה לא פשוטה הדורשת גם אישור של כל מינוי ע"י מליאת הממשלה ופרסום ההחלטה ברבים.

סילוקם של שמילה מימון ותמי לשם ממועצת הכבלים והלוויין, לא יכול לסיים את הצורך בחקירה יסודית של 3 השערוריות הגדולות, שבהן השניים הללו היו מעורבים "עד צוואר":
1. מתן חסות ואישורים להעברת כ-2 מיליארד ש"ח מהכיס הציבורי לכיס של איזה אדם לא מוכר בשם שאול אלוביץ'.
2. "תפירת מכרז" עבור "ערוץ 20" להפקת "ערוץ הכנסת".
3. מתן חסות לשירותי תקשורת לא חוקיים (שירותי OTT ,VOD, ושדידת משאבי "עידן +"), מצד כמה מחברות התקשורת הגדולות ובראשן סלקום ופרטנר (וגם הוט ו-Yes).  

את העיסוק ב-3 השערוריות הללו טרם סיימנו וסילוקם של 2 הבכירים הללו ממועצת הכבלים והלוויין לא יכולה לשחרר אותם מהאחריות למעשים, שנעשו על ידם במשך השנים האחרונות, בתפקידם כחברי מועצת הכבלים והלוויין. 
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024 

21.8.24 - רוח אחרת - כנס חירות ישראלי

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים