כ-100 סטארטאפים יציגו בכנס EcoMotion של תעשיית התחבורה החכמה בארץ

דף הבית >> חדשות סטארטאפים >> כ-100 סטארטאפים יציגו בכנס EcoMotion של תעשיית התחבורה החכמה בארץ
כ-100 סטארטאפים יציגו בכנס EcoMotion של תעשיית התחבורה החכמה בישראל
מאת: מערכת Telecom News, 17.5.18, 13:25רכב
 
הכנס יחשוף שורת פיתוחים טכנולוגיים מהמובילים בעולם. האירוע יכלול מאות מפתחים, יזמים, ממציאים ובכירים בתעשיית הרכב, ההיי טק ושוק ההון מהארץ ומהעולם, שיגיעו לפגוש את הסטארטאפים מישראל, ובמהלכו צפויות הכרזות מצד חברות בינלאומיות וסטארטאפים ישראלים. פורסמו 7 פיתוחים מדהימים. עדכון בתחתית הכתבה.

EcoMotion הוא מיזם משותף של המכון הישראלי לחדשנות והתכנית הלאומית לתחליפי דלקים ותחבורה חכמה תחת משרד רוה״מ ומשרד הכלכלה. האירוע יתקיים בנמל תל אביב, בהאנגר 11 ב-23.5.18, בין השעות 08:00 - 20:00.
 
כנס EcoMotion יוצא לדרך, כשתחת הכותרת "מעצבים מחדש את תחבורת המחר, היום!" ניתן יהיה למצוא את הפיתוחים הטכנולוגיים האחרונים של עולם התחבורה החכמה תוצרת ישראל. האירוע יעסוק בנושאי תחבורה חכמה עם שורה ארוכה של משתתפים, חידושים, יזמים ופרויקטים. באירוע יוצגו פתרונות תחבורה חדשניים בשורה של תחומים, שיציגו את מובילותה של קהילת התחבורה החכמה המקומית בעולם.
 
הכנס יציג את התעניינות השיא של יצרני הרכב, Teir1 וחברות הטכנולוגיה בקהילת התחבורה החכמה בישראל, עם יותר מ-300 נציגים המגיעים מחו"ל ומאות חברות בינלאומיות. במהלך הכנס יתקיימו פאנלים בנושאים כמו רכבים אוטונומיים, סייבר, השקעות בעולם התחבורה החכמה, עולם ה-Big Data ועוד. במהלך הכנס ולפניו צפויות חברות וסטרטאפים לצאת בהכרזות הקשורות בפעילות והשקעות בארץ ובעולם. בפאנלים ישתתפו נציגים מהחברות המובילות בארץ ובעולם. להלן רשימה מלאה של דוברי הכנס.
 
בין יצרני הרכב וחברות  ,Teir1שיגיעו לכנס: Volkswagen, Audi A Renault Nissan Mitsubishi Alliance, Seat, VW, B.M.W, Daimler, RNM, Avis Budget Group, Alstom, Lear, Ford, GM, Toyota AI Ventures, Skoda, Audi, ZF Group, Harman, SNCF, BP, Bosch, Honda,
 
בין הסטארטאפים וחברות הטכנולוגיה הבינלאומיות והישראליות שיופיעו: Via, Argus, ARTsys360°, Innoviz, Vayar, Moovit, otonomo, Nvidia, Uveye, here mobility, Faurecia, Uber, Nexar, Gett, Arbe Robotics, Bike Place, Phantom Auto, Guardian, Karamba.
 
האירוע יכלול תערוכה של למעלה מ-100 סטרטאפים, כשחלקם יציג את הטכנולוגיה "הבשלה" במתחם ניסויים ברחבת הכנס. הקמת המתחם היא חלק ממרכז הניסויים לתחבורה חכמה, שמובל ע"י נתיבי איילון ומשרד התחבורה, ונעשית בהובלת חברת הניסויים BWR. המתחם הוא הזדמנות יוצאת דופן לחוות באופן ישיר טכנולוגיות פורצות דרך בארץ ובעולם ולהתרשם איך יראה עתיד התחבורה בשנים הקרובות.
 
להלן חלק מהמיזמים, שיוצגו במתחם ובתערוכה:
 
Phantom Auto - מציע פתרון בטיחותי להפעלה מרחוק של רכבים אוטונומיים, שכולל מערכת תקשורת נמוכת השהיות ברכב, ממשק מובנה לסיוע והכוונה בזמן אמת ושירות מפעיל מרחוק. המערכת מאפשרת לנהג רכב מרוחק לקחת שליטה על רכב אוטונומי כאשר הוא מגיע למצבי קצה, שהוא לא יכול להתמודד איתם (כמו לדוגמא: עבודות בכביש, מזג אוויר קיצוני, עומס מערכתי וכד׳). לינק לסרטוני הדגמה.
 
UVeye - מפתח מערכות לסריקה חיצונית של רכבים באמצעות טכנולוגיות ראייה ממוחשבות ובינה מלאכותית. סורק הגחון של Uveye, שנמצא בשימוש אצל לקוחות שונים ברחבי העולם, מזהה תוך כדי נסיעה חריגות (אנומליות) בגחון הרכב. בין אם מדובר בנזילת שמן, מכה, או חלודה מחד, בהקשר עולמות התחבורה (ציי רכב, קווי יצור וכו׳) או פצצה, סמים, או רכיב בגודל דיסק-או-קי, בתחום אבטחת המתחמים השמורים (נמלי תעופה/ים, שגרירויות, בסיסים וכו׳). המיזם יציג לראשונה את UVeye 360, המוצר הבא של החברה. לינק המציג את הטכנולוגיה.
 
ARTsys360° - בעקבות שימושי העתיד הצפויים לרחפנים, המיזם פיתח טכנולוגיה מיקרו רדאר תלת ממדית פורצת דרך המאתרת, עוקבת וחוסמת רחפנים מלצלם וידאו לא חוקי, לבצע הברחות ולהפוך לפצצה חכמה. המערכת מיועדת להגנה של שדות תעופה, בתי סוהר, תחנות כוח, אצטדיונים, בניני ממשל, ועוד. המערכת היא מרכיב במערכת תלת ממדית לניהול תנועת רחפנים בשטח אורבני (מעין מערכת רמזורים לרחפנים). לינק המציג את הטכנולוגיה.
 
Arbe Robotics - המיזם מייצר מכ״ם ברזולוציה גבוהה לרכבים אוטונומיים, שמאפשר למכונית "לראות" את סביבתה בזמן אמת. המכ"ם פועל בכל תנאי מזג האוויר והתאורה כולל חושך מוחלט, זיהום אויר גבוה, ערפל, וגשם כבד. Arbe היא החברה הראשונה בעולם שמדגימה מכ״ם ברזולוציה של מעלה אחת, שמאפשר להבחין ממרחק בזמן נהיגה גם בעצמים קטנים כגון אופניים והולכי רגל. הטכנולוגיה משפרת את רמת בטיחותם של רכבים אוטונומיים ברמה 4 ו-5 וממלאת תפקיד חיוני ביכולת להגיע לנהיגה אוטונומית. המיזם יציג בכנס את המכ"מ על רכב נוסע. לינק לסרטון המדגים את המערכת.
 
 Guardian- פיתח סנסור אופטי ייחודי המייצר מידע עשיר על הנעשה ברכב, שהפך למענה היעיל ביותר לשכחת ילדים ברכב. החיישן מזהה תנועות מיקרוסקופיות הנוצרות בעקבות פעימות הלב של כל אחד מהנוסעים ברכב, ללא תלות בגודלו, מיקומו או גילו של האובייקט. המידע נאסף ומתחבר לכל המערכות הפנימיות של הרכב החל בחגורות הבטיחות, מיזוג האוויר ועד לכריות האוויר. במידה וילד נשכח ברכב, הסנסור של יוכל ליזום סדרת פעולות החל בהפעלת אזעקת הרכב ועד הפעלת מיזוג האוויר. לסרטון המציג את הטכנולוגיה.
 
 Bike Place- מפתח את הרובוט האוטונומי הראשון מסוגו בעולם לחניית אופניים מאובטחת, שתאפשר גם הטענה של אופניים חשמליים. באמצעות חניונים רובוטיים, שיוצבו במיקומים אסטרטגיים ואזורים אורבניים צפופים, המיזם שם לו למטרה לחסל את תופעת גניבת האופניים, לספק פתרון חנייה חדשני ומאובטח וע"י כך לעודד תחבורת אופניים בערים. המיזם יציג לראשונה את האב טיפוס. לינק לסרטון של המערכת.

Galooli - לגלולי היכולת לספק בזמן אמת מעקב, ניתוח ושליטה על נכסים ארגוניים לפי דרישה כדי לייצר ערך מוסף משמעותי ללקוחות. טכנולוגיית Galooli OTO AI משנה את הדרך, שבה העולם מסתכל על הנתונים הנאספים מהרכב, ומציעה שורה של יתרונות כלכליים כבר היום עבור OEM'S וחברותTIER1 , תוך הסתכלות על צרכי התעשייה העתידיים, בהתאמה לצרכי/דרישות הרכב האוטונומי העתידי. המערכת מציעה לראשונה בעולם הרכב ניתוח אוטומטי מתקדם, מבוסס בינה מלאכותית, של ההשפעה הכלכלית של כלי התחבורה השונים תוך שקלול גורמים ומשתנים רבים ובהצלבה מול מידע מתקבל בזמן אמיתי מאופן השימוש עצמו.
 
אורלי דהן, מנכ"לית קהילת EcoMotion: "קהילת EcoMotion תציג את חוד החנית של טכנולוגיית האוטו-טק הישראלית ותכלול מאות יזמים, מפתחים, משקיעים ובעלי חזון בתחום. לצד חברי הקהילה, הכנס יספק תמונת ראי לעניין הרב, שמגלה התעשייה העולמית בטכנולוגיה הישראלית, כשעשרות גופים בינלאומיים יגיעו במיוחד לכנס כדי לפגוש ולשמוע את הסטארטאפים הישראלים. השנה נדון במוכנות הטכנולוגיות להטמעה והפיכת ישראל לשותפה אמתית בעולם התחבורה החכמה. אנו צופים מספר רב של הכרזות על שתופי פעולה והשקעות בקהילת התחבורה החכמה בישראל".

עדכון 24.5.18, 11:45: בכנס ביקרו כ-3,000 אורחים, מתוכם כ-500 נציגים מחו"ל, שהגיעו להתרשם מתערוכה, שכאמור, כללה מתחם ניסויים אוטונומי שהובל ע"י נתיבי איילון ומיצגים של 100 סטרטאפים ישראליים שהציגו את עתיד והווה התחבורה החכמה בישראל ובעולם.

במסגרת הכנס התקיימה תחרות סטארטאפים של יצרנית הרכב פולסווגן VW (שגם השיקה ב-22.5.18 בת"א קמפוס חדשנות תחת המותג KONNECT כפי שדיווחנו - כאן) ובסיומה זכה הסטארטאפ Make My Day, שיקבל עבור זכייתו פרס של 15 אלף יורו  וקבלה מיידית לאקסלרטור של VW, כדי לעבוד בשיתוף עם כל מותגי הקבוצה, כמו גם מגורים ממומנים.

צילום תמונה תחתונה: אסף קלינגר
 
ECOMOTION


 
TLV-GENERATOR 
 
Bookmark and Share


 

לוח מודעות
מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

19-23/10/20 - EUROPECloudS Summit

27/10/20 - Europe Days 2020 

3/11/20 - RED HAT FORUM EMEA 2020

15-21/11/2020 - שבוע היזמות העולמי   

22-30/11/20 - Oracle Week

 

הכי ניצפים 

דירוג הסמאטרפונים הטובים ביותר בעולם לנובמבר 2019 עפ"י Business Insider - כאן

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק ג' - ההפסד הצרכני - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

איך רבע מיליון לקוחות נפלו בפח ועברו להסדר המכונה בטעות "שוק סיטונאי" - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת ההונאה הגדולה שהובילה לכך שמוצרי התקשורת יקרים יותר בישראל - כאן

בלעדי לקוראי האתר: 1 ש"ח ליום שיחות וגלישה ללא הגבלה בחו"ל... - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: חשיפת "דבר ראשון" בעניין היועמ"ש - היבטים חמורים חדשים - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי המאת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

חשיפה: סלקום אספה ומכרה במשך שנים את כל נתוני לקוחותיה לרבות מיקומם - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

שר התקשורת חתם על הטבה רגולטורית של מאות מיליוני ש"ח ל-3 טייקונים! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן


 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
NordVPN
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
LIVECITY
 
Telecom Experts
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים