לא מדע בדיוני: תחזית איומי סייבר ל-2021 - איך תיראנה מתקפות הסייבר?

דף הבית >> דעות ומחקרים >> מחקרים, מצגות מסמכים >> אבטחה וסייבר >> לא מדע בדיוני: תחזית איומי סייבר ל-2021 - איך תיראנה מתקפות הסייבר?
לא מדע בדיוני: תחזית איומי סייבר ל-2021 - איך תיראנה מתקפות הסייבר בעתיד הקרוב?
מאת: מערכת Telecom News16.11.20, 15:23CYBER FREE
 
הדו"ח חושף את האסטרטגיות, שתשמשנה את פושעי הסייבר בעתיד הקרוב, ואת ההמלצות, שתסייענה להתכונן כדי להגן מפני המתקפות, שתתרחשנה תוך מיקרו-שניות, כולל הפצת מתקפות מהחלל, ושתאפשרנה לפושעים לכסות שטח חדש ותאתגרנה את הגורמים האחראים על ההגנה להיות צעד אחד לפני הפושעים.

פושעי הסייבר ממנפים התקני קצה, שתומכים ברשתות 5G, סביבות קצה חדשות כמו העובדים המרוחקים, ואפילו התקני קצה ברשתות OT, שייצרו גלי איומים חדשים ומתקדמים במהירות ובקנה מידה חסרי תקדים. שימוש ב-AI ולמידת מכונה כדי להגביר את יכולות המניעה, האיתור והתגובה בשילוב מודיעין איומים הם קריטיים להתגוננות.

פורטינט, שעוסקת בפתרונות אבטחת סייבר מקיפים, משולבים ואוטומטיים, חשפה את תחזיות איומי הסייבר של מעבדות FortiGuard, צוות המחקר ומודיעין האיומים הגלובלי של החברה, ל-2021 והלאה. התחזיות חושפות את האסטרטגיות, שלדעת החוקרים של החברה, תשמשנה את פושעי הסייבר בעתיד הקרוב, ואת ההמלצות, שתסייענה להתכונן כדי להגן מפני המתקפות.

הדו"ח המלא - כאן.

לפי ממצאי הדו"ח, פושעי הסייבר ממנפים את התקני הקצה, התקנים התומכים ברשתות של הדור החמישי (5G) וכוח מחשוב חזק, שייצרו גל של איומים חדשים ומתקדמים במהירות ובקנה מידה חסרי תקדים. בנוסף, הפושעים ימשיכו להעביר משאבים משמעותיים כדי להתמקד ולנצל את סביבות הקצה החדשות, כמו העובדים המרוחקים, ואפילו התקני קצה ברשתות OT, ולא יתמקדו רק בליבת הרשת.

הגורמים האחראיים להגנה על הרשת והקצוות חייבים להיות מוכנים לעתיד לבוא באמצעות מינוף כוחן של הבינה המלאכותית ולמידת מכונה כדי להאיץ את המניעה, האיתור והתגובה לאיומים. כ"כ, ככל שמהירות המתקפות ממשיכה להתגבר, חשוב מאוד להשתמש במודיעין איומים משולב, שניתן לפעול לפיו, כדי לשפר את היכולת של הארגון להגן על עצמו ועל המשאבים שלו בזמן אמת.

להלן ממצאי הדו"ח העיקריים:
הקצה החכם משמש כהזדמנות וכמטרה
במהלך השנים האחרונות, ארכיטקטורת הרשת המסורתית שודרגה לסביבות קצה מרובות, רשת תקשורת מרחבית (WAN), multi-cloud, מרכז נתונים, עובדים מרוחקים, התקני IoT ועוד, כאשר כל אחד מאלה מגיע עם איומים ייחודיים משלו.

בזמן שהארגונים קישרו את כל הקצוות הללו זה עם זה, רבים מהם הקריבו בתהליך את הנראות הכוללת ואת הבקרה המאוחדת לטובת ביצועים וטרנספורמציה דיגיטלית – מה שמהווה יתרון משמעותי עבור פושעי הסייבר, שמחפשים לפתח את המתקפות שלהם באמצעות התמקדות בסביבות אלו ולרתום את פוטנציאל המהירות והגודל, שתאפשרנה רשתות ה-5G.  

המתקפות תתפתחנה ותתמקדנה בקצוות הרשת: משתמשי הקצה והמשאבים הביתיים שלהם כבר משמשים כמטרות עבור פושעי הסייבר, אך התוקפים המתוחכמים מתכוונים להשתמש בהם כמקפצה גם לדברים אחרים בהמשך. הפושעים יכולים לתאם בקפידה ומבלי לעורר חשד מתקפות על רשת תאגידית, שיוצאות לפועל מתוך הרשת הביתית של העובד המרוחק, במיוחד כאשר יש הבנה ברורה של מגמות השימוש ברשת של אותו עובד.

תוכנות זדוניות מתקדמות יכולות גם למצוא נתונים ומגמות בעלי ערך רב יותר באמצעות שימוש בסוסים טרויאנים בעלי גישה לקצוות (EATs) חדשים ולבצע פעולות פולשניות כמו יירוט בקשות מחוץ לרשת המקומית כדי לפגוע במערכות נוספות או להחדיר פקודות התקפה נוספות.  

הנחילים תוקפים את הקצוות: פגיעה ומינוף של התקנים חדשים, שתומכים ברשתות 5G, יפתחו אפשרויות עבור איומים מתקדמים יותר. לפי ממצאי הדו"ח, פושעי הסייבר מתקדמים בבואם לפתח ולפרוס מתקפות מבוססות נחילים, שממנפות התקנים, שנחטפו, שמחולקים לתת-קבוצות, כל אחת מהן עם כישורים ייחודיים משלה. הנחילים מתמקדים ברשתות או בהתקנים כמערכת משולבת וחולקים מודיעין בזמן אמת כדי ללטש את המתקפה תוך כדי התרחשותה.

טכנולוגיות נחיל דורשות כמויות גדולות של כוח עיבוד כדי לאפשר בוטים אינדיבידואלים של נחילים וכדי לחלוק מידע ביעילות בבוט נחיל. דבר זה מאפשר להם לגלות, לחלוק ולתאם במהירות נקודות תורפה ולשנות את שיטות ההתקפה שלהם כדי לנצל בצורה טובה יותר את מה שהם גילו.    
 
ההנדסה החברתית תהפוך לחכמה יותר: התקנים חכמים או מערכות ביתיות אחרות, שמתקשרות עם המשתמשים, לא יהיו רק יעדים למטרות, אלא ישמשו כצינורות לביצוע מתקפות עמוקות יותר. מינוף מידע קונטקסטואלי חשוב אודות משתמשים, כולל השגרה היומית שלהם, תחביבים או מידע פיננסי, יכול להפוך מתקפות מבוססות הנדסה חברתית למוצלחות אף יותר.

מתקפות חכמות יותר יכולות להוביל להרבה יותר מאשר כיבוי של מערכות אבטחה, נטרול מצלמות או חטיפה של יישומים חכמים. הן יכולות לאפשר דרישה לכופר, סחיטה של נתונים נוספים או מתקפות של גניבת פרטים אישיים.

דרישת כופר עבור התקני קצה ה-OT יכולה להיות המציאות החדשה: תוכנות הכופר ממשיכות להתפתח. השילוב המתמשך בין מערכות IT עם מערכות של טכנולוגיה תפעולית (OT), במיוחד כאשר מדובר בתשתיות קריטיות, מעמיד בסיכון נתונים, התקנים ואף חיים רבים יותר. סחיטה, השמצה והשחתה הם כולם כלים של אומנות תוכנות הכופר היום. בהמשך, כאשר התקנים וחיישני שטח הנמצאים בקצה ה-OT, שכולל תשתיות קריטיות, יהפכו יותר ויותר למטרות עבור פושעי הסייבר, הדבר יסכן גם את חיי בני האדם.  

חידושים בביצועי המחשוב - מטרות עבור פושעי הסייבר  
לפי ממצאי הדו"ח, אנו צפויים לראות בקרוב גם סוגים אחרים של מתקפות המתמקדות בפיתוחים בתחום ביצועי המחשוב וחדשנות בחיבוריות, שמיועדות במיוחד עבור הרווח של פושעי הסייבר. מתקפות אלו תאפשרנה לפושעים לכסות שטח חדש ותאתגרנה את הגורמים האחראים על ההגנה להיות צעד אחד לפני הפושעים.

כריית מטבעות ווירטואליים מתקדמת: כוח העיבוד חשוב עבור פושעי סייבר המעוניינים להגדיל אף יותר את המתקפות באמצעות יכולות למידת מכונה ובינה מלאכותית. הפגיעה בהתקני קצה כדי לעשות שימוש בכוח העיבוד שלהם תאפשר לפושעי הסייבר לעבד כמויות אדירות של נתונים וללמוד עוד אודות הרגלי השימוש בהתקנים אלה.

דבר זה יכול לאפשר גם כרייה של מטבעות ווירטואליים (Cryptomining) בצורה יעילה יותר. לרוב, ניתן לזהות מחשבים אישיים, שנחטפו או הודבקו לצורך שימוש במשאבי המחשוב שלהם, היות והשימוש ביחידת העיבוד המרכזית (CPU) משפיע ישירות על חוויית העבודה של העובד המרוחק. פגיעה בהתקנים משניים יכולה להיות הרבה פחות מורגשת.

הפצת מתקפות מהחלל: החיבוריות של מערכות לוויין וכלל אמצעי התקשורת יכולים להוות יעד מפתה עבור פושעי הסייבר. כאשר מערכות תקשורת חדשות גדלות ומתחילות להסתמך יותר על רשת של מערכות מבוססות-לוויין, פושעי הסייבר יכולים להתמקד בשילוב זה וללכת בעקבותיו.

כתוצאה מכך, פגיעה בתחנות בסיס לווייניות ואז הפצה של תוכנה זדונית דרך רשתות מבוססות-לוויין יכולות לתת לתוקפים את היכולת להתמקד פוטנציאלית במיליונים של משתמשים מחוברים או לגרום למתקפות מניעת שירות (DDoS), שתהיינה מסוגלות למנוע תקשורת חיונית.  

איום המחשוב הקוונטי: מנקודת המבט של פושעי הסייבר, מחשוב קוונטי יכול ליצור סיכון חדש כאשר, בסופו של דבר, הוא יהיה מסוגל לאתגר את יעילות ההצפנה. כוח העיבוד העצום של המחשבים הקוונטיים יכול להפוך חלק מהאלגוריתמים הא-סימטריים של ההצפנה לפתירים.

כתוצאה מכך, ארגונים יהיו צריכים להתכונן לעבור לאלגוריתמים של הצפנה בעלי עמידות קוונטית באמצעות שימוש בעיקרון של גמישות הקריפטו, כדי להבטיח את ההגנה של המידע הקיים והעתידי. אומנם, לפושע הסייבר הממוצע אין גישה למחשבים קוונטיים, אך זה המקרה של פושעי הסייבר הפועלים בחסות של מדינות. לכן, מדובר באיום היכול להתממש במידה ולא יעשו כבר היום הכנות כדי להתנגד לו באמצעות אימוץ של גמישות קריפטו.  

בינה מלאכותית תהיה קריטית בהגנה מפני מתקפות עתידיות
היות ומגמות איומים עתידיות אלו תהפוכנה בהדרגה למציאות, זה יהיה רק עניין של זמן לפני שמשאבים יהפכו לסחורה, שתהיה זמינה כשירות ברשת האפלה (darknet) או כחלק מסט כלים בקוד פתוח. לכן, יש צורך בשילוב מוקפד של טכנולוגיה, אנשים, הדרכות ושיתופי פעולה כדי להתגונן מפני כל סוגי האיומים הללו, שגיעו מפושעי הסייבר בעתיד.

הבינה המלאכותית תצטרך להתפתח: התפתחות הבינה המלאכותית לדור הבא היא קריטית להגנה עתידית מפני המתקפות, שממשיכות להפוך למתוחכמות יותר ויותר. דבר זה יכלול מינוף של צמתים לומדים מקומיים המופעלים באמצעות למידת מכונה כחלק ממערכת משולבת, בדומה למערכת העצבים בגוף האדם. טכנולוגיות הכוללות בינה מלאכותית, שיכולה לראות, לחזות ולמנוע מתקפות, תצטרכנה להפוך למציאות היות ומתקפות הסייבר של העתיד תתרחשנה תוך מיקרו-שניות. התפקיד המרכזי של בני האדם יהיה לוודא, שעמרכות האבטחה הוזנו במספיק מודיעין כדי לא רק להתנגד למתקפות בצורה פעילה, אלא אף לחזות אותן. כך, שניתן יהיה למנוע אותן.    

שיתופי פעולה חיוניים לאבטחת העתיד: לא ניתן לצפות מארגונים להתגונן מפני פושעי הסייבר בכוחות עצמם והם צריכים לדעת למי להודיע במקרה של מתקפה. כך, שניתן יהיה לחלוק בצורה יעילה את טביעות האצבע כדי שרשויות אכיפת החוק תוכלנה לעשות את עבודתן.

ספקי אבטחת סייבר, ארגוני חקר איומים וקבוצות נוספות בתעשייה צריכים לשתף פעולה כדי לחלוק מידע, לסייע לפרק את התשתיות של הפושעים ולמנוע מתקפות עתידיות. לפושעי הסייבר אין גבולות ברשת המקוונת. כך, שהמאבק נגד פשיעת הסייבר צריך להיות חסר גבולות גם הוא.

שימוש בצוותי אנליטיקה: ניתן להזין את השיטות, הטכניקות והתהליכים (TTPs) של פושעי הסייבר הנחקרים ע"י צוותי מודיעין איומים למערכות בינה מלאכותית כדי לאפשר איתור של דפוסי מתקפות. באופן דומה, כאשר ארגונים מפעילים מפות חום של איומים עדכניים פעילים, מערכות המודיעין תהיינה מסוגלות לבלבל באופן יזום את מטרות הרשת ולהציב מלכודות אטרקטיביות לאורך דרכי ההתקפה.

בסופו של דבר, ארגונים יהיו מסוגלים להגיב לכל מאמצי הריגול הנגדיים לפני שאלה מתרחשים ויאפשרו לצוותי האנליטיקה לשמור על עמדה של שליטה. הדרכה מסוג זה מספקת לחברי צוות האבטחה את היכולת לשפר את הכישורים שלהם תוך נעילת הרשת.     
דרק מאנקי, סמנכ"ל מודיעין אבטחת מידע ושיתופי פעולה גלובליים בתחום האיומים במעבדות FortiGuard, פורטינט: "2020 הדגימה את היכולת של פושעי הסייבר למנף את השינויים הדרמטיים המתרחשים בחיי היום-יום כהזדמנויות חדשות למתקפות בקנה מידה חסר תקדים. כאשר אנו מתקרבים ל-2021 ומעבר, אנו ניצבים בפני שינוי משמעותי נוסף עם העלייה של קצוות חכמים חדשים, שלא מסתכמים רק במשתמשי הקצה ובהתקנים המרוחקים המחוברים לרשת.

ההתמקדות בקצוות חדשים אלה לא רק תיצור איומים חדשים, אלא קבוצות של התקנים פגועים תהיינה מסוגלות לעבוד יחד כדי להתמקד ביעדים במהירויות של 5G. כדי להתכונן למציאות מתקרבת זו, כל הקצוות חייבים להיות חלק מפלטפורמת מארג אבטחה גדולה, משולבת ואוטומטית הפועלת לאורך ליבת הרשת, סביבות multi-cloud, סניפים משרדיים ועובדים מרוחקים". 
 
 

 
NORDVPN 
 
Bookmark and Share


 

לוח מודעות
מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

22-30/11/20 - Oracle Week

18-20/5/21 - EcoMotion 2021 

הכי ניצפים 

דירוג הסמאטרפונים הטובים ביותר בעולם לנובמבר 2019 עפ"י Business Insider - כאן

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק ג' - ההפסד הצרכני - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

איך רבע מיליון לקוחות נפלו בפח ועברו להסדר המכונה בטעות "שוק סיטונאי" - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת ההונאה הגדולה שהובילה לכך שמוצרי התקשורת יקרים יותר בישראל - כאן

בלעדי לקוראי האתר: 1 ש"ח ליום שיחות וגלישה ללא הגבלה בחו"ל... - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: חשיפת "דבר ראשון" בעניין היועמ"ש - היבטים חמורים חדשים - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי המאת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

חשיפה: סלקום אספה ומכרה במשך שנים את כל נתוני לקוחותיה לרבות מיקומם - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

שר התקשורת חתם על הטבה רגולטורית של מאות מיליוני ש"ח ל-3 טייקונים! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן


 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
NordVPN
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים